Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başmelek Zadkiel: İlâhi Adalet

Zadkiel, özgürlüğün, hoşgörünün, şefkatin ve merhametin başmeleğidir. Bu sebeple de affetme ve bağışlamayla ilişkilendirilir. İnsanların nezdinde başmelek olarak görevi bizim hem çevremizdekileri hem de kendimizi affetmeyi öğrenmemize yardımcı olmaktır.
 Özet: 


Tüm başmelekler kendilerine özgü bir renge sahiptir. Başmelek Zadkiel ise değişim gücüne sahip olmanın sağladığı neşeyi simgeleyen mor bir alevle temsil edilir. 


Geleceğe dair sorularınız mı var?Dönüşümün başmeleği

Bize affetmeyi öğreten Zadkiel bu sayede ruhumuza güç katar. Zadkiel ayrıca entelektüel ve sosyal anlamda da güçlenmemize yardımcı olur. İş arayışlarımıza, sosyal statümüzdeki değişimlere ve yeni keşiflerimize destek olur. Ona dua ettiğimizde bize faydalı fikirler bulmamız, yeni imkanlar  ve insanlarla karşılaşmamız konusunda yardım eder. Ama en önemlisi de kendimizi korumak için inşa ettiğimiz ama bizim ilerlememizi ve mutlu olmamızı engelleyen zihinsel bariyerleri ortadan kaldırmamızı sağlar. 

Zadkiel'e ne zaman seslenmeli?

Hem kendimize hem de başkalarına yönelik şefkat ve bağışlama duygusuna ihtiyaç hissettiğimizde Zadkiel'den yardım isteyebiliriz. Zadkiel, kariyerimiz ve eğitimimiz konusunda da bize önemli bir destek verir. Dolayısıyla bir iş görüşmesinden, bir sınavdan ya da önemli bilgileri aklımızda tutmamız gerektiğinde Zadkiel'e dua edebiliriz. Bu, zihnimizin ve hafızamızın kapasitelerinin en iyi seviyede çalışmasına ihtiyaç duyduğumuz zamanlara karşılık gelir. Zadkiel ayrıca kendimizle ilgili kaygılarımızı ve şüphelerimizi bir kenara bırakıp kendimize ve becerilerimize daha çok güven duymamıza da yardımcı olur. 

Başmelek Zadkiel'e nasıl dua etmeli?

Tek başınıza olacağınız sakin bir ortam bulun ve Zadkiel'i gözünüzde canlandırmaya çalışın. Gücünün ve sıcaklığının sizi kuşatmasına izin verin. Sonrasında açık bir şekilde isteğinizi dile getirin. İsteğinizi belirtirken ona dua da edebilirsiniz. Son olarak da ona teşekkür etmeyi unutmayın. İlerleyen günlerde çevrenizdeki işaretlere dikkat edin: Tekrar eden çift saatler, sizi takip eden bir hayvan vs.  

Başmelek Zadkiel için dua örneği


Başmelek Zadkiel, kalbimi iyi etmen için dua ediyorum sana
Eğer kin duygusunun içine çekilirsem, yalvarırım bundan kurtulmama yardım et. 
Eğer göremediğim bir şeyler varsa, yalvarırım onu kavramama yardımcı ol. 
Eğer içimdeki şefkat eksilmişse, kalbimi merhametle doldur. 
Endişeli ya da gerginsem, kalbimi güvenle ve sükunetle doldur.
Kendimi sana ve Allah'a emanet ediyorum 
Amin.

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.