Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

tarihinde

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Profesyonel Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

Elinize para geçmesine yardımcı olacak 4 tütsü: 

Eğer para kazanmak için evrene bir mektup yazıp koruyucu meleğinize dua ediyorsanız, sizi koruyacak doğru tütsüyü bularak beklediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkün. Ayrıca Merkür gezegenine bağlı olan tüm tütsülerin genel olarak finansal durumunuzu olumlu yönde etkilediğini unutmayın.  

1. Tarçın Tütsüsü : Para kazanmayı sağlayan en popüler tütsü

Tarçın tütsüsü, bolluğu çağıran yüksek va saf titreşimlere sahiptir. Kendinize güzel şeyleri hak ettiğinizi hatırlatın, zihninizi açın eve tarçın tütsüsü yakarak maddi konularda şansınızı ikiye katlayın. 

2. Paçuli (Tefarik) Tütsüsü : Daha fazla bolluk 

Tefarik, bolluğun ve doğurganlığın tütsüsüdür. Toprağın zenginlikleriyle ilişkili olduğu için dualarımızda ve yaşamımızda daha fazla zenginliğe sahip olmamız adına bize ilham verir.

3. Badem Tütsüsü : Merkür'ün tütsüsü 

Badem Merkür'ün tütsüsü olduğu için parayla ilgili dileklerinizde size yol gösterecek ve dualarınıza enerji katacaktır.

4. Safran Tütsüsü : Aromatik bir mıknatıs

Yoğun bir kokuya sahip olan ve en pahalı baharatlardan kabul edilen safranın tütsüsü, her şeyin yolunda gideceğini, huzuru bulacağınızı ve iç zenginliğinizi düşünmeye davet eden pozitif enerji dalgaları sayesinde elinize para geçme şansını kat kat artırır. 

Düşündüğünüz kişinin rüyasına girebileceğinizi biliyor muydunuz?

Editör notu: Evrenin size cömert davranmasına izin verin!

Farklı tütsü kokuları, bilincinizi uyandırabilir ve manevi deneyime daha açık bir zihin durumu yaratmanıza yardımcı olabilir. Tütsü kullanımı, manevi pratiklere ritüel bir boyut ekleyebilir; bu da niyetinizi güçlendirmenize ve uygulamanıza daha derin bir anlam katmanıza yardımcı olabilir. 

Kendinize biraz zaman ayırın. Gündelik hayatın hızının yavaşladığı, huzurlu bir an. Bir mum ya da tütsü yakın ve birkaç dakika meditasyon yapın veya sadece kendinizi ve bedeninizi dinleyin. Çakralarınızı temizleyebilmeniz için hizalamaya odaklanın, bedeninizin ve ruhunuzun arınmasını düşünün. (Unutmayın, bu ritüeli yaparken başka birini de düşünebilirsiniz.) Pozitif enerjiyi uzaktan göndermek de mümkün.

Gelecek Benim! 


Ayrıca bunlar da ilginizi çekebilir: 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Horus'un Gözü Ne Anlamlara Geliyor?

Horus'un Gözü ayrıca Udjat veya Wedjat olarak da bilinir. Bu koruyucu sembol, efsaneye göre babasının ölümünün intikamını almak isteyen Horus'un verdiği mücadeleye dayanır. Bu koruyucu gözü bir muska ya da tılsım olarak taşımak da mümkündür.

İki İnsan Arasında Enerji Bağı Olduğunun Belirtileri

Tanıştığınız ya da yalnızca yolunuzun kesiştiği bir insanla aranızda çok güçlü bağların kurulabileceğini biliyor muydunuz? İki insan arasında enerji bağları nasıl kurulur? Bu bağ kurulduğu zaman tam olarak ne hissederiz? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda!

Mumların ve Alevlerinin Anlamları

Büyük spiritüel güçlere sahip olan mumlar, tarih boyunca ritüellerde ve büyülerde insanlar için önemli nesneler olmuştur. Bir mumu seçerken rengine önem verilmesi gerektiği gibi yanma biçimleri de göz ardı edilemeyecek anlamlar taşır. Mumlar sizlere çok önemli mesajlar iletebilirler. Alevlerde saklı mesajları keşfetmeye hazır olun!

Doğum Lekelerinin Anlamları

Çilek ya da şarap lekeleri olarak da bilinen ve derimiz üzerinde bulunan doğum lekeleri genellikle doğum anında fark edilir. Bu lekeler zamanla kaybolabilecekleri, kişinin onlara hayatı boyunca sahip olma ihtimali de vardır. Lekeler insan vücudunda tesadüf eseri ortaya çıkmaz. O halde ne anlama gelirler? Doğum lekelerinizin anlamlarını keşfetmeye hazır olun!

En Sevilen Yazılar

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Evde Karınca Olmasının Spiritüel Anlamı Nedir?

Karıncayı deyince genelde aklımıza sıkı çalışma becerisi gelir. Gerçekten de karıncalar çalışkanlığın, bir amaca ulaşmak için harcanan enerjinin, sabrın, inancın ve planlılığın sembolüdür. Evinizde karınca bulduysanız, bu yaşamınızdaki genel bir tatminsizlik haliyle yüzleşmenizi sağlayacak pozitif bir değişimin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Kelebeklerin Gizli Anlamları

Kelebek, görkemli ve ilgi çekici dış görünüşüne kavuşmadan önce sadece bir kozadan ibarettir. Bu da onu neşenin ve değişimin sembolü yapar. Yaşamınızda ya da rüyalarınızda karşınıza bir kelebek çıkıyorsa bu tesadüf değildir! Kelebeklerin gizli anlamlarını keşfetmeye hazır olun...

Burcunuza Dair Her Şey