Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

En Çok Görülen Rüyalar ve Rüyaların Tabirleri

Rüyalarınız size ne demek istiyor? Hep gördüğünüz rüyalar ya da unutamadığınız rüyaların anlamları burada!

En Çok Görülen Rüyalar ve Rüyaların Tabirleri

Rüyalar tedavi eder, öğretir, yön verir, kehanette bulunur, soruları yanıtlar, bizleri geçmişe, günümüze ve geleceğe bağlar, bilinçaltımızdaki gün yüzüne çıkarır, duygusal denge sağlar, yaratıcılığı ve cinselliği teşvik eder.

Rüyaların anlamları nedir? Ve gördüğümüz rüyalar bize nasıl yardımcı olur?

İç ve dış dünyalarımız arasında çözülmez olduğuna inandığımız bir bağ vardır. Bizi günlük hayatta etkileyen olaylar beynimizin bir bölümünde saklanır ve yoğrulur. Günlük ve uyanık haldeki kişiliğimizden daha büyük bilgeliğe sahip olan iç dünyamıza erişebilmenin yolu rüyalar ve meditasyondur. 

Rüyalar bir köprü, bir iletişim vazifesi görür. Rüyalar tıpkı ruhumuzdan gelen bir mektup gibidir; güç, bilgi, yaratıcılık ve sağlık kaynağıdır. Eğer rüyalarımızı göz ardı edersek kendimizi, kendi iç sesimizin bize verdiği mesajdan yoksun bırakmış oluruz. Bununla birlikte rüyalarımız Allah’ın bize yolladığı mesajlar olarak kabul eden kâhinler de vardır.

Bilinçaltımızla ilişkiye geçmek için psişik, kâhin ya da telepatik olmamız gerekmez. Gereken tek şey sezilerimize, hayalimize ve özellikle rüyalarımıza kulak vermektir. Rüyalar tanrıların dilidir ve bu anlam ve mecaz açısından zengin dil, bizi uykudan yaşama uyandırmaya yöneliktir. Bazen onları anlamak için durugözlü kişilere ihtiyaç duyarız.

Size en çok gördüğümüz rüyaların tabirlerinden bir derleme yaptık. Astrocenter uzmanları sizler için birleşti ve rüyalarımızın gizlerini rüyaları yorumlayarak çözdüler.

İşte değerli Astrocenter uzmanlarından rüyalarımızın tabirleri:

Rüyada kovalanmak: 

Kovalanmak, bir durumla ya da birisiyle yüzleşmekten korkan ya da çekinen birisinin sıklıkla gördüğü bir rüyadır. Rüyalarınızda korktuğunuz biri ya da bir hayvan tarafından kovalandığınızı görüyorsanız, ya bir şeylerle yüzleşmekten korkuyorsunuz ya da hayatınızla ilgili bazı zorlukları ve karışıkları unutmaya çalışıyorsunuz. Aslında bilinçaltınız size bütün gizli korkularınızla yüzleşmeniz gerektiğini söylemeye çalışıyor.

Rüyada düşmek:

Rüyada düştüğünü görmek iyiye ve hayra işaret etmez. Çoğu zaman şer ve zarara işaret etmektedir. Gerçek yaşamda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde bazı güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgeler.

<<<< Hoşgeldin Promosyonu : 10dk Danışmanlık 4TL ! >>>>

Rüyada öldüğünü görmek:

Rüyada görülen ölüm ömrünüzün uzayacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada olduğunuzu görmek uzun bir yaşam süreceğinize yorumlanır. Rüyada ölüm görmenin halk arasında şeref ve itibarının, saygı ve hürmetinin artacağına veya saygınlığının olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada seks yapmak:

Rüyada seks yapmak, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağı, hedeflerinin, amaçlarının ve hayallerinin de gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin başarıları artacak olarak nitelendirilebilir.

Rüyada ağlamak:

Rüyada işlediği bir suç ve günahı hatırlayıp pişmanlık duyarak ağlamak, neşe ve sevince, zor durumlardan kurtulmaya;

Sesli ağlamak, bir musibete, belaya;

Gözyaşı soğuk ise sevinç, sıcak ise kedere işaret eder.

Rüyada ağlama genellikle iyiye yorulmaz. Bazı tabircilere göre ise, rüyada ağlamak, tersiyle yorumlanır. Yani rüyada ağlamak, sevinmeye ve sevinileceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada bir yerde kapalı kalmak:

Hiç rüyanızda bir odada kilitli kaldığınızı ya da bir tabutun içinde canlı canlı gömüldüğünüzü gördünüz mü? Eğer bu tip rüyaları sık sık görüyorsanız, hayatınızda yolunda gitmediğini hissettiğiniz bir şeyler var demektir. Ya yanlış meslek seçimi yapmışsınız ve kariyerinizde ilerleyemediğinizi hissediyorsunuzdur ya da birilerinin hayatınızı özgürce yaşamanıza engel olduğunu düşünüyorsunuzdur. Ayrıca istediklerinizi yapmanızı engelleyen borçlarınızdan bunalmış olduğunuza da işaret edebilir.

Rüyada altın görmek:

Rüyada altın görmeniz murat ve dileklerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyanızda altın görmek sağlığınızın iyi olacağı anlamına da gelmektedir. Altından yapılmış eşyaları rüyada görmek iyi ve güzel şeylerin başınıza geleceğini gösterir.

Rüyada arabanın kontrolünü kaybetmek:

Özellikle iş konusunda hayattaki gidişatı üstüne düşünen kişinin koşullarındaki aksaklıkları ifade eder. Ani bir kaza yapmak, kaçınılmaz bir negatif gelişme yaşanılacağını veya ayrılık geleceğini gösterir.

<<<< Astrocenter Medyumları rüyalarınızı telefondan yorumlasın >>>> 

Rüyada deniz görmek:

Rüyada deniz görmeniz hayırlı bir rüyadır. Deniz görmek uzun ömre, bolluk ve rahatlık içinde yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda muradınıza ereceğinize de işaret etmektedir.

Rüyada diş düşürmek:

Rüyanızda üst dişinizin düştüğünü görmek uzun ömrünüzün olacağına işaret eder. Alt dişinizin düştüğünü görmek ise hüzün ve kedere işarettir. Bu ilişkinizin biteceğini ya da birisinin vefat edeceğine işaret olabilir. Genel olarak, rüyada dişinizin düşmesi, güç ve özgüven kaybı yaşayacağınızı sembolize eder.

Rüyada sıkışıp tuvalet bulamamak:

Bir şey açıklama ihtiyacında olup dile getirilemeyen konuya işaret eder. Eğer tuvalet kuyruğu varsa, kişi başkalarının ihtiyaçlarını kendisinden önde tutuyordur.


>>>> Aşk, Evlilik, İş Bulma, Mahkeme : Hepsini Falcılara Sorun


Rüyada toplum içinde çıplak kalmak:

İşte veya ilişkide, savunmasız kalmayı temsil eder. Diğer yapılan bir yorum ise patlamaya hazır bir ruh haliniz olduğunu gösterir.

Rüyada sınava hazırlıksız yakalanmak:

Genel olarak mükemmeliyetçi kişilerin rüyalarında karşılaştıkları bir durum. Rüya kişiye her an tetikte olması gerektiğinin uyarısı niteliğinde. Özellikle yetişkinlerde kişinin kendini baskı altında hissedebileceği okul ve iş arasında bir bağ kurduğu ve bu nedenle işteki stresi simgelediği düşünülüyor. Unutmayın ki endişeye sebep olan başkaları değil, rüyayı görenin kendisidir.

Rüyada uçmak:

Rüyanızda uçtuğunuzu görmek hayırlı bir rüyadır. Göğe doğru yükselerek uçtuğunuzu görmeniz başarılı olacağınıza, kanatsız uçtuğunuzu görmek yerinizi değiştireceğinize yorulmaktadır. Yerden göğe doğru uçmak da hacca gideceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada geç kalmak:

Kişinin omzuna taşıyabileceğinden çok yükler aldığının, gereğinden fazla çalıştığı ya da yorulduğunun göstergesidir. Kişi sorunları sürekli ertelediği ve başka uğraşlarla ilgilendiği için bu uğraşıların onu hiçbir yere taşımadığını ifade eder.

Rüyada at görmek:

Rüyada at görmek çok hayırlı bir rüyadır. Gösterişli bir at görmeniz büyük bir müesseseye sahip olacağınıza ve mutlu olacağınıza işarettir. At görmek muradınıza ereceğinize işaret eder.

<<<< İş Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor? Hangi tarihlere dikkat etmeli? >>>>

Rüyada yılan görmek:

Yılan görmek iş hayatında zor ve karmaşık işler ile karşılaşacağınıza işaret eder. Yılan genel olarak rüyalarda düşmanlarınızın çevrenizde olduğunun ve size bir şey yapacağı anlamına gelir.

Rüyada su görmek:

Rüyada görülen su, güzel bir yaşam ve iyi bir rızkla yorumlanır. Suyun içine girmek de bütün kederlerden kurtulmaya işarettir. Suyun kalitesi bizim duygularımızı yönetebilme etkinliğini gösterir. Bir kimsenin evinden su çıktığını görmesi, zenginliğe ve iyiye yorumlanır.

Rüyada Fare Görmek:

Rüyada görülen fare rızık anlamına gelmektedir. Rüyada çok sayıda fare görmeniz bol kazanca ve geçim bolluğuna işaret eder. Evinizde farelerin olduğunu görmeniz de bolluk ve ucuzluk içinde bir hayat süreceğinize yorumlanır.

Rüyada boğulmak:

Eğer sık sık rüyanızda boğuldunuzu, bir dalganın sizi alıp götürdüğünü ya da büyük bir su kütlesinin üstünüze döküldüğünü görüyorsanız, hayatınızda sizi çok bunaltan bir şeyler var demektir. Siz ya hayatınızın kontrolünüzden çıktığını hissediyorsunuz, ya da geleceğe dair umutsuz bir ruh hali içindesiniz.

<<<< Evliliğiniz Hakkında Merak Ettiklerinizi Anonim Olarak Falcılara Sorun >>>>

Rüyada felç olmak:

Tam tersi şekilde yorumlanır. Ayağa kalkmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının çok daha yoğun bir hale geleceğine, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına delalet eder. Zannedildiği gibi kötü değildir.

Rüyada bir ünlüyle tanışmak:

Rüyada görülen ünlünün sahip olduğu yetenekler kişinin değer verdiği yetenekler olarak yorumlanıyor. Ayrıca kişinin başkaları tarafından tanınma ve bilinme ihtiyacının da bir göstergesi olduğu düşünülüyor.

Rüyada insan görmek:

Rüyasında soyut olarak bir insan gören kişi, ertesi gün hayırlı bir haber ya da mektup alacak demektir. Rüyada görülen ve tanınmayan kimse, insanın kendi nefsidir. İnsanın kendi nefsini temsil eden kimse iyi ise insanın kendisi iyidir.

Rüyada hamile kalmak:

Rüyada hamile kalmak hakkında farklı bakış açıları mevcuttur. Bazı uzmanlar kişinin hayatından bazı sorunlar yaşadığı görüşünde. Bazıları ise yaratıcı projelerin, kişinin aklında yeni yeni gelişmekte olan fikirlerin göstergesi olduğunu düşünüyor.

<<<< Ne zaman hamile kalacaksınız? Merak ettiklerinizi Astrocenter danışmanları yanıtlasın >>>>

Rüyada para görmek:

Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servete; para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına işaret eder.

Rüyada cam kırılması:

Rüyada cam kırılması, rüya sahibinin kritik bir dönemden geçeceğine işarettir. Yeni kararlar alınacağı ve bir dönüm noktasından geçeceği olarak yorumlanır. Pencere kırılması ise mutsuzluk olacağı şeklinde tabir edilir. Ayna kırılması ise şanssızlık olarak yorumlanır.

 Bunları da Seveceksiniz

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girebilirsiniz

Rüyalar Hakkında Bilinmeyen Gerçekler 

Rüyalar Aslında Size Ne Anlatıyor?

Rüyada Bebek Görmek

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.