Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başmelek Haniel'i Tanıyalım

Başmelek Haniel ve onun enerjisi üzerine harika bir yazıyla sizlerleyiz.

Başmelek Haniel'i Tanıyalım 

Baş meleklerimizden biri olan Haniel; kozmik yeteneklerimizi açığa çıkarmada, bilinçaltımızın, duygularımızın, düşüncelerimizin hatta hislerimizi temsil eden melekdir. Haniel iç dünyamızın sezgi, hayal gücü ve duygularını da temsil eder.

İnsanın özgür iradesinin başlangıcını, dayanıklılığını ifadesidir de diyebiliriz. Bu, dünyevi sevginin somut örneğidir. Başmelek Haniel dolunaya benzer şekilde iç niteliklerini dışa doğru yayar. Gizemli ve kadınsı olan Haniel, astronomiyi dine bağlayan Babil döneminden beri saygı görür duruma gelmiştir.

♛ İlk 10dksı 4 TL'den Telefonla Danışmanlık ♛

Başmelek Haniel, sezgiselliğinizi ve gözlemciliğinizi geliştirmenin yanı sıra kadınsı enerjinizin herhangi bir yönünü geliştirmenize de yardımcı olabilir. Dolunay sırasında Haniel'i aramak çok etkilidir, özellikle de serbest bırakmak veya iyileşmek istediğiniz bir şey varsa daha da önemlidir.

Erkekler de kadın enerjisine sahip oldukları gibi (kadınlar erkek enerjisine sahipler gibi) bu başmelekle bağlantı kurmaktan erkekler ve kadınlar yararlanabilir. Haniel her iki cinsiyetten birinin uyandırmasını ve iç rehberliklerine güvenmesine yardımcı olabilir.

☞Hemen falınıza baktırın, melek kartı açılımı yaptırın ☜

Örneğin sakinleşmek isteyince, herhangi bir işte, yaptığımız her işte hoşgörülü olmak, anlayışlı olmak, karşı tarafı dinlemek gibi ayın enerjilerinden ve evrelerinden yararlanmak için sevgili Haniel’den bu çok özel ayın evrelerinden yardım etmesini isteyebilirsiniz.

Başmelek Haniel, sezgilerin iç dünyasının ifadesi olarak destekleyici bir kılavuzdur.

Başmelek Haniel'in Rengi: Soluk Mavi (Ayışığı)

Kristal veya değerli taş: Aytaşı

Astrolojik İşareti: Hepsini denetler

Bunları da Seveceksiniz

Baş Melek Uriel Kimdir? 

Başmelek Ariel'i Tanıyalım : Kimdir, Enerjisi Nedir?

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.