Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Saçınızı Kestirmeden Önce Ay Takvimine Bakın!

Bugünki konumuz saç güzelliği. Ay takvimine bakarak daha dolgun, sağlıklı ve çabuk uzayan saçlara sahip olabilirsiniz!

Saçınızı Kestirmeden Önce Ay Takvimine Bakın!

Ay insanlara enerji aktaran bir gökcismidir ve saçlarımız bu enerjiden etkilenmektedir. Saç kesiminizi yaparken bu nedenle ay takvimine dikkat etmeniz önemli. Ayın doğru fazını yakalamakla saçınızın daha çabuk uzamasını sağlayabilirsiniz.

Bulunduğumuz ay döngüsüne göre günlük moralimiz değişebilir. Bunu başka bir yazıda sizinle paylaşacağız. Aynı zamanda epilasyonumuz için de bize yardımcı olabilir. 

Bugünki konumuz daha fazla güzelliğinizle ilgili ve özellikle saç güzelliği. Ay takvimine göre saçınızı kestirerek daha dolgun, sağlıklı ve çabuk uzayan saçlara sahip olabilirsiniz. 

 <<< Sevgiliniz Sizi Aldatıyor Olabilir mi? >>>

    Ay döngülerinin saç kesiminin üzerindeki etkisi   

 

   Yeni ay

Bu dönem  yeni  hatta yepyeni bir görünüme sahip olmak için ideal bir dönem. Bu nedenle yeni bir imaj ve hayatta riskten korkmayanlar için seçilecek bir dönemdir. Bu radikal değişim saçınızın renginde veya uzunluğunda görülebilir. Yeni Ay, saçları canlandırmaya ve daha güzel uzamasına yardımcı olur.

 

   Hilal

Fikirlerinizi uygulamanız için ideal bir zaman. Hilal size cesaret verir ve pişmanlık duymamanıza yardımcı olur. Saç kestirmeniz için veya en azından uçlarınızı kestirmeniz için seçebileceğiniz bir dönemdir. Saç konusunda hep kararsız olanlar karar verme gücüne sahip olacaktır. Saçlarına ekleme, kaynak veya herhangi bir kimyasal işlem yaptırmak isteyenlerin bu zamanı seçmelerini tavsiye ederiz.

En iyi astrologlarımız ayın haritasına göre saçınız ve aşk hayatınız için yapmanız gerekenleri söylüyor ►
Hemen Ara

   Şişkin ay

Bu ay, değişikliklere ilişkin hem iyi hem kötüdür. Bu duygularını dengelemek için zor bir zamandır. Ani kararlar vererek saçınızı bu dönemde ani kararla verip riske koymayın! Daha önceden aklınızda ve bir süredir yapmak istediğiniz bir saç kesimi veya renk değişikliği bu dönemde yapın derim. 

İnce saçların daha dolgun saçlara sahip olması için kuaföre bu dönemde gidebilirler.  Yapacağınız harcamalara değecektir!

<<< 10dksı 4tlden Aşk Hayatınız Hakkında Fal Baktırın >>>

   Son dördün 

Ay son dördünde bulunduğundaysa her şey daha gergin ve yoğunluğunu kaybetmiş oluyor. Ama sanıldığından tersine bu dönem saç kesimi için güzel bir dönemdir. Neden? Çünkü sağlıksız saçların “ölümünü” gerçekleştirmek için seçilecek zaman. Zayıf veya aşırı dökülen saçları ayın son dördünde bulunduğunda kesilmelidir.

Çok fazla kabarık saçlar için çözüm bulmak içinde ideal dönemdir. Az da olsa kabarıklığını bu dönemde saçınızı keserek azaltabilirsiniz. Bu dönem geri çekilme dönemi olduğunda doğallığa dönüşü sağlamak içinde seçmenizi tavsiye ettiğimiz bir dönemdir. Doğal renginize dönmek istiyorsanız, kesinlikle bu dönemi seçin.

 

En sevilen yazılarımızı keşfedin:

Yeniayın Burçlara Etkisi

Burcunuza göre zayıflama önerileri 

AY, GÜNEŞ VE YÜKSELEN BURCUMUZ

Epilasyonunuzu Aya Göre Ayarlayın

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.