Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yeniayın Burçlara Etkisi

29 Kasım 2016'da gerçekleşen yeniay iletişimin ön planda olduğu, hareketlenmelerin ve başlangıçların dönemi olacak. Peki yeniay burçları nasıl etkileyecek, bu dönemde burcunuzla ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizin için yazdık.

 

29 Kasım 2016'da gerçekleşen yeniay iletişimin ön planda olduğu, hareketlenmelerin ve başlangıçların dönemi olacak. Peki yeniay burçları nasıl etkileyecek, bu dönemde burcunuzla ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizin için yazdık.

 

Koç

Yarışçı karakteriniz ve kazanma tutkunuzun ön planda olduğu bir dönem sizi bekliyor. Birlikteliğiniz için riskler almaya ve hayal ettiğinize ulaşmak için çaba sarf etmeye başlayacaksınız. Güneş Yay burcuna geçtiğinden beri ilgileri üzerine çekmeyi başarıyorsun, yeniay döneminde de başarılarından söz ettirmen çok olası.

Boğa

Büyük riskleri alma vakti geldi. Kendinizi bir anda hayatınızın ve etrafınızdakilerin yaşamını yönlendiren bir lider olarak görebilirsiniz. Bu dönemde yeni bir arkadaşlık veya iş ortamıyla karşılaşmanız oldukça mümkün. Uzun zamandır çaba gösterdiğin işlerin yeniay döneminde çözüme ulaştığını göreceksin. Bu çok yenilik dolu dönemde sevdiklerinizi ve hobilerinizi ihmal etmemenizi öneririz.

İkizler

Yeni işlere atılmak için bu dönemi beklediğinize değecek. Yeniay size yeni insanlar ve tanıdığınız insanların farklı yönlerini keşfetmenizi sağlayacak. İkili ilişkiler konusunda şanslı bir dönemdesiniz. Unutmayın ki yeniay karşıt burcunuzda gerçekleşiyor, bu dönemde hızla ve şaşırtıcı kararlar almanız çok mümkün, bu durum ailenizi de şaşırtacak.

Yengeç

Hayatınıza giren ve hayatınızdan çıkan kişiler bu dönemi oldukça etkileyecek. Bu hem ailevi hem profesyonel hayatınızda geçerli olacak. İş ortamında şanlısınız ve çalışma motivasyonunuz göz önüne çıkıyor. Uyku ve beslenme düzeninize oldukça dikkat etmenizi öneririz.

Uzman astrolog ve falcılarla telefondan konuşmanın ilk 10 dakikası sadece 3,5 tl  ►
Hemen Ara

 

Aslan

İkili ilişkiler ve aşk yeniayın gündemini oluşturuyor. İlişkiniz yoksa bu dönemde yeni bir birliktelik ve bununla beraber gelen yeni bir çevre sizi çok mutlu edecek. Bu dönemde parasal konulara dikkat etmenizi ve tasarruflu olmanızı öneririz.

Başak

Ailevi ve evle ilgili konular ön planda. Taşınmalar, uzun zamandır göremediğiniz akrabaları görmek söz konusu. Hazirandan beri eksikliğini hissettiğiniz şeyleri doldurmanın vakti geldi, ihtiyacını duyduğunuz motivasyon bu yeniayda sizi yalnız bırakmayacak. Beraberken kendinizi mutlu hissetmediğiniz kişilerden sonunda uzaklaşabiliyorsunuz.

Terazi

Yakın çevreniz ve onlarla olan planlarınız bu döneme damgasını vuruyor. Küçük geziler, projelersize iyi gelecek ve hayattaki yerinizi bulmanızı sağlayacak.  Yine de rutin işlerinizi ve çalışma hayatınızı aksatmamanızı öneririz. Sonuca ulaşmamış hukuki problemleriniz bu dönemde çözülecektir.

Akrep

İş hayatınızda başarılı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Farklı finansal desteklerbulmakta zorluk çekmeyeceksiniz bu sebepten gerçekleştirmek istediğiniz projelere başlamak için ideal bir dönem. Yaratıcılığınız ön planda ve kendinizde de değişikler hissedecek, hayata, ilişkilere ve profesyonel işlere bakış açınızın değiştiğini göreceksiniz.

Yay

Yeniay da sizin burcunuzda gerçekleştiğinden ön planda olmanız söz konusu.  Kendinizle ilgili kararlar alıp, fiziksel değişikliklere gidebilirsiniz. Önerimiz kendinizle bu kadar meşgulken ailenizi ihmal etmemeniz. Yeniayınızı değerlendirmenizi ve hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmenizi tavsiye ederiz.

2017 Burç Yorumlarınız Buradan Okuyabilirsiniz ►
Hemen Oku

 

Oğlak

Ailesel konular bu dönemde ön planda. Bu dönemde aldığınız kararlarda yakın çevrenizden destek göreceksiniz, cesaretiniz ve özgüveniniz takdir edilecek. Siz de sevdiklerinizle zaman geçirmenin önemini tekrar hatırlıyorsunuz. Kredi kartları ve borçlanma konusunda dikkat etmenizi öneririz, satın aldıklarınızın fiyatına 2 kere bakmanızda bu dönemde fayda var.

Kova

Yeniay seni iş hayatında mutlu etmek için geliyor. Bu dönemde beraber iş yaptığın, projeler ürettiğin insanlarla iletişimin ön plana çıkacak ve yaptıklarınızın karşılığını alacaksınız. Başkaları farklı düşünse de siz bu dönemde de akılcı davranmaktan kendinizi alıkoymayın ve bu yolda devam edin. Aşk hayatınızda ise sürprizler sizi bekliyor olacak.

Balık

Yeni dönemler, yeni misyonlar ve yeni insanlar sizi biraz zorluyor. Bu kadar yeniliğe açık hissetmiyorsunuz bu sebepten hayatınızın yönünü belirlemek için önemli bir dönemdesiniz. Fazla hayalperest olmadan, gerçekliklere dayanarak hayatınızın geri kalanını planlayabilirsiniz, yeniay size bu gücü verecektir. Etrafınızda bu dönemde gördükleriniz ve tanık olduklarınız güven duygunuzu sarsabilir.

 

<< Nasıl fal baktırırım diye soruyorsanız, sitemizdeki resimli anlatımı okuyabilirsiniz >>

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.