Aslan Burcunun Özellikleri

tarihinde

23 Temmuz - 23 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan, özü gereği ışık saçan bir burçtur. Etrafına hakimiyet kurma ihtiyacı hisseden Aslan aynı zamanda kendisini de sürekli kontrol eder. Cömert, sıcakkanlı ama bir yandan da kibrli ve otoriter bu burç tüm ilişkilerinde eşsiz olduğunu ortaya koyar. Aslan burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Aslan Burcunun Özellikleri

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Aslan burcunun astrolojik anlamı

Güneş tarafından yönetiliyorsunuz. Bu erkeksi ve parlak gök cismi size tüm ışıltısını bahşediyor. Dikkatlerden kaçmanız imkansız!  Görünüşünüze daima özen gösteriyorsunuz ve savaşta yelenizi göstermeniz gerekti mi etrafınıza tarifi imkansız bir enerji yayıyorsunuz. Sıcak ve cömert kişiliğiniz aynı zamanda baskın ve otoriter. 

Gurur, disiplin ve hırs öne çıkan özellikleriniz olsa da kalpsiz bir lider değilsiniz. Sevgiye ve takdire duyduğunuz ihtiyaç geçit vermeyen yönlerinize baskın çıkıyor. 

Yengeç burcuna dair bilmeniz gereken 10 özellik

  • Doğum Tarihi: 23 Temmuz - 23 Ağustos
  • Güçlü Yönleri: İyi kalplilik, düzen
  • Nitelikler: Cömertlik, irade
  • Olumsuz yönleri: Gurur, otoriterlik
  • Değerli Taşlar: Topaz, elmas
  • Yönetici gezegen :  Güneş
  • Element : Ateş
  • Renkler: Sarı, turuncu
  • Metal : Altın
  • Bedende karşılık geldiği bölge: Kalp, gözler, damarlar

Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçinAslan burcunun portresi

Aslan, tıpkı Yay ve Koç gibi bir Ateş burcudurBu aşırı hiperaktif burç, insanların problemlerini üzerine düşünüp onları çözmek adına harekete geçmeye ihtiyaç duyar. Bazı Aslanlar kendi ihtiyaçlarına fazla önem atfeder. İnsanın kendi isteklerini ve ihtiyaçlarını dile getirmesi oldukça sağlıklı bir davranış olsa da eğer Aslan burcu yalnızca kendi çıkarlarını düşünüp diğer insanları gözmeden gelirse oldukça rahatsız edici olabilir. Bu noktada Aslan burcunun biraz çaba sarf etmesi gerekebilir. 

Cesur ve cömert Aslan'ın etrafı onun cömertliğini  ve sadakatini takdir eden dostlarıyla çevrilidir. Partilerin kralıdır ve kendinden emin davranışlarıyla kalabalıkları etrafında toplamasını bilir. Aslan'ın fiziksel zayıflıkları kalbi ve omurgasıyla ilgili olabilir ve bu bölgelere ayrıca özen göstermesi şarttır. 

Aslan burcu kendi başarılarına kafayı taktı mı sorunlar ortaya çıkabilir. Kibirli, katı ve hatta tembel davranabilir. Neyse ki eğer mizah yeteneğini geliştirerek bu eksikliklerini hafifletip insanlarla uyum içinde çalışmayı öğrenebilir.  


Aslan burcu hangi burçlarla uyumlu?

Aslan burcu Kova, Yay ve Koç burçları ile uyumludur. Burç uyumunuzla ilgili daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız Aslan burcunun aşk uyumuna göz atmayı ihmal etmeyin! 


Aslan burcunun olumlu özellikleri

Tam bir Güneş burcusunuz! Kendinden eminsiniz, enerjiyle dolusunuz ve her zaman etrafınız arkadaşlarınızla çevrili. İstediğiniz tek bir şey var, o da gündelik yaşamınızın sıradanlıktan uzak olması! Sürekli göz önünde bulunma ihtiyacınız kimi arkadaşlarınızın üzerine gölge düşürse de en az cömertliğiniz kadar güçlü sadakatiniz ve güvenilirliğinizle bu eksiğinizi telafi ediyorsunuz. Sıradanlıktan nefret ediyorsunuz ve deli gibi çaba sarf etmeniz gerekse bile sevdiklerinizi mutlu etmek kadar sizi tatmin eden hiçbir şey yok.


 Parlak ve tutku dolu kişiliğiniz, kişisel projeleriniz kadar profesyonel yaşamınızı da besleyen güçlü bir hısın etkisi altında. Sizi tanıyanlar biliyor, yaşam sizin için her ne pahasına olursa olsun tadına varılması gereken bir şenlik adeta. Organizasyon beceriniz ancak sizi ve sevdiklerinizi ilgilendiren gösterişli ve şatafatlı etkinliklerde zirveye ulaşıyor. Dostlarınız peşinizden gitmekten çekinmiyor zira enerjinizin sınırı yok. Eğer hareket etmezseniz, dışarı çıkmazsanız sıkıntıdan ölecek hale geliyorsunuz. 


İşinizde de aynı durum söz konusu. Orta karar sizi kesmiyor, daima daha fazla sorumluluk üstlenmeye ve büyük projelere adım atmaya gönüllüsünüz. Prestijin elinizi kirletmeden elde edilmediğini gayet iyi biliyorsunuz ve sizi etrafınızdaki insanlardan takdir görmek kadar tatmin eden bir şey yok.


Aslan burcunun olumsuz özellikleri

Hep büyük şeylerin peşinde koşuyorsunuz ve bu konuda kendinizden epey eminsiniz. Çünkü insanların size karşı koyabileceğini bir saniye bile düşünmüyorsunuz. Elbette eşsiz biri olabilirsiniz ancak bunu hayatınızın mutlak hakikati haline dönüştürmeyin. Kendinizi bu kadar ciddiye almayın. Kendinizi göstermek adına, etrafınızdaki insanlara zarar vermek pahasına her şeyi yapmaya hazır haldesiniz. Eğer geri plana atılma fikrine dayanamıyorsanız, bir de sizin gölgenizde yaşayanların ne hissedebileceğini düşünmeye çalışın. 


Sempatik cömertliğinizi kibire dönüştürmeyin. Çoğu zaman otoriter ve hatta despot davranabiliyorsunuz ama tüm abartılı tepkilerinizi lüks bir hediyeyle ya da sevgi gösterisiyle affettirmeniz mümkün değil.  Elinizde değil, insanları mutlu etmek ya da onlara yardımcı olmak söz konusu olduğunda bile her şeyin sizin hakimiyetinizde olduğunu hissetmek istiyorsunuz. Hayat sizin için ne pahasına olursa olsun kazanmanız gereken bir yarış gibi. 


Kibriniz çoğu zaman kendi davranışlarınızı sorgulamanıza engel oluyor ama eğer bunu yapabilirseniz, dinamizminizin ve hevesinizin sizi muhteşem bir lidere dönüştürdüğünü görebileceksiniz. Otoriter ve baskıcı bir tonla insanları kontrol etmeye çalışmaya ihtiyacınız yok. İnsanların ne düşüneceğine kafa yorarak kendinizi paralıyorsunuz. Yüzeysel şeylerle uğraşmak yerine gerçekten olduğunuz insana zaman ayırmaya çalışmanız gerek. 


Daha fazlası için

Burçlarla ilgili daha fazla bilgi almak için bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

Find similar articles on this topic :

İşte ben süper yüreğinize emeğinize sağlık

MERAL 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!