Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ayın Burcu : KOVA

22 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında Kovalar doğum günlerini kutlayacaklar. Biz de onların genel özelliklerini, hayattan beklentilerini, nelerden mutlu olduklarını ve 2017’nin genel olarak nasıl geçeceğini yazdık.

22 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında Kovalar doğum günlerini kutlayacaklar. Biz de onların genel özelliklerini, hayattan beklentilerini, nelerden mutlu olduklarını ve 2017’nin genel olarak nasıl geçeceğini yazdık.

Genel Özellikleri,

Orjinalliğe önem veren, özgürlüğüne ve yalnız kalma hakkına düşkün fakat bencillikten uzak kişilerdir. Yardımlaşmayı ve topluma katkıda bulunmayı görev bilirler. Yeniliğe ve gelişime açık kişilerin burcudur Kova. Özgün fikirleri bulan kişiler olduklarından yaratıcılık gerektiren işlerde çalışmaları iyi olacaktır.

En iyi uzman ve falcılardan aşk hayatınız hakkında kişisel tavsiyeler alın ►
Hemen Ara

Kova burcu iseniz,

Pratik ve akılcısınız. Hayattaki netlik ve sadelik sizin lüksünüzdür.  İnsanların sizin hakkında dediklerini önemsersiniz fakat buna göre yaşamazsınız. Farklı olmak ve değişik fikirler sunmak sizin imzanız. Sıradışı olmak için çaba harcamanıza gerek bile yok. Çabuk sinirlenip, hemen sönmek size göre değildir, siz daha çok inatçı bir karaktere sahipsiniz, dediğinizden şaşmaz, uzun süreler boyunca diretebilirsiniz. İlkelere sahip olmak ve erdemli yaşamak sizin için büyük önem taşır. Bu sebepten karşınızdakine yalan atmazsınız. Her şeyin net olduğu bir dünya sizin için idealdir.

Kova burcu biriyle beraberseniz,

Onların uzun süreli planlar yapmalarına alışmışsınızdır. Hemen duygularını belli edemeseler de, size çabucak bağlandıklarını ve sizinle bir ömür geçirmek amacıyla beraber olduklarını bilirsiniz. Gündelik hayatlarında olduğu gibi ilişkilerde de kurallar koymayı severler, bu kuralları çiğnemenizi de istemezler. Fakat ona yaklaşımınız pozitif olduğu sürece, sizin sarf ettiğiniz eforu görecek ve karşılıksız bırakmayacaktır.


Kova burçları için 2017 nasıl geçecek?

2016 sizin için zordu çünkü uzun süreli planlar yapamıyor, önünüzü göremiyordunuz. Bu sene her şey daha netlik kazanıyor ve geçen sene sizin önünüze çıkan engeller Gezegenlerin yardımıyla bu sene ortada görülmüyorlar. Geçen seneki zorluklar size bir nebze esneklik de kazandırmıştı, şartlara ve ortama uyum sağlamayı öğrenmiştiniz. Bu sene yine bildiğiniz Kova olacak ve hayata karşı ciddi ve net tavrınızı daha rahatça ortaya koyacaksınız.

En iyi uzman ve falcılarla konuşmanın ilk 10dakikası 4tl ►
Hemen Ara

İş alanında parlayan bir yıl olmasa da her şey yolunda. Çok fazla strese girmeden her şeyin hallolduğu bir sene olacak.

Aşk hayatınızda 2017 içinizden geçtiği gibi davrandığınız, beraber olmaktan keyif aldığınız insanlarla geçecek. Mental anlamdaki rahatlığınız, dış görünüşünüze de vuracak. 2017 sizin için sürprizlerle dolu bir aşk hayatı sunuyor.

Sağlıkta ise Satürn etkisiyle sinirlendiğiniz gözlemlenecek. Bu durumu olabildiğince kontrol altına alın. Biliyoruz ki rahat bir hayat ancak sinirlenmediğimiz, her şeyi kafaya takmadığımız vakit mümkün. Yılın 2. Yarısı Merkür size daha direk enerjiler gönderecek. Bu enerjiyi kullanın ve sağlığınız için çaba göstermekten kaçınmayın. Spor veya düzenli beslenme için Mayıs sonrası harika zamanlama.

 

Bunları da Seveceksiniz:

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz?

 Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.