Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Düşündüğünüz kişinin rüyasına girmek artık mümkün!

Düşündüğünüz kişinin rüyasına girmeniz mümkün! Nasıl mı? Sevdiğiniz kişinin rüyasında sizi görmesini sağlayacak yöntemleri sizin için yazdık!

Düşündüğünüz kişinin rüyasına girebilmeniz mümkün. Nasıl mı?


Uyurken beynimiz alfa frekansı yayar. Bu, beynin en sakin olduğu ve algılarımızın en açık olduğu zamandır. Alfa sürecinde beyin, kendisine bilinçdışı yapılan tüm telkinleri kabul eder. Yani alfa dalgasını kullanarak istediğiniz kişinin rüyalarına girebilmeniz mümkün. 

 


☎ İlişkinizdeki her türlü problemi en iyi fal yorumcularına sorun: 00902129002511☎


En İyi Uzmanlara Fal Baktır


  

Sevdiğimiz Kişinin Rüyasına Nasıl Gireriz? 

Sevdiğiniz kişiyle aranızdabağ varsasıklıkla görüşüyorsanız ya da cinsel bir birliktelik olmuşsa işiniz daha kolaylaşır. Çünkü bu kişilerle aranızda görünmeyen enerji bağları oluşur ve bu bağlar karşı tarafla telepati kurmanızı kolaylaştırır. Peki birinin rüyasına girmek için neler yapmalı?


- Rüyasına girmek istediğiniz kişinin uykuda olduğu bir zaman seçin, uykuda beyin alfa dalgasında olduğundan, kişinin enerjisel algıları açık olacaktır ve bilinçdışı olayları kabul edecektir. 


- Rahat bir yere geçin ve iyice gevşeyin, 

 


- 20 kez yavaş yavaş derin nefes alıp verin, nefesinizi burundan alıp ağızdan vermek daha etkili olacaktır. Aynı zamanda ayaklarınızdan başlayarak yukarıya doğru tüm vücudunuzun gevşediğini düşünün. Gevşeyin, gevşeyin... Kaslarınızın açıldığını düşünün.


- Sonrasında zihninizden her şeyi atın, hiçbir şey aklınızı karıştırmasın. Zihniniz tamamen boş olmalı. 


- Rüyasına girmeyi istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırın. Şu an da nerede, ne yapıyor diye düşünüp o anı zihnininizde canlandırın. Büyük olasılıkla uyuyor. Sonrasında seçtiğiniz kişinin 3. gözünden beyninin içine girdiğinizi hayal edin. ( 3. göz bölgesi iki kaşının ortasından 1-2 cm yukarısıdır). Bu anı elinizden geldiğince kafanızda resmedin. Kelimeler ve görüntülerle canlandırın.


- Şu anda o kişinin zihnindesiniz. Sonrasında bilinçaltının olduğu yere girdiğinizi hayal edin. 

Rüyalar Düşüncelerimizi mi Yansıtır?

Rüyaların merkez temeli bilinçaltındadır. 


Bilinçaltına gittikten sonra düşüncelerinizle o kişinin rüyasında olduğunuzu hissettirmeye çalışın ve hissedin. Kendinizi iyice bilinçaltında olduğunuza inandırın ve konsantre olun, rüyasına nasıl girmek istediğinizi gözünüzde canlandırın. 


Bu uygulamayı yaptıktan sonra kendiniz, o kişi sizinle ilgili ne düşünüyor, önümüzdeki günlerde sizinle ne konuşacak size nasıl yaklaşacak, siz de kendi rüyanızda görebilirsiniz.

 


 

 


Bize yorum bırakın

Yorumlar

deneyelim bakalım

Ya o kişinin kafasında kalırsak

muhteşem teşekkürler

Bakicam nasl oluuormu ama bidafa olmustu

Bizimle iletişime geçin.