31 Ekim Boğa Dolunayı: Özgürleştirici Bir Mavi Ay

tarihinde

Bu Ekim ayında iki Dolunay meydana geliyor. İki ya da üç yılda bir karşılaştığımız bu nadir görülen olaya ise Mavi Ay adını veriyoruz. Bundan önce 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen Mavi Ay önümüzdeki yıllarda 31 Ağustos 2023'te karşımıza çıkacak. Bu ender rastlanan astrolojik olayı sakın kaçırmayın!

İşte Ekim ayının ikinci dolunayı karşımızda : Mavi Ay, 31 Ekim Cumartesi günü Türkiye saatiyle 17.50'de Boğa burcunda 8 derecelik açıyla gerçekleşecek.


Boğa Burcu Dolunayı ve Akrep Burcundaki Güneş : Sezgileriniz ve pratik düşünceleriniz arasında

31 Ekim Dolunayı Boğa burcunda meydana gelecek. Dolunay'ın Boğa burcunda gerçekleştiği zamanlarda Güneş Akrep burcunda konumlanır.  Sezgileri ve hisleri temsil eden Akrep burcunda konumlanan Güneş'e güce ihtiyaç duyar. Boğa burcundaki Dolunay ise aksine pragmatik düşünce biçimine işaret eder. Basit hedeflere, bedensel sağlığa, yaşamla, finansal durumla, konforla ve güvenlikle ilgili somut kanıtlara karşılık gelir. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!
31 Ekim Dolunayı: Finansal değişimler ve endişeler

31 Ekim'de Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay Uranüs sımsıkı bağlanıyor! Bu Dolunay bizi eski alışkanlıklarımızı bir kenara bırakmaya ve hayatımızda güzel bir temizlik yapmaya yöneltiyor. Buna karşın, Boğa burcunda konumlanan Uranüs finansal kazanımlarımızla ilgili, hem iyi hem de kötü anlamda beklenmedik gelişmelere sebep olabilir. Geçmişte sarf ettiğimiz çabalar ani bir para kaybı yüzünden altüst olabilir. Ancak tam zıt bir şekilde beklenmedik bir yerden kazanç elde etmeniz de mümkün. 

Yine de bugünlerde temkinli davranmakta fayda var zira Satürn ve Plüton'a negatif bir açıyla bağlanan Merkür, Terazi burcundaki Retro hareketine devam ediyor. Bu sebeple finansal ve pratik yaşamınızla ilgili sıkıntılarınız artabilir. İmzalanacak anlaşmalarda gecikmeler hatta iptaller bile söz konusu olabilir. Müşterileriniz sizinle anlaşmaktan vazgeçebilir ya da görüşmelerinizi erteleyebilir. Ayrıca para harcama konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu Dolunay bize bazı önceliklerimizi değiştirmeyi, ihtiyaç duymadığımız şeylerden vazgeçmeyi ve ne işe yaradığını dahi bilmediğimiz şeyleri biriktirmeye bir dur demeyi öğütlüyor. Geride bırakmamız gereken şeyler nesneler olabileceği gibi bizde faydası dokunmayan alışkanlıklarımız da olabilir. Boğa burcundaki Uranüs yaşamınızı sarssa da Dolunay mevcut durumu daha net bir şekilde ele almanızı sağlayacak. Ya kontrolümüz dahilinde olmayan olaylar hayatımızı etkileyecek ve bizi yaşam tarzımızı, gündelik alışkanlıklarımızı ve işimizi değiştirmeye zorlayacak ya da hoşumuza gitmeyen her şeyi bizzat değiştirmeye karar vereceğiz. 

Pleine Lune octobre 2020

Bu Dolunay içine hapsolduğumuz her durumdan kurtulup özgürleşmemizi sağlayacak. 

31 Ekim Dolunayı Burç Yorumları 

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır ancak bu Boğa Dolunayı'ndan en çok alışkanlıklarına bağlı Toprak burçları Boğa, Başak ve Oğlak etkilenecek. Aslan burçları da bu tarihlerde kendilerini güvensiz hissedebilir. Kovalar ise daha ziyade katlanamadıkları şeyleri bir kenara bırakıp yaşamlarına değişim soluğu getiren burçlardan olacak.  Not: Yükseleniniz bu burçlardan olduğu takdirde de Dolunay'dan daha fazla etkilenmeniz mümkün.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayın

  • Koç

    Finansal durumunuza dikkat edin.

    Parasal anlamda nasıl bir durumda olduğunuzu net bir şekilde görmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken bankadaki müşteri temsilcisinden hesap dökümünü istemek! 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Dolunayda Dileklerinizi Gerçekleştiren Ritüeller

Dolunaylar dilek dilemek için ideal zamanlardır. Yaşamınızın bereketli olmasını istiyorsanız ya da gerçekleşmesini umduğunuz bir isteğiniz varsa buna uygun ve oldukça basit bir ritüel mevcuttur! Dolunay'a özel bereket dilekleri ritüelinin yanı sıra dilekler ve niyetler ritüelini de sizlere sunduğumuz bu yazı sayesinde hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin