Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yükselen burcumu nasıl öğrenebilirim?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Yükselen burcun astrolojide önemli bir rol oynadığı bilinir. Yoksa siz yükseleninizi bilmiyor musunuz? Ne duruyorsunuz? Sizler için bizzat hazırladığımız hesap makinesi sayesinde yükselen burcunuzu kolayca hesaplayabilirsiniz.


Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcunuzu hesaplamak için yalnızca doğum yerinizi değil doğum gününüzü ve saatinizi de bilmek gerekir. Bir sonraki adımda ise doğum anınızda yükselen burcunuzun gökyüzündeki konumunu belirlemek için astronomik tablolar incelenir.Tarih, Saat ve Doğum Yeri:

Yükselen burcunuz şöyledir: %sign%


Güneş’in bir burçtan diğerine geçişi yaklaşık bir ay sürer, buna karşılık Dünya’nın hareketi etkisiyle yükselen burçlar her iki saatte bir değişir. Dolayısıyla yükselen burcunuz doğum yeriniz ve doğum saatinize göre belirlenir. İşte bu nedenle aynı gün aynı yıl doğmuş iki insan çoğunlukla taban tabana zıt karaktere sahip olurlar!


Yükselen Burç sizin için ne anlama geliyor?

Güneş burcunuzun yanısıra doğum haritanız için de önemli bir yere sahip olan bir yükselen burca sahip olduğunuzu unutmayın. Yükselen burçları güneş burçlarından ayrı değerlendirmek gerekir. İnsanlarla kurduğunuz ilişkileri ve henüz sizi tanımayan kişiler üzerinde bıraktığınız izlenimleri onlar belirler. Yükselen burcunuz aynı zamanda fiziksel görünüşünüzle de oldukça ilgilidir.

Yükselen burç “iç benliğinizi” temsil eder, astrolojideki birinci eve yani doğum anınızda gökyüzünde yükselmekte olan burca karşılık gelir.

Kişilik özellikleri belirlenirken Güneş’in ve Yükselen burcun gökyüzündeki konumu birlikte incelenirse daha kapsayıcı bir yorum elde edilecektir. Her ne kadar zıt gibi görünseler de aslında birbirini tamamlayan burçlarla karşılaşmak mümkündür. Eğer Güneş burcunuzun kendi kişiliğinize karşılık gelmediğini düşünüyorsanız yükselen burcunuz baskın gelmiş olabilir. Tabi sık sık kadınlarda görüldüğü üzere Ay burcunuz daha etkili değilse!


Yükselen burcun astroloji için önemi

Astrologlarımıza göre, insanlar özellikle 30 yaşından sonra Güneş burcundan çok Yükselen burcun etkisinde kalmaya başlamaktadır. Dolayısıyla bu durum Güneş burcunuzla kişiliğinizin uyuşmamasını açıklayabilir.

Örneğin: Yükselen burcu Koç olan bir Oğlak, yükseleni yine Koç olan bir Koç’a kıyasla çok daha fazla içe dönük, düşünmeye ve analize önem veren bir yapıya sahip olacaktır.Yükselen burcunuzun etkileri

Yükselen burcunuza tıklayın
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Selam yükselen burcumu bilmiyorum çünki saat kaçta doğduğumu bilmiyorum nasıl öğrenebilirim

Harika cumleler

Harika

Tsekkurler

3 yere baktim 2 yer terazi dedi 1 yer ise aslan dedi sizce hangisi doğru

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu 2021 Burç Yorumları  Balık burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Boğa Burcu 2021 Yorumları  Boğa burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
İkizler Burcu 2021 Yorumları  İkizler burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Yengeç Burcu 2021 Yorumları  İkizler burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz
Aslan Burcu 2021 Yorumları  Yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.
Başak Burcu 2021 Burç Yorumları  Başak burcunun yıllık burç yorumları ve burçlar hakkında her şeyi sitemizde bulabilirsiniz

Güncel makalelerimiz

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!  Kişiliğinizin sırları yükselen burcunuzda saklı!
27 Şubat Başak Dolunayı  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
Sevgililer Günü Burç Yorumları  Sevgililer günü akşamında sizi neler bekliyor?

Ay, size ne söylüyor?

Yengeç Burcunun Aşk Uyumu  Sevgili Yengeç burçları, ruh eşinizi bulmak ister misiniz?
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

Koç Burcu: Yükselenizin Etkilerini Keşfedin!  Kişiliğinizin sırları yükselen burcunuzda saklı!
27 Şubat Başak Dolunayı  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
11 Şubat Kova Yeniayı  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2021'de İyi Anlaşacak Burçlar  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
28 Ocak Aslan Dolunayı: Doğru ve hızlı tepkiler verin!  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Bizimle iletişime geçin.