Fal: Bilmek isteyip de sormaya cesaret edemedikleriniz

tarihinde

Fal, kimileri için bir yol gösterici, kimileri için bir eğlenceli aracı, bazıları içinse günah ve safsata. Sonuç ne olursa olsun, fal hakkında bu denli fikir ayrılığına düşmemizin asıl sebebi onun hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmamamız. Tam da bu sebeple, kafanıza falla ilgili takılan tüm soruları dürüstçe yanıtlamaya karar verdik. Okumadan karar vermeyin...

Fal: Bilmek isteyip de sormaya cesaret edemedikleriniz

Yapılan bir araştırmaya göre Türkiye'de her 10 kişiden 8'i hayatında en az bir kere fal baktırıyor. Nedeni çok açık: İnsanoğlu ezelden beri geleceği bilmek istiyor. 

Tarih boyunca bilinen altmış, tahmin edilen ise binden fazla fal çeşidi kullanılmıştır. Falcılar yıllar içinde edindikleri tecrübelerle geliştirdikleri ve yönettikleri sezgisel güçlere veya enerjisel bir alana sahip olur. Bu yetenek, onlara yaklaşmakta olan olayları, enerjileri, titreşimleri veya hisleri algılama imkanı verir. 

Astrocenter olarak spiritüel danışmanlığın iyi hissetme halimizi ne kadar olumlu etkilediğini farkındayız. Onaylanmış profilleri ile gerçek falcı, medyum, spiritüel danışman veya astrolog isimler Astrocenter'da sizleri bekliyor. 

Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Profesyonel Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

Uzman profilleri ve müşteri yorumlarını inceleyerek uzmanınızı seçin, ister telefon, ister mesajlaşma isterseniz de görüntülü konuşma yoluyla hemen danışmanlık alın! 

Fal veya astrolojik danışmanlık almak için ne yapmalıyım?

Danışmanınızı seçin

1) 💻 Hesap Oluşturun

Hesap Oluştur

2) 🔍 Uzman Seçin

Danışmanınızla Bağlantı Kurun

3) 💬 Seansa başlayın

Aklınızdaki tüm sorulara yanıt arayın!

Online fal baktırmak ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulmanız için bir liste hazırladık 😉. 

Online Fal baktırmakla ilgili en sık sorulan sorular

Telefondan fal baktırmak işe yarar mı?

Çok sayıda danışan ve falcıya göre, görsel temasın olmaması daha dürüst ve önyargısız bir iletişim bile sağlayabiliyor. Falcılar enerjiyle bağlantı kurmak için sesinize odaklanırlar ve size doğru tahminler sunarlar. Yüz yüze olmanıza gerek yoktur 💫.

Bir fal baktırma seansı yaklaşık ne kadar tutar? 

Sadık müşterilerimizin ortalamasına bakarsak tam verim alabileceğiniz bir fal seansının ortalama ücreti 15 €'dur, ancak bu ücret seansın süresine ve seçeceğiniz falcıya göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca, bütçenizi en iyi şekilde yönetmek için seans ücretinizi önceden belirleyebilir veya sunduğumuz fırsatları takip ederek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz fal baktırmanın yolları neler? 

Sorularınıza ücretsiz bir şekilde yanıt almak için, size Evet/Hayır Tarotunu ücretsiz sunuyoruz. Üç kart seçerek sorularınıza net yanıtlar alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kartlara yoğunlaşmak ve içinizden evet/hayır cevabı almak istediğiniz soruyu düşünmek. Cevapları en kısa sürede iletişim adresinize yolluyoruz.Ücretsiz tarot falı baktırmak için buraya tıklayın.

Falcı veya uzman nasıl seçilir? 

Astrocenter'da uzmanların her biri detaylı bir tanıtım sayfasına sahiptir. Durumunuza ve beklentilerinize en uygun kişiyi bulmak için bu profilleri incelemek size yardımcı olacaktır. Uzmanlarla daha önce görüşen müşterilerin yorumlarına göz atarak uzmanların güçlü ve zayıf yönlerini veya size uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Son olarak, doğru profesyoneli seçmek için içgüdülerinizi dinleyin ve iç sesinizi takip edin. Profilleri inceleyin ve sizi çeken kişiyi bulun.

Kayıtlı falcılar kimlerdir? Nasıl seçiliyorlar? 

Platformumuzdaki falcılar, medyumlar, astrologlar ve diğer tüm spiritüel uzmanlar, yeteneklerine güvenildiği için uzman servisimiz tarafından seçilir ve profil oluşturmaları onaylanır. Giriş testi, resmi kontroller ve elemeler sayesinde sizlere sadece en iyileri seçmek için çok fazla çalışıyoruz. Giriş mülakatında bizi gerçekten etkileyen ve sezgisel yeteneklerinin yanında işini profesyonelce yapmak isteyen uzmanları seçtiğimizden emin olabilirsiniz.

Aşk hayatı ile ilgili fal baktırabilir miyim?

Aşk ile ilgili sorular falcılık dünyasında en sık danışılan konular arasındadır. Güzel haber şu ki bazı uzmanlar özellikle bu alana yoğunlaşmıştır. Yıllar içinde deneyimlerle, hislerini ve vizyonlarını netleştirmeyi öğrenmiş ve bu konuda en kesin cevapları sunmak için tekniklerini olgunlaştırmışlardır.Aşk hayatında uzmanlaşmış isimler listesini burada bulabilirsiniz..

Falcılarla ücretsiz görüşmek mümkün mü?

Sitemizde ilk kez deneyenlere özel "İlk 10 dakika ücretsiz danışmanlık" fırsatı bulunmaktadır. Hakkınızı kullanmak için hemen müşteri hizmetlerini (📞 0850 377 76 51) aramanız veya doğrudan uzman profili üzerinden talepte bulunmanız yeterli. Astrocenter hesabınızı oluşturduğunuzda,ücretsiz danışmanlık hakkınızı müşteri hesabınızdaki menülerden bulabiirsiniz.

İlk fal ücretsiz kampanyasından nasıl yararlanırım? 

Ücretsiz bir seans başlatmak çok kolay: Uzman seçimini niteliklerine ve müşteri değerlendirmelerine göre yapın, danışmanlık türünü seçin, hızlıca sitemize kaydolun ve uzmanlarla doyasıya soru sorun.

Chat üzerinden fal baktırmak güvenilir mi?

Evet, bizde öyle! Canlı olarak size cevap veren gerçek falcılarımız var. Bu falcılar zamanlarının bir kısmını bizim için sorularınızı çevrimiçi yanıtlamakta. Bazı şüpheli sitelerde görebileceğiniz robotlar Astrocenter'da söz konusu değil. Dolayısıyla chat veya mesajlaşma yolu ile fal baktırmak daha utangaç kişiler için mükemmel ve güvenilir bir danışma kanalı oluşturmakta. Ayrıca, seansınızın yazılı bir kaydını da saklayabilme imkanınız olur ki, bir çok müşteri bunu da pratik bulmakta!

Ücretsiz bir fal seansında hangi sorular sorulabilir?

Falcıya sorulacak iyi ya da kötü sorular yoktur. Ona başvurduğunuzda, bir sorununuz olduğunu veya bir durumla karşı karşıya olduğunuzu anlatmanız yeterli. Aşk, iş, aile veya finans gibi konular ile kendinizi sınırlamak zorunda da değilsiniz. Her türlü sorular ele alınabilir. Falcılar her şeyi duymaya hazırdır ve sizi asla yargılamayacaklardır. Unutmayın falcılık aynı zamanda bir terapi görevi görür. Karşınızdaki kişinin bir profesyonel olduğunu kendinize hatırlatarak içinizi ona tüm şeffaflığı ile açmak verimli bir seansın anahtarı!


Fal sırasında sorabileceğiniz soru örnekleri:
 • O da beni düşünüyor mu?
 • Gelecek bana neler hazırlıyor?
 • Sevgilimle uyumlu muyuz?
 • İlişkimiz sürecek mi?
 • Maaşım artacak mı?
 • Terfi alacak mıyım?
 • İş yerinde bana engel olmak isteyen biri var mı?
 • Beni gizlice seven biri var mı?
 • O geri dönecek mi?
 • Çabucak iş bulabilecek miyim?
 • Şuanki sevgilim hayatımın aşkı mı?
 • Taşınacak mıyım?
 • Para alacak mıyım?
 • Finansal zorluklarım çözülecek mi?

Eğer sizi rahatsız eden dışsal bir konu yoksa, belki de sorun bakış açınızdadır? Spiritüel danışmanlık ve falcılık hizmetleri aynı zamanda kendinizi daha iyi tanımanıza da olanak tanır. Kişisel gelişim olarak Avrupa'da geçerliliği olan bir çok alanı websitemizde keşfedebilirsiniz. Falcılarımız, hayat koçları gibi, sizin tam potansiyelinizi aydınlatarak en iyi versiyonunuz olmanıza yardımcı olacaklar. Kendi enerjisel yönünüzü keşfetmenizi sağlayacak ve ilerlemenizi engelleyen tekrar eden kalıpları aşmanıza yardımcı olacaklar.

Reading

Yeni Üyelere Özel Hoşgeldin Kampanyası 🔮

Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için ilk danışmanlıkta geçerli 10 dakika hediye!

10 DK Ücretsiz Fal ve Astrolojik Danışmanlık!

Astrocenter'da fal ve astrolojik danışmanlık hizmeti alan kullanıcıların %98'i memnun!

Hemen Keşfet! ✨

Gelecek yorumlama- 📞01 75 75 91 05

Tüm dünya çalkantılı bir dönemden geçiyor, gelecekle ilgili hiç olmadığı kadar kaygılıyız. Tüm sorularınıza ışık tutması için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçmek ister misiniz?

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanlarımızı keşfedin

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Başarılı uzmanımız Mehmet Duman sizden gelen soruları yanıtlıyor!

Başarılı uzmanımız Mehmet Duman sizden gelen soruları yanıtlıyor!

Profesyonel Falcı Mehmet Duman'a danışmak istiyorsanız, hemen danışmanlık talebinde bulunmak veya bir randevu planlamak için aşağıya tıklayın!
👇 HEMEN GÖRÜŞ