"Geleceği Getiren" Melek: Baş Melek Azrail Kimdir?

tarihinde

Baş melek Uriel'in enerjisi, ondan hamgi konularda yardım isteyebileceğiniz, ve bilmeniz gereken her şey burada!

 

Baş Melek Azrail Kimdir?

 Baş melek Azrail, Uriel olarak da bilinir. Allah’ın dört baş meleğinden biridir. 4. Baş melek olarak sıralanabilir. Baş melek Uriel’in ismi kutsal kitaplarda da geçmektedir. Uriel ismi, Tanrı’nın Işığı veya Tanrı’nın Ateşi anlamına gelmektedir.

 Uriel kendisini ‘Geleceği Getiren’ olarak tanımlıyor. Uriel zihnimizi bilgiler, yeni fikirler, bir sorunu anlama yeteneği ve çözümler ile aydınlatır.

✮✮ Online Falcılar kartlarıyla size yardımcı olsun ✮✮

 Bu baş melek en gizemli baş melek olarak da biliniyor. Enerjisi çok parlak beyaz ışık olarak algılanabilir. Baş melek Uriel’in enerjisi insana neşe veren çok güçlü bir enerjidir.

 Uriel zihnimizi bilgi, fikir, mesaj ve aydınlatmalarla aydınlatır. İş görüşmelerinde, yazı yazarken, okurken veya test ederken olduğu gibi bir çözüme ihtiyacınız olduğu zamanda aramak harika bir fikir.

 Uriel son derece güçlü ama çok nazik ve zaman zaman sessiz bir karakter çizer.

✧✧ Kariyerinizde iyi adımlar atmak için ilk 10dksı 4tlden danışmanlık alın! ✧✧

 Entelektüel izlerinizi yönlendirmek için Uriel'i arayabilirsiniz. Öğrencilerin testlerde ve okulda üstünlük sağlamalarına yardımcı olmak için başmelek Zadkiel ile birlikte çalışır.

Anahtar Kelimeler:

Renk: Sarı

Taş: Kristal

Astroloji-burç: Kova

Bunları da Seveceksiniz:

Melekler ve Baş Melekler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Meleklerle Yaşayın - Size Yardıma Geldiler 

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!