"Geleceği Getiren" Melek: Baş Melek Azrail Kimdir?

tarihinde

Baş melek Uriel'in enerjisi, ondan hamgi konularda yardım isteyebileceğiniz, ve bilmeniz gereken her şey burada!

 

Baş Melek Azrail Kimdir?

 Baş melek Azrail, Uriel olarak da bilinir. Allah’ın dört baş meleğinden biridir. 4. Baş melek olarak sıralanabilir. Baş melek Uriel’in ismi kutsal kitaplarda da geçmektedir. Uriel ismi, Tanrı’nın Işığı veya Tanrı’nın Ateşi anlamına gelmektedir.

 Uriel kendisini ‘Geleceği Getiren’ olarak tanımlıyor. Uriel zihnimizi bilgiler, yeni fikirler, bir sorunu anlama yeteneği ve çözümler ile aydınlatır.

✮✮ Online Falcılar kartlarıyla size yardımcı olsun ✮✮

 Bu baş melek en gizemli baş melek olarak da biliniyor. Enerjisi çok parlak beyaz ışık olarak algılanabilir. Baş melek Uriel’in enerjisi insana neşe veren çok güçlü bir enerjidir.

 Uriel zihnimizi bilgi, fikir, mesaj ve aydınlatmalarla aydınlatır. İş görüşmelerinde, yazı yazarken, okurken veya test ederken olduğu gibi bir çözüme ihtiyacınız olduğu zamanda aramak harika bir fikir.

 Uriel son derece güçlü ama çok nazik ve zaman zaman sessiz bir karakter çizer.

✧✧ Kariyerinizde iyi adımlar atmak için ilk 10dksı 4tlden danışmanlık alın! ✧✧

 Entelektüel izlerinizi yönlendirmek için Uriel'i arayabilirsiniz. Öğrencilerin testlerde ve okulda üstünlük sağlamalarına yardımcı olmak için başmelek Zadkiel ile birlikte çalışır.

Anahtar Kelimeler:

Renk: Sarı

Taş: Kristal

Astroloji-burç: Kova

Bunları da Seveceksiniz:

Melekler ve Baş Melekler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Meleklerle Yaşayın - Size Yardıma Geldiler 

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin