Saçınızı Kestirmeden Önce Ay Takvimine Bakın!

tarihinde

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
İlkbahar Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
İlkbahar 2024 Burç Yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuzun İlkbakar 2024 portresini görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Saçınızı Kestirmeden Önce Ay Takvimine Bakın!

Ay insanlara enerji aktaran bir gök cismidir ve saçlarımız bu enerjiden etkilenmektedir. Bu nedenle saçınızı kestirirken ay takvimine dikkat etmeniz çok önemlidir. Ayın doğru evresini yakalayarak saçınızın daha çabuk uzamasını sağlayabilirsiniz. Ayın evrelerine göre o günkü moralimiz değişebilir.. Aynı zamanda epilasyonumuzun zamanını belirlemek için de bize yardımcı olabilir. 

Bugünki konumuz daha fazla güzelliğinizle ilgili ve özellikle saç güzelliği. Ay takvimine göre saçınızı kestirerek daha dolgun, sağlıklı ve çabuk uzayan saçlara sahip olabilirsiniz. 


Hayata dair sorularınız mı var? Falcılarımız sorularınızı anında yanıtlıyor!
 

Ayın evrelerinin saç kesiminin üzerindeki etkisi  

1. Yeniay

Bu dönem yeni hatta yepyeni bir görünüme sahip olmak için ideal bir dönemdir. Bu nedenle yeni bir imaj isteyenler ve risk almaktan korkmayanlar için ideal bir saç kesim zamanı olabilir. Bu radikal değişimi saçınızın renginde ya da uzunluğunda gerçekleştirebilirsiniz. Yeniay ayrıca saçları canlandırmaya ve daha güzel uzamasına yardımcı olur.

 

2. İlk Dördün

Bu evre zihninizdeki fikirleri hayata geçirmek için ideal bir zamandır. Büyümekte olan Ay size cesaret verir ve pişmanlık duymamanıza yardımcı olur. Saçlarınızı en azından uçlardan kestirmeniz için seçebileceğiniz bir dönemdir. Saç konusunda hep kararsız olanlar bu dönemde daha kararlı olduklarını fark edecektir. Saçlarına ekleme, kaynak veya herhangi bir kimyasal işlem yaptırmak isteyenlerin de bu zamanı seçmelerini tavsiye ederiz.


3. Dolunay

Dolunay değişimlerle ilgili hem olumlu hem de olumsuz etkilere sahiptir. İnsan için duygularını dengelemek için zor bir zamandır. Bu yüzden ani kararlar vererek saçınızın sağlığını riske atmayın! Daha önceden aklınızda ve bir süredir yapmak istediğiniz bir saç kesimi veya renk değişikliği varsa bu dönemde yapmanız daha yerinde olacaktır. 


4. Son dördün  

Ay'ın son dördün evresine gelindiğinde her şey daha gergin ve yoğunluğunu kaybetmiş olur. Ama sanılanın aksine bu dönem saç kesimi için güzel bir dönemdir. Neden mi? Çünkü sağlıksız saçların “ölümünü” gerçekleştirmek için seçilecek zamana karşılık gelir. Zayıf veya aşırı dökülen saçlar Ay son dördün evresindeyken kesilmelidir. Çok fazla kabarık saçlara çözüm bulmak için de ideal bir dönemdir. Saçlarınızı az da olsa bu dönemde keserek kabarıklığını azaltabilirsiniz. Bu dönem Ay'ın küçülme evresi olduğu için bu dönemde tercihinizi doğal modellerden yana kullanabilirsiniz.   


Bu yazılarımıza da göz atın:

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!