Başmelek Zadkiel: İlâhi Adalet

tarihinde

Zadkiel, özgürlüğün, hoşgörünün, şefkatin ve merhametin başmeleğidir. Bu sebeple de affetme ve bağışlamayla ilişkilendirilir. İnsanların nezdinde başmelek olarak görevi bizim hem çevremizdekileri hem de kendimizi affetmeyi öğrenmemize yardımcı olmaktır.

Başmelek Zadkiel: İlâhi Adalet
 Özet: 


Tüm başmelekler kendilerine özgü bir renge sahiptir. Başmelek Zadkiel ise değişim gücüne sahip olmanın sağladığı neşeyi simgeleyen mor bir alevle temsil edilir. 


Geleceğe dair sorularınız mı var?Dönüşümün başmeleği

Bize affetmeyi öğreten Zadkiel bu sayede ruhumuza güç katar. Zadkiel ayrıca entelektüel ve sosyal anlamda da güçlenmemize yardımcı olur. İş arayışlarımıza, sosyal statümüzdeki değişimlere ve yeni keşiflerimize destek olur. Ona dua ettiğimizde bize faydalı fikirler bulmamız, yeni imkanlar  ve insanlarla karşılaşmamız konusunda yardım eder. Ama en önemlisi de kendimizi korumak için inşa ettiğimiz ama bizim ilerlememizi ve mutlu olmamızı engelleyen zihinsel bariyerleri ortadan kaldırmamızı sağlar. 

Zadkiel'e ne zaman seslenmeli?

Hem kendimize hem de başkalarına yönelik şefkat ve bağışlama duygusuna ihtiyaç hissettiğimizde Zadkiel'den yardım isteyebiliriz. Zadkiel, kariyerimiz ve eğitimimiz konusunda da bize önemli bir destek verir. Dolayısıyla bir iş görüşmesinden, bir sınavdan ya da önemli bilgileri aklımızda tutmamız gerektiğinde Zadkiel'e dua edebiliriz. Bu, zihnimizin ve hafızamızın kapasitelerinin en iyi seviyede çalışmasına ihtiyaç duyduğumuz zamanlara karşılık gelir. Zadkiel ayrıca kendimizle ilgili kaygılarımızı ve şüphelerimizi bir kenara bırakıp kendimize ve becerilerimize daha çok güven duymamıza da yardımcı olur. 

Başmelek Zadkiel'e nasıl dua etmeli?

Tek başınıza olacağınız sakin bir ortam bulun ve Zadkiel'i gözünüzde canlandırmaya çalışın. Gücünün ve sıcaklığının sizi kuşatmasına izin verin. Sonrasında açık bir şekilde isteğinizi dile getirin. İsteğinizi belirtirken ona dua da edebilirsiniz. Son olarak da ona teşekkür etmeyi unutmayın. İlerleyen günlerde çevrenizdeki işaretlere dikkat edin: Tekrar eden çift saatler, sizi takip eden bir hayvan vs.  

Başmelek Zadkiel için dua örneği


Başmelek Zadkiel, kalbimi iyi etmen için dua ediyorum sana
Eğer kin duygusunun içine çekilirsem, yalvarırım bundan kurtulmama yardım et. 
Eğer göremediğim bir şeyler varsa, yalvarırım onu kavramama yardımcı ol. 
Eğer içimdeki şefkat eksilmişse, kalbimi merhametle doldur. 
Endişeli ya da gerginsem, kalbimi güvenle ve sükunetle doldur.
Kendimi sana ve Allah'a emanet ediyorum 
Amin.

Eğer yolunuzu kaybettiğinizi ve yardıma ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız, koruyucu meleğinize seslenebilirsiniz. Sonrasında ona teşekkür etmeyi sakın unutmayın! 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey