Telepati Nedir? Nasıl Yapılır?

tarihinde

Telepati gün içinde fark etmeden yaptığımız bir yöntem. Bunu geliştirerek sevdiğiniz kişiye kendinizi arattırabilirsiniz.

Telepati Nedir? Nasıl Yapılır?

Telepati yaparak sevdiğinizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz! 

Yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşündünüz ve birkaç saat sonra onunla yolda karşılaştınız, ya da uzun süredir sizi aramayan bir arkadaşınızı aklınızdan geçirdiniz ve 5 dakika sonra sizi aradı. Karşılıklı otururken aklınızdan bir şey geçirdiniz, ve aynı şeyi karşınızdaki kişi söyledi. Mutlaka bu örneklerden birini yaşamışsınızdır.


Sizi düşünen birileri mi var? Uzman falcılarımız geleceğe dair sorularınızı yanıtlıyor. Bu fırsatı kaçırmayın!Telepati nedir?

Ya da durup dururken aklınızda hiç olmayan birini düşünürsünüz ve nereden aklıma geldi şimdi dersiniz. Aklınıza gelen o kişi de sizi düşündüğü için sizinle bilinçli ya da bilinçsiz telepati yapar. Ve o anlığına aklınıza düşer.

Bu yaşadıklarınızın hiçbiri tesadüf değildir, sadece siz farkında olmadan karşıdaki kişiyle aranızdaki enerji bağları, zihinden zihne bilgi alışverişi gerçekleştirmektedir. 

Beş duyu organlarımız dışında da iletişim kurabiliriz, Telepatide duyu dışı algılama bilincimizdir. Peki kontrollü bir şekilde karşımızdaki kişiye nasıl bilgi aktarabiliriz, onunla telepati yoluyla nasıl iletişim kurabiliriz?

Uzak mesafedeki insanlarla da telepati yapabilirsiniz. Bazı kaynaklar 10000 km kadarlık bir mesafede telepatinin etkili olduğunu söylüyor. Lakin telepatinin gerçekten etkili olmasını istiyorsanız aranızda bir bağ olması daha faydalı olacaktır.

Nasıl telepati yapılır ?

Zihnimizde bir düşünce belirdiğinde, bu düşünce etrafa belli düzeyde enerji yayar. Eğer düşünceniz sizin dışınızdaki bir şeyle ilgiliyse bu enerji o nesneye ve kişiye doğru aktarılır ve arada mental bir bağ kurulur. Bu bağ aracılığıyla bir kişiden diğerine bilgi aktarmak mümkündür. 

Telepatiyle ilgili muhtemelen hepimizin yaşadığı bir durumdan örnek verelim:

Diyelim ki aklınızdan bir yakınınız geçti. Telefonunuz çaldı ve şaşırtıcı bir şekilde telefonun öteki ucunda söz konusu kişiyi duydunuz. Ve ona: "Ben de tam seni düşünüyordum!" dediniz. Bu aslında tesadüf olmayabilir. Siz farkında olmasanız da o kişiyle bir telepatik bağ kurmuş olabilirsiniz.

Telepati altıncı his midir ?

Beş duyumuz dışında telepati gibi sensöryel başka kapasitelere sahip miyiz? Ya insanlığın geleceği telepatiyle bağlantılıysa? Bu konuyla ilgili son derece şaşırtıcı örnekler mevcuttur: Ruhların enerjilerini bizlere ileten falcılar gibi. 

Ayrıca, eşinizin, çocuğunuzun veya yakın çevrenizdeki herhangi birinin ne yaptığını merak ettiğinizde de benzer bir durum söz konusudur. Eğer düşüncelerinizi yönelttiğiniz kişi sizi arayarak ya da karşınıza çıkarak yanıt verdiğinde, onunla aynı dalga boyunda olduğunuz söylenir.

Bilimsel araştırmalar şu anda beynimize yönelik bu yeni yaklaşımı incelemek için bir ölçüm sistemi geliştirmeye çalışıyor. Yakın zamanda iki kişi tarafından bir deney gerçekleştirildi. Biri Hindistan'da diğeri Fransa'da bilgisayarlar aracılığıyla iletişim kurmayı başardı. Biri ses titreşimleri yayarken diğeri ışık parlamaları ile yanıt verdi. Her ikisi de konuşmadan birbirlerini anlamayı başardılar! 

Telepatiyi nasıl kullanabiliriz ?

Bu konu hakkındaki sayısız soruya rağmen araştırmacılar telepatiyi günlük hayatımızda kullanabileceğimiz konusunda hemfikir. Bize epey faydası dokunacak bu yeteneği geliştirmenin tek yolu basit egzersizlerle iletişim becerilerimizi geliştirmekten geçiyor. Partnerinizle deneyler yapabilirsiniz. Biriniz alıcı diğeriniz ise gönderici rolünü üstlenebilir.

Bu yazı hoşunuza mı gitti ? Bunlar da ilginizi çekebilir: 

Mantıklı neden olmasın

Hakan 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay'da Ay, Balık'ta Satürn ile Kare "Duygusal dengenizi bulmak için iç sesinizi dinleyin. Kendinize olan inancınızı güçlendirin ve hayatınızdaki zorlukları aşmak için sabrı kullanın."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey