Fal Çeşitlerimiz

tarihinde

Aklınızı kurcalayan sorulardan sıkıldınız mı? Gelecekte sizi nelerin beklediğini mi merak ediyorsunuz? Astrocenter sizler için en iyi uzmanları bir araya getirerek kafanızdaki sorulara cevap bulmanıza yardımcı oluyor.

Hepimiz hayatımızla ilgili daha iyi kararlar alabilmek ve karşımıza çıkacak engelleri daha kolay aşmak için geleceği bilmek isteriz. Geleceği tahmin etmek bir sanattır. İnsanoğlu, bu sanatı hep daha ileriye götürmek istemiş, zaman geçtikçe daha değişik kehanet yöntemleri geliştirmiştir. 

Her 10 kişiden 8'i fal baktırıyor!

Yapılan bir araştırmaya göre Türkiye'de her 10 kişiden 8'i hayatında en az bir kere fal baktırıyor. Siz de geleceğinizle ilgili sorulara cevap bulmak istiyorsanız, sizin için bir araya getirdiğimiz fal türlerini keşfedin. Sitemizde Kahve Falı, Tarot Falı, Su Falı, Katina Aşk Falı, İskambil Falı ve El Falı gibi kehanet türleri en iyi uzmanlar tarafından sunulmaktadır. 


Şu anda beni düşünüyor mu? İş görüşmemde başarılı olacak mıyım? Mutlu bir evliliğim olacak mı? Aşk ve iş hayatınızın ya da maddi durumunuzun geleceğiyle ilgili sorularınız mı var? İhtiyaç duyduğunuz her türlü cevabı sizler için hazırladığımız yazılara ya da medyumlarımıza danışarak bulabilirsiniz. 


>> Sizi nelerin beklediğini öğrenmek için hemen 2021 Burç Yorumlarınıza göz atın. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!

Işık Kutusu: Ücretsiz erişimli fal ve okumalar

Sizinle ilişkimiz 20 yılı aşkın süredir devam ettiği için astrolojik açılımlar ve yorumların bazılarını ücretsiz olarak sunmaya karar verdik. %100 ücretsiz ve sınırsızdır, böylece her biriniz geleceğinize ışık tutabileceksiniz.

Fal: Bilmek isteyip de sormaya cesaret edemedikleriniz

Fal, kimileri için bir yol gösterici, kimileri için bir eğlenceli aracı, bazıları içinse günah ve safsata. Sonuç ne olursa olsun, fal hakkında bu denli fikir ayrılığına düşmemizin asıl sebebi onun hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmamamız. Tam da bu sebeple, kafanıza falla ilgili takılan tüm soruları dürüstçe yanıtlamaya karar verdik. Okumadan karar vermeyin...

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin