Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

tarihinde

Tarot kartlarını okumak, birilerinin bunları doğru bir şekilde yorumlayabilmesi büyük ölçüde deneyim gerektirir.

 

Tarot kartlarının okunması ve birilerinin bunları doğru bir şekilde yorumlayabilmesi büyük ölçüde deneyim gerektirir. Okunması nispeten kolay olan bazı tarot kartları olmasına rağmen, tarot kartları genel olarak melek kartlarından daha karmaşıktır ve anlamak ve yorumlamak için zaman ve emek gereklidir. Kısacası, melek kartları, genel bir okumada kullanılabilecek ayrıntılı mesajlardır, oysa tarot kartları kişinin özel durumuyla ilgili ayrıntılı bilgi verir.Geleceğe dair sorularınız mı var?  Falcılarımızla iletişime geçin!Tarot Kartları ve Melek Kartları 

Tarot falı ve melek kartları okumaları arasında benzerlikler olsa da, farkları da vardır. Hem melek kartları hem de tarot okumaları kendimize dair cevapları keşfetmemize yardımcı olur, ancak tarot kartları melek tarot kartlarından çok daha yapılandırılmıştır ve genel anlamda belirli bir formülü takip etmemektedir.   


Melek Kartlarını ve Tarotu Anlamak ve Okumak

Adından da anlaşılacağı gibi, melek kartları bize gelen mesajlar olduğuna inanılan kapsamlı bir anlama becerisi sağlayan kelimelerden oluşmaktadır. Melek kartları her yaş grubuna hitap eder. Melek kartlarını çekmek aklınızdaki bir soruya cevap aradığınız ya da karar vermeniz gereken durumlarda size yol gösterir ve dileğinizin gerçekleşmesine yardım eder. Tarot kartları çekmek ise hayatta aldığımız derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının datasvirleridir.

Melekler Kartı

 

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Yorumlar

Şuanki sıkıntılarım geçecek mi

umarım geçer

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!