Rüyada Ölmüş Birini Görmenin 5 Farklı Yorumu

tarihinde

Rüyanızda ölü birini mi gördünüz? Endişelenmeyin. Rüyada ölü birini görmek sizin de yakın gelecekte öleceğiniz anlamına kesinlikle gelmiyor. Kendimizi karmaşık bir durumun içerisinde bulduğumuzda hayaletler bizi rahatlatmak ya da bir çözüm önerisinde bulunmak amacıyla bizleri ziyaret eder. Elbette ki geceleri size görünen kişinin kim olduğuna bağlı olarak farklı yorumlar mevcuttur. Bu ziyaretlerin arkasındaki saklı mesajları keşfetmeye hazır olun!

Rüyada Ölmüş Birini Görmenin 5 Farklı Yorumu

Hepimiz rüyalarımızı ve içinde barındırdıkları gizli mesajları anlamaya çalışmışsızdır. Özellikle  biz huzurla uyurken, bize yakın olsun ya da olsun ölü bir kimse karşımızda belirdiği zaman! Bu gece ziyaretleri oldukça gerçekçidir ve bu yüzden insanı huzursuz edebilir. Ama endişelenmeyin, bu ziyaretler aksine hiç de korkutucu anlamlara gelmez!Rüyada ölü birini görmenin 5 farklı anlamı:

Rüyada ölü birini görmek güçlü anlamlara sahiptir.  

1. Destek ve rahatlatma 

Eğer rüyanızda ölü bir insanla karşılaşırşanız, büyük olasılık karmaşık bir durumun içindesiniz. Zira geçmişimizin hayaletleri bu eurumu hisseder. Önceden tanıdığınız ve sizi ziyarete gelen bu varlık bir koruyucu görevi üstlenir.

Eğer o konuşurken siz hiçbir şey söylemiyorsanız, sizi fark etmediğiniz bir tehlike konusunda uyarmak istemektedir. Eğer rüyanızda onla diyalog kuruyorsanız, sizi rahatlatmak ve desteklemek istediğine yorabilirsiniz. Tıpkı bir koruyucu melek gibi kaybettiğiniz yakınınız size yol göstermeye çalışmaktadır. 

Rüyanızda gördüğünüz kişinin yaşarkenki haline benzemediğini fark edebilirsiniz.  Artık ruhlar aleminin bir parçası olduğu için onun koruyucu meleğinize benzetebiliriz. 

2. Verilecek bir hesabınız var

Rüya yorumlarıyla ünlenmiş psikanalist Sigmund Freud, bu konuya değinir ve rüyada ölü birini görmenin yaşamda birilerine hesap vermeniz gerektiğine işaret edebileceğini belirtir. Rüyada söylenen ya da yaşanan her şey bir ilişkiyi rafa kaldırmakla bağlantılıdır. Sanki yarım kalmış bir şeyler olduğunu hissedersiniz. Geçmişte dile getiremediğiniz bir aşk, bir öfke ya da bir sırrınız olabilir. 

3. Yaşamın tadını çıkarın

Psikoterapist George Roomey'e göre rüyada ölü bir insan görmek, ölüm ve yaşam arasındaki kesin sınıra işaret eder. Geçmişten gelen bu ruh size halen hayatta olduğunuzu ve onun tadını çıkarmanız gerektiğini hatırlatmak istemektedir. 

instant present profiter


4. İlerlemenin vakti geldi

Eğer rüyada gördüğünüz hayatını kaybeden kişi tanıdığınızsa bu yorumu dikkate alabilirsiniz. Rüya elbette ki onu unutmanız ya da aralarınızdaki bağı koparmanız gerektiğini söylemez ama bilinçaltınızda onun sizin için temsil ettiği bir niteliğe işaret eder. Örnek vermek gerekirse, eğer anneniz yaşadığı hâlde onun öldüğünü görüyorsanız, bu ona artık bağımlı olmadığınız anlamına gelir. Adeta am anlamıyla özgür hissettiğiniz yeni bir döneme başlıyormuşsunuz gibi...

Başka bir örnek: Eğer bir çocuğun öldüğünü görüyorsanız, bu artık sorumluluk almanızın vakti geldiğine işaret eder.  Çocuk burada ilerlemeniz için veda etmeniz gereken kaygısızlığı ya da çocuksuluğu sembolize eder. 

5. Yaşamınızda bir değişiklik meydana gelecek.

Eğer rüyanızda ölü bir kişiden ziyade birçok insanın ölümüne sebep olan bir felaket gördüyseniz çevrenizde büyük bir değişimin meydana geleceği aşikar. İşinizdeki ya da özel yaşamınızdaki alışkanlıklarınız sekteye uğrayabilir. Dolayısıyla bu rüya sizi gelecekte hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı gerçeğine hazırlar.... Söz konusu değişimin kötü sonuçlar doğurmayacağını da söylemek mümkün!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin