Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Numeroloji 2019: Sayılardaki Kaderinizi Öğrenin

Bu yıl sizi nelerin beklediğini öğrenmeniz için 2019'un nümerolojik tahminlerini ücretsiz olarak keşfedin. Bu yılın sayısı 3! Peki bu ne anlama geliyor? Uzman nümerologlarımız bu yılın tahminlerini sizinle paylaşıyor. Hemen kişisel yıl sayınızı hesaplayın ve sizi nelerin beklediğini keşfedin.


Bu yıl 3’ün, bizzat kutsal eylemin sayısının yılı olacak.


Numeroloji uzmanımız bizle ücretsiz numerolojik tahminlerini paylaşıyor! Siz de 2019’un sizin üzerinizdeki kişisel etkilerini hemen hesaplayın!


Genel olarak 3 sayısı dinamizme karşılık geliyor. Kendinizi daha rahat ifade edebilir, zorluklara karşı  özgürce mücadele verebilirsiniz, elbette tuzaklara dikkat etmek kaydıyla!


Kişisel Yıl Sayınızı nasıl öğrenirsiniz?


2019 yıl sayınızı hesaplayın

Doğum tarihinizin günü + ayı + 3 (2019 = 2 + 0 + 1 + 9 = 12 = 1 + 2 = 3)


Elde ettiğiniz sayı 1 ve 9 arasında bir rakama indirgenecek şekilde toplamaya devam edin.


📖 Örnek : 📖

İrem, 21 Kasım doğumlu = 21 + 11 + 3 = 35 = 3 + 5 = 8

İrem’in 2018 için kişilik yıl sayısı 8


***


2019: 3 rakamının yılı

2019, kutsal üçlünün sembolü olan; dinamizme, yaşamak gücüne ve eyleme işaret eden üç rakamının yılı. Bu, İnsana kendini özgürce ifade etmesi, bütün gücüyle karmaşık konularla ve gücün kötüye kullanıldığı durumların üstesinden gelmesi için bahşedilen bir kuvvete karşılık gelir. Bireysel anlamdaysa kişiyi dış dünyaya açılmaya, mevcut fırsatlara kapılmayıp zorluklara meydan okumaya davet eder. Ama bu sayı tuzaklara da sahiptir: tehlikeli bir illüzyon ya da son şans gibi!


Madem kişisel yıl sayınızı öğrendiniz, şimdi sıra 2019 tahminlerinde. Eğer 2019'la ilgili ilgili daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, 2019 burç yorumlarınızı keşfedin.


Numeroloji 2019 : Bu yıl nasıl geçecek?

Kişisel yıl sayınızı hesapladınız mı? Öyleyse sıra şimdi kişisel sayınıza göre 2019 tahminlerini öğrenmekte!


- Kişisel Yıl Sayısı 1 : Zincirleri kırmak

Geleceğe yönelik düşünmeye zamanınız oldu ve artık sezgileriniz işleri yoluna koyup daha neşe dolu bir yaşam biçimine geçmenizi fısıldıyor. Başarınız için esas olan önceliklerinizi belirleyip plan yapsanız iyi olur : kendinizle uyum içinde yaşamaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Gözü kara davranmaksızın, belli bir yöntem izleyerek hareket etmeniz gerektiğini unutmayın. Rüyaların gerçeğe dönüşürken, şüphelerinizden arınıp duruma göre konum almanız için birkaç ay beklemeniz gerek. Amacınıza ulaşmanızı sağlayacak anahtar ise sağduyunuzdan başkası değil.


- Kişisel Yıl Sayısı 2 : Elverişli Zamanlar

Bu yıla otorite oluşturmaktan çok diyalog kurmaya yoğunlaşarak başlıyorsunuz. Özgürce hareket edebilmeniz adına, çevrenizi sizi serbest bırakmaya teşvik ediyorsunuz. Geleceğinizi daha iyiye götürmek için kafanızda birkaç fikir dolanıyor ve ilkbahar sizi cesur eylemlere girişmeye yönlendiriyor. İş alanında sahip olduğunuz kapasitelerin takdir göreceği fırsatlar arıyor, kişisel yaşamınızda ise karşınızdakine huzur dolu gücünüzle güven veriyorsunuz. Ayağınız yere sağlam basıyor, yolunuzda emin adımlarla yürüyorsunuz.

 

- Kişisel Yıl Sayısı 3 : Uyumlu bir denge hali

Bu yılın size sunduğu bu uyumluluk atmosferi, kimi zaman fazla ağırbaşlı kalan olayları kavrama biçiminizi genişletmeye olanak sağlıyor. İdeal karışımınız? Özgürlüğe eklenmiş az miktar sağduyu ve bir tutam ölçülülük. Fazla beklentiye girmediğiniz bu çaba, peşinden koştuğunuz hedeflerinizi gözden yitirmenize sebep olmadan durumunuzu rahatlatıyor. Farklı alternatifler keşfetmeye meraklı olsanız da dikkatinizi elden bırakmayarak, oldukça zevk veren keyifli bir düzlemde akıllıca manevralar yapıyorsunuz. Şans yüzünüye gülüyor ve bu akıntı sizi zirveye bile taşıyabilir. Ne çevrenizdekilerin ne de kendi keyfinizi sınırlandırın.


- Kişisel Yıl Sayısı 4 : Kontrollü bir irade

Sizi rahatsız eden, monoton ve yorucu görünen her şeyi düzeltme ihtiyacı hissediyorsunuz. Bu bağlamda, size empoze edilen, hissettiğiniz ya da gerçek engellere rağmen olaylara mesafeli yaklaşıp yoğun bir şekilde kafa yormanız gerek. Düşünmeye, içinde bulunduğunuz bu huzursuzluk halinin neye bağlı olduğunu sorgulayarak başlıyorsunuz, ardından eylemlerinizin anlamını yeniden gözden geçirip, durumu daha da kötüleştirmeden ölçülü riskler alarak stratejinizi değiştiriyorsunuz. Bu yıla biraz tat katmak adına yenilikler yapmakta tereddüt etmiyorsunuz.


- Kişisel Yıl Sayısı 5 : Mücadeleci

Dinamik bir ritim size uygun şartlar vaat ediyor. Sahip olduğunuz potansiyelin farkındasınız, daha iyisini hak ettiğinizi düşünüyorsunuz ve içinizdeki bir güç sizi saklandığınız yerden çıkmaya itiyor. Cesur girişimleriniz yakınlarınız ve iş çevreniz tarafından takdir edilecek. Yükselmeye kararlısınız, profesyonel ve sosyal yaşamınızdaki konumuzu değiştirmek için fırsat kolluyorsunuz. İçgüdülerinizi dinleyin, gazı kökleyin ve kendinizi dalgaların kollarına bırakın.


- Kişisel Yıl Sayısı 6 : Ölçülü Davranışlar

Çelişkili eğilimler sizi ikilemlerle dolu bir döneme sokuyor. Bir tarafta şiddetli bir ilerleme arzusu, diğer tarafta ise planlarınızı gerçekleştirirken önünüze çıkan güçlükler var. Amacınıza ulaşma isteği ve zorluk çekerek bunu gerçekleştirmenin birbirini takip ettiği bir durum söz konusu. Fikirleriniz hemen hemen hiç kabul görmüyor ve gerilimlere yol açıyor. Azimli ve optimist duruşunuz sayesinde kazanmak adına baskılara kolayca boyun eğmiyorsunuz. Karşınıza çıkacak bir durum değişikliği geleceğin akışını değiştiricek önemli kararları beraberinde getirecek.


- Kişisel Yıl Sayısı 7 : Umut Vaat Eden Ufuklar

Kontrol, tefekkür, sabır; gizli kalmış umutlarınızı hareketlendirecek şanslı olaylar ve tanışıklıklar bu yoldan geçiyor. Köşeye sıkışmış ve korku dolusunuz, artık sağduyunuzu serbest bırakıp çevrenizde  gerçekleşen olaylarla daha çok ilgilenip ilerlemenin zamanı gelmiş durumda. En kötü ihtimalle bulunduğunuz konumu korumaya devam edeceksiniz, en iyi ihtimalle ise ne kadar yetkin olduğunuzu gösterip kabiliyetlerinize layık bir noktaya erişeceksiniz. Yıl sonunda az da olsa işler birbirine girebilir.- Kişisel Yıl Sayısı 8 : Tempoyu Yükseltin

Gündeminizde resmi, ciddi ve uzun vadeli meseleler var. Normalden daha az esnek hareket edeceksiniz ama bu durum sizi daha gerçekçi kılma avantajına sahip. İşlerinizi yoluna koymak için kolları sıvıyorsunuz. Öfkeye kapılmadan sakince hareket etmeyi tercih edin, özellikle de hiçbir durumu değiştirmeyip yalnızca sizi huzursuz edecek belli engellerin karşısında. Şubat ayından itibaren geleceğin aydınlandığını göreceksiniz. Oldukça önemli bir değişim için dağları bile yerinden oynatabileceksiniz.

 


- Kişisel Yıl Sayısı 9 : Geçiş Halinde

Bu ilk üç aylık dönemde varoluşunuzla ilgil bir hayal kırıklığı hali sizi kuşatıyor. Hayalini kurduğunuz yaşama sahip değilsiniz ve bu durumu belli sorgulamalara sebep oluyor. Acele etmenin anlamı yok, şu an ufukta görünmeseler bile ilkbahar boyunca attığınız adımlar kesinleşmiş planlara doğru evrilecek. Bazı unutulmuş meseleler yeniden gün yüzüne çıkıyor ve onlarla ilgili kesin kararlar almanızı zorunlu kılıyor. Pek keyifli bir durum olduğu söylenemez ancak aynı konular etrafında dönmeye bir son vermek için gerekli olduğu kesin!

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.