Başmelek Haniel'i Tanıyalım

tarihinde

Başmelek Haniel ve onun enerjisi üzerine harika bir yazıyla sizlerleyiz.

Başmelek Haniel'i Tanıyalım 

Baş meleklerimizden biri olan Haniel; kozmik yeteneklerimizi açığa çıkarmada, bilinçaltımızın, duygularımızın, düşüncelerimizin hatta hislerimizi temsil eden melekdir. Haniel iç dünyamızın sezgi, hayal gücü ve duygularını da temsil eder.

İnsanın özgür iradesinin başlangıcını, dayanıklılığını ifadesidir de diyebiliriz. Bu, dünyevi sevginin somut örneğidir. Başmelek Haniel dolunaya benzer şekilde iç niteliklerini dışa doğru yayar. Gizemli ve kadınsı olan Haniel, astronomiyi dine bağlayan Babil döneminden beri saygı görür duruma gelmiştir.

♛ İlk 10dksı 4 TL'den Telefonla Danışmanlık ♛

Başmelek Haniel, sezgiselliğinizi ve gözlemciliğinizi geliştirmenin yanı sıra kadınsı enerjinizin herhangi bir yönünü geliştirmenize de yardımcı olabilir. Dolunay sırasında Haniel'i aramak çok etkilidir, özellikle de serbest bırakmak veya iyileşmek istediğiniz bir şey varsa daha da önemlidir.

Erkekler de kadın enerjisine sahip oldukları gibi (kadınlar erkek enerjisine sahipler gibi) bu başmelekle bağlantı kurmaktan erkekler ve kadınlar yararlanabilir. Haniel her iki cinsiyetten birinin uyandırmasını ve iç rehberliklerine güvenmesine yardımcı olabilir.

☞Hemen falınıza baktırın, melek kartı açılımı yaptırın ☜

Örneğin sakinleşmek isteyince, herhangi bir işte, yaptığımız her işte hoşgörülü olmak, anlayışlı olmak, karşı tarafı dinlemek gibi ayın enerjilerinden ve evrelerinden yararlanmak için sevgili Haniel’den bu çok özel ayın evrelerinden yardım etmesini isteyebilirsiniz.

Başmelek Haniel, sezgilerin iç dünyasının ifadesi olarak destekleyici bir kılavuzdur.

Başmelek Haniel'in Rengi: Soluk Mavi (Ayışığı)

Kristal veya değerli taş: Aytaşı

Astrolojik İşareti: Hepsini denetler

Bunları da Seveceksiniz

Baş Melek Uriel Kimdir? 

Başmelek Ariel'i Tanıyalım : Kimdir, Enerjisi Nedir?

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Astroloji: Burçlara göre yaşam tavsiyeleri

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini yorumlar. En eski bilimlerden biri kabul edilen astroloji, bizlere günlük yaşamımızı daha iyi idare etme şansı tanır.

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay Terazi'de, Mars'ın Koç'taki karşıtında "Duygusal dengenizi bulun ve iç huzuru elde edin, zira bugün, Ay'ın Terazi'deki konumu ve Mars'ın Koç'taki karşıtlığı, bize duygusal ve manevi dengenin önemini hatırlatıyor."

Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

Telefondan fal baktırma şüphe uyandıran bir fal bakma biçimi olarak görünebilir. Uzaktan, tanımadığımız bir sese ne ölçüde güvenebiliriz? Bir falcı geleceğimizi bu şekilde nasıl yorumlayabilir? Konuştuğumuz kişinin bir dolandırıcı değil de gerçek bir falcı olduğunu nasıl anlarız? İhtiyaç duyduğunuz cevaplar bu yazıda.

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!

Haftalık Burç Yorumları

Güneş'in İkizler burcuna geçişi "Bugün, Güneş'in İkizler burcuna geçişiyle birlikte, çevrenizle iletişim kurma ve bilgi paylaşma yeteneklerinizde bir artış hissedeceksiniz. Bu enerjiyi kullanarak, yeni fikirler ve projeler için ilham alın."

En Sevilen Yazılar

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey