11 Ağustos Aslan Burcunda Güneş Tutulması ve Yeniay

tarihinde

11 Ağustos’ta Aslan burcunda <strong>Yeniayla</strong> beraber bir<strong> Güneş Tutulması</strong> yaşanacak. Bu gök olayı Aslan burçlarını nasıl etkileyecek? Yazımızda!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
İlkbahar Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
İlkbahar 2024 Burç Yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuzun İlkbakar 2024 portresini görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

 

ASLAN BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

11 Ağustos’ta Türkiye saatine göre 12.57’de, Aslan burcunun 18.derecesinde Yeniayla beraber bir Güneş Tutulması yaşanacak. Bu, 2018 yılının üçüncü ve son güneş tutulması olacak. Bundan sonraki güneş tutulması 2019 yılının Ocak ayında yaşanacak.

Bu tutulmanın burçlar için ana teması düşünmek ve tartışmak olacak.


En iyi falcı ve medyumlardan gelecek yorumları, uygun fiyatlara Astrocenter'da!

Online Falcıları Gör


Sevgili Aslan burçları, bu tutulma size şunu öğüt veriyor: Bir konu hakkında fikrinizi söylemeden önce kendi düşüncelerinizi ve tutumlarınızı dikkatlice gözden geçirin. Fevri hareketleri bir kenara bırakın, eleştirilere açık olun ve harekete geçmeden önce bir kez daha düşünün.

Güneş tutulmasıyla baş etmenin en iyi ılımlı ve disiplinli olmaktır. Küçük detaylara odaklanmayı unutmayın. Konsantrasyon eksikliğiniz ya da odaklanamama sorununuz, bazı hatalarla sonuçlanabilir.

Bu dönem aşırı duygusallık sizi kibirli, hatta bağnaz bir hale getirebilir. Gelecek için planlar yaparken çok fazla söz vermeyin veya abartılı hayaller kurmayın.

Geçmişteki sorunlarınız tekrar su yüzüne çıkabilir. Özellikle, yaşamış olduğunuz problemler ve sorunlu olduğunuz kişilerle yüz yüze gelecek, hesap defterlerinizi tamamen kapatacaksınız.  İletişim konuları, yazışmalar, anlaşmalar ve sözleşmeler gündeminizde olacak. Bu dönemde hayatınıza yeni insanlar girip çıkabilir, hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir, ya da kişiliğinizde kalıcı bir değişiklik olabilir.

 

İlişkiniz uzun soluklu olacak mı? Uzmanlarımız yanıtlıyor >

 

Yapmayı düşündüğünüz şeyleri bu ay içinde ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Artık sizi motive eden şeyleri detaylıca düşünmeli, daha mutlu hissetmek için yaşamınızda nelerin eksik olduğunu bulmalısınız.

Güneş tutulması Aslan burcunun yanı sıra Akreplere de başarı getirecek. Tutulmalar güçlü gök olayları olduğundan etkileri aylarca sürer. Bu yüzden 11 Ağustos Güneş Tutulması özellikle Aslan ve Akrep burcu için bir sonraki Güneş tutulmasına kadar gerek kişisel gerek toplumsal alanlarda çok belirleyici olacak.

 İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!