Dolunayda Dileklerinizi Gerçekleştiren Ritüel

tarihinde

Dolunaylar dilek dilemek için ideal zamanlardır. Yaşamınızın bereketli olmasını istiyorsanız ya da gerçekleşmesini umduğunuz bir isteğiniz varsa buna uygun ve oldukça basit bir ritüel mevcuttur! Dolunay'a özel bereket dilekleri ritüelinin yanı sıra dilekler ve niyetler ritüelini de sizlere sunduğumuz bu yazı sayesinde hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız!

Dolunayda Dileklerinizi Gerçekleştiren Ritüel

Dolunay dilekleri: Bereket elinizde

Burada anlatacağımız iki ritüel sayesinde, finansal konular gibi yaşamınızın çok çeşitli alanlarında bereketi çağırabilirsiniz. Eğer çekim yasasını biliyorsanız, bu dileklerin de benzer bir prensipe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Dileklerinizi dile getirerek, inancınız ve eylemleriniz sayesinde güçlü titreşimleri kendinize doğru çekersiniz. Emin olun evren de bu titreşimlere kayıtsız kalmayacaktır. 


Bu iki ritüeli de yapmak oldukça kolaydır: Yalnızca cüzdanınıza, bir kâğıt kalem ve açık bir pencereye ihtiyacınız var. Dolunay'ı takip eden 8 ila 24 saat arasında işe koyulmanız yeterli olacaktır! 


Dolunay ayrıca fal baktırmak için de harika bir zamandır. Bereket ritüelleri nasıl yapılır?

1. Cüzdanınızı alın.

İçinde kartlarınızı ve bozuk paralarınızı tuttuğunuz cüzdanınızı elinize alın. Para harcamakla ilişkili her şeyi içinden çıkarın. Kredi kartları, makbuzları hatta müşteri temsilcinizin kartı bile içinde kalmasın!

2. Cüzdanınızı boşaltın ya da içinde yalnızca kâğıt para bırakın

Bu tamamen size kalmış, çünkü bereket yalnızca ekonomik durumunuzla  değil, sevgi, sağlık ve mutlulukla da ilişkilendirilir. 

3. Dışarı çıkın.

Ya da cüzdanı elinizde tutarak pencereyi açın. Bu aşamanın amacı Ay'ı görebilmektir. (Bulutların arkasında kalsa bile etkisini hissedeceksiniz.) 

4. Titreşimleri hissedin.

Bu esnada içinizde yalnızca şükran ve sevgi duyguları olduğundan emin olun.

5. Cüzdanınızı açık tutun.

Kollarınızı Dolunay'ın olduğu yöne doğru kaldırın.

6. Ay'a teşekkür ederek cüzdanınızı sallayın.

Sesli bir şekilde ya da zihninizden Ay'a teşekkür edebilirsiniz. Aşağıdaki örnek cümlelerden faydalanabilirsiniz. 

  • "Ay, sana cüzdanımı parayla doldurduğun için teşekkür ediyorum."
  • "Ay, hayallerimi gerçekleştirmemi sağlayacak imkânları sağladığın için teşekkürler!"
  • "Ay, hayatıma bahşettiğin bereket için sana şükran duyuyorum."

voeux pleine lune

Bu Dolunay ritüeli oldukça basittir ve yapması kolaydır. Dolunay'dan 24 saat önce ya da sonra yapmak size kalmış. 


Dilekler ve niyetler ritüeli nasıl yapılır?

1.  Dileklerinizi net bir şekilde ifade edin.

Dilekleriniz üzerine iyice düşünün ve onları açıkça ifade edin. Yalnızca mutlu ya da zengin olmayı istemek yerine arzularınızın temelinde yatan şeyleri düşünün. Para kazanmak için nasıl bir işte çalışmak istiyorsunuz, mutlu olmak için yaşamınızda ne tür insanların olmasını istiyorsunuz? Bu tarz sorulara cevap verdiğinizden emin olun.  

2. Dileklerinizi bir kâğıda yazın.

İstediklerinize karar verdikten sonra dileklerini bir kâğıda geçirin. Umudunuzun somut bir şekilde hissedilmesi için kalemle yazmayı tercih edin. Dileklerinizi yazarken, onların gerçekleştiğini hayal edin. 

3. Dileklerinizi yüksek sesle söyleyin.

Dileklerinizi söylerken kendinizdem emin olun. Negatif ifadeler ya da sözcükler kullanmamaya dikkat edin. Bu cümleleri söylerken bir insana karşı kıskanç ya da aşağılayıcı düşüncelere sahip olmaktan da kaçının. 

4. Doğru anı seçin.

Genelde Dolunay'ı takip eden sekiz saat içinde dilek dilemek tavsiye edilir. Eğer mümkün olmadıysa 48 saat içinde de dileyebilirsiniz. 

5. Yazdıklarınızı muhafaza edin

Dileklerinizi yazdığınız kâğıdı iyice saklayın ve üzerine dilek dilediğiniz tarihi de yazın. Arada sırada kâğıda göz atın. Böylece düşüncelerinizde ve gerçekleşmesini istediğiniz şeylerdeki değişimleri fark edebilirsiniz. 


voeux pleine lune

Bu ritüeli kesin olarak ne istediğinizden emin olduğunuz dilekler için kullanın.


Ya sonra?

Bir sonraki Dolunay'a kadar bekleyin. Dolunaylar yeni projelere ya da aktivitelere başlamak için ideal zamanlardır. Bu sebeple de evrene dileklerimizi tam bu esnada iletmek gerekir. Gerçekleşeceğine inanmasanız bile bu ritüellerin sonuçlarının sizi çok şaşırtacağını garanti ediyoruz!

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

25 Mart Terazi Dolunayı: En çok hangi burç etkilenecek?

Bu ay Dolunay 25 Mart Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek. Bizi duygusal olduğu kadar profesyonel ilişkilerimizi de gözden geçirmeye davet eden bu Dolunay'In etkisi altında ya insanlarla yeniden kurmak ya da söz konusu ilişkiye veda etmek konusunda bir karara varacağız.

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Saçınızı Kestirmeden Önce Ay Takvimine Bakın!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

19 Kasım'da Dolunay ve Parçalı Ay Tutulması

Bu Kasım ayında Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay'a aynı zamanda parçalı ay tutulması da eşlik edecek. Peki bu ne anlama geliyor? Dolunay'ın tüm burçlar üzerindeki etkisinin daha fazla olması demek! Yoğun duygular hissedeceğimiz bu dönemde yaşamımızda bir aydınlanma da yaşayacağız. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'da sizi bekleyen sürprizleri ele alıyor.

31 Ekim Boğa Dolunayı: Özgürleştirici Bir Mavi Ay

Bu Ekim ayında iki Dolunay meydana geliyor. İki ya da üç yılda bir karşılaştığımız bu nadir görülen olaya ise Mavi Ay adını veriyoruz. Bundan önce 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen Mavi Ay önümüzdeki yıllarda 31 Ağustos 2023'te karşımıza çıkacak. Bu ender rastlanan astrolojik olayı sakın kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey