Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Haftalık Burç Yorumları: 30 Kasım - 6 Aralık

Yeni bir hafta daha başlıyor! Peki bu hafta bizleri neler bekliyor? Uzman astrologlarımız yıldızlara bakarak size haftanın bir özetini sunuyor.

Yeni bir haftaya yelken açıyoruz! Peki 30 Kasım - 6 Aralık tarihleri arasında sizi neler bekliyor? Haftalık ücretsiz burç yorumlarımız sayesinde bu haftanın programını keşfedin! Astroloji aracılığıyla aşk hayatınız, finansal durumunuz ve işiniz hakkında genel bilgilere sahip olabilirsiniz. Astrologlarımızın tavsiyeleri sayesinde bu hafta karşı karşıya kalacağınız birçok duruma uyum sağlayabileceksiniz! Haftalık Burç Yorumları: Bu Hafta Sizi Neler Bekliyor?

Bir haftanın diğerini tutmadığı hayatımızda, 30 Kasım - 6 Aralık tarihleri arasında neler olacak? Evinize ya da iş ortamınıza nasıl bir ambiyans hakim olacak? Patronunuza maaş artırma talebinizi iletmek için doğru zamanlama mı? Yoksa cumartesi gecesi yeni biriyle mi tanışacaksınız? Bu randevu teklifini kabul etmek mi yoksa ertelemek mi gerek?

Her pazartesi, bir sonraki haftanın burç yorumlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Kasım ayı ve 2021 yıllık burç yorumlarımız da sizleri bekliyor!


Burcuna tıkla, bu hafta seni neler bekliyor hemen öğren! 

 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bizimle iletişime geçin.