Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Bir "Işık İşçisi" Olduğunuzun 6 İşareti

Spiritüalizmde "ışık işçileri" adı verilen insanlar bulunur. Temiz bir kalbe ve derin bir bilgeliğe sahip bu insanlar dünyaya şifa dağıtmak ve pozitif enerjilerini yaymak için gelmiştir. Eğer insanlar sizin yanınızdayken iyi hissettiklerini, kalbinizin temiz olduğunu ve insanlara yardım eli uzatmaya hep hazır olduğunuzu söylüyorsa siz de bir ışık işçisi olabilirsiniz.

Işık işçilerini şifacılar olarak nitelendirmek de mümkündür. İster insanların ruhunu, kalbini ya da bedenlerini iyileştirsenler, onlar için önemli olan tek şey çevrelerindeki insanlara iyilik yapmaktır. Eğer bir ışık işçisi olduğumuzun farkında değilsek içimizi harekete geçiren ateş sönebilir, iyileştirici ve onarıcı kapasitelerimizi yitirebiliriz. Bu yüzden de kendimizi iyi tanımak önemlidir. Peki siz bir ışık işçisi misiniz?


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Bir ışık işçisi olduğunuzun işaretleri

1. Yalnız kalmaktan korkmuyorsunuz.

Yalnızlık sizin için hiçbir zaman bir sorun olmadı. Çocukken bile tek başınıza vakit geçirmekten keyif alırdınız ve size iyi gelirdi. Yalnız kalmak size enerji topladığınız bir ara gibi geliyor. Bir ışık işçisi olarak etrafınızdaki insanların ruh hallerini ve duygularını hissedebilme kapasitesine sahipsiniz. Dolayısıyla bu sakin geçen aralıklara ihtiyaç duyuyorsunuz. 

2. Aşırı hassassınız. 

Anlaşılmakta ve insanlara uyum sağlamakta zorlanıyorsunuz. Etrafınızdaki insanların ve mekânların enerjilerini yoğun bir şekilde deneyimliyorsunuz ve bu duyguların çokluğu kimi zaman sizi altüst ediyor. Kendinize gelmek için de biraz zamana ihtiyaç duyuyorsunuz. İnsanları kavramaktaysa üstünüze yok. Birinin size yalan söyleyip söylemediğini anında anlayabiliyorsunuz. 

3. Empati duygunuz gelişmiş.

Işık işçilerinin empati duyguları genelde çok güçlüdür. Dünyaya şifa dağıtmak için uğraşırlar, bu yüzden de insanları ve çektikleri acıları çok iyi anlarlar. Yakınlarınızla çok ciddi bir şekilde ilgileniyorsunuz ve her birinin sağlığı ve iyiliği için endişe ediyorsunuzİnsanların sizin yanınızdayken sık sık kendilerini güvende hissetmemelerine şaşmamalı. Eşsiz bir şefkate ve duyarlılığa sahipsiniz. 

4. Asi bir ruhunuz var.

Işık işçileri doğaları gereği isyankardır çünkü dünyanın işleyişine ve kurallarına uyum sağlamakta zorlanırlar. Onlar için pek bir anlam ifade etmeyen kurallara uymayı ve saygı göstermeyi bir türlü başaramazlar.

5. Fedakâr bir insansınız.

Empati duygunuz aşırı gelişmiş olduğu için haliyle fedakâr bir insansınız. İnsanlara yardım etmek için yoğun bir ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu yüzden de genelde insanlara destek olabileceğiniz ve onları iyileştirebileceğiniz hemşire, doktor, sosyal hizmet görevlisi, eğitmen, öğretmen gibi meslekleri seçiyorsunuz. İnsanlar acı çekerken onlara yardım edememe fikri size dayanılmaz geliyor. 

6. Spiritüel yönünüz çok güçlü.

Işık işçisi olduğunuz için spiritüel dünyayla sağlam bir bağ kuruyorsunuz. Belki daha önce ruhani bir uyanış bile yaşamış olabilirsiniz. Evrenin size gönderdiği mesajları net bir şekilde anlıyorsunuz. Bu açıdan falcılığa yatkınlığınız bile olabilir.  Doğayla ve hayvanlarla sıkı bir ilişkiniz var. Yaşamın spiritüel anlamını tüm benliğinizle kucaklıyorsunuz. 


Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.