Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burcuna göre eski sevgilini nasıl tekrar elde edebilirsin?

Eski sevgiliniz sizi terketti ama siz bu duruma hala alışamadınız mı, her şey size onu mu hatırlatıyor: bir koku, geçtiğiniz cadde, radyoda çalan bir şarkı. Hayatınız onsuz çok boş ve her şeyinizi kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman bu yazıyı okumalısınız.

Eski sevgiliniz sizi terketti ama siz bu duruma hala alışamadınız mı, her şey size onu mu hatırlatıyor: bir koku, geçtiğiniz cadde, radyoda çalan bir şarkı. Hayatınız onsuz çok boş ve her şeyinizi kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman bu yazıyı okumalısınız.

Evet eski aşkınızı tekrar kazanmak istiyorsanız, uzmanımızın önerilerini kaçırmayın.

Eski aşkınıza hala bağlısınız ve onsuz bir hayat düşünemiyor musunuz, sıfırdan başlamanız için bir şansınız var. Ayrılmanızın sizin için hata olduğunu ve sizin birlike olmak için yaratıldığınızı düşünüyorsunuz. O zaman bu bir ayrılık değil küçük bir mola.

 

Sevdiğinizi elde etmeye hazırsınız ama bu gerçekten iyi bir fikir mi, doğru soruları kendinize sorun. Bazı durumlarda tekrardan eski  sevgiliyle başlamak çok da iyi olmayabilir.

 

1) İlişkinizin temeli saglıklı bir iletişime mi dayanıyor?

2) İlişikiniz sizin yaptığınız bir hata yüzünden  mi bitti?

3) Eski yaşadıklarınızdan intikam almaya devam ediyor mu?

4) Niye onu tekrardan elde etmek istiyorsunuz?

5) Sizi motive eden onu bir daha elde edemeyecek olmanız mı?

 

Kısaca, her hikaye özeldir, kendinizin hangi durumda olduğunu bulun ve size karşı dürüst olan arkadaşlarınızla durmunuzu tartışıp analiz edin. Eğer ihtiyacınız olursa, neler için evet dediğinizi ve nelere karşı çıktığınızın listesini yapın ve ilişkinizin kurtarılmaya değip değmeyeceğini öğrenin.

 

   Eğer eski aşkınız yay burcuysa :

Yay burcu doğası gereği anlaşmalara açıktır, ve bu sizin için bir avantaj. Onu elde etmek istiyorsanız, ona gerçekten ne kadar üzgün olduğunuzu gösterin ve kartlarınızı açık oynayın ve ona ne söylemeniz gerekiyorsa söyleyin. Eğer onun ilgisini çekmek istiyorsanız dışarıya çağırın ve yeni insanlarla tanıştırın ve çevrenizi genişletmeniz lazım onu tekrardan elde etmek için çünkü yay burcu sosyal bir burçtur ve ortamları sever. Ayrıca onla ciddi düşündüğünüzü belli  edin, evlilik teklifi ya da ilişkinizi daha resmileştirecek bir teklifte bulunun ve görüceksiniz işe yarayacak.

 

   Eğer eski aşkınız oğlak burcuysa :

Eğer bir kere kırıldıysa oğlak inanın size soğuk savaş açacaktır ve tüm iletişim isteğini reddedecektir. Bu durumda onunla tesadüfen karşılaşma ayarlamaya çalışmalısınız ve onla açıkça konuşmanız gerektiğini belirtmelisiniz. Ondan özür dileyin, ayaklarına kapanın çünkü oğlak burcu çok zordur, böyle yapmazsanız sizle konuşması imkansızdır. Oğlak burcu güvenmek ister ve güvenle başını koyabileceği bir omuza ihtiyacı vardır. Ona duygularınızı verin ve tekrara elde etmek istiyorsanız bağımsızlığına dokunmayın.

 

   Eğer eski aşkınız kova burcuysa :

Kova burcu da görüşmelere açıktır, onun ilgisini çekmek istiyorsanız, onun özgürlük ihtyacına saygı gösterin ve sakın onu bu konuda yıpratmayın. Orjinal bir burçtur ve bu yüzden onunla tekraradan iletişime geçmek için orjinal bir konu bulabilirsiniz. Yaratıcı olun buna bayılacaktır. Onu tekrardan sevebileceğinizi kanıtlayın, onu kıskançlık yaparak boğmayın, kovalar bundan hoşlanmaz.

Eski sevgilinizi kazanmak için uzmanlarımıza sorun.
HEMEN ARA

 

   Eğer eski aşkınız balık burcuysa :

Kavga anında balık burcu gayet toleranslı davranır. Kavga etmeden, sessizce partnerinin dönüşünü bekler. Aşkta kavgayla enerjisini harcamak istemez gereksiz bulur ama aynı zamanda üzüldüğü içinde acı çeker. Onun için büyük aşk her şeyi hakeder ve partnerinin aşkını göstermesini ister. Ona romantik bir şekilde dönerseniz, romantik bir yemek ya da baş başa tatil ile onu tekrardan elde edebilme şansınız doğar. Ona onsuz yapamadığınızı hissetirin ve bir daha onu üzmeyeceğinize söz verin.

 

   Eğer aşkınız ikizler burcuysa :

İkizler sessiz sakin insanları severler, eğlencelidirler. Eğlenmek onlar için çok önemlidir ve bu yüzden aşktan önce onu kaklınızla etkilemelisiniz. Onunla eğlenceli şeyler yapın, güldürün, eğlenceli ve zeki insanlardan hoşlanır. Kesinlikle tavlamak için parmağına yüzük geçirmeyin, işlerin aceleye getirilmesinden hiç hoşlanmaz.

 

   Eğer aşkınız yengeç burcuysa :

Yengeç burcuysa elde etmeye çalışacağınız kişi, işiniz çok zor, özellikle onu aldattıysanız ya da güvenini kaybettirici bir şey yaptıysanız. Öncelikle ona tekrar güven vermeye çalısın, onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin ve hep onun yanında olun, kendinizi unutturmayın, onun için elinizden geleni yapın ve kendisini iyi hissetttirmeye çalısın. Gün içinde onu arayın ya da mesaj atın, kesinlikle yalnız bırakmayın, ne kadar pişman olduğunuzu anlatın. Romantik ve ilgili olursanız onu yeniden ele geçirirsiniz.

 

   Eğer aşkınız aslan burcuysa :

Öncelikle aslan burcuna herkesin ortasında aşağılayacı bir şey yaptıysanız şunu bilin ki sizi kesinlikle affetmez ve sizin için bir gelecek olamaz. Eğer bunun dışında bir şeyse bir ihtimaliniz olabilir, aslan burcu güzel yemekler ve hediyeler bayılır, onu böyle şımartabilirisniz. Onu tekrardan elde etmek için biraz sabretmeniz gerekir. Aşkınızı da yavaş yavaş gösterin ve ilginizi hiçbir zaman eksik etmeyin.

 

   Eğer aşkınız başak burcuysa :

Başak burcu ona doğru gelinip, bir adım atılmasından hoşlanır ve bu yüzden pişmansanız kesinlikle çekinmeyin ve ilk adımı atın. Ona her şey için hazır olduğunuzu ve onun istediği her şeyi  yapabileceğinizi hissettirin. Ona bağlılığınızı ispat etmekten kaçınmayın. Onun her şeyini ezbere bildiğinizi gösterin ve onun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede olduğunuzu gösterin.

 

   Eğer aşkınız terazi burcuysa :

Terazi burcu eğlenmeyi sever ve bu yüzden sıkıcı bir insan olmayın, eğlenceli ve pozitif olun. Beraber vakit geçirmeye bayılır o  yüzden ona arkadaş olarak yaklaşın ve hayatın eğlenceli olduğu mesajını verin. Anlayışlı ve düşünceli insanlara bayılır. Haksız olduğunuz yanları bilin ve onla konuşun, böyle yapamak onunda size açılmasını sağlar ve o da kendi haksız olduğu şeyleri paylaşır. Kesinlikle ondan arkadaşları, ailesi ve sizin aranızda seçim yapmasını istemeyin.

 

   Eğer aşkınız akrep burcuysa :

Eğer akrep burcunu kandırdıysanız sizi kesinlikle affetmez ve ikinci bir şans vermez. Ama aranızda küçük farklılıklar varsa bunu anlayabilir, ilişkide iki kişi arasındaki saygıya çok önem verir, onun kararlarına saygı göstermeyi öğrenmelisiniz ve kesinlikle onun hayatına ve kararlarına karışmayın o ihtiyacı olunca sizden zaten yardım ister. Gizemli ve seksi olun, çok ilgi göstermeyin, sizi elinin altında hissetmesin sizi iyice iter.

 

   Eğer aşkınız koç burcuysa :

Koç burcuna karşı açık olun, mesajlarınız açık ve net olmalı çünkü koç burcu komplike şeylerden hoşlanmaz. Kartlarınızı açık oynarsanız, aranızı hemen düzeltebilirisiniz. Duygusal olun, beraber tatile çıkmak, romantik bir akşam geçirmek bunlara bayılır, sizin yanınızda istediğini belli ediyorsa sizi affetmiş demektir çünkü koç burcu kararsız bir burç değildir ya beyazdır onun için ya da siyah gri yoktur hayatında.

 

   Eğer aşkınız boğa burcuysa :

Boğa burcu kindar burçlardan bir tanesidir ve kesinlikle yapılanları unutmaz. Bu yüzden bir değil iki üç defa denemeniz gerekir. Hayatında sakinlik arar bu yüzden ona merhametli ve sevecen olun. Korunmaya ihtiyacı olan bir çocuk gibidir, ona karşı sevecen olun. Güzel, sakin baş başa kalabileceğiniz bir hafta sonu kaçamağıyla onu elde edebilirisiniz.

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.