Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Telefonuzumun ekranında 12:12 saatini gördüğümüz zaman ne anlama geldiğini düşünmemek neredeyse imkânsızdır! Tekrar eden rakamlarıyla merak uyandıran bu saatin ardındaki gizli mesajı keşfetmeye hazır olun!

Çifte Saatler - 12:12 Ne Anlama Geliyor?

Eğer sık sık 12:12 saati karşınıza çıkıyorsa koruyucu meleğinizin sizi cesaretlendirmeye çalıştığı ortadadır. 12:12 saati şu anlamlara gelebilir. 

  • Açık görüşlülük, sağduyu 
  • Gelişim
  • Geçmişteki eylemlerimizin sonuçlanması

İşler rayına oturmaya başlıyor, eylemleriniz sizin lehinize sonuçlanmaya başlıyor. Şimdi bir dilek tutmanızın tam zamanı.12:12 - Koruyucu meleğiniz bir dilek tutmanızı tavsiye ediyor 

Koruyucu meleğiniz  sık sık 12:12 karşınıza çıkararak size bir dilek tutmanızı öğütlüyor çünkü rüzgâr sizden tarafa esmeye başlıyor, sorunlarınız çözülmeye başlıyor. Şansınıza güvenmek için ideal bir zamandasınız. Bu, evrenin size yolladığı mesajı anlamlandırmak için bir başlangıç noktası oluşturuyor. Bu mesajı çözmek için şu anki yaşamınıza odaklanın. Şu an en çok önem verdiğiniz dileğiniz ne? Geleceğiniz size neler vadediyor ? Bugünlerde umutsuz mu hissediyorsunuz? Bu cevapların tamamı sizde saklı. Koruyucu meleğinizin size gönderdiği mesajları anlamak için kendinize zaman ayırmanız şart!

24 sayısının nümerolojideki anlamı

12 + 12 = 24. Peki nümerolojide 24 ne anlama gelmektedir? 24 sayısı, sorumlulukları, sevgiyi, uyumu, ve aileyi sembolize eder. Ayrıca duygusal ve profesyonel yaşamınızdaki olumlu gelişmelere de işaret edebilir. 24 bazen de çevrenizdeki bir kadının isteklerinizi gerçekleştirmek için size yardım eli uzatacağının habercisi de olabilir. 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:  

Bizimle iletişime geçin.