Başmelek Ariel'i Tanıyalım : Kimdir, Enerjisi Nedir?

tarihinde

Meleklerden yardım istemek hem içimizi rahatlatan hem de binlerce kişinin sorunlarına derman olan bir yöntem. Başmelek Ariel'i tanımaya başlayarak yola koyulabilirsiniz!

 Başmelek Ariel'i Tanıyalım : Kimdir, Enerjisi Nedir? 

Başmelek Ariel, hem bir doğa denetleyicisi hem de yeraltı dünyasının düzenleyicisi olarak bilinmektedir. İkinci rolu de karanlığa maruz kalanları aydınlatmaya yöneliktir. Doğanın, hayvanların ve bitkilerin koruyucusudur. Çevreyi koruma ile ilgilenenlerin yanındadır. Doğadaki perilerin de başı diye düşünebilirsiniz onu.

 ↠ Astrocenter Türkiye'de Gerçek Uzmanlardan Yaşam Koçluğu Al ↞

Ariel'in doğa ruhuyla olan ilişkisi Shakespeare tarafından ölümsüzleştirildi. Özellikle kuşlara, balıklara ve diğer hayvanlara yardım etmeye geldiğinde iyileştirici bir melektir.

Başmelek Ariel'in, fiziksel Evrenin düzenini yöneten, Dünya'nın da dahil olduğu tüm gezegenlerin, güneşin, ayın, yıldızların izleyicisi olan Melekler arasında liderlik özelliği taşıdığına inanılıyor. Bu nedenle Ariel çevreselcilikle yakından ilgilenmektedir. Eğer yeryüzünün ekolojisini, okyanusları, hava kalitesini veya hayvanları koruyucu alanlarda çalışmak istediğinde Ariel size yardım edebilir.

Gezegenimizin doğal kaynaklarının meleği olarak Ariel, misyonunun bir parçası olarak insanlara ve hayvanlara düzgün bir şekilde muamele edilmesini sağlar. Dolayısıyla, yeterli miktarda sağlıklı besin, temiz su, sığınma evi ve gerekli diğer malzemelerin bulunduğundan emin olmak için çalışıyor. Bu nedenle, Ariel'den dünyevi ihtiyaçlarınızı karşılamada size yardım etmesini isteyebilirsiniz.

❀❀ Hayatına şansı ve bereketi geri getir! Hemen bir uzmanımızla görüş, ilk 10dk yalnızca 4 TL ❀❀

Ariel, doğayla rahatça ve güvenli bir şekilde etkileşimde bulunmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, yürüyüş yaparken veya kamp yaparken hissediceğiniz harika bir melektir. Yardımını isteyecekseniz, başmelek Ariel sizi doğanın fiziksel olmayan yönüne de tanıtacaktır. Her zaman perilere ya da diğer elementallere bağlanmak isterseniz, rehberiniz olarak Ariel'i hissedin. Bahçeleri, parkları, çiçekleri, ağaçları ve suyun cisimlerini toplayan yardımsever insanlarla tanışmanız için doğa ruhu dünyasında gezinmenize yardımcı olacak. Ariel ayrıca, vahşi veya evcilleştirilen memelileri, kuşları ve balıkları iyileştirmeye yardımcı olabilir. Mesela Ariel'den yardım isterken yaralı bir kuşu ellerinizde tutun. Birkaç dakika sonra hayat gücü ve uçma kabiliyeti kuşa kavuşacaktır.

Bunları da Seveceksiniz

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş

Beste Hanım'dan Ekim Ayı Burç Yorumları

Uzmanımız Tama'dan Haftalık Melek Rehberliği

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama - Aşk Numaran Ne?

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!