Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başmelek Rafael ve İyileştirici Gücü

Rafael en çok tanınan başmeleklerden bir tanesidir. Üç semavi dinde de adı geçer. "Kutsal Şifacı" olarak da bilinen Rafael'in iyileştirici gücü herkes tarafından kabul görmektedir.
      Özet:


Diğer 9 başmelek gibi, Rafael de tüm insanoğluna yardım edecek güçte yetilere sahiptir. Ona her şeyden önce iyileştirici gücü için seslenebliiriz. 


Geleceğe dair sorularınız mı var?Başmelek Rafael'in güçleri nelerdir?

Başmelek Rafael, Dünya'yı iyileştirme gücüne sahip kutsal bir varlıktır. Bu iyileştirici güç oldukça kapsayıcıdır ve sadece fiziksel ağrılar değil duygusal ve psikolojik acılar üzerinde de etkilidir. Rafael, acıları dindiren, yaraları saran, iyileştiren şifacı bir melektir. Enerjisi o kadar yüksektir ki içimizi pozitif eneriyle doldurur. Onun müdahalesiyle hissettiğimiz acı ne olursa kendimizi daha güçlü hissederiz. Rafael'in iyileştirici gücünün hayvanlar üzerinde etkili olduğunu unutmamak gerek. Eğer evcil hayvanınızla ilgili bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa da Rafael'e seslenebilirsiniz. 

Rafael ve yeşil ışığı

Rafael çoğunlukla kötülük karşısındaki gücünü simgeleyen alevli bir kılıçla beraber tasvir edilir. Ayrıca tıbbi mesleklerin sembolü olan Caduceus'la yahut da insanlığın sağlığını koruma gücünü üstlenmesi sebebiyle bir çoban sopasıyla da betimlenebilir. Görünümü esnasında etrafı yeşil ve parlak bir ışıkla çevrilidir ve bu ışığı kişinin iyileşme süreci ve ruh hâli üzerinde etkilidir.

Başmelek Rafael'e nasıl seslenmeli?

Herkes Başmelek Rafael'le bağlantıya geçebilir. Bunun için ruhani varlıklara inanmak yeterli olacaktır. Tedavi gerektiren herhangi bir durumda Rafael'den yardım istenebilir. Başka bir deyişle, yorgunluğa ya da depresyona karşı desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, bir yaranın daha hızlı iyileşmesini, doğru doktoru bulmayı istiyorsanız, hasta birine bakarken ya da bir bağımlılıktan kurtulmak için tavsiye arayışındaysanız Rafael'e dua edebilirsiniz. Rafael'e dua ederken sakin bir ortamda olduğunuzdan emin olun. Başmeleğin gücünü daha yoğun bir şekilde hissetmek istiyorsanız yaranızın üzerine malakit taşı yerleştirebilirsiniz. Gözünüzde başmeleğin yeşil ışığını canlandırarak onun varlığını hissetmeye çalışın ve açık bir şekilde isteğinizi dile getirin. 


Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz:

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.