Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

tarihinde

Tarot kartlarını okumak, birilerinin bunları doğru bir şekilde yorumlayabilmesi büyük ölçüde deneyim gerektirir.

Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Tarot kartlarının okunması ve birilerinin bunları doğru bir şekilde yorumlayabilmesi büyük ölçüde deneyim gerektirir. Okunması nispeten kolay olan bazı tarot kartları olmasına rağmen, tarot kartları genel olarak melek kartlarından daha karmaşıktır ve anlamak ve yorumlamak için zaman ve emek gereklidir. Kısacası, melek kartları, genel bir okumada kullanılabilecek ayrıntılı mesajlardır, oysa tarot kartları kişinin özel durumuyla ilgili ayrıntılı bilgi verir.Geleceğe dair sorularınız mı var?  Falcılarımızla iletişime geçin!Tarot Kartları ve Melek Kartları 

Tarot falı ve melek kartları okumaları arasında benzerlikler olsa da, farkları da vardır. Hem melek kartları hem de tarot okumaları kendimize dair cevapları keşfetmemize yardımcı olur, ancak tarot kartları melek tarot kartlarından çok daha yapılandırılmıştır ve genel anlamda belirli bir formülü takip etmemektedir.   

Melek Kartlarını ve Tarotu Anlamak ve Okumak

Adından da anlaşılacağı gibi, melek kartları bize gelen mesajlar olduğuna inanılan kapsamlı bir anlama becerisi sağlayan kelimelerden oluşmaktadır. Melek kartları her yaş grubuna hitap eder. Melek kartlarını çekmek aklınızdaki bir soruya cevap aradığınız ya da karar vermeniz gereken durumlarda size yol gösterir ve dileğinizin gerçekleşmesine yardım eder. Tarot kartları çekmek ise hayatta aldığımız derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının da tasvirleridir.

Melekler Kartı

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Şuanki sıkıntılarım geçecek mi

Hülya 4 yıl önce

umarım geçer

hiç kimse 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey