Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

tarihinde

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Bir insanın rüyasına girmek için ne yapmalı?

Uykuya olduğumuz süre, beynimizin en dingin ve algılarımızın en açık olduğu zamandır. Özellikle de rüya gören kişinin bilinci açıkça onunla uykusundayken temas kurabiliriz. Bu tarz bir uykuda kişi bilinci açıkken rüya görmektedir, dolayısıyla onunla iletişim kurmak ve rüyasına girmek için en ideal an bu anlardır.


Birilerinin size yol göstermesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? En iyi falcılarımızla iletişime geçinHoşlandığımız kişinin rüyasına girmek

Karşılıklı bir aşk yaşamak, bir kişinin düşüncelerinde var olmak ve rüyalarında bile aklında sadece sizin olmanızı istiyorsanız, önce onun sizi tanıması gerekir. Bir kişinin rüyasına girmek için aranızda görünmez enerji bağlarının oluşmuş olmalıdır. Hoşlandığınız kişiyle yakınlaşarak başlayın. Kendinizi onun görüş alanına yerleştirin, Onunla konuşun ve cazibenizi kullanın.

>>> Evreni yöneten yasalarla ruh ikinizi bulun


"Mon amour, je t'ai vu au beau milieu d'un rêve" comme le chantait la Belle au bois dormant.


Bir insanın rüyasına girmek için neler yapmak gerekir?

Uykuya dalarken rüyasına girmek istediğiniz kişinin zihninde bulunduğunuzu düşünerek başlayın. Onunla konuşun, ona seslenin, size ait olan bir nesneyi odanın görünür bir yerine yerleştirin. Örneğin komodinlerinin üzerinde.

Placez un objet sur sa table de nuit

  • İyice yerleşin ve rahatlayın
  • 20 defa yavaş yavaş derin nefes alıp verin. Rahatlayan vücudunuzu gözünüzde canlandırın. Ayaklarınızından başlayarak yukarı doğru çıkın ve her bir uzvunuzun ağırlaştığını ve kaslarınızın gevşediğini hayal edin.
  • Zihninizden sizi rahatsız eden her türlü düşünceyi atın. Zihniniz tamamen boş olmalı. 
  • Şimdi, hoşlandığınız ve rüyasına girmek istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırın. Onun bulunduğu mekânı düşünün, uyuduğu anı görselleştirin. Sonrasında üçüncü göz aracılığıyla söz konusu kişinin rüyasına girdiğini düşünün. Üçüncü göz alnımızda iki kaşımızın ortasunda yer alır. Bu görüntüyü çok net bir şekilde tahayyül etmeniz ve gerekirse tekrar tekrar düşünmeniz gerekir. 
  • Artık söz konusu kişinin zihnindesiniz. 
  • Son olarak o kişinin rüyasında ne şekilde bulunduğunuzu düşünün.

Bu deneyimden sonra gelecekten haber veren rüyalar görmeniz mümkündür. Dolayısıyla siz de rüyanızda o kişinin sizin hakkınızda ne düşündüğünü, ilerleyen günlerde size neler söyleyeceğini ve nasıl yaklaşacağını görebilirsiniz. Rüyalarınızı not almak için başucunuzda bir not defteri bulundurun. 

>>> Ruhunuzun ne kadar güçlü olduğunu biliyor muydunuz? Astral seyahati denediniz mi?

Find similar articles on this topic :

İyi de bu şeye biz shifting diyoruz

Sud€ bir yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Bakla falı en pratik fallardan biri. Avrupa'ya çingeneler yoluyla yayılan bu fal türü, baklaların aldığı konuma göre yorumlanır. Peki bakla falı nasıl bakılır?

Tavus Kuşu Tüyü Ne Anlamlara Geliyor?

Tavus kuşu kadim zamanlardan beri insanı büyüleyen ve merakını uyandıran gösterişli bir hayvandır. Ortasında adeta bize bakan bir göz bulunan rengarenk tüyleri ise özellikle ilgi çeker. Peki tavus kuşu tüyü sık sık duyduğumuz üzere mutluluğa mı delalet eder?

Eve Uğursuzluk Getiren Eşyalar

Evimiz, kendimizi rahat ve huzurlu hissetmek istediğimiz en temel yerlerden biridir. Gelgelelim sahip olduğumuz bazı eşyalar uğursuzluk getirir ve düzenimizi, iç huzurumuzu ve mutluluğumuzu bozan negatif enerjileri çekerler. Evde pozitif enerjiler çok önemlidir. Dolayısıyla bu nesnelerden kurtulmaya özen gösterin!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Gelecekten Haber Veren Rüyalarımız Ne Anlama Geliyor?

Hiç sabah uyandığınız zaman rüyanızda olağanüstü, sihirli ve sarsıcı bir şeyler yaşadığınızı hissettiğiniz anlar oldu mu? Mutlu ya da tere batmış bir şekilde uyandığınızda, gördüklerinizin gerçek olup olmadığını sorguluyorsunuz. Rüyalarınız yoksa size gerlecekten mesajlar mı gönderiyor? İşte detaylar...

Burcunuza Dair Her Şey