Bir "Işık İşçisi" Olduğunuzun 6 İşareti

tarihinde

Spiritüalizmde "ışık işçileri" adı verilen insanlar bulunur. Temiz bir kalbe ve derin bir bilgeliğe sahip bu insanlar dünyaya şifa dağıtmak ve pozitif enerjilerini yaymak için gelmiştir. Eğer insanlar sizin yanınızdayken iyi hissettiklerini, kalbinizin temiz olduğunu ve insanlara yardım eli uzatmaya hep hazır olduğunuzu söylüyorsa siz de bir ışık işçisi olabilirsiniz.

Bir "Işık İşçisi" Olduğunuzun 6 İşareti

Işık işçilerini şifacılar olarak nitelendirmek de mümkündür. İster insanların ruhunu, kalbini ya da bedenlerini iyileştirsenler, onlar için önemli olan tek şey çevrelerindeki insanlara iyilik yapmaktır. Eğer bir ışık işçisi olduğumuzun farkında değilsek içimizi harekete geçiren ateş sönebilir, iyileştirici ve onarıcı kapasitelerimizi yitirebiliriz. Bu yüzden de kendimizi iyi tanımak önemlidir. Peki siz bir ışık işçisi misiniz?


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Bir ışık işçisi olduğunuzun işaretleri

1. Yalnız kalmaktan korkmuyorsunuz.

Yalnızlık sizin için hiçbir zaman bir sorun olmadı. Çocukken bile tek başınıza vakit geçirmekten keyif alırdınız ve size iyi gelirdi. Yalnız kalmak size enerji topladığınız bir ara gibi geliyor. Bir ışık işçisi olarak etrafınızdaki insanların ruh hallerini ve duygularını hissedebilme kapasitesine sahipsiniz. Dolayısıyla bu sakin geçen aralıklara ihtiyaç duyuyorsunuz. 

2. Aşırı hassassınız. 

Anlaşılmakta ve insanlara uyum sağlamakta zorlanıyorsunuz. Etrafınızdaki insanların ve mekânların enerjilerini yoğun bir şekilde deneyimliyorsunuz ve bu duyguların çokluğu kimi zaman sizi altüst ediyor. Kendinize gelmek için de biraz zamana ihtiyaç duyuyorsunuz. İnsanları kavramaktaysa üstünüze yok. Birinin size yalan söyleyip söylemediğini anında anlayabiliyorsunuz. 

3. Empati duygunuz gelişmiş.

Işık işçilerinin empati duyguları genelde çok güçlüdür. Dünyaya şifa dağıtmak için uğraşırlar, bu yüzden de insanları ve çektikleri acıları çok iyi anlarlar. Yakınlarınızla çok ciddi bir şekilde ilgileniyorsunuz ve her birinin sağlığı ve iyiliği için endişe ediyorsunuzİnsanların sizin yanınızdayken sık sık kendilerini güvende hissetmemelerine şaşmamalı. Eşsiz bir şefkate ve duyarlılığa sahipsiniz. 

4. Asi bir ruhunuz var.

Işık işçileri doğaları gereği isyankardır çünkü dünyanın işleyişine ve kurallarına uyum sağlamakta zorlanırlar. Onlar için pek bir anlam ifade etmeyen kurallara uymayı ve saygı göstermeyi bir türlü başaramazlar.

5. Fedakâr bir insansınız.

Empati duygunuz aşırı gelişmiş olduğu için haliyle fedakâr bir insansınız. İnsanlara yardım etmek için yoğun bir ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu yüzden de genelde insanlara destek olabileceğiniz ve onları iyileştirebileceğiniz hemşire, doktor, sosyal hizmet görevlisi, eğitmen, öğretmen gibi meslekleri seçiyorsunuz. İnsanlar acı çekerken onlara yardım edememe fikri size dayanılmaz geliyor. 

6. Spiritüel yönünüz çok güçlü.

Işık işçisi olduğunuz için spiritüel dünyayla sağlam bir bağ kuruyorsunuz. Belki daha önce ruhani bir uyanış bile yaşamış olabilirsiniz. Evrenin size gönderdiği mesajları net bir şekilde anlıyorsunuz. Bu açıdan falcılığa yatkınlığınız bile olabilir.  Doğayla ve hayvanlarla sıkı bir ilişkiniz var. Yaşamın spiritüel anlamını tüm benliğinizle kucaklıyorsunuz. 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin