Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ölümle İlgili Rüyalar Ne Anlamlara Geliyor?

Rüyada kendi ölümümüzü ya da yakın çevremizden birinin ölümünü görmek çoğunlukla tuhaf ve korkutucu bir deneyimdir. Ama endişelenmeyin. Bu rüyalar her zaman kötü bir şekilde yorumlanmaz. İşte detayları...
   Özet: 


Ölümle ilgili rüyalar görmek gelecekte yaşanacak felaketlere mi işaret eder? Kabus niteliğindeki bu deneyim bizi çok korkutur ve ve bütün gün peşimizi bırakmaz. Yaşamınızdaki değişimler, sorgulamalar, saklı korkular... Gece soğuk terler dökmeye son. Ölümle ilgili rüyalar aslında o kadar da kötü anlamlara gelmez. 


Geleceğe dair sorularınız mı var?Ölümle ilgili görülen rüyalar nasıl yorumlanmalı?

Ölümle ilgili rüyalar görmek geçen zamana ve değişime işaret eder. Başka bir deyişle bu rüyalar yaşamımızda devam eden dönüşümlerin habercisidir. 

Kendi ölümünü görmek 

İnsan rüyasında nadiren kendi ölümünü görür. Ancak böyle bir rüya tamamlanan bir değişimi işaret eder. Başka bir deyişle süregelen bir değişimin tamamlandığı ve bu yüzden içinizdeki bir parçanın yok olup gittiği anlamına gelir. Mesela bir ayrılık, kariyer değişikliği ya da taşınma sonrasında bu tarz bir rüyayı görebilirsiniz. 


Ama rüyada başka insanlar sizi ölümle tehdit ediyorsa, çevrenizden bazı insanları uzaklaştırmanız gerektiği anlamına gelir. Görünüşe göre size zarar veren bir ilişki karşısında kendinizi tehlikede hissediyorsunuz. Şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Ebeveynlerinin ölümünü görmek

Yakınlarımızın ama özellikle de ebeveynlerinizin ölümünü görmek genellikle çocuklukla ilişkili bir kayba ve endişeye işaret eder. Ayrıca bu durum yavaş yavaş büyüdüğümüzün farkına vardığımızı da gösterir. Bu rüyayla sembolik olarak anne-baba-çocuk arasındaki bağ kopmuştur. 

Çocuklarının ölümünü görmek

Belki de görüp görülebilecek en korkunç rüya insanın kendi çocuklarının ölümünü görmesidir ve anlamı oldukça basittir. Eğer rüyanızda genç yaştaki çocuğunuzun ölümünü görüyorsanız bu, yetişkinliğe adım atan küçük bebeğinizin yasını tuttuğunuz anlamına gelir. Şüphesiz onun büyüdüğünü görmek sizi korkutuyor ama hayat böyledir! Eğer daha küçük yaştaki çocuğunuzun ölümünü gördüyseniz bu bir ayrılığın sizi kaygılandırdığını ve nasıl tepki vereceğinizi bilemediğinizi gösterir. 


>>> Rüyada ölmüş birini görmenin 5 farklı anlamı


Boğularak ölmek, bir ölünün yanında durmak veya zombi görmek

Rüyada ölümü görmenin başka biçimleri ve yorumları da vardır: 

  • Eğer boğularak öldüğünüzü görüyorsanız, bilinçaltınız size duygularınızın içinde boğulduğunuzu göstermektedir. 
  • Rüyada görülen zombiler ve yaşayan ölüler çevrenizdeki insanların sizin enerjinizi tükettiğine işaret eder. 
  • Eğer bir ölünün yanında refakatçilik yapıyorsanız bu aceleyle verilmiş bir karardan pişmanlık duyduğunuzu göstermektedir.
  • Eğer yatağında yatan bir ölü görüyorsanız bu da sizin çatınız altında ya da söz konusu kişi için bir ayrılığın, kırık bir kalbin habercisidir.

Ölümle ilgili rüyalar görmenin pozitif yorumları da mevcuttur. Eğer bir ölüyü gömüyorsanız yolunuza taş koyan bir kişiyi alt ettiniz demektir. Eğer ölen kimseleri canlı olarak görüyorsanız bu kısa zaman içinde şansınız döneceğini gösterir. Dolayısıyla bu tarz rüyaların sizi endişelendirmesine izin vermeyin!


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.