Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Saç Kesiminizi Ay Takvimine Göre Yapmalısınız

Ay ve saçlar arasında da gizemli bir bağ olduğu ortaya çıktı. İşte size saçlarınızı hangi dönem keserseniz daha çabuk uzayacağı sorusunun cevabı!

Saç Kesiminizi Ay Takvimine Göre Yapmalısınız

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahip. Bahçe işleriyle ilgilenen önemli isimler ayın dünyaya göre değişen pozisyonunu dikkate alarak çalışırlar. Bunun yanı sıra ay ve saçlar arasında da gizemli bir bağ olduğu ortaya çıktı. İşte size saçlarınızı hangi dönem keserseniz daha çabuk uzayacağı sorusunun cevabı!

Ay takvimi saçlarınız için bir avantaja dönüşebilir. Aslında güzel saçlara sahip olabilmek için bazılarımız kestirdiği modelin daha uzun kalmasını, bazılarımız ise saçlarının hemen uzamasını talep eder. Ayın pozisyonları da iki farklı etkiyi göstermektedir.

Yazılı olarak veya telefondan fal baktırın, ne kadar ödeyeceğinizi önceden bilin ►
Hemen Ara

 

Aşağıdaki ay takviminden de 2017de hangi tarihlerde saç kestirmeniz gerektiğine bakabilirsiniz!!

 

 

DAHA ÇABUK UZAMASI İÇİN SAÇLARIMIZI NE ZAMAN KESMELİYİZ?

Saçlarınızdaki kırıkları aldırmanız lazım veya artık bir değişiklik vakti geldi ama uzun saçlarınıza hemen kavuşmak mı istiyorsunuz? O zaman saçlarınızı ay büyürken kesmelisiniz yani yeni aydan dolunaya geçerken.

Saçlarınızı bu dönemlerde keserseniz daha çabuk uzayacaklarını gözlemleyeceksiniz.

 

BU DÖNEMDE UYGULAYABİLECEĞİNİZ BİRKAÇ GÜZELLİK SIRRI

  • Ayın büyüme dönemi aynı zamanda yenilenme dönemidir. Bu süreçte saçınıza koruyucu, besleyici maske uygularsanız, sonuçtan 100de yüz memnun kalacaksınız.
  • Saçlarınızı yine bu dönemde boyayın. Çünkü ay bu pozisyonlardayken vücut ve saçlar en mükemmel halindedir. Yapacağınız boya istediğiniz gibi tutacaktır.
  • Saçlarınızın kalınlaşmasını mı istiyorsunuz, o zaman Ay Aslan veya Başak burcundan geçerken saçınızı kestirmeyi unutmayın.

 

 

Alanlarında uzman falcı ve astrologlarımızdan kişisel tavsiyeler alın, ilk 10dakikası 3,5 tl!  ►
Hemen Ara

SAÇLARINIZI KISA KESMEK VE KISA FORMUNU KORUMASINI MI İSTİYORSUNUZ?

Bu sefer de tam tersini yapmalı ve saçlarınızın uzamasını önlemek için dolunaydan yeniaya geçerken saçlarınıza istediğiniz kesimi yaptırmalısınız. Bu sakin zamanlamada saçlarınızın daha yavaş uzayacağını göreceksiniz.

 

 

Bunları da Seveceksiniz

Alışkanlıklarımız ve İlişkiler

Aşk Ateşini Tekrar Yakalamak için 5 Tavsiye

Burcunuza Göre Türkiye Tatil Rehberi

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.