Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başmelek Ariel'i Tanıyalım : Kimdir, Enerjisi Nedir?

Meleklerden yardım istemek hem içimizi rahatlatan hem de binlerce kişinin sorunlarına derman olan bir yöntem. Başmelek Ariel'i tanımaya başlayarak yola koyulabilirsiniz!

 Başmelek Ariel'i Tanıyalım : Kimdir, Enerjisi Nedir? 

Başmelek Ariel, hem bir doğa denetleyicisi hem de yeraltı dünyasının düzenleyicisi olarak bilinmektedir. İkinci rolu de karanlığa maruz kalanları aydınlatmaya yöneliktir. Doğanın, hayvanların ve bitkilerin koruyucusudur. Çevreyi koruma ile ilgilenenlerin yanındadır. Doğadaki perilerin de başı diye düşünebilirsiniz onu.

 ↠ Astrocenter Türkiye'de Gerçek Uzmanlardan Yaşam Koçluğu Al ↞

Ariel'in doğa ruhuyla olan ilişkisi Shakespeare tarafından ölümsüzleştirildi. Özellikle kuşlara, balıklara ve diğer hayvanlara yardım etmeye geldiğinde iyileştirici bir melektir.

Başmelek Ariel'in, fiziksel Evrenin düzenini yöneten, Dünya'nın da dahil olduğu tüm gezegenlerin, güneşin, ayın, yıldızların izleyicisi olan Melekler arasında liderlik özelliği taşıdığına inanılıyor. Bu nedenle Ariel çevreselcilikle yakından ilgilenmektedir. Eğer yeryüzünün ekolojisini, okyanusları, hava kalitesini veya hayvanları koruyucu alanlarda çalışmak istediğinde Ariel size yardım edebilir.

Gezegenimizin doğal kaynaklarının meleği olarak Ariel, misyonunun bir parçası olarak insanlara ve hayvanlara düzgün bir şekilde muamele edilmesini sağlar. Dolayısıyla, yeterli miktarda sağlıklı besin, temiz su, sığınma evi ve gerekli diğer malzemelerin bulunduğundan emin olmak için çalışıyor. Bu nedenle, Ariel'den dünyevi ihtiyaçlarınızı karşılamada size yardım etmesini isteyebilirsiniz.

❀❀ Hayatına şansı ve bereketi geri getir! Hemen bir uzmanımızla görüş, ilk 10dk yalnızca 4 TL ❀❀

Ariel, doğayla rahatça ve güvenli bir şekilde etkileşimde bulunmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, yürüyüş yaparken veya kamp yaparken hissediceğiniz harika bir melektir. Yardımını isteyecekseniz, başmelek Ariel sizi doğanın fiziksel olmayan yönüne de tanıtacaktır. Her zaman perilere ya da diğer elementallere bağlanmak isterseniz, rehberiniz olarak Ariel'i hissedin. Bahçeleri, parkları, çiçekleri, ağaçları ve suyun cisimlerini toplayan yardımsever insanlarla tanışmanız için doğa ruhu dünyasında gezinmenize yardımcı olacak. Ariel ayrıca, vahşi veya evcilleştirilen memelileri, kuşları ve balıkları iyileştirmeye yardımcı olabilir. Mesela Ariel'den yardım isterken yaralı bir kuşu ellerinizde tutun. Birkaç dakika sonra hayat gücü ve uçma kabiliyeti kuşa kavuşacaktır.

Bunları da Seveceksiniz

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş

Beste Hanım'dan Ekim Ayı Burç Yorumları

Uzmanımız Tama'dan Haftalık Melek Rehberliği

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama - Aşk Numaran Ne?

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.