Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Dolunayda Dileklerinizi Gerçekleştiren Ritüel

Dolunaylar dilek dilemek için ideal zamanlardır. Yaşamınızın bereketli olmasını istiyorsanız ya da gerçekleşmesini umduğunuz bir isteğiniz varsa buna uygun ve oldukça basit bir ritüel mevcuttur! Dolunay'a özel bereket dilekleri ritüelinin yanı sıra dilekler ve niyetler ritüelini de sizlere sunduğumuz bu yazı sayesinde hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız!

Dolunay dilekleri: Bereket elinizde

Burada anlatacağımız iki ritüel sayesinde, finansal konular gibi yaşamınızın çok çeşitli alanlarında bereketi çağırabilirsiniz. Eğer çekim yasasını biliyorsanız, bu dileklerin de benzer bir prensipe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Dileklerinizi dile getirerek, inancınız ve eylemleriniz sayesinde güçlü titreşimleri kendinize doğru çekersiniz. Emin olun evren de bu titreşimlere kayıtsız kalmayacaktır. 


Bu iki ritüeli de yapmak oldukça kolaydır: Yalnızca cüzdanınıza, bir kâğıt kalem ve açık bir pencereye ihtiyacınız var. Dolunay'ı takip eden 8 ila 24 saat arasında işe koyulmanız yeterli olacaktır! 


Dolunay ayrıca fal baktırmak için de harika bir zamandır. Bereket ritüelleri nasıl yapılır?

1. Cüzdanınızı alın.

İçinde kartlarınızı ve bozuk paralarınızı tuttuğunuz cüzdanınızı elinize alın. Para harcamakla ilişkili her şeyi içinden çıkarın. Kredi kartları, makbuzları hatta müşteri temsilcinizin kartı bile içinde kalmasın!

2. Cüzdanınızı boşaltın ya da içinde yalnızca kâğıt para bırakın

Bu tamamen size kalmış, çünkü bereket yalnızca ekonomik durumunuzla  değil, sevgi, sağlık ve mutlulukla da ilişkilendirilir. 

3. Dışarı çıkın.

Ya da cüzdanı elinizde tutarak pencereyi açın. Bu aşamanın amacı Ay'ı görebilmektir. (Bulutların arkasında kalsa bile etkisini hissedeceksiniz.) 

4. Titreşimleri hissedin.

Bu esnada içinizde yalnızca şükran ve sevgi duyguları olduğundan emin olun.

5. Cüzdanınızı açık tutun.

Kollarınızı Dolunay'ın olduğu yöne doğru kaldırın.

6. Ay'a teşekkür ederek cüzdanınızı sallayın.

Sesli bir şekilde ya da zihninizden Ay'a teşekkür edebilirsiniz. Aşağıdaki örnek cümlelerden faydalanabilirsiniz. 

  • "Ay, sana cüzdanımı parayla doldurduğun için teşekkür ediyorum."
  • "Ay, hayallerimi gerçekleştirmemi sağlayacak imkânları sağladığın için teşekkürler!"
  • "Ay, hayatıma bahşettiğin bereket için sana şükran duyuyorum."

voeux pleine lune

Bu Dolunay ritüeli oldukça basittir ve yapması kolaydır. Dolunay'dan 24 saat önce ya da sonra yapmak size kalmış. 


Dilekler ve niyetler ritüeli nasıl yapılır?

1.  Dileklerinizi net bir şekilde ifade edin.

Dilekleriniz üzerine iyice düşünün ve onları açıkça ifade edin. Yalnızca mutlu ya da zengin olmayı istemek yerine arzularınızın temelinde yatan şeyleri düşünün. Para kazanmak için nasıl bir işte çalışmak istiyorsunuz, mutlu olmak için yaşamınızda ne tür insanların olmasını istiyorsunuz? Bu tarz sorulara cevap verdiğinizden emin olun.  

2. Dileklerinizi bir kâğıda yazın.

İstediklerinize karar verdikten sonra dileklerini bir kâğıda geçirin. Umudunuzun somut bir şekilde hissedilmesi için kalemle yazmayı tercih edin. Dileklerinizi yazarken, onların gerçekleştiğini hayal edin. 

3. Dileklerinizi yüksek sesle söyleyin.

Dileklerinizi söylerken kendinizdem emin olun. Negatif ifadeler ya da sözcükler kullanmamaya dikkat edin. Bu cümleleri söylerken bir insana karşı kıskanç ya da aşağılayıcı düşüncelere sahip olmaktan da kaçının. 

4. Doğru anı seçin.

Genelde Dolunay'ı takip eden sekiz saat içinde dilek dilemek tavsiye edilir. Eğer mümkün olmadıysa 48 saat içinde de dileyebilirsiniz. 

5. Yazdıklarınızı muhafaza edin

Dileklerinizi yazdığınız kâğıdı iyice saklayın ve üzerine dilek dilediğiniz tarihi de yazın. Arada sırada kâğıda göz atın. Böylece düşüncelerinizde ve gerçekleşmesini istediğiniz şeylerdeki değişimleri fark edebilirsiniz. 


voeux pleine lune

Bu ritüeli kesin olarak ne istediğinizden emin olduğunuz dilekler için kullanın.


Ya sonra?

Bir sonraki Dolunay'a kadar bekleyin. Dolunaylar yeni projelere ya da aktivitelere başlamak için ideal zamanlardır. Bu sebeple de evrene dileklerimizi tam bu esnada iletmek gerekir. Gerçekleşeceğine inanmasanız bile bu ritüellerin sonuçlarının sizi çok şaşırtacağını garanti ediyoruz!

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.