Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

İkizler Burcu Genel Özellikleri ve Astrolojik Yorumu

İkizler burcunun genel özellikleri nelerdir? Bildikleriniz sizi yanıltıyor olabilir! Onları daha yakından tanımak için yazımız sizinle!

İkizler Burcu Genel Özellikleri ve Astrolojik Yorumu

Gezegeniniz: Merkür

Grubunuz: Hava

Aşkta En İyi Uyum: İkizler, Yay, Kova, Terazi

İşte En İyi Uyum: Koç, Yay, Boğa, Oğlak

<<< Promosyonlu Online Fal İçin Hemen Tıkla >>>


İkizler burcu değişken yapıdadır. Bu hem fikirlerinin çabuk değişmesi anlamına gelirken hem de girdiği ortama uyum sağlayabilen, empati yeteneği güçlü bir burç olduğu anlamına da gelir. Entelektüel yönü ağırdır, her ne kadar hareketli ve konuşkan da olsa, bilmeye, okumaya eğilimi vardır. Sözel yönü kuvvetlidir. İnsanlarla iletişimde zorluk çekmezler. Çok arkadaşı vardır fakat çok konuştuğundan yanlış da anlaşılır. Onu gerçekten anlayan ve ona değer veren arkadaşları az ve öz olur. Kin tutacak bir yapısı yoktur, intikamcı değildir. İçine atmamak için sevdiklerine çok dert yanar. Arkadaşları ikizlerin derdine üzülürken, o çoktan başka bir moda geçmiştir. Pratik yapısı ve iş bitiriciliği ile iş hayatında ön plana çıkar. Onların çalışma temposuna herkes erişemez.

Hoşgeldin Kampanyası : İlk 10dk Fal 4tl

İkizler kadını

İkizler burcundan bir kadın her şeyden önce neşelidir. Onun şen şakrak ve hareketli tavrı birçok erkeğin ilgisini çeker. Fakat onu elde etmek zordur çünkü kararsızlığı karşı cinse zorluklar yaşatır, yanlış sinyallerle ilerlediğini düşünen erkek geri adım atabilir. Aynı zamanda ikizler kadını kendi ayakları üzerinde durmak için çok çalışır. Erkeğinin de güçlü, kadınına şan katacak biri olmasını ister. Hayalperest ve samimi bir kadındır İkizler kadını. Çok yönlü bir anne olur.

İkizler Erkeği

İkizler burcundan bir erkek nazikliğiyle ön plana çıkar. Çocuklara düşkün nadir erkeklerdendir. Onlarla iyi iletişim kurar. Onun da bir açıdan hep çocuk kaldığını söyleyebiliriz. Hareketli ve sportiftir. Evlilikten erken yaşlarda kaçar ama evliliğe çok önem verir. Onu çekip çevirecek ama aynı zamanda özgür bırakabilecek bir hayat arkadaşı arar. Biraz sabırsızdır fakat düşünceli ve nazik yapısıyla harika bir sevgili olur.

Yükselen İkizler

Yükseleni ikizler olan bir kişide çabuk sıkılma, konsantrasyon eksikliği görülür. Bu kişiler girdikleri ortamdaki en konuşkan, en sosyal kişilerden olurlar. Aynı zamanda orijinalliğe çok değer verirler. Onlara enteresan gelmeyen bir konudan her an sıkılabilirler. Tahammülleri yoktur. İlgi çekmeyi severler. Arkadaşlarının her işine koşarlar, çok yardımsever kişilerdir. 

Bunları da Seveceksiniz

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Batıl İnançların Kökenleri

2017 Burç Yorumlarınız 

Burç Aşk Uyumunuz

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.