Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Koç Burcu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Burçların en güçlüsü, en kararlısı, en hırslısı ve en parlayanı… İşte Koç Burcu Genel Özellikleri

Ay Koç Burcunda, Koç Burcunu Tanıyalım

Koç Burcu Genel Özellikleri :

Burçların en güçlüsü, en kararlısı, en hırslısı ve en parlayanı… Tabiiki koç burcundan bahsediyoruz. Mart ayı da bitmek üzereyse sahne koçlara bırakın!

İyi ki doğdunuz!

« Bir Koçu mutlu edecek çok şey vardır dünyada ama bir Koç her şeyi bırakıp seninle mutlu olmayı seçtiyse vardır bir değerin onu kaybetme »

★ En iyi Astrologlar Yıldız Haritası Yorumunuz Burada ★

 

 

 

❤ Aşk Falı Çözsün Seni ❤

 Genel Özellikler : 

Burçlar kuşağının ilk burcudur koçlar. Hareketli, enerjik ve deli dolu oluşları ile tanınırlar. Egoları fazlaca gelişmiştir. BEN, kelimesi onların aynası olmuştur adeta. Bu burçta doğanlar akıl almaz derecede pratiktirler. Olanlar karşısında heyecanlarını gizleyemezler. Yaşam yolunda canlılıklarını ve atılganlıklarını yitirmeden ilerlerler. Merak ettikleri konularda olabildiğince yaratıcı olabilir ama merak etmeleri gerekir. Koçlar amaçları doğrultusunda ilerlerken, kendilerini yaptıklarıyola ile kanıtlamak isterler. Eğer Koç'lar gerçekleştirecekleri amaçlar doğrultusunda izleyecekleri rotayı ayrıntıları ile planlarsa, enerjik yapılarının da yardımı ile daha da üretken olabilirler. Bencil olmalarından kaynaklanan sabırsızlıkları ve söz dinlemezyaratılışları yüzünden zaman zaman güç durumlara düştükleri de olur. Böyle zamanlarda başladıkları işlerini sonuçlandırmadan bırakabilirler. Konuşmaları abartılıdır, bazen gerçekleri değiştirerek anlatabilirler. Kavrama yetenekleri fazla olan Koç'lar yaşam sahnesinin başrolünde olmayı tercih ederler. Aşırı kıskanç ve bağımsızlıklarına düşkün olabilirler.

☯ Sorularını Durugörüsü Çok Güçlü Medyumlara Sor ☯

 signe Belier

 

ღ Evlilik ne zaman? Evleneceğin tarihi söyleyelim ღ

Koç Burcu Aşk Hayatı :

İlişkilerinde son derece kıskanç olabilirler. Sevdiğini kimseyle paylaşmak istemezler. Fakat kendine kur yapacak birden fazla flörtleri de olabilir, yani biraz çapkındırlar Bir anda aşık oluğu bir anda vazgeçebilirler. Uğruna özgürlüğünü feda edebileceği çok az kişi vardır. Tutkularıderin hisleri içtendir. Aynı zamanda koçlar sevgiyeçok önem verir. Çok beğenilen bir kişi olsa bile, kendisine güvenmez. Hep kusurları olduğunu düşünür ve yaşamı kendisine zindan eder.

En çok okunan diğer yazılarımız

 

Yüzük hangi parmağa takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Aşk Falı Baktırmak

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


El çizgilerinin anlamı nedir?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.