Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Numeroloji 2021: Sayılardaki Kaderinizi Öğrenin

Bu yıl sizi nelerin beklediğini öğrenmeniz için 2021'in numerolojik tahminlerini ücretsiz olarak keşfedin. Bu yılın sayısı 5! Peki bu ne anlama geliyor? Uzman numerologlarımız bu yılın tahminlerini sizinle paylaşıyor. Hemen kişisel yıl sayınızı hesaplayın ve sizi nelerin beklediğini keşfedin.

5 sayısının yılı, değişime ve dönüşüme işaret eder. Hayatımızın hiç de eskisi gibi olmayacağı bu yıl hepimizin bazı konularda taviz vermesi gerekecek. Numeroloji uzmanımız bizimle ücretsiz numerolojik tahminlerini paylaşıyor! Siz de 2021’un sizin üzerinizdeki kişisel etkilerini hemen hesaplayın! Kişisel Yıl Sayınızı nasıl öğrenirsiniz?

2021 yıl sayınızı hesaplayın

  • Doğum tarihinizin gününü ve ayını oluşturan rakamları teker teker toplayın ve 5 sayısını ekleyin
  • Elde ettiğiniz sayı 1 ve 9 arasında bir rakama indirgenecek şekilde toplamaya devam edin.

📖 Örnek : 📖

İrem, 17 Aralık doğumlu =  17 + 12 + 5 (1 + 7 + 1 +2 + 5) = 16 =  7

İrem’in 2021 için kişilik yıl sayısı 7

***

Madem kişisel yıl sayınızı öğrendiniz, şimdi sıra 2021 tahminlerinde. Eğer 2021'de sizi nasıl bir yılın beklediğinizi merak ediyorsanız, 2021 yıllık burç yorumlarımıza göz atmayı unutmayın


Kişisel yıl sayınıza tıklayın.


Numeroloji 2021: Bu yıl nasıl geçecek?

Kişisel yıl sayınızı hesapladığınıza göre sıra şimdi kişisel sayınıza karşılık gelen 2021 tahminlerini öğrenmekte!

Kişisel Yıl Sayısı 1 : Belirleyici bir yıl

Sakin geçen bir 2020 yılının ardından, bu yıl harekete geçmeye ve yaşamınızda bazı değişimler ortaya koymaya hazırlanıyorsunuz ve böylece içinizde yatan arzulara ve gerçek benliğinize dokunmayı hedefliyorsunuz. Kaderiniz sizin ellerinizde ve nasıl bir yolda ilerleyeceğinizi herkesten iyi siz biliyorsunuz. Artık yaşamınız için üzülmeye ya da geleceğin getireceklerini usulca beklemeye bir dur diyorsunuz. Kesin bir şey varsa o da 2021'in monoton geçmeyeceği! 


Kişisel Yıl Sayısı 2 : Olgunluğa atılan adımlar

Çizdiğiniz yolda sakince, kendinize fazla sormadan ve içinize şüphe tohumları ekmeksizin ilerliyorsunuz. Bedeninize ve ruhunuza acı çektirmenin size hiçbir şey kazandırmadığını ve ilerlemenize engel olduğunu sonunda kabul ettiniz. Bu yıl daha sakin, daha olgun ve huzurlu bir şekilde hareket ediyorsunuz. Kim olduğunuzu ve bu hayattan gerçekten ne beklediğinizi artık biliyorsunuz.  Yaz mevsiminden itibaren, yakınlarınızın tavsiyeleri ışığında yeni şeyler denemeye karar veriyorsunuz ve attığınız bu adımda başarılı da oluyorsunuz. 

 

Kişisel Yıl Sayısı 3 : Ne istediğinizi çok iyi biliyorsunuz

2021 yılında kollarınızı sıvıyorsunuz. Profesyonel ve kişisel hedeflerinize ulaşmak için hiç olmadığınız kadar kararlısınız. Hiç kimse sizi etkileyemiyor. Söyledikleriniz karşısında ikna olmuşa benzemeyen bir kitle önünde bile projelerinizi ve ideallerinizi en ufak bir tereddüt belirtisi göstermeden ifade ediyorsunuz. Önceliklerinizi bir kere belirledikten sonra yorgunluk, mesai demeden var gücünüzle çalışmaya koyuluyorsunuz. Fazla söze gerek yok, tüm sinyaller başarınızı işaret ediyor. 2021 yılında en çılgın projelerinizin bile hayat bulduğunu göreceksiniz. 


Kişisel Yıl Sayısı 4 : Önemli bir aşama 

Ufukta meydan okumalar görünmüyor ve aynada sanki sizden bambaşka biriyle yüz yüze geliyorsunuz. Gücünüz ilerde ne olacağını bilmeksizin bir yola baş koymamaktan geçiyor. Asıl sorun risk almak ve güvende hissetme isteğiniz arasındaki dalgalanmalar olacak. Bir süreliğine yaşayacağınız bu kaos halinin etkisiyle motivasyon eksikliğinizi ve her şeyden vazgeçip yerinizde saydığınıza dair hissettiğiniz duygunun özünü analiz etmek zorunda kalacaksınız. İlkbaharın gelişi yaşamınızı aydınlatsa da, sorunlarınız bir süre daha çözümsüz kalacak. Karşınıza çıkan bu kötü şansa rağmen gönlünüzü ferah tutun. Tünelin sonunda karşılaşacağınız sürprizler tüm çektiklerinize değecek. 


Kişisel Yıl Sayısı 5 : Dönüşüm halinde

Her anlamda büyük bir dönüşüm halindesiniz. Aylar geçtikçe varoluşunuzu farklı kılmak adına duyduğunuz yoğun istek giderek artıyor. En azından size hitap etmeyen ya da hayatınıza bir şey katmayan bazı şeylerden kurtulmak istiyorsunuz. Bu geçişin size epey faydalı olduğunu göreceksiniz. Canınızı sıkan ne varsa hiç çekinmeden kurtulun! Bu yıl vereceğiniz en büyük sınav sizi içten içe tüken ve ilerlemenize engel olan belirsizlikler ve şüpheler karşısında olacak. Bu yıl tüm imkanlar önünüze serilecek. Zincirlerinizi kırıp kendi kurallarınızı koymak sizin elinizde. 


Kişisel Yıl Sayısı 6 : Düşüncelerle dolu bir yıl

Bu yılı adeta düşünmekle geçiriyorsunuz. İlişkileriniz, profesyonel yaşamınız, dünyayla kurduğunuz bağ, toplum içindeki konumunuz... İlerleme kaydettiğinizi hissetseniz de kafanızda hala sayısız soru işareti var. Ne düşüneceğinizi ve nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Neyse ki aylar geçtikçe, bakış açılarınız netleşecek ve değişecek. Bu değişimler elbette ki önemli sonuçlar da doğuracak. Gördüğünüz üzere bu yıl harekete geçmekten ziyade etraflıca düşünmeye önem vereceksiniz.


Kişisel Yıl Sayısı 7 : Geleceğe bakmak

Yılın ilk üç aylık döneminde sizi hassas günler beklese de neyse ki bu durum fazla uzun sürmeyecek. Umut vadeden bir ilkbahar sizi bekliyor olacak ve yaşamınızda son derece gerekli bazı değişiklikler yapmanıza imkan sağlayacak. Acele etmeye gerek yok.  Varoluşunuza neyin daha çok anlam katacağını ve sizi mutlu edeceğini iyice ölçüp tartmanız gerek. Daha etraflıca düşünmek adına içinize dönüyorsunuz ve tozlu raflardan yarım kalmış eski projelerinizi bile çıkartıyorsunuz. Olaylara farklı bir açıdan baktığımız takdirde, kimi zaman beklenmedik çözüm önerileri bulabileceğimizi unutmayın. 


Kişisel Yıl Sayısı 8 : Elinizden neler geldiğini gösterin!

Bu yıl oldukça azimli ve hevesli bir ruh haline sahipsiniz. Bu çılgın temponuz karşısında hiç kimse ve hiçbir şey sizi durduramayacak. Elinizden neler geldiğini kanıtlama ihtiyacı hissediyorsunuz. Becerilerinizi ortaya koymaya ve dünyaya değerinizi kanıtlamaya kararlısınız. Uğraşlarınız ve kariyeriniz açısından güzel bir yıl geçireceksiniz. Önemli bir adım atacaksınız. Ufukta sizi yeni bir iş, daha çok sorumluluk ya da maaş artışı bekliyor olabilir. Her şeye hazır olun!


Kişisel Yıl Sayısı 9 : İç dünyaya dönüş

2021 yılında kendinizle bir randevunuz var. İçe dönüşün ve büyük varoluşsal sorulara kulak vermenin vakti geldi. Kendi benliğinizin en derin köşelerine dalacağınız büyük bir yolculuk sizi bekliyor. Bu yolun sonunda kendinizi bulacak ve sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini keşfedeceksiniz. Yavaş yavaş etkisini gösteren bir dönüşüm sizi bekliyor. Hissettiğiniz acıları, pişmanlıkları unutup daha huzurlu bir geleceğe yönelme şansına sahipsiniz. Bu düşünme sürecini en iyi şekilde değerlendirmesini bilin!

 

Bize yorum bırakın

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!  Kişiliğinizin sırları yükselen burcunuzda saklı!
27 Şubat Başak Dolunayı  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
Sevgililer Günü Burç Yorumları  Sevgililer günü akşamında sizi neler bekliyor?

Ay, size ne söylüyor?

Yengeç Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Yengeç burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!  Kişiliğinizin sırları yükselen burcunuzda saklı!
27 Şubat Başak Dolunayı  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
11 Şubat Kova Yeniayı  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2021'de İyi Anlaşacak Burçlar  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
28 Ocak Aslan Dolunayı: Doğru ve hızlı tepkiler verin!  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Bizimle iletişime geçin.