Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Akrep Burcunun Genel Kişilik Özellikleri Nelerdir?

Akrep burçlarının doğum günleri başladı! Peki bu güzide burç hangi özelliklerle ön plana çıkar? Akreplerin genel özelliklerini bir de bizden okuyun!

 

 

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep burcu bütün burçlar kuşağı içinde en sıradışı özellikleriyle göze çarpan burçlardan biridir. Genel bir bakış açısıyla akrep burcunun özelliklerini ve onu temsil eden şeyleri madde madde sıralarsak karşımıza şöyle bir tablo çıkar:


Element: Su

Renk: Kırmızı

Gün: Salı

Gezegen: Plüton, Mars

Aşk uyumu: Yengeç

Şanslı sayılar: 8, 11, 18, 22

Tarih aralığı: 23 Ekim - 21 Kasım 

Güçlü yönler: Zahmetli, cesur, tutkulu, inatçı, gerçek bir arkadaş

Zayıf yönler: Güvensizlik, kıskançlık, gizlilik, şiddete meyillilik

Sevdiği şeyler :  Gerçekçi olma, doğru olma, uzun süren arkadaşlık

Sevmediği şeyler:  Sahtekarlık, sırlar, pasif insanlar


 Akrep burcunda doğanlar tutkulu ve iddialı insanlardır. Kararlıdırlar ve gerçeği bulana kadar araştıracaklardır. Akrep, durumun her zaman farkındadır ve becerikliliğini göze önüne koyan, mükemmel bir liderdir.

Akrepin işaredi sudur ve duygularını yaşamak ve onları ifade etmek ister. Duygusal yönleri açısından su burçlarınına benzerler. En belirgin kendilerine has özellikleriyle sır saklamakta çok iyi olmalarıdır. 

Plüton, dönüşüm ve yenilenme gezegeni ve aynı zamanda bu burcun yöneticisi. Akrep sakin ve serin davranışlarına ve gizemli görünümlerine göre bilinir. İnsanlar çoğu zaman Akrep burçlu olanların evren kurallarını çok iyi anladıkları için şiddetli olduğunu söylüyorlar. Bazı Akrep burçları gerçek yaşlarından daha yaşlı görünebilir. Mükemmel liderlerdir, çünkü yaptıklarına çok bağlıdırlar.  Akrep burcu sahtekârlıktan nefret eder ve çok kıskanç ve şüpheci olduğu durumlar normalden fazladır, bu nedenle farklı insan davranışlarına daha kolay uyum sağlamayı öğrenmelidirler. Akrepler cesurdurlar, sosyal yönleri gelişmiştir ve bu nedenle çok arkadaşları vardır.

Akrep Burcunda Aşk ve Cinsellik

Akrep bütün burçların en şehvetli burcudur. Akrepler son derece tutkulu olduğundan samimiyet onlar için çok önemlidir. Aradıkları eş akıllı ve dürüst olmalıdır. Akrepler aşık olduklarında sevdiklerine çok bağlı ve sadık kalırlar. Bununla birlikte, çok dikkatli bir şekilde bir ilişki içine girerler çünkü bazen eşlerine yani partnerlerine güven ve saygınlık kazandırmak çok zaman gerektirir.

Akrep Burcu için Arkadaşlık ve Aile

Dürüstlük ve adalet, Akrep burcu için mükemmel bir arkadaş haline getiren iki niteliktir. Akrep burcunda olan insanlar, çok bağlı ve sadıktır. Hızlı ve akıllıdırlar, bu yüzden esprili ve eğlenceyiseven insanlarla daha iyi hissedeceklerdir. Sürprizlerle doludurlar ve ihtiyacınız olan her şeyi verirler, ancak bir kere onun gözünden düştüyseniz olursanız dönüş yoktur.


Canlı Falın 10 dksı 1 Euro!


 

Kariyer ve Para

Akrepler yönetmeyi, çözüm üretmeyi ve yaratım yapma açısından harika bir burçtur. Akrep burçları, bilimsel ve kapsamlı bir yaklaşım gerektiren görevleri çözmede ve mükemmel bir yöntem bulmada profesyoneldir. Onların kararlılıkla odaklanma yeteneği, onları çok yetenekli yöneticilere dönüştürür. İş dünyasını asla dostluklarla karıştırmazlar.

Akrep Erkekleri Nasıldır?

Akrep erkeğinin nasıl çekileceğini öğrenmek kolay değildir. Akrep erkekler sıkıcı, kendinden emin, yoğun, cinsel ve çok rekabetçidir. Olumsuz Akrep özelliklerinden bazıları, aşırı takıntılı, zorlayıcı ve kıskanç insanlar oldukları gerçeğidir. Akrep adamını baştan çıkarmak için çevrenizdeki gizemli havayı saklamaya özen göstermelisiniz. Oyunlar, akrep burcunda doğan erkeklerin ilgisini çeken bir şeydir; bu da onları ilgilenmek için çalışmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.


☎ İlişkinizdeki her türlü problemi çözün: 00902129002511☎

En İyi Uzmanlara Fal Baktır


 Akrep Kadınları Nasıldır?

Akrep burcu kişiliği hem karmaşık hem de büyüleyicidir.

Akrep burcu kadınları gizli, seksi, ateşlidir , ancak aynı zamanda uzaktan sakin görünürler. Akrep kadını, şefkat için büyük bir kapasiteye ve dünyada iyi şeyler yapma arzusuna sahiptir.

Onu baştan çıkarmak istiyorsanız sabırlı olun ve ilişkinin başını çekmesine izin verin. İyi bir dinleyici olun ve konuşurken dikkat edin.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.