Ölümle İlgili Rüyalar Ne Anlamlara Geliyor?

tarihinde

Rüyada kendi ölümümüzü ya da yakın çevremizden birinin ölümünü görmek çoğunlukla tuhaf ve korkutucu bir deneyimdir. Ama endişelenmeyin. Bu rüyalar her zaman kötü bir şekilde yorumlanmaz. İşte detayları...

   Özet: 


Ölümle ilgili rüyalar görmek gelecekte yaşanacak felaketlere mi işaret eder? Kabus niteliğindeki bu deneyim bizi çok korkutur ve ve bütün gün peşimizi bırakmaz. Yaşamınızdaki değişimler, sorgulamalar, saklı korkular... Gece soğuk terler dökmeye son. Ölümle ilgili rüyalar aslında o kadar da kötü anlamlara gelmez. 


Geleceğe dair sorularınız mı var?Ölümle ilgili görülen rüyalar nasıl yorumlanmalı?

Ölümle ilgili rüyalar görmek geçen zamana ve değişime işaret eder. Başka bir deyişle bu rüyalar yaşamımızda devam eden dönüşümlerin habercisidir. 

Kendi ölümünü görmek 

İnsan rüyasında nadiren kendi ölümünü görür. Ancak böyle bir rüya tamamlanan bir değişimi işaret eder. Başka bir deyişle süregelen bir değişimin tamamlandığı ve bu yüzden içinizdeki bir parçanın yok olup gittiği anlamına gelir. Mesela bir ayrılık, kariyer değişikliği ya da taşınma sonrasında bu tarz bir rüyayı görebilirsiniz. 


Ama rüyada başka insanlar sizi ölümle tehdit ediyorsa, çevrenizden bazı insanları uzaklaştırmanız gerektiği anlamına gelir. Görünüşe göre size zarar veren bir ilişki karşısında kendinizi tehlikede hissediyorsunuz. Şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Ebeveynlerinin ölümünü görmek

Yakınlarımızın ama özellikle de ebeveynlerinizin ölümünü görmek genellikle çocuklukla ilişkili bir kayba ve endişeye işaret eder. Ayrıca bu durum yavaş yavaş büyüdüğümüzün farkına vardığımızı da gösterir. Bu rüyayla sembolik olarak anne-baba-çocuk arasındaki bağ kopmuştur. 

Çocuklarının ölümünü görmek

Belki de görüp görülebilecek en korkunç rüya insanın kendi çocuklarının ölümünü görmesidir ve anlamı oldukça basittir. Eğer rüyanızda genç yaştaki çocuğunuzun ölümünü görüyorsanız bu, yetişkinliğe adım atan küçük bebeğinizin yasını tuttuğunuz anlamına gelir. Şüphesiz onun büyüdüğünü görmek sizi korkutuyor ama hayat böyledir! Eğer daha küçük yaştaki çocuğunuzun ölümünü gördüyseniz bu bir ayrılığın sizi kaygılandırdığını ve nasıl tepki vereceğinizi bilemediğinizi gösterir. 


>>> Rüyada ölmüş birini görmenin 5 farklı anlamı


Boğularak ölmek, bir ölünün yanında durmak veya zombi görmek

Rüyada ölümü görmenin başka biçimleri ve yorumları da vardır: 

  • Eğer boğularak öldüğünüzü görüyorsanız, bilinçaltınız size duygularınızın içinde boğulduğunuzu göstermektedir. 
  • Rüyada görülen zombiler ve yaşayan ölüler çevrenizdeki insanların sizin enerjinizi tükettiğine işaret eder. 
  • Eğer bir ölünün yanında refakatçilik yapıyorsanız bu aceleyle verilmiş bir karardan pişmanlık duyduğunuzu göstermektedir.
  • Eğer yatağında yatan bir ölü görüyorsanız bu da sizin çatınız altında ya da söz konusu kişi için bir ayrılığın, kırık bir kalbin habercisidir.

Ölümle ilgili rüyalar görmenin pozitif yorumları da mevcuttur. Eğer bir ölüyü gömüyorsanız yolunuza taş koyan bir kişiyi alt ettiniz demektir. Eğer ölen kimseleri canlı olarak görüyorsanız bu kısa zaman içinde şansınız döneceğini gösterir. Dolayısıyla bu tarz rüyaların sizi endişelendirmesine izin vermeyin!


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Gelecekten Haber Veren Rüyalarımız Ne Anlama Geliyor?

Hiç sabah uyandığınız zaman rüyanızda olağanüstü, sihirli ve sarsıcı bir şeyler yaşadığınızı hissettiğiniz anlar oldu mu? Mutlu ya da tere batmış bir şekilde uyandığınızda, gördüklerinizin gerçek olup olmadığını sorguluyorsunuz. Rüyalarınız yoksa size gerlecekten mesajlar mı gönderiyor? İşte detaylar...

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Geliyor?

Kedi, gizemli hatta mistik bir hayvandır. Dünya üzerinde sayısız efsaneye konu olmuş kedileri rüyada görmek hiçbir zaman anlamsız değildir. Bu görünün arkasında çoğunlukla en gizli arzularımıza bağlı bir mesaj, bir sembol ya da bir anlam yatar.

En Sevilen Yazılar

Rüyada Ölmüş Birini Görmenin 5 Farklı Yorumu

Rüyanızda ölü birini mi gördünüz? Endişelenmeyin. Rüyada ölü birini görmek sizin de yakın gelecekte öleceğiniz anlamına kesinlikle gelmiyor. Kendimizi karmaşık bir durumun içerisinde bulduğumuzda hayaletler bizi rahatlatmak ya da bir çözüm önerisinde bulunmak amacıyla bizleri ziyaret eder. Elbette ki geceleri size görünen kişinin kim olduğuna bağlı olarak farklı yorumlar mevcuttur. Bu ziyaretlerin arkasındaki saklı mesajları keşfetmeye hazır olun!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin