En Çok Görülen Rüyalar ve Yorumları

tarihinde

Rüyalarınız size ne demek istiyor? Hep gördüğünüz rüyalar ya da unutamadığınız rüyaların anlamları burada!

En Çok Görülen Rüyalar ve Yorumları

Rüyalar bize çok şey anlatır! 

Rüyalar tedavi eder, öğretir, yön verir, kehanette bulunur, soruları yanıtlar. Bizleri geçmişe, günümüze ve geleceğe bağlar, bilinçaltımızdakileri gün yüzüne çıkarır, duygusal denge sağlar, yaratıcılığı ve cinselliği teşvik eder.

İç ve dış dünyalarımız arasında çözülmez olduğuna inandığımız bir bağ vardır. Bizi günlük hayatta etkileyen olaylar beynimizin bir bölümünde saklanır ve yoğrulur. Günlük ve uyanık haldeki kişiliğimizden daha büyük bir bilgeliğe sahip olan iç dünyamıza erişebilmenin yolu rüyalar ve meditasyondur. 

Rüya yorumları ne işe yarar? 

Rüyalar bir köprü, bir iletişim biçimi vazifesi görür. Rüyalar tıpkı ruhumuzdan gelen bir mektup gibidir; güç, bilgi, yaratıcılık ve sağlık kaynağıdır. Eğer rüyalarımızı göz ardı edersek kendimizi, iç sesimizin bize verdiği mesajdan yoksun bırakmış oluruz. Bununla birlikte rüyalarımız Allah’ın bize yolladığı mesajlar olarak kabul eden kahinler de vardır.

Bilinçaltımızla ilişkiye geçmek için psişik, kâhin ya da telepatik olmamız gerekmez. Gereken tek şey sezilerimize, hayal gücümüze ve özellikle rüyalarımıza kulak vermektir. Rüyalar tanrıların dilidir ve bu anlam ve mecaz açısından zengin dil, bizi uykudan yaşama uyandırmaya yöneliktir. Bazen onları anlamak için de sezgi gücü yüksek insanlara ihtiyaç duyarız. Biz de bu yazımızda size  en çok gördüğümüz rüyaların yorumlarından bir derleme sunuyoruz.

Reading

Yeni Üyelere Özel Hoşgeldin Kampanyası 🔮

Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için ilk danışmanlıkta geçerli 10 dakika hediye!

10 DK Ücretsiz Fal ve Astrolojik Danışmanlık!

Astrocenter'da fal ve astrolojik danışmanlık hizmeti alan kullanıcıların %98'i memnun!

Hemen Keşfet! ✨

En çok görülen rüyalar ve yorumları

Rüyada kovalanmak 

Kovalanmak, bir durumla ya da birisiyle yüzleşmekten korkan ya da çekinen birisinin sıklıkla gördüğü bir rüyadır. Rüyalarınızda korktuğunuz biri ya da bir hayvan tarafından kovalandığınızı görüyorsanız, ya bir şeylerle yüzleşmekten korkuyorsunuz ya da hayatınızla ilgili bazı zorlukları ve karışıkları unutmaya çalışıyorsunuz demektır. Aslında bilinçaltınız size bütün gizli korkularınızla yüzleşmeniz gerektiğini söylemeye çalışıyor.

Rüyada düşmek

Rüyada düştüğünü görmek iyiye ve hayra işaret etmez. Çoğu zaman şer ve zarara işaret etmektedir. Gerçek yaşamda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde bazı güvensizlik duyguları ve korkular yarattığını simgeler.

Rüyada öldüğünü görmek

Rüyada görülen ölüm ömrünüzün uzayacağına işaret eden bir rüyadır. Kişinin rüyada öldüğünü görmesi uzun bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanır. Rüyada ölüm görmek halk arasında şeref ve itibarının, saygı ve hürmetinin artacağına veya saygınlığının olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada seks yapmak

Rüyada seks yapmak, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağı, hedeflerinin, amaçlarının ve hayallerinin de gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin başarılarının artacağı söylenebilir.

Rüyada ağlamak

Rüyada işlediği bir suç ve günahı hatırlayıp pişmanlık duyarak ağlamak, neşe ve sevince, zor durumlardan kurtulmaya, sesli ağlamak, bir musibete, belaya; gözyaşı soğuk ise sevinç, sıcak ise kedere işaret eder. Rüyada ağlama genellikle iyiye yorulmaz. Bazı tabircilere göre ise, rüyada ağlamak, tersiyle de yorumlanabilir.

Rüyada bir yerde kapalı kalmak

Hiç rüyanızda bir odada kilitli kaldığınızı ya da bir tabutun içinde canlı canlı gömüldüğünüzü gördünüz mü? Eğer bu tip rüyaları sık sık görüyorsanız, hayatınızda yolunda gitmediğini hissettiğiniz bir şeyler var demektir. Ya yanlış meslek seçimi yapmışsınız ve kariyerinizde ilerleyemediğinizi hissediyorsunuzdur ya da birilerinin hayatınızı özgürce yaşamanıza engel olduğunu düşünüyorsunuzdur. Ayrıca bu rüya istediklerinizi yapmanızı engelleyen borçlarınızdan bunalmış olduğunuza da işaret edebilir.

Rüyada altın görmek

Rüyada altın görmek muradınıza ereceğinize ve dileklerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyanızda altın görmek sağlığınızın iyi olacağı anlamına da gelmektedir. Altından yapılmış eşyaları rüyada görmek iyi ve güzel şeylerin başınıza geleceğini gösterir.

Rüyada arabanın kontrolünü kaybetmek

Özellikle iş konusunda hayattaki gidişatı üstüne düşünen kişinin koşullarındaki aksaklıkları ifade eder. Ani bir kaza yapmak, kaçınılmaz bir negatif gelişme yaşanacağını veya ayrılık geleceğini gösterir.

Rüyada deniz görmek

Rüyada deniz görmeniz hayra yorulur. Deniz görmek uzun ömre, bolluk ve rahatlık içinde yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda muradınıza ereceğinize de işaret etmektedir.

Rüyada diş düşürmek

Rüyanızda üst dişinizin düştüğünü görmek uzun ömrünüzün olacağına işaret eder. Alt dişinizin düştüğünü görmek ise hüzün ve kedere işarettir. Bu, ilişkinizin biteceğini ya da birisinin vefat edeceğine işaret olabilir. Genel olarak, rüyada dişinizin düşmesi, güç ve özgüven kaybı yaşayacağınızı sembolize eder.

Rüyada sıkışıp tuvalet bulamamak

Bir şey açıklama ihtiyacında olup dile getirilemeyen konuya işaret eder. Eğer tuvalet kuyruğu varsa, kişi başkalarının ihtiyaçlarını kendisinden önde tutuyordur.

Rüyada topluluk içinde çıplak kalmak

İşte veya ilişkide, savunmasız kalmayı temsil eder. Diğer yapılan bir yorum ise patlamada hazır bir ruh haliniz olduğunu gösterir.

Fal veya astrolojik danışmanlık almak için ne yapmalıyım?

Danışmanınızı seçin

1) 💻 Hesap Oluşturun

Hesap Oluştur

2) 🔍 Uzman Seçin

Danışmanınızla Bağlantı Kurun

3) 💬 Seansa başlayın

Aklınızdaki tüm sorulara yanıt arayın!

Rüyada sınava hazırlıksız yakalanmak

Genel olarak mükemmeliyetçi kişilerin rüyalarında karşılaştıkları bir durumdur. Rüya kişiye her an tetikte olması gerektiğinin uyarısı niteliğindedir. Özellikle yetişkinlerde kişinin kendini baskı altında hissedebileceği okul ve iş arasında bir bağ kurduğu ve bu nedenle işteki stresi simgelediği düşünülür. Unutmayın ki endişeye sebep olan başkaları değil, rüyayı görenin kendisidir.

Rüyada uçmak

Rüyanızda uçtuğunuzu görmek hayra yorulur. Göğe doğru yükselerek uçtuğunuzu görmeniz başarılı olacağınıza, kanatsız uçtuğunuzu görmek yerinizi değiştireceğinize yorulmaktadır. 

Rüyada geç kalmak

Kişinin omzuna taşıyabileceğinden çok yükler aldığının, gereğinden fazla çalıştığının ya da yorulduğunun göstergesidir. Kişi sorunları sürekli ertelediği ve başka uğraşlarla ilgilendiği için bu uğraşıların onu hiçbir yere taşımadığını ifade eder

Rüyada at görmek

Rüyada at görmek hayra yorulur. Gösterişli bir at görmeniz büyük bir müesseseye sahip olacağınıza ve mutlu olacağınıza işarettir. At görmek muradınıza ereceğinize de işaret eder.

Rüyada yılan görmek

Yılan görmek iş hayatında zor ve karmaşık görevler ile karşılaşacağınıza işaret eder. Yılan genel olarak rüyalarda düşmanlarınızın çevrenizde olduğunun ve size bir şey yapacakları anlamına gelebilir.

Rüyada su görmek

Rüyada görülen su, güzel bir yaşam ve bereketle yorumlanır. Suyun içine girmek de bütün kederlerden kurtulmaya işarettir. Suyun kalitesi bizim duygularımızı yönetebilme etkinliğini gösterir. Bir kimsenin evinden su çıktığını görmesi, zenginliğe ve iyiye yorumlanır.

Rüyada fare görmek 

Rüyada görülen fare rızık anlamına gelmektedir. Rüyada çok sayıda fare görmeniz bol kazanca ve geçim bolluğuna işaret eder. Evinizde farelerin olduğunu görmeniz de bolluk ve ucuzluk içinde bir hayat süreceğinize yorumlanır.

Rüyada boğulmak

Eğer sık sık rüyanızda boğuldunuzu, bir dalganın sizi alıp götürdüğünü ya da büyük bir su kütlesinin üstünüze döküldüğünü görüyorsanız, hayatınızda sizi çok bunaltan bir şeyler var demektir. Siz ya hayatınızın kontrolünüzden çıktığını hissediyorsunuz ya da geleceğe dair umutsuz bir ruh hali içindesiniz.

Rüyada felç olmak

Tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının çok daha yoğun bir hale geleceğine, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına yorulur. Zannedildiği gibi kötü bir anlama sahip değildir.

Rüyada ünlü biriyle tanışmak

Rüyada görülen ünlünün sahip olduğu yeteneklere kişinin değer vermesiyle yorumlanır. Ayrıca kişinin başkaları tarafından tanınma ve bilinme ihtiyacının da bir göstergesi olduğu düşünülür.

Rüyada hamile kalmak

Rüyada hamile kalmak hakkında farklı bakış açıları mevcuttur. Bazı uzmanlar kişinin hayatından bazı sorunlar yaşadığı görüşündedir. Bazıları ise yaratıcı projelerin, kişinin aklında gelişmekte olan fikirlerin göstergesi olduğunu düşünüyor.

Rüyada para görmek

Rüyada para almak, vermek veya tomarla para görmek şans ve servete; para bulmak kişinin şansının açılacağına ve zengin olacağına işaret eder.

Rüyada cam kırılması

Rüyada cam kırılması, rüya sahibinin kritik bir dönemden geçeceğine işarettir. Yeni kararlar alınacağı ve bir dönüm noktasından geçeceği şeklinde yorumlanır. Pencere kırılması kişinin mutsuz olacağına işarettir. Ayna kırılması ise şanssızlık olarak yorumlanır.

Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Profesyonel Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Zekanın Koruyucu Meleği Harael

Harael (Harahel), 11 - 15 Ocak arasında doğan Oğlak burçlarının meleğidir. Zihinsel zenginliğin koruyucu meleği olarak, bizlere idare konusunda beceriler bahşeder ve doğurganlığın artmasında da rol oynar. Harael'le ilgili daha fazla bilgi yazımızın devamında!

Horus'un Gözü Ne Anlamlara Geliyor?

Horus'un Gözü ayrıca Udjat veya Wedjat olarak da bilinir. Bu koruyucu sembol, efsaneye göre babasının ölümünün intikamını almak isteyen Horus'un verdiği mücadeleye dayanır. Bu koruyucu gözü bir muska ya da tılsım olarak taşımak da mümkündür.

Evreni Yöneten 14 Yasa Nelerdir?

Yoksa siz de her şeyin tesadüf eseri olduğuna ya da kaderinizin baştan belli olduğuna inananlardan mısınız? Unutmayın ki evren ne kadar büyük olursa olsun 14 temel yasayla yönetilir. Karma, çekim yasası ve ilahi birlik yasaları bunlardan yalnızca birkaçıdır. Yaşamınızda uyuma kavuşmak adına bu yasaları keşfedin!

Göz Seğirmesinin Spiritüel Anlamı

Gözünüz seğiriyor, göz kapağınız istemsizce kasılıyor mu? Böyle bir durumda hemen tıbbi bir yorum yapmanız normal. Ancak göz seğirmeleri spiritüel anlamlara da gelebilir. Sağ mı yoksa sol gözünüz mü titriyor? Şans mı uğursuzluk mu getirecek? İyi haber mi yoksa kötü haber mi? Göz seğirmesinini spiritüel anlamda nasıl yorumlamalı?

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Kelebeklerin Gizli Anlamları

Kelebek, görkemli ve ilgi çekici dış görünüşüne kavuşmadan önce sadece bir kozadan ibarettir. Bu da onu neşenin ve değişimin sembolü yapar. Yaşamınızda ya da rüyalarınızda karşınıza bir kelebek çıkıyorsa bu tesadüf değildir! Kelebeklerin gizli anlamlarını keşfetmeye hazır olun...

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Burcunuza Dair Her Şey