Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Melek Kartları Nelerdir? Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Tarot kartlarını okumak, birilerinin bunları doğru bir şekilde yorumlayabilmesi için büyük ölçüde deneyim gerektirir.

 

Tarot kartlarını okumak, birilerinin bunları doğru bir şekilde yorumlayabilmesi için büyük ölçüde deneyim gerektirir. Okunması nispeten kolay olan bazı tarot kartları olmasına rağmen, tarot kartları genel olarak melek kartlarından daha karmaşıktır ve anlamak ve yorumlamak için oldukça zaman gerektirir.

Kısacası, melek kartları, genel bir okumada kullanılabilecek kelimelerle ayrıntılı mesajlardır, oysa tarot kartları kişinin özel durumuyla ilgili ayrıntılı bilgi verir.

  Tarot Kartı Okumalarına Karşı Melek Tarot Kart Okumaları

Tarot kartı okumaları ile melek kartı okumaları arasında benzerlikler olsa da, farkları da vardır. Hem melek kart hem de tarot kartı okumaları kendimizdeki cevapları keşfetmemize yardımcı olur, ancak tarot kartları melek tarot kartlarından çok daha yapılandırılmıştır ve daha sıklıkla belirli bir formülü takip etmemektedir.   

En iyi tarot uzmanlarına telefondan fal baktırın
Hemen deneyin

  Melek Kartlarını, Tarot Kartlarını Anlama ve Kullanmak 

Adından da anlaşılacağı gibi, melek kartları gelen mesajlar olduğuna inanılan kapsamlı bir anlam sağlayan kelimelerden oluşmaktadır. Melek kartları her yaş grubu için geçerlidir. Melek kartları çekmek, aklınızdaki bir soru veya karar vermeniz gereken bir durumda size yol gösterecek ve dileğinizi gerçekleştirmek için yardım edecek.  Tarot kartları çekmek hayattaki derslerin manevi anlamlarını gösterir. Kartlar ayrıca, psikolojik karakterin, maneviyat ya da ruhumuzun farklı kısımlarının tasvirleridir.

Melekler Kartı

 

Aşağıdaki yazılarımızı da seveceksiniz:

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Tarot nedir? Nasıl tarot falı bakılır?

Tarot Hakkında Kısa Bilgiler

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.