Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, mistik güçleri olmayan insanlar tarafından bile yüzyıllardır gerçekleştirilen bir pratiktir. Eğer siz de ruhunuzun bedenininizden çıkmasını ve yaşama farklı bir gözle bakmayı arzu ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Astral seyahat yapmak için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

Astral seyahat herkes tarafından yapılabilir, tabii eğer tekniklerini bilirseniz!


Fallar sayesinde geleceğinizi  keşfetmek ister misiniz? Uzmanlarımızla iletişime geçin!


Astral seyahat nasıl yapılır? 6 adımda bedeninizi ve ruhunuzu hazırlayın:

1. Sabah saatlerini tercih edin

Bu egzersizi akşam saatlerinde denemek yerine hâlâ uykulu olduğunuz sabah saatlerini tercih edin. Şafak vakitlerinde yüksek bir bilinç düzeyine ulaşmak için gerekli rahatlama seviyesine ulaşmak daha kolaydır. 

2. Sakin bir ortam yaratmaya çalışın

Kendinizi tam anlamıyla rahat hissettiğiniz bir odayı seçin. Odanın karanlık olması için perdeleri çekin ve dikkatinizi dağıtacak her türlü sesten arındığından emin olun. Sakin bir ortam yaratmanız ve hiç kimsenin sizi rahatsız etmemesi çok önemli! 

telephone

Astral seyahat için tüm elektronik cihazlarınızı kapatın ve yakınlarınıza sizi rahatsız etmemesini söyleyin. Sert bir uyanma durumu canınızı yakabilir!

3. Rahatlamak için uzanın

Sanki uyumak üzereymişsiniz gibi sırtüstü uzanın, gözlerinizi kapatın ve zihninizinden tüm düşünceleri uzaklaştırın. Bedeninize ve hislerinize odaklanmanız gerekiyor. 

4. Bedeninizi dinleyin

Şimdi sıra kaslarınızın teker teker farkına varıp onları serbest bırakmaya geldi. Ayak parmaklarınızdan başınıza kadar bu duruma ulaşmaya çalışın. Bir sonraki adıma geçmeden evvel her kasınızın rahatladığından emin olun. Bu durumda bedeninizin ağırlaştığını hissetmeniz gerek. Bu ağırlaşma hareket etmekte zorlanacağınız ölçüde yoğun olmalı.

5. Nefesinize odaklanın

Bu adım sonrasında tam anlamıyla iç huzura ulaştığınızı hissedeceksiniz. Meditasyon yaparkenki gibi derin bir nefes alın ve yavaş yavaş tüm nefesinizi verin. (dörde kadar saydığınız bir süreye eşdeğer). Göğsünüzde ve omuzlarınızda hiçbir gerilimin kalmadığından emin olun. 

6. Kuvars taşı kullanın

Süreci hızlandırmak için kuvars taşı kullanabilirsiniz. Taşı alnınızın üzerine yerleştirin ve derin nefes alarak gözlerinizi kapatın. Taştan gelen titreşimleri hissedeceksiniz ve zihninizin aydığınlandığını fark edeceksiniz. Beyaz parıltılarla süslenmiş bir mor rengini gözünüzde canlandırmaya çalışın. Astral yolculuğunuz başladığında taşı göğsünüzün ya da karnınızın üzerine yerleştirin veya elinizde tutun. Taşın yüksek titreşimleri sizi negatif enerjiden koruyacaktır.


3 adımda ruhun bedenden ayrılma süreci

1.  Bedeninizin fiziksel yönünü unutun

Ruhunuzun maddesel dünyaya hapsolmaması adına zihninizi boşaltmanız gerek. En küçük bir hareket veya zihninizden geçen bir düşünce yüzünden maddesel varlığınızın yeniden farkına varabilirsiniz ve bu durum bedenden uzaklaşma sürecini geciktirebilir. 

2. Hipnoz durumuna geçin

Bedeninizin de ruhunuzun da uyku haline geçmesi gerek. Ancak tam olarak bilincinizi kaybetmemeye de dikkat edin. Uyku ve uyanıklık arasındaki hipnoz hali astral seyahat içi ulaşmayı hedeflediğimiz durum olmalı. Yavaş yavaş tüm ağırlığınızın kaybolduğunu, ardından da havada süzüldüğünüzü hissedeceksiniz. Nereye gitmek istediğinizi belirtmek için zihininizi harekete geçirin. 

3. Titreşimleri fark edin

Titreşimler dalgalar halinde, farklı frekanslarda gelecektir. Onlar sayesinde ruhumuzun vücuttan ayrılmaya hazır olduğunu anlarız. Korkmayın. Korku, meditasyon halinden çıkmanıza yol açabilir. Artık ruhunuzun hareket etmesi için zihninizi kullanmaya hazırsınız. O an içinde bulunduğunuz odayı hayal edin ve zihninizde bedeninizin hareket etmek için ayağa kalktığını canlandırın. Artık astral seyahate hazırsınız!

Dikkat!

voyage astral

Bedeninizden uzaklaştıktan sonra uzandığınız yöne doğru bakmaktan kaçının. Bedeninizi o şekilde uzanırken görmek şok etkisi yaratabilir. Genellikle, ilk astral seyahat deneyimleri kısa sürer ve böylece ruhunuzu kontrol etmek için gerekli araçları kullanmayı öğrenmenize imkan tanır. 

Uyanma Hali: Astral seyahat nasıl tamamlanır?

Astral seyahati tamamlamak oldukça kolaydır. Zira ruhumuz bedenimize "gümüş kordon" adı verilen görünmez bir güçle bağlanmıştır.  Bu gücün ruhunuzu bedeninize doğru eşlik etmesine izin verin. Sonra yavaş yavaş bedeninizi fark edin. Parmaklarınızı ve ayak parmaklarınızı (hem fiziksel hem de zihinsel olarak) oynatın. Bu şekilde tam bir bilinç haline erişeceksiniz. 

Astral Seyahat : Kötü deneyimler karşısında ne yapmalı?

Astral seyahat esnasında kötücül varlıklarla karşılaşabilirsiniz. Ama panik yapmanıza gerek yok. Tıpkı dünyevi yaşamda olduğu gibi en iyisi kavgalardan uzak durmak olacaktır! Kötücül güçlerle gerilimler yaşamamak adına yolunuzu değiştirmeniz yeterli. 


Artık siz de günlük yaşamınızda bedenizi hareket ettirdiğiniz gibi ruhunuzu hareket ettirmeye hazırsınız. İnsanların birçok şeyi gerçekleştirme kapasitesine sahip olduğunu unutmayın ve farklı meditasyon yöntemlerini keşfetmeyi deneyin!


Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.