Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Rüyada Ölmüş Birini Görmenin 5 Farklı Yorumu

Rüyanızda ölü birini mi gördünüz? Endişelenmeyin. Rüyada ölü birini görmek sizin de yakın gelecekte öleceğiniz anlamına kesinlikle gelmiyor. Kendimizi karmaşık bir durumun içerisinde bulduğumuzda hayaletler bizi rahatlatmak ya da bir çözüm önerisinde bulunmak amacıyla bizleri ziyaret eder. Elbette ki geceleri size görünen kişinin kim olduğuna bağlı olarak farklı yorumlar mevcuttur. Bu ziyaretlerin arkasındaki saklı mesajları keşfetmeye hazır olun!

Hepimiz rüyalarımızı ve içinde barındırdıkları gizli mesajları anlamaya çalışmışsızdır. Özellikle  biz huzurla uyurken, bize yakın olsun ya da olsun ölü bir kimse karşımızda belirdiği zaman! Bu gece ziyaretleri oldukça gerçekçidir ve bu yüzden insanı huzursuz edebilir. Ama endişelenmeyin, bu ziyaretler aksine hiç de korkutucu anlamlara gelmez!Rüyada ölü birini görmenin 5 farklı anlamı:

Rüyada ölü birini görmek güçlü anlamlara sahiptir.  

1. Destek ve rahatlatma 

Eğer rüyanızda ölü bir insanla karşılaşırşanız, büyük olasılık karmaşık bir durumun içindesiniz. Zira geçmişimizin hayaletleri bu eurumu hisseder. Önceden tanıdığınız ve sizi ziyarete gelen bu varlık bir koruyucu görevi üstlenir.

Eğer o konuşurken siz hiçbir şey söylemiyorsanız, sizi fark etmediğiniz bir tehlike konusunda uyarmak istemektedir. Eğer rüyanızda onla diyalog kuruyorsanız, sizi rahatlatmak ve desteklemek istediğine yorabilirsiniz. Tıpkı bir koruyucu melek gibi kaybettiğiniz yakınınız size yol göstermeye çalışmaktadır. 

Rüyanızda gördüğünüz kişinin yaşarkenki haline benzemediğini fark edebilirsiniz.  Artık ruhlar aleminin bir parçası olduğu için onun koruyucu meleğinize benzetebiliriz. 

2. Verilecek bir hesabınız var

Rüya yorumlarıyla ünlenmiş psikanalist Sigmund Freud, bu konuya değinir ve rüyada ölü birini görmenin yaşamda birilerine hesap vermeniz gerektiğine işaret edebileceğini belirtir. Rüyada söylenen ya da yaşanan her şey bir ilişkiyi rafa kaldırmakla bağlantılıdır. Sanki yarım kalmış bir şeyler olduğunu hissedersiniz. Geçmişte dile getiremediğiniz bir aşk, bir öfke ya da bir sırrınız olabilir. 

3. Yaşamın tadını çıkarın

Psikoterapist George Roomey'e göre rüyada ölü bir insan görmek, ölüm ve yaşam arasındaki kesin sınıra işaret eder. Geçmişten gelen bu ruh size halen hayatta olduğunuzu ve onun tadını çıkarmanız gerektiğini hatırlatmak istemektedir. 

instant present profiter


4. İlerlemenin vakti geldi

Eğer rüyada gördüğünüz hayatını kaybeden kişi tanıdığınızsa bu yorumu dikkate alabilirsiniz. Rüya elbette ki onu unutmanız ya da aralarınızdaki bağı koparmanız gerektiğini söylemez ama bilinçaltınızda onun sizin için temsil ettiği bir niteliğe işaret eder. Örnek vermek gerekirse, eğer anneniz yaşadığı hâlde onun öldüğünü görüyorsanız, bu ona artık bağımlı olmadığınız anlamına gelir. Adeta am anlamıyla özgür hissettiğiniz yeni bir döneme başlıyormuşsunuz gibi...

Başka bir örnek: Eğer bir çocuğun öldüğünü görüyorsanız, bu artık sorumluluk almanızın vakti geldiğine işaret eder.  Çocuk burada ilerlemeniz için veda etmeniz gereken kaygısızlığı ya da çocuksuluğu sembolize eder. 

5. Yaşamınızda bir değişiklik meydana gelecek.

Eğer rüyanızda ölü bir kişiden ziyade birçok insanın ölümüne sebep olan bir felaket gördüyseniz çevrenizde büyük bir değişimin meydana geleceği aşikar. İşinizdeki ya da özel yaşamınızdaki alışkanlıklarınız sekteye uğrayabilir. Dolayısıyla bu rüya sizi gelecekte hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı gerçeğine hazırlar.... Söz konusu değişimin kötü sonuçlar doğurmayacağını da söylemek mümkün!

Bizimle iletişime geçin.