Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

31 Ekim Boğa Dolunayı: Özgürleştirici Bir Mavi Ay

Bu Ekim ayında iki Dolunay meydana geliyor. İki ya da üç yılda bir karşılaştığımız bu nadir görülen olaya ise Mavi Ay adını veriyoruz. Bundan önce 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen Mavi Ay önümüzdeki yıllarda 31 Ağustos 2023'te karşımıza çıkacak. Bu ender rastlanan astrolojik olayı sakın kaçırmayın!

İşte Ekim ayının ikinci dolunayı karşımızda : Mavi Ay, 31 Ekim Cumartesi günü Türkiye saatiyle 17.50'de Boğa burcunda 8 derecelik açıyla gerçekleşecek.


Boğa Burcu Dolunayı ve Akrep Burcundaki Güneş : Sezgileriniz ve pratik düşünceleriniz arasında

31 Ekim Dolunayı Boğa burcunda meydana gelecek. Dolunay'ın Boğa burcunda gerçekleştiği zamanlarda Güneş Akrep burcunda konumlanır.  Sezgileri ve hisleri temsil eden Akrep burcunda konumlanan Güneş'e güce ihtiyaç duyar. Boğa burcundaki Dolunay ise aksine pragmatik düşünce biçimine işaret eder. Basit hedeflere, bedensel sağlığa, yaşamla, finansal durumla, konforla ve güvenlikle ilgili somut kanıtlara karşılık gelir. 


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!
31 Ekim Dolunayı: Finansal değişimler ve endişeler

31 Ekim'de Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay Uranüs sımsıkı bağlanıyor! Bu Dolunay bizi eski alışkanlıklarımızı bir kenara bırakmaya ve hayatımızda güzel bir temizlik yapmaya yöneltiyor. Buna karşın, Boğa burcunda konumlanan Uranüs finansal kazanımlarımızla ilgili, hem iyi hem de kötü anlamda beklenmedik gelişmelere sebep olabilir. Geçmişte sarf ettiğimiz çabalar ani bir para kaybı yüzünden altüst olabilir. Ancak tam zıt bir şekilde beklenmedik bir yerden kazanç elde etmeniz de mümkün. 

Yine de bugünlerde temkinli davranmakta fayda var zira Satürn ve Plüton'a negatif bir açıyla bağlanan Merkür, Terazi burcundaki Retro hareketine devam ediyor. Bu sebeple finansal ve pratik yaşamınızla ilgili sıkıntılarınız artabilir. İmzalanacak anlaşmalarda gecikmeler hatta iptaller bile söz konusu olabilir. Müşterileriniz sizinle anlaşmaktan vazgeçebilir ya da görüşmelerinizi erteleyebilir. Ayrıca para harcama konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu Dolunay bize bazı önceliklerimizi değiştirmeyi, ihtiyaç duymadığımız şeylerden vazgeçmeyi ve ne işe yaradığını dahi bilmediğimiz şeyleri biriktirmeye bir dur demeyi öğütlüyor. Geride bırakmamız gereken şeyler nesneler olabileceği gibi bizde faydası dokunmayan alışkanlıklarımız da olabilir. Boğa burcundaki Uranüs yaşamınızı sarssa da Dolunay mevcut durumu daha net bir şekilde ele almanızı sağlayacak. Ya kontrolümüz dahilinde olmayan olaylar hayatımızı etkileyecek ve bizi yaşam tarzımızı, gündelik alışkanlıklarımızı ve işimizi değiştirmeye zorlayacak ya da hoşumuza gitmeyen her şeyi bizzat değiştirmeye karar vereceğiz. 

Pleine Lune octobre 2020

Bu Dolunay içine hapsolduğumuz her durumdan kurtulup özgürleşmemizi sağlayacak. 

31 Ekim Dolunayı Burç Yorumları 

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır ancak bu Boğa Dolunayı'ndan en çok alışkanlıklarına bağlı Toprak burçları Boğa, Başak ve Oğlak etkilenecek. Aslan burçları da bu tarihlerde kendilerini güvensiz hissedebilir. Kovalar ise daha ziyade katlanamadıkları şeyleri bir kenara bırakıp yaşamlarına değişim soluğu getiren burçlardan olacak.  Not: Yükseleniniz bu burçlardan olduğu takdirde de Dolunay'dan daha fazla etkilenmeniz mümkün.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayın

Koç

Finansal durumunuza dikkat edin.

Parasal anlamda nasıl bir durumda olduğunuzu net bir şekilde görmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken bankadaki müşteri temsilcisinden hesap dökümünü istemek! 

Boğa

Düşünerek hareket edin

Bu Dolunay'da çok alıngan davranabilirsiniz. Birileri size karşı çıktı mı ona hemen tepki göstermek isteyeceksiniz. Yine de insanların size dair bazı sorgulamalarını göz ardı etmeyin! 

İkizler

Kontrolünüzü kaybetmeyin.

Gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. Kontratlar ve anlaşmalar söz konusu oldu mu ince eleyip sık dokuyorsunuz. Özel yaşamınızda ise sabrınızı kontrol etmekte güçlükler yaşayacaksınız...

Yengeç

Dargınlıklara son verin

Arkadaşlık ilişkilerinize dair bazı açıklamalara ihtiyaç duyuyorsunuz. Hangi taraf ilk adımı atacak. Eğer çok sıkıntılı bir durum söz konusuysa, Dolunayların bu tarz yüklerden kurtulmak için ideal zamanlar olduğunu unutmayın!


Aslan

Cesur olun

Kariyerinizle ilgili bazı durumların netleşmesi şart. Şüphe duyduğunuz bir işe dair yeni gelişmeler ortaya çıkabilir.  Elinizden neler geldiğini gösterin ve gölgede kalmamamaya çalışın!

Başak

Olayları akışına bırakın

Havada değişim kokusu var. Eğitiminizle ilgili bir alan değişikliği yapabilirsiniz ya da bir yolculuğunuzla ilgili bir değişiklik ya da iptal söz konusu olabilir. Bu olumsuzlukların geçmesi için sabredin, her şey yoluna girecektir. 

Terazi

Harika bir haber!

Biraz neşelenin! Yakın zamanda bir sorunu çözüme kavuşturacak finansal bir haber alabilirsiniz. Bu haber  beklediğiniz bir sigorta ödemesiyle ilgili olabilir. 

Akrep

Sabırlı olun !

Bu Dolunay sizi dişli bir rakibinizle, eşinizle ya da partnerinizle karşı karşıya getirecek. Peki hangi taraf son sözü söyleyecek?

Yay

Güzel günler yakın

Bu Dolunay maceraya duyduğunuz ihtiyacı kamçılıyor. Olayları somut bir şekilde ele alıyorsunuz ve günlük yaşamınızda size engel olan bazı durumları değiştirmek için kararlı bir şekilde harekete geçiyorsunuz.

Oğlak

Umudunuzu yitirmeyin

Arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla planladığınız bir etkinlik ani bir şekilde iptal olabilir. Endişelenmeyin ve kendinize belki de bunun için uygun bir gün olmadığını hatırlatın. 

Kova

Ani bir değişim

Bu Dolunay beklenmedik bir şekilde evinizden taşınmanıza ya da aile içinde bir krize yol açabilir. Ama ne de olsa siz değişimden korkan bir insan değilsiniz. Aksine bundan hoşlandığınız bile söylenebilir. 

Balık

Yenilikleri kabul edin

Günlük rotanızdaki ani bir değişim sayesinde harika bir sürprizle karşı karşıya kalabilirsiniz. Suratınızı asmayın ve olabildiğince bu değişimin pozitif yönlerininin tadını çıkarmaya çalışın. 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.