Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burcunuza Göre Eski Sevgilinizi Geri Kazanma Yöntemleri

Sevgiliniz sizi terk etti ama siz bu duruma hâlâ alışamadınız mı? Her şey size onu mu hatırlatıyor? Bir koku, geçtiğiniz cadde, radyoda çalan bir şarkı... Hayatınız onsuz çok boş ve her şeyinizi kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman bu yazı tam size göre!

Eski aşkınıza hâlâ bağlısınız ve onsuz bir hayat düşünemiyor musunuz? Sıfırdan başlamanız için bir şansınız var. Ayrılmanızın sizin için hata olduğunu ve sizin birlike olmak için yaratıldığınızı düşünüyorsunuz. O zaman bu bir ayrılık değil küçük bir mola.


Sevdiğinizi elde etmeye hazırsınız ama bu gerçekten iyi bir fikir mi, doğru soruları kendinize sorun. Bazı durumlarda tekrardan eski  sevgiliyle başlamak çok da iyi olmayabilir.

 

  • İlişkinizin temeli saglıklı bir iletişime mi dayanıyor?
  • İlişkiniz sizin yaptığınız bir hata yüzünden mi bitti?
  • Eski yaşadıklarınızdan intikam almaya devam ediyor mu?
  • Niye onu tekrar elde etmek istiyorsunuz?
  • Sizi motive eden şey onu bir daha elde edemeyecek olmanız mı?Kısaca, her hikaye özeldir, kendinizin hangi durumda olduğunu bulun ve size karşı dürüst olan arkadaşlarınızla durumunuzu tartışıp analiz edin. Eğer ihtiyacınız olursa, neler için evet dediğinizi ve nelere karşı çıktığınızın listesini yapın ve ilişkinizin kurtarılmaya değip değmeyeceğini öğrenin.
Geleceğe dair sorularınız mı var?
 

Eski aşkınız Yay burcuysa:

Yay burcu doğası gereği anlaşmalara açıktır, ve bu sizin için bir avantaj olacaktır. Onu elde etmek istiyorsanız, ona gerçekten ne kadar üzgün olduğunuzu gösterin ve kartlarınızı açık oynayın. İçinizden ne geliyorsa dile getirin. Eğer onun ilgisini çekmek istiyorsanız dışarıya çağırın ve yeni insanlarla tanıştırın. Onu tekrar elde etmek istiyorsanız çevrenizi canlı tutmanız şart çünkü Yay sosyal bir burçtur ve ortamları sever. Ayrıca onla ciddi düşündüğünüzü belli edin, evlilik teklifi ya da ilişkinizi daha resmileştirecek bir teklifte bulunun.

 

Eski aşkınız Oğlak burcuysa:

Eğer bir kere kırıldıysa Oğlak inanın size soğuk savaş açacaktır ve tüm iletişim isteğini reddedecektir. Bu durumda onunla tesadüfen karşılaşma ayarlamaya çalışmalısınız ve onla açıkça konuşmanız gerektiğini belirtmelisiniz. Ondan özür dileyin, ayaklarına kapanın çünkü Oğlak burcu çok zordur, böyle yapmazsanız sizle konuşması imkansızdır. Oğlak burcu güvenmek ister ve güvenle başını koyabileceği bir omuza ihtiyacı vardır. Duygularınızı ifade edin ve onu tekrar elde etmek istiyorsanız bağımsızlığına dokunmayın.

 

Eski aşkınız Kova burcuysa:

Kova burcu da görüşmelere açıktır, onun ilgisini çekmek istiyorsanız, onun özgürlük ihtiyacına saygı gösterin ve sakın onu bu konuda yıpratmayın. Kova özgün bir kişiliğe sahip olduğu için yüzden onunla tekrardan iletişime geçmek için orijinal bir konu bulabilirsiniz. Yaratıcı olun; buna bayılacaktır. Onu tekrardan sevebileceğinizi kanıtlayın ve kıskançlıklarınızla boğmayın. Kovalar bundan hoşlanmaz.

 

Eski aşkınız Balık burcuysa:

Kavga anında Balık burcu gayet toleranslı davranır. Kavga etmeden, sessizce partnerinin dönüşünü bekler. Aşkta kavgayla enerjisini harcamak istemeyi gereksiz bulur ama aynı zamanda üzüldüğü için de acı çeker. Onun için büyük aşk her şeyi hak eder ve partnerinin aşkını göstermesini ister. Ona romantik bir şekilde dönerseniz, romantik bir yemek ya da baş başa tatil ile onu tekrardan elde edebilme şansınız doğar. Ona onsuz yapamadığınızı hissettirin ve bir daha onu üzmeyeceğinize söz verin.

 

Eski aşkınız İkizler burcuysa:

İkizler sessiz sakin insanları sever. eğlencelidir. Eğlenmek onlar için çok önemlidir ve bu yüzden aşktan önce onu aklınızla etkilemelisiniz. Onunla eğlenceli şeyler yapın. Onu güldürmeye çalışın çünkü eğlenceli ve zeki insanlardan hoşlanır. Onu tavlamak için parmağına yüzük geçirmeye kalkmayın. İşlerin aceleye getirilmesinden hiç hoşlanmaz.

 

Eski aşkınız Yengeç burcuysa:

Geri kazanmaya çalışacağınız kişi Yengeç burcuysa işiniz çok zor. Özellikle de onu aldattıysanız ya da güvenini kaybettirici bir şey yaptıysanız. Öncelikle ona tekrar güven vermeye çalısın, onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin ve hep onun yanında olun. Kendinizi unutturmayın, onun için elinizden geleni yapın ve kendisini iyi hissettirmeye çalışın. Gün içinde onu arayın ya da mesaj atın. Ne kadar pişman olduğunuzu anlatın. Romantik ve ilgili olursanız kalbini tekrardan kazanabilirsiniz. Eski aşkınız Aslan burcuysa:

Öncelikle Aslan burcuna herkesin ortasında aşağılayıcı bir şey yaptıysanız şunu bilin ki sizi kesinlikle affetmez ve sizin için bir gelecek olamaz. Eğer mesele bunun dışında bir şeyse bir araya gelme ihtimaliniz olabilir. Aslan burcu güzel yemeklere ve hediyelere bayılır. Onu bu şekilde şımartabilirsiniz. Onu tekrardan elde etmek için biraz sabretmeniz gerekir. Aşkınızı da yavaş yavaş gösterin ve ilginizi hiçbir zaman eksik etmeyin.

 

Eski aşkınız Başak burcuysa:

Başak burcu ona doğru gelinip, bir adım atılmasından hoşlanır ve bu yüzden pişmansanız kesinlikle çekinmeyin ve ilk adımı atın. Ona her şey için hazır olduğunuzu ve onun istediği her şeyi yapabileceğinizi hissettirin. Ona bağlılığınızı ispat etmekten kaçınmayın. Onun her şeyini ezbere bildiğinizi gösterin ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede olduğunuzu gösterin.

 

Eski aşkınız Terazi burcuysa:

Terazi burcu eğlenmeyi sever ve bu yüzden onun yanında sıkıcı bir insan olmayın, eğlenceli ve pozitif davranın. İnsanlarla vakit geçirmeye bayıldığı için önce ona dostça yaklaşın ve hayatın eğlenceli olduğu mesajını verin. Anlayışlı ve düşünceli insanlara bayılır. Haksız olduğunuz yanları bilin ve onula konuşun, böyle yapmak onun da size açılmasını sağlar ve o da kendi haksız olduğu noktaları dile getirir. Kesinlikle ondan arkadaşları, ailesi ve sizin aranızda seçim yapmasını istemeyin.

 

Eski aşkınız Akrep burcuysa:

Eğer Akrep burcunu kandırdıysanız sizi kesinlikle affetmez ve ikinci bir şans vermez. Ama aranızda küçük farklılıklar varsa bunu anlayabilir. İlişkide iki kişi arasındaki saygıya çok önem verir. Onun kararlarına saygı göstermeyi öğrenmelisiniz ve kesinlikle onun hayatına ve kararlarına karışmamalısınız. O ihtiyacı olunca sizden zaten yardım ister. Gizemli ve seksi olun, çok ilgi göstermeyin, sizi elinin altında hissetmesin yoksa sizi iyice iter.

 

Eski aşkınız Koç burcuysa:

Koç burcuna karşı dürüst olun. Mesajlarınız açık ve net olmalı çünkü Koç burcu karmaşık durumlardan hoşlanmaz. Kartlarınızı açık oynarsanız, aranızı hemen düzeltebilirsiniz. Duygusal olun. Beraber tatile çıkmak, romantik bir akşam geçirmek gibi tekliflere bayılacaktır. Yanınızda olmak istediğini belli ediyorsa sizi affetmiş demektir çünkü Koç kararsız bir burç değildir. 

 

Eski aşkınız Boğa burcuysa:

Boğa burcu kindar burçlardan bir tanesidir ve kesinlikle yapılanları unutmaz. Bu yüzden onunla iletişim kurmak için bir değil iki üç defa denemeniz gerekir. Hayatında sakinlik arar. Bu yüzden ona karşı merhametli ve sevecen olun. Korunmaya ihtiyacı olan bir çocuk gibidir. Güzel, sakin baş başa kalabileceğiniz bir hafta sonu kaçamağıyla onu elde edebilirisiniz.

Bize yorum bırakın

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.