Burcunuza Göre Eski Sevgilinizi Geri Kazanma Yöntemleri

tarihinde

Sevgiliniz sizi terk etti ama siz bu duruma hâlâ alışamadınız mı? Her şey size onu mu hatırlatıyor? Bir koku, geçtiğiniz cadde, radyoda çalan bir şarkı... Hayatınız onsuz çok boş ve her şeyinizi kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman bu yazı tam size göre!

Eski aşkınıza hâlâ bağlısınız ve onsuz bir hayat düşünemiyor musunuz? Sıfırdan başlamanız için bir şansınız var. Ayrılmanızın sizin için hata olduğunu ve sizin birlike olmak için yaratıldığınızı düşünüyorsunuz. O zaman bu bir ayrılık değil küçük bir mola.


Sevdiğinizi elde etmeye hazırsınız ama bu gerçekten iyi bir fikir mi, doğru soruları kendinize sorun. Bazı durumlarda tekrardan eski  sevgiliyle başlamak çok da iyi olmayabilir.

 

  • İlişkinizin temeli saglıklı bir iletişime mi dayanıyor?
  • İlişkiniz sizin yaptığınız bir hata yüzünden mi bitti?
  • Eski yaşadıklarınızdan intikam almaya devam ediyor mu?
  • Niye onu tekrar elde etmek istiyorsunuz?
  • Sizi motive eden şey onu bir daha elde edemeyecek olmanız mı?Kısaca, her hikaye özeldir, kendinizin hangi durumda olduğunu bulun ve size karşı dürüst olan arkadaşlarınızla durumunuzu tartışıp analiz edin. Eğer ihtiyacınız olursa, neler için evet dediğinizi ve nelere karşı çıktığınızın listesini yapın ve ilişkinizin kurtarılmaya değip değmeyeceğini öğrenin.
Geleceğe dair sorularınız mı var?
 

Eski aşkınız Yay burcuysa:

Yay burcu doğası gereği anlaşmalara açıktır, ve bu sizin için bir avantaj olacaktır. Onu elde etmek istiyorsanız, ona gerçekten ne kadar üzgün olduğunuzu gösterin ve kartlarınızı açık oynayın. İçinizden ne geliyorsa dile getirin. Eğer onun ilgisini çekmek istiyorsanız dışarıya çağırın ve yeni insanlarla tanıştırın. Onu tekrar elde etmek istiyorsanız çevrenizi canlı tutmanız şart çünkü Yay sosyal bir burçtur ve ortamları sever. Ayrıca onla ciddi düşündüğünüzü belli edin, evlilik teklifi ya da ilişkinizi daha resmileştirecek bir teklifte bulunun.

 

Eski aşkınız Oğlak burcuysa:

Eğer bir kere kırıldıysa Oğlak inanın size soğuk savaş açacaktır ve tüm iletişim isteğini reddedecektir. Bu durumda onunla tesadüfen karşılaşma ayarlamaya çalışmalısınız ve onla açıkça konuşmanız gerektiğini belirtmelisiniz. Ondan özür dileyin, ayaklarına kapanın çünkü Oğlak burcu çok zordur, böyle yapmazsanız sizle konuşması imkansızdır. Oğlak burcu güvenmek ister ve güvenle başını koyabileceği bir omuza ihtiyacı vardır. Duygularınızı ifade edin ve onu tekrar elde etmek istiyorsanız bağımsızlığına dokunmayın.

 

Eski aşkınız Kova burcuysa:

Kova burcu da görüşmelere açıktır, onun ilgisini çekmek istiyorsanız, onun özgürlük ihtiyacına saygı gösterin ve sakın onu bu konuda yıpratmayın. Kova özgün bir kişiliğe sahip olduğu için yüzden onunla tekrardan iletişime geçmek için orijinal bir konu bulabilirsiniz. Yaratıcı olun; buna bayılacaktır. Onu tekrardan sevebileceğinizi kanıtlayın ve kıskançlıklarınızla boğmayın. Kovalar bundan hoşlanmaz.

 

Eski aşkınız Balık burcuysa:

Kavga anında Balık burcu gayet toleranslı davranır. Kavga etmeden, sessizce partnerinin dönüşünü bekler. Aşkta kavgayla enerjisini harcamak istemeyi gereksiz bulur ama aynı zamanda üzüldüğü için de acı çeker. Onun için büyük aşk her şeyi hak eder ve partnerinin aşkını göstermesini ister. Ona romantik bir şekilde dönerseniz, romantik bir yemek ya da baş başa tatil ile onu tekrardan elde edebilme şansınız doğar. Ona onsuz yapamadığınızı hissettirin ve bir daha onu üzmeyeceğinize söz verin.

 

Eski aşkınız İkizler burcuysa:

İkizler sessiz sakin insanları sever. eğlencelidir. Eğlenmek onlar için çok önemlidir ve bu yüzden aşktan önce onu aklınızla etkilemelisiniz. Onunla eğlenceli şeyler yapın. Onu güldürmeye çalışın çünkü eğlenceli ve zeki insanlardan hoşlanır. Onu tavlamak için parmağına yüzük geçirmeye kalkmayın. İşlerin aceleye getirilmesinden hiç hoşlanmaz.

 

Eski aşkınız Yengeç burcuysa:

Geri kazanmaya çalışacağınız kişi Yengeç burcuysa işiniz çok zor. Özellikle de onu aldattıysanız ya da güvenini kaybettirici bir şey yaptıysanız. Öncelikle ona tekrar güven vermeye çalısın, onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin ve hep onun yanında olun. Kendinizi unutturmayın, onun için elinizden geleni yapın ve kendisini iyi hissettirmeye çalışın. Gün içinde onu arayın ya da mesaj atın. Ne kadar pişman olduğunuzu anlatın. Romantik ve ilgili olursanız kalbini tekrardan kazanabilirsiniz. Eski aşkınız Aslan burcuysa:

Öncelikle Aslan burcuna herkesin ortasında aşağılayıcı bir şey yaptıysanız şunu bilin ki sizi kesinlikle affetmez ve sizin için bir gelecek olamaz. Eğer mesele bunun dışında bir şeyse bir araya gelme ihtimaliniz olabilir. Aslan burcu güzel yemeklere ve hediyelere bayılır. Onu bu şekilde şımartabilirsiniz. Onu tekrardan elde etmek için biraz sabretmeniz gerekir. Aşkınızı da yavaş yavaş gösterin ve ilginizi hiçbir zaman eksik etmeyin.

 

Eski aşkınız Başak burcuysa:

Başak burcu ona doğru gelinip, bir adım atılmasından hoşlanır ve bu yüzden pişmansanız kesinlikle çekinmeyin ve ilk adımı atın. Ona her şey için hazır olduğunuzu ve onun istediği her şeyi yapabileceğinizi hissettirin. Ona bağlılığınızı ispat etmekten kaçınmayın. Onun her şeyini ezbere bildiğinizi gösterin ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede olduğunuzu gösterin.

 

Eski aşkınız Terazi burcuysa:

Terazi burcu eğlenmeyi sever ve bu yüzden onun yanında sıkıcı bir insan olmayın, eğlenceli ve pozitif davranın. İnsanlarla vakit geçirmeye bayıldığı için önce ona dostça yaklaşın ve hayatın eğlenceli olduğu mesajını verin. Anlayışlı ve düşünceli insanlara bayılır. Haksız olduğunuz yanları bilin ve onula konuşun, böyle yapmak onun da size açılmasını sağlar ve o da kendi haksız olduğu noktaları dile getirir. Kesinlikle ondan arkadaşları, ailesi ve sizin aranızda seçim yapmasını istemeyin.

 

Eski aşkınız Akrep burcuysa:

Eğer Akrep burcunu kandırdıysanız sizi kesinlikle affetmez ve ikinci bir şans vermez. Ama aranızda küçük farklılıklar varsa bunu anlayabilir. İlişkide iki kişi arasındaki saygıya çok önem verir. Onun kararlarına saygı göstermeyi öğrenmelisiniz ve kesinlikle onun hayatına ve kararlarına karışmamalısınız. O ihtiyacı olunca sizden zaten yardım ister. Gizemli ve seksi olun, çok ilgi göstermeyin, sizi elinin altında hissetmesin yoksa sizi iyice iter.

 

Eski aşkınız Koç burcuysa:

Koç burcuna karşı dürüst olun. Mesajlarınız açık ve net olmalı çünkü Koç burcu karmaşık durumlardan hoşlanmaz. Kartlarınızı açık oynarsanız, aranızı hemen düzeltebilirsiniz. Duygusal olun. Beraber tatile çıkmak, romantik bir akşam geçirmek gibi tekliflere bayılacaktır. Yanınızda olmak istediğini belli ediyorsa sizi affetmiş demektir çünkü Koç kararsız bir burç değildir. 

 

Eski aşkınız Boğa burcuysa:

Boğa burcu kindar burçlardan bir tanesidir ve kesinlikle yapılanları unutmaz. Bu yüzden onunla iletişim kurmak için bir değil iki üç defa denemeniz gerekir. Hayatında sakinlik arar. Bu yüzden ona karşı merhametli ve sevecen olun. Korunmaya ihtiyacı olan bir çocuk gibidir. Güzel, sakin baş başa kalabileceğiniz bir hafta sonu kaçamağıyla onu elde edebilirisiniz.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin