Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Telepati Nedir? Nasıl Yapılır?

Telepati gün içinde fark etmeden yaptığımız bir yöntem. Bunu geliştirerek sevdiğiniz kişiye kendinizi arattırabilirsiniz.

Telepati yaparak sevdiğinizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz! 

Yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşündünüz ve birkaç saat sonra onunla yolda karşılaştınız, ya da uzun süredir sizi aramayan bir arkadaşınızı aklınızdan geçirdiniz ve 5 dakika sonra sizi aradı. Karşılıklı otururken aklınızdan bir şey geçirdiniz, ve aynı şeyi karşınızdaki kişi söyledi. Mutlaka bu örneklerden birini yaşamışsınızdır.


Sizi düşünen birileri mi var? Uzman falcılarımız geleceğe dair sorularınızı yanıtlıyor. Bu fırsatı kaçırmayın!Telepati nedir?

Ya da durup dururken aklınızda hiç olmayan birini düşünürsünüz ve nereden aklıma geldi şimdi dersiniz. Aklınıza gelen o kişi de sizi düşündüğü için sizinle bilinçli ya da bilinçsiz telepati yapar. Ve o anlığına aklınıza düşer.

Bu yaşadıklarınızın hiçbiri tesadüf değildir, sadece siz farkında olmadan karşıdaki kişiyle aranızdaki enerji bağları, zihinden zihne bilgi alışverişi gerçekleştirmektedir. 

Beş duyu organlarımız dışında da iletişim kurabiliriz, Telepatide duyu dışı algılama bilincimizdir. Peki kontrollü bir şekilde karşımızdaki kişiye nasıl bilgi aktarabiliriz, onunla telepati yoluyla nasıl iletişim kurabiliriz?

Uzak mesafedeki insanlarla da telepati yapabilirsiniz. Bazı kaynaklar 10000 km kadarlık bir mesafede telepatinin etkili olduğunu söylüyor. Lakin telepatinin gerçekten etkili olmasını istiyorsanız aranızda bir bağ olması daha faydalı olacaktır.


Peki 2021 yılında gerçekten bağ kuracağınız insanla tanışacak mısınız? 2021'de aşkı bulacak burçları öğrenmek için tıklayın

 

Telepati teknikleri:

Örnegin; eski sevgilinizin ya da hoşlandığınız kişinin sizi aramasını yapmanız gerekenler şunlar: 

- Sakin bir yere geçin ve zihninizi boşaltın. 

- Gözlerinizi kapatın ve 3-5 dk boyunca düzenli olarak nefes alıp verin. Vücudunuzu rahatlatıp gevşeyin. 

- Başlamadan önce dilerseniz banyo yapabilirsiniz. Su, negatif enerjiyi atmanızda ve vücudunuzun nötrlenmesinde büyük rol oynar. 

- İyice gevşemiş olmalısınız. Beynininiz alfa frekansında olursa, karşı tarafa enerji göndermeniz daha kolay olur. Alfa frekansı beyninizin en sakin olduğu ve algılarınızın en yüksek olduğu beyin dalga frekansıdır. 

 

Telepati nasıl Yapılır?

 

 - Sizi aramasını istediğiniz kişinin yüzünü gözünüzde canlandırın. 

- Gözünüzün önüne getirdiğiniz o kişinin üçüncü gözünün olduğu noktaya, iki kaşının ortasından 1-2 cm yukarıya odaklanın ve o noktaya kendi üçüncü göz bölgesinden mor bir ışık gönderdiğinizi hayal edin. Mor ışığı gönderirken ona ne söylemek istiyorsanız, örneğin "beni ara" diyerek mor ışık aracılığıyla ona mesaj gönderin. 

- Sakın telepati yaparken uzun cümleler kullanmayın. Mesajlarınız "beni ara" ya da "seni seviyorum" gibi kısa olsun. Uzun mesajları karşıdaki algılayamayabilir ya da cümleler frekansları tutturmanızı zorlaştırabilir. 

- Eğer bunu üç kez tekrarlarsanız 5 dakika ara ile telepati daha etkili olabilir. 

- Karşıdaki kişi çok stresli değilse ya da çok meşgul değilse size geri dönecektir. Bu 5 dakika da sürebilir, 1 gün de sürebilir. 


Bu yazı hoşunuza mı gitti ? Bunlar da ilginizi çekebilir: 

   

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Bu gece denicem yazsında bana ne zamann yazdığı önemli değil ama yazsım çare kalmadııı

Hadi bakim yaptım işe yararsa yazıcaö

Gece düşünerek uyudum sabah aradı çok mutluydum ama şu an konuşmuyoruz yine yapmaya gidiyorum

Ben bunu ve aynı bu sitedeki rüyaya girme yazısını denedim oldu mu olmadı mı pek bı fikrim yok ,biraz olmuş gibi hissettim ama garip bir şekilde sonraki gün tüm gün başım ağrıdı nedensizce bunlarla ilgili midir ? (Gerçi işe yarayacaksa istediği kadar ağrısın :D)

Evet ondan çünkü o üçüncü göz dediğimiz pineal bölgesini çalıştırmaya zorladınız için aslında mucizevi birsey

Ondan dolayı olabilir bende rüyaya girmeyi ilk 1 2 yapışımda başım aşırı ağrıodu.Hala ağrıo ama daha az:)

Bi bu son çare kalmıştı olmadı...

Bizimle iletişime geçin.