Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Düşündüğünüz kişinin rüyasına girmek artık mümkün!

Düşündüğünüz kişinin rüyasına girmeniz mümkün! Nasıl mı? Sevdiğiniz kişinin rüyasında sizi görmesini sağlayacak yöntemleri öğrenmeye hazır olun!

Düşündüğünüz kişinin rüyasına girebilmeniz mümkün. Nasıl mı?


Beynimiz uyku halindeyken alfa frekansı yayar. Bu, beynin en sakin olduğu ve algılarımızın en açık olduğu zamandır. Alfa sürecinde beyin, kendisine bilinçdışı yapılan tüm telkinleri kabul eder. Yani alfa dalgasını kullanarak istediğiniz kişinin rüyalarına girebilmeniz mümkün. 

 


İlişkinizde sorun mu yaşıyorsunuz? En iyi falcılarımız sizin için burada! 
  

Sevdiğimiz kişinin rüyasına nasıl gireriz?

Sevdiğiniz kişiyle aranızda bir bağ varsa, sıklıkla görüşüyorsanız ya da aranızda cinsel bir birliktelik olmuşsa işiniz daha kolaylaşır. Çünkü bu kişilerle aranızda görünmeyen enerji bağları oluşur ve bu bağlar karşı tarafla telepati kurma şansınızı artırır. Peki birinin rüyasına girmek için neler yapmalı?


- Rüyasına girmek istediğiniz kişinin uykuda olduğu bir zaman seçin. Uykuda beyin alfa dalgasında olduğundan, kişinin enerjilere yönelik algıları açık olacaktır ve bilinçdışından gelen uyarıları kabul edecektir. 

- Rahat bir yere geçin ve iyice gevşeyin. 

 


 >> Bu yazı da ilginizi çekebilir: Telepati nasıl yapılır?


- 20 kez yavaş yavaş derin nefes alıp verin. Nefesinizi burundan alıp ağızdan vermek daha etkili olacaktır. Aynı zamanda ayaklarınızdan başlayarak yukarıya doğru tüm vücudunuzun gevşediğini düşünün. Gevşeyin, gevşeyin... Kaslarınızın açıldığını düşünün.


- Sonrasında zihninizden her şeyi atın, hiçbir şey aklınızı karıştırmasın. Zihniniz tamamen boş olmalı. 


- Rüyasına girmeyi istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırın. Şu anda nerede, ne yapıyor diye düşünüp o anı zihnininizde canlandırın. Büyük olasılıkla uyuyor. Sonrasında seçtiğiniz kişinin üçüncü gözünden zihninin içine girdiğinizi hayal edin. (Üçüncü göz bölgesi iki kaşın ortasından 1-2 cm yukarısıdır). Bu anı elinizden geldiğince kafanızda resmedin. Kelimeler ve görüntülerle canlandırın.


- Şu anda o kişinin zihnindesiniz. Sonrasında bilinçaltının olduğu yere girdiğinizi hayal edin. 


Rüyalar düşüncelerimizi mi yansıtır? 

Rüyaların merkez temeli bilinçaltındadır. Bilinçaltına eriştikten sonra düşüncelerinizle o kişinin rüyasında olduğunuzu hissettirmeye çalışın ve hissedin. Kendinizi iyice bilinçaltında olduğunuza inandırın ve konsantre olun, kişinin rüyasına nasıl girmek istediğinizi gözünüzde canlandırın. 


Bu uygulamayı yaptıktan sonra o kişinin sizin hakkınızında ne düşündüğünü, önümüzdeki günlerde sizinle ne konuşacağını ya da size nasıl yaklaşacağını siz de kendi rüyanızda görebilirsiniz.


Zihninizi başka alanlarda da kullanabileceğinizi biliyor muydunuz ? Astral seyahati keşfedin!

 

 


Bize yorum bırakın

Yorumlar

Aga b o baskasini dusunurken ben izlemekle kalirim

üst üste 2 gün yaptım ve işe yaramıştı wtf

Oldumu çok merak ettim de.😂

Allahın izniyle bu gece deniyicem teşekürler

Vall oluyo arkadaşlar

Bizimle iletişime geçin.