Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

26 Ağustos Dolunay'ı Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

26 Ağustos Pazar günü Balık burcunda meydana gelecek Dolunay hayatınıza ne gibi yenilikler getirecek? Yükseleninizi seçip okuyun!

 

26 Ağustos Balık Dolunayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

Seni neler bekliyor?                                      

26 Ağustos Pazar günü öğlen 12.56’ da Balık burcunun 3 derecesinde meydana gelecek Dolunay’da Balık, Başak, Yay ve İkizler burçları başrolde olacak. Dolunaylar önemli kapanışları, farkındalıkları işaret eder. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

26 Ağustos Dolunayı, 2018 yılının en pozitif ve değişime açık gök olaylarından biri olacak. Dolunay’ın başrolünde Balık, Başak, Yay ve İkizler burçları olsa da, hemen hemen bütün burçlar doğru bir yol izlediklerinde bu dolunayın pozitif etkilerini hayatlarında gözlemleyebilirler. Bu yüzden bu bayram tatili hayattaki hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeniz için çok büyük bir fırsat!

26 Ağustos Dolunayı'nın burçlara etkileri şöyle olacak:

 

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Yükselen Koç

Bu Dolunay iş hayatınızla ilgili gelişmelerin habercisi. Zam ya da terfi alabilirsiniz. Fakat bu dolunay, astrolojide pek sevmediğimiz 12'nci evinizi aydınlatacak. Ağustos ayının son günlerinde, yalnız kalmaya ve kendi iç hesaplaşmalarınıza dönmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek size çok iyi gelecek. Aşk gezegeni Venüs, bir süredir ilişki evinizde geziniyor ve sizi bağlılıkla ilgili düşüncelere sevk ediyor. Hayatınızda değer verdiğinbiz biri varsa, evliliği düşünmenin vakti gelmiş demektir.

 


🔮 En İyi Medyumlar Geleceğinizi Anlatıyor 🔮


 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Bu Dolunay size sürpriz bir aşk getirebilir. 26 Ağustos civarında önemli bir davete gidebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle bekar boğalar bu fırsatı kaçırmasın, zira işin ucunda romantik bir buluşma olabilir... Uranüs şu ara, aşk evinizdeki Güneş'le çok güzel bir iletişim halinde, bu yüzden yükselen boğaları heyecanlı sürprizlerle karşılaştırmak üzere! Bu dolunay ayrıca maddi olarak da ileriye gitmenizi sağlıyor.

 


>> Uzmanını Seç, Falını Gönder. HEMEN FAL BAKTIR <<


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Enerjileri çok yüksek olan yükselen ikizler burçlarının yaratıcılıkları hat safhada! Gökyüzü yeni projelere başlamanız için size önemli fırsatlar sunuyor! Bu Dolunay sizin için son derece pozitif. Ağustos ayının son haftasında ekonomik konularla ilgili alacağınız bir haber evinize neşe katabilir. Ekonomik anlamda her şeyin yavaş yavaş yoluna gireceği bir dönemegiriyorsunuz. Sabırlı olun!

 


☎ Sevgilinle Geleceğini Öğrenmek İster Misin? Hemen Ara: 00902129002511


 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Temmuz ayındaki tutulmalar yüzünden zor günler geçiren yükselen yengeçler; bu Dolunay sayesinde yeniden kendine geliyor. Geçmişte yaşadıklarınızı kabullenme aşamasına giriyorsunuz. Bu ,geleceğe dair planlar yapmanıza olanak tanıyor. Yükselen yengeçleri hiç yaşamadıkları kadar romantik deneyimler bekliyor.

 


>> Geleceğinizde Ne Olacağını Bilmek İstemez Misiniz? <<  


 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Yükselen aslanların gündeminde para var.  Sürprizler gezegeni Uranüs ise kariyer evinizde dolaşmayı sürdürüyor. Bu, isle ilgili güzel gelişmelerin habercisi. Dolunay civarında elinize önemli bir miktarda para geçebilir. Elinize geçen parayı en iyi şekilde değerlendirmek, ev veya arsa almak iyi bir fikir olacaktır.

 


 << Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu >>


 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Bu Dolunay evlilik evinizde meydana geliyor. Nişanlanabilir ya da evlenebilirsiniz. Evli başakla ilişkilerinde yeni ve heyecanlı bir döneme girebilir, çift hayatına yeni soluklar getirebilirler. Yalnızsanız üzülmeyin, zira Merkür gerilemesi bitti. Dolayısıyla yepyeni insanlarla tanışmanız için harika bir dönem. Kariyerinizde bir ilerleme söz konusu, bu yüzden parayla ilgili riskler almaktan korkmayın. Bu dolunayın tadını çıkarın!

 


>> Tıkla, Chat'tan İlk 5 Dakikası Bedavaya Fal Baktır! <<


 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

26 Ağustos'taki Dolunay, altıncı evinizi aydınlatıyor. Bu, iş hayatınızla ilgili bir rahatlamaya işaret ediyor. Yeni bir iş arayan yükselen teraziler, hayallerindeki işi bulabilirler. Halihazırda bir işiniz varsa, iş ortamında ön plana çıkmanıza yarayacak fikirler sunabilir, önemli bir projede yer alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sağlık sorunları olan yükselen teraziler, bu muhteşem dolunayda kendilerini daha iyi hissedecek ve hem ruhsal hem de bedensel bütünlüğe kavuşacaklar.

 


☎ Gelecekle İlgili Sorularınıza Telefonda Cevap Bulun: 00902129002511


 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

26 Ağustos Pazar günü yaşanacak dolunaydan en çok etkilenen burçlardan biri sizsiniz! Gerçek aşkı,romantizmi ve çocukları simgeleyen astrolojik alanınız ön plana çıkıyor! Satürn'ün gökyüzündeki mükemmel pozisyonu sayesinde bu Dolunay’da başlayacağınız her türlü proje ve ilişki uzun ömürlü olacak. Ayrıca, müjdemizi isteriz! Yükselen akreplerden her an hamilelik haberi alabiliriz!

 


<< En Kaliteli Fal, En İyi Fiyatlara. HEMEN TIKLA! >>


 

 

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Bu Dolunay, hanenizde olacak değişikliklere işaret ediyor. Artık yaşam koşullarınızı iyileştirme yolları arıyorsunuz. Eğer taşınmak, ev veya arsa almak gibi bir planınız varsa, bu planınızı hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. İstikrarı simgeleyen Satürn, kariyerinizde de gerekli ilerlemeyi sağlıyor. Gökyüzünde oluşan büyük toprak üçgeni sayesinde başarılarınız artıyor ve size ekonomik rahatlama sağlıyor. Önümüzdeki ay, 9 Eylül'de yaşayacağımız yeni ay sizin için daha da güzel  haberlere gebe!

 


>> Falda Sana Özel Promosyonları Kaçırma! <<


 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, çok zorlu sınavları başarıyla atlattığınız bir dönemdesiniz. Aksilikler peşinizi bırakmıyor gibi hissediyor olsanız da sonunda hep başarıya ulaşıyosunuz. İş hayatınızda bereketli bir döneme giriyorsunuz. Bu Dolunay’la birlikte, sizin için önemli bir konuda karar alabilirsiniz. İnanın ki kararınız size yeni kapılar açacak!

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte >>


 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Bu Dolunay sizin için para konularına işaret ediyor. Maddi ilerleyiş söz konusu ve zam istemek için harika bir zaman! 27-29 Ağustos tarihleri sizin için çok önemli. Bu dönem, uzun zamandır beklediğiniz bir para, hiç beklemediğiniz bir anda elinize geçebilir. Ancak elinize geçen bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda başkalarına danışmaktan çekinmeyin!

 


>> Chat'ten Falın İlk Beş Dakikası Ücretsiz <<


 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Bu Dolunay adeta sizin için meydana geliyor! Uranüs’ün de etkisiyle hayatınızla ilgili önemli bir karar alabilir, yeni bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle sağlık konularına dikkat edip, kendinize iyi bakmaya özen göstermeniz gerekiyor. Çevrenizdekilerin istekleri ve kendi hayatınız arasında sıkışmışlık hissi yaşamaya son verip, kendi iç sesinizi ve isteklerinizi dinleyeceğiniz bir döneme girmek için uygun zemini sonunda bulabilirsiniz. Kendinizi hayatın ve arzularınızın akışına bırakın. Eylül ayı size çok iyi gelecek!

 


🔮 Arayın, En İyi Falcılar Gelecek Falınıza Baksın: 00902129002511 🔮


 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.