Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Telepati Nasıl Yapılır? Sevdiğiniz size geri dönecek

Telepati gün içinde farketmeden yaptığımız bir yöntem. Bunu geliştirerek sevdiğiniz kişiye kendinizi arattırabilirsiniz.

Telepati Yaparak Sevdiğinizin Sizi Aramasını Sağlayabilirsiniz 

Yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşündünüz ve bir kaç saat sonra onunla yolda karşılaştınız, ya da uzun süredir sizi aramayan bir arkadaşınızı aklımızdan geçirdiniz ve 5 dakika sonra sizi aradı. Karşılıklı otururken aklınızdan bir şey geçirdiniz, aynı şeyi karşınızdaki kişi söyledi. Mutlaka bu örneklerden birini yaşamışsınızdır.

 Sizi düşünen birileri olmalı, hemen uzmanlarımıza danışın >>>

Telepati Nedir?

Ya da durup dururken aklınızda hiç olmayan birini düşünürsünüz ve nerden aklıma geldi şimdi dersiniz, aklınıza gelen o kişi de sizi düşündüğü için sizinle bilinçli ya da bilinçsiz telepati yaptığı için o an aklınıza düşmüştür. 

Bu yaşadıklarınızın hiç biri tesadüf değildir, sadece siz farkında olmadan karşıda ki kişiyle aranızda ki enerji bağlarıyla zihinden zihine bilgi alışverişi yapıyorsunuz. 

Beş duyu organları dışında da iletişim kurabiliriz, Telepati'de duyu dışı algılama bilincimizdir. Şimdi kontrollü bir şekilde karşımızdaki kişiye nasıl bilgi aktarabiliriz, onunla telepati yoluyla nasıl iletişim kurabiliriz onu anlatacağım; 

Uzak mesafede ki insanlarla da telepati yapabilirsiniz, bazı kaynaklar 10000 km kadar telepatinin etkili olduğunu söylüyor. Lakin telepatinin etkili olmasını istiyorsanız aranızda bir bağ olması daha faydalı olacaktır.

 

>>>> Sizi seviyor mu? Kartlar sorularınıza cevap veriyor >>>

 

Telepati teknikleri:

Örnegin; eski sevgilinizin ya da hoşlandığınız kişinin sizi aramasını istiyorsunuz,

işte yapmanız gerekenler; 

- Sakin bir yere geçin ve zihninizi boşaltın. 

- Gözlerinizi kapatın 3-5 dk boyunca düzenli olarak nefes alıp verin ve vücudunuzu rahatlatıp gevşeyin. 

- Başlamadan önce dilerseniz abdest alabilirsiniz, negatif enerjiyi atmanızda vücudunuzun nötr olmasında büyük rol oynar. 

- İyice gevşemiş olmalısınız. Beynininiz alfa frekansında olursa, karşı tarafa enerji göndermeniz daha kolay olur. Alfa frekansı beyninizin en sakin olduğu ve algılarınızın en yüksek olduğu beyin dalga frekansıdır. 

 

Telepati nasıl Yapılır?

 

 

 <<< Aklınızı kurcalayan tüm soru işaretlerinin cevabı burada >>>

 

- Sizi aramasını istediğiniz kişinin yüzünü gözünüzde canlandırın. 

- Gözünüzün önüne getirdiğiniz o kişinin 3. gözünün olduğu noktaya, iki kaşının ortasından 1-2 cm yukarıya odaklanın ve o noktaya kendi 3. Göz bölgesinden mor bir ışık gönderdiğinizi hayal edin, mor ışığı gönderirken ona ne söylemek istiyorsanız, örneğin "beni ara" diye mor ışık aracılığıyla ona mesaj gönderin. 

- Sakın telepati yaparken uzun cümleler kullanmayın, kısa olsun mesajlarınız "beni ara" ya da "seni seviyorum" gibi. Uzun mesajları karşıda ki algılayamayabilir ya da frekansları tutturmanızı  zorlaştırabilir. 

- Eğer üç kez tekrarlarsanız 5 dakika ara ile telepati daha etkili olabilir. 

- Karşıdaki kişi çok stresli değilse ya da çok meşgul değilse size dönecektir. Bu 5 dakika da sürebilir, 1 gün de sürebilir.

 <<< En iyi medyumlarla detaylı bakım 5tl >>>

İlişkide Telepati Nasıl yapılır?

Otobüste gördüğünüz ama konuşamadığınız o yabancı kapıya yakınsa ona "düğmeye basabilir misiniz?" diyin. Bu belki de ertesi gün selamlaşmaya başlamanızı sağlayacak "ilk sesli iletişim" adımı olacaktır. Otobüste onun yanındaki koltukta iseniz telefonunuzda, aşk hakkında şiirlere ya da özlü sözlere bakın. Yanınızda iken gözü sizin telefonunuza kayabilir. Telefonunuz çaldı diyelim, arkadaşınızla konuşurken, onun duyabileceği şekilde kendiniz hakkında ufak tefek ipuçları verin. Mesela "kimseyle görüşemiyorum şu aralar, evden işe işten eve" şeklinde yalnız olduğunuzu anlatan cümleler kurun.

Genelde deneyen insanların çoğu güzel sonuç elde ediyor. En kötü ihtimal karşıda kişi size çok kızgın olduğundan dolayı aramasa bile aklına düşmüşsünüzdür.

Denemeye değer diyoruz!

 

Sizin için seçtiğimiz en popüler diğer yazılarımız:

 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Ben bunu ve aynı bu sitedeki rüyaya girme yazısını denedim oldu mu olmadı mı pek bı fikrim yok ,biraz olmuş gibi hissettim ama garip bir şekilde sonraki gün tüm gün başım ağrıdı nedensizce bunlarla ilgili midir ? (Gerçi işe yarayacaksa istediği kadar ağrısın :D)

Ondan dolayı olabilir bende rüyaya girmeyi ilk 1 2 yapışımda başım aşırı ağrıodu.Hala ağrıo ama daha az:)

Bi bu son çare kalmıştı olmadı...

Denicem . Umarım gerçektir . Tutarsa herkese bu siteyi tavsiye edicem.

Ya ben kaç gündür ulaşmaya çalışıyorum hiç ses yoktu. Bilmiyorum bu bir tesadüf mü ama son çare olarak denedim. Ama çok istedim. 24 saat geçmeden döndü😢 ağlayacağım şaşkınlıktan mutluluktan.

Gerçekten yapabildiniz mi

Çok sevindim adınıza herşey gönlünüzce olsun

Bizimle iletişime geçin.