Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Numeroloji 2022: Sayılardaki Kaderinizi Öğrenin

Bu yıl sizi nelerin beklediğini öğrenmeniz için 2022'nin numerolojik tahminlerini ücretsiz olarak keşfedin. Bu yılın sayısı 6! Peki bu ne anlama geliyor? Uzman numerologlarımız bu yılın tahminlerini sizinle paylaşıyor. Hemen kişisel yıl sayınızı hesaplayın ve sizi nelerin beklediğini keşfedin.

Altı sayısının yılı hem özel yaşamınızda hem de insanlarla kurduğunuz ilişkilerde yeni perspektiflere yöneleceğinizin göstergesi niteliğinde. Yıl boyunca ve tutkunuz ve beraberinde gelen aşırılıklar size eşlik edecek ve sık sık her şeyi altüst etmek isteyeceksiniz. Çevreniz giderek değişim geçirse de geleceğe yönelik umudunuzu kaybetmeyeceksiniz. 


2022 yıl sayınızı hesaplayın

  • Doğum tarihinizin gününü ve ayını oluşturan rakamları teker teker toplayın ve 5 sayısını ekleyin
  • Elde ettiğiniz sayı 1 ve 9 arasında bir rakama indirgenecek şekilde toplamaya devam edin.

📖 Örnek : 📖

İrem, 17 Aralık doğumlu =  17 + 12 + 6 (1 + 7 + 1 +2 + 6) = 17 (1+ 7) =  8

İrem’in 2022 için kişisel yıl sayısı 8

***

Madem kişisel yıl sayınızı öğrendiniz, şimdi sıra 2022 tahminlerinde. Eğer 2022'de sizi nasıl bir yılın beklediğinizi merak ediyorsanız, 2022 yıllık burç yorumlarımıza göz atmayı unutmayın


Kişisel yıl sayınıza tıklayın.Numeroloji 2022: Bu yıl nasıl geçecek?

Kişisel yıl sayınızı hesapladığınıza göre sıra şimdi kişisel sayınıza karşılık gelen 2022 tahminlerini öğrenmekte!

Kişisel Yıl Sayısı 1: Karanlıktan aydınlığa çıkın!

Karşınıza çıkan harika bir fırsat yaşamınızda büyük bir değişimin habercisi olabilir. Gelecek size ellerini uzatmış bekliyor ve bu değişim akıl almaz boyutlarda olacak! Çok dikkatlisiniz ve sizin için en iyisi olan ve hak ettiğiniz seçeneği tercih etmek için uğraşıyorsunuz. Gelecekte ortaya çıkabilecek zorlukları öngörüyorsunuz ve yolunuzu bu doğrultuda ilerliyorsunuz. Ancak size verilen görevler konusunda hiçbir şeyi de şansa bırakmıyorsunuz. Kaderinize yeni bir yön vermek adına kendinize ve potansiyelinize sonuna kadar güveniyorsunuz.


Kişisel Yıl Sayısı 2: Düşüncelerinize derinlik katın.

Sizi konumunuzda uzmanlaşmaya yöneltecek bu yavaş tempolu yılda hiçbir şeyi aceleye getirmeye kalkmayın. Yerinde saymak gibi bir durum söz konusu değil ama, iyi bir geleceğe sahip olmak için düşüncelerinizi derinleştireceğiniz kesin. Canınızı sıkan ya da sizi bir konuma bağımlı hâle getiren karmaşık durumların artısını eksisini değerlendiriyorsunuz. Yaratıcı bir şekilde kendi ritminize uygun olarak temkinli biçimde ilerliyorsunuz. Dengeyi bulmanın kolay olmadığının farkındasınız. Ama tüm bu çabaların sonunda hak ettiğinizi de elde edeceksiniz.  

 

Kişisel Yıl Sayısı 3: Hayatın keyfini çıkarın.

Gönlünüz rahat ve kendinizden emin bir biçimde yolunuzda ilerliyorsunuz. Dünyaya yeni bir bakışla bakıp kalıplaşmış düşüncelerinizi bir kenera bırakıyorsunuz. Kendinize belli bir hedef belirlemeden, sizi motive eden, hoşunuza giden şeylerle uğraşıyorsunuz. Macera aynı zamanda biraz da tantana anlamına gelse de sizin için sorun teşkil etmiyorlar. Çünkü kendinizi yenilemek için akıl almaz şeyler yaşamaya ihtiyacınız var. Saf bir optimizmden farklı bir şekilde bardağa hem dolu tarafından bakıyorsunuz. Yılın ikinci yarısında ise bu bakışınızın karşılığını alacak ve umut vadeden yeni ufuklara doğru yelken açacaksınız. 


Kişisel Yıl Sayısı 4 : Önemli bir aşama 

Geçmişi reddetmeseniz de yerinizde saydığınızı hissediyorsunuz ve her şeye baştan başlamak ihtiyacı içindesiniz. Sizi daha çok motive edecek girişimlerde bulunmak adına sağlam bir zemin oluşturmaya çabalıyorsunuz. Sizin gibi dikkatli biri için elbette yeniliğe adım atmak çok zor ama kararlılığınız bu bekleyişten kurtulmak konusundaki en önemli müttefikiniz. Kendi yolunuzu bulmak için elinizde birçok koz var. Yöntemli ve bilinçli bir şekilde geçen bu değişim dönemi yıl sonunda meyvelerini verecektir. 


Kişisel Yıl Sayısı 5 : Dönüşüm halinde

Ufukta her şey çok belirsiz ama sınırlarınızı zorlama isteğiyle dolup taşıyorsunuz ve gerekirse gemileri yakmaya bile hazırsınız! Yine de acele etmeyin! Gerçeklerle yüzleşmek adına sahte ve modası geçmiş olan unsurları yaşamınızdan atıyorsunuz. Bu dönemde büyük değişimlere ve sarsıntılara hazırlıklı olmanız gerek ama karşınıza çıkan umut dolu ve şaşırtıcı fırsatlar sayesine şansın yüzünüze güleceğinden emin olabilirsiniz. 


Kişisel Yıl Sayısı 6 : Düşüncelerle dolu bir yıl

Bu yılı adeta düşünmekle geçiriyorsunuz. İlişkileriniz, profesyonel yaşamınız, dünyayla kurduğunuz bağ, toplum içindeki konumunuz... İlerleme kaydettiğinizi hissetseniz de kafanızda hala sayısız soru işareti var. Ne düşüneceğinizi ve nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Neyse ki aylar geçtikçe, bakış açılarınız netleşecek ve değişecek. Bu değişimler elbette ki önemli sonuçlar da doğuracak. Gördüğünüz üzere bu yıl harekete geçmekten ziyade etraflıca düşünmeye önem vereceksiniz.


Kişisel Yıl Sayısı 7 : Geleceğe bakmak

Yılın ilk üç aylık döneminde sizi hassas günler beklese de neyse ki bu durum fazla uzun sürmeyecek. Umut vadeden bir ilkbahar sizi bekliyor olacak ve yaşamınızda son derece gerekli bazı değişiklikler yapmanıza imkan sağlayacak. Acele etmeye gerek yok.  Varoluşunuza neyin daha çok anlam katacağını ve sizi mutlu edeceğini iyice ölçüp tartmanız gerek. Daha etraflıca düşünmek adına içinize dönüyorsunuz ve tozlu raflardan yarım kalmış eski projelerinizi bile çıkartıyorsunuz. Olaylara farklı bir açıdan baktığımız takdirde, kimi zaman beklenmedik çözüm önerileri bulabileceğimizi unutmayın. 


Kişisel Yıl Sayısı 8 : Elinizden neler geldiğini gösterin!

Bu yıl oldukça azimli ve hevesli bir ruh haline sahipsiniz. Bu çılgın temponuz karşısında hiç kimse ve hiçbir şey sizi durduramayacak. Elinizden neler geldiğini kanıtlama ihtiyacı hissediyorsunuz. Becerilerinizi ortaya koymaya ve dünyaya değerinizi kanıtlamaya kararlısınız. Uğraşlarınız ve kariyeriniz açısından güzel bir yıl geçireceksiniz. Önemli bir adım atacaksınız. Ufukta sizi yeni bir iş, daha çok sorumluluk ya da maaş artışı bekliyor olabilir. Her şeye hazır olun!


Kişisel Yıl Sayısı 9 : İç dünyaya dönüş

2022 yılında kendinizle bir randevunuz var. İçe dönüşün ve büyük varoluşsal sorulara kulak vermenin vakti geldi. Kendi benliğinizin en derin köşelerine dalacağınız büyük bir yolculuk sizi bekliyor. Bu yolun sonunda kendinizi bulacak ve sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini keşfedeceksiniz. Yavaş yavaş etkisini gösteren bir dönüşüm sizi bekliyor. Hissettiğiniz acıları, pişmanlıkları unutup daha huzurlu bir geleceğe yönelme şansına sahipsiniz. Bu düşünme sürecini en iyi şekilde değerlendirmesini bilin!

 

Bize yorum bırakın

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.