Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başmelek Raziel: Sırların Koruyucusu

Başmelek Raziel, Kabala inancıyla ilişkilendirilir. İsmi "Allah'ın sırrı" anlamına gelen Raziel'in görevi insalara Allah'ın kendisine gösterdiği sırları ortaya koymaktır. Raziel aynı zamanda gizemlerin, ruhani sezgilerin de başmeleğidir.
 Özet : 


Raziel hem Allah'ın yüceliğini içimizde hissetmemize hem de sezgimizi geliştirmemize yardımcı olabilir. Diğer 9 başmelek gibi o da bize yardım eli uzatabilir. 


Geleceğe dair sorularınız mı var?Başmelek Raziel ve önsezi gücü

Raziel içsel dünyamızda karşılaştığımız engellerle mücadele etmemize yardımcı olur.  Raziel, rüyalarımızı yorumlama konusunda da etkilidir, özellikle de söz konusu rüya çok belirli ve tekrar eden bir motife sahipse. Ayrıca Raziel, sezgilerimizi, öngörü gücümüzü artırır, hatta geçmiş yaşamlarımızı hatırlamamıza bile yardımcı olabilir. .

Başmelek Raziel'e ne zaman seslenmeli?

Eğer sık sık aynı hataları tekrar ediyorsak, içinden çıkamadığımız bir kısır döngüde acı çekiyorsak, ruhani dünyamızdaki engelleri kaldırmak için başmelek Raziel'e seslenmek yerinde bir düşünce olacaktır. Yaşadığımız içsel bir kriz de Raziel'i çağırmamızı gerektirebilir. Ayrıca kendi yeteneklerinden şüphe duyan medyum ve falcılar ya da bu yeteneği daha derinlemesine keşfetmek isteyenler de Raziel'e seslenebilir.


Raziel'in renkleri

Başmelek Raziel, bizim için gizemli ve saklı olan şeyleri anlamamıza yardımcı olan yaratıcı ve yeni fikirler bahşetmeyi çok sever. Raziel, gökkuşağının renkleriyle özdeşleştirilir. Bu renkler aracılığıyla belirmesi ya da gökkuşağıyla bize bir işaret göndermesi olasıdır. 

Başmelek Raziel için dua örneği

Raziel'e seslendiğimizde onu yanımızda olduğunu hissetmek oldukça zordur zira fark edilmesi güç, hafif bir varoluşa sahiptir. Bu yüzden de sakin ve huzurlu bir ortamda bulunup ona dingin bir zihinle seslenmek tercih edilmelidir. Ona seslenirken bu duayla eşlik edebilirsiniz.Sevgili Başmelek Raziel
Sezgilerimin ve alglarımın önünde duran
Korkulardan ve şüphelerden arındır beni
Yüce sevginle yol göster ki bana
Hislerime yer açayım ve insanların iyiliği için kullanayım
Çıkar gütmeden ve kibirlenmeden 
Ruhumun önündeki bu engellerden 
Yalvarırım yardım et kurtulmama 
Yardım et ki sezgilerim sayesinde
Başaracaklarım karşısında mütevazı kalayım 
Bana bahşettiklerin için.
Sana teşekkür ediyorum.
Şükürler olsun. Amin.


Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.