11 Ağustos Aslan Burcunda Güneş Tutulması ve Yeniay

tarihinde

11 Ağustos’ta Aslan burcunda <strong>Yeniayla</strong> beraber bir<strong> Güneş Tutulması</strong> yaşanacak. Bu gök olayı Aslan burçlarını nasıl etkileyecek? Yazımızda!

 

ASLAN BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

11 Ağustos’ta Türkiye saatine göre 12.57’de, Aslan burcunun 18.derecesinde Yeniayla beraber bir Güneş Tutulması yaşanacak. Bu, 2018 yılının üçüncü ve son güneş tutulması olacak. Bundan sonraki güneş tutulması 2019 yılının Ocak ayında yaşanacak.

Bu tutulmanın burçlar için ana teması düşünmek ve tartışmak olacak.


En iyi falcı ve medyumlardan gelecek yorumları, uygun fiyatlara Astrocenter'da!

Online Falcıları Gör


Sevgili Aslan burçları, bu tutulma size şunu öğüt veriyor: Bir konu hakkında fikrinizi söylemeden önce kendi düşüncelerinizi ve tutumlarınızı dikkatlice gözden geçirin. Fevri hareketleri bir kenara bırakın, eleştirilere açık olun ve harekete geçmeden önce bir kez daha düşünün.

Güneş tutulmasıyla baş etmenin en iyi ılımlı ve disiplinli olmaktır. Küçük detaylara odaklanmayı unutmayın. Konsantrasyon eksikliğiniz ya da odaklanamama sorununuz, bazı hatalarla sonuçlanabilir.

Bu dönem aşırı duygusallık sizi kibirli, hatta bağnaz bir hale getirebilir. Gelecek için planlar yaparken çok fazla söz vermeyin veya abartılı hayaller kurmayın.

Geçmişteki sorunlarınız tekrar su yüzüne çıkabilir. Özellikle, yaşamış olduğunuz problemler ve sorunlu olduğunuz kişilerle yüz yüze gelecek, hesap defterlerinizi tamamen kapatacaksınız.  İletişim konuları, yazışmalar, anlaşmalar ve sözleşmeler gündeminizde olacak. Bu dönemde hayatınıza yeni insanlar girip çıkabilir, hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir, ya da kişiliğinizde kalıcı bir değişiklik olabilir.

 

İlişkiniz uzun soluklu olacak mı? Uzmanlarımız yanıtlıyor >

 

Yapmayı düşündüğünüz şeyleri bu ay içinde ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Artık sizi motive eden şeyleri detaylıca düşünmeli, daha mutlu hissetmek için yaşamınızda nelerin eksik olduğunu bulmalısınız.

Güneş tutulması Aslan burcunun yanı sıra Akreplere de başarı getirecek. Tutulmalar güçlü gök olayları olduğundan etkileri aylarca sürer. Bu yüzden 11 Ağustos Güneş Tutulması özellikle Aslan ve Akrep burcu için bir sonraki Güneş tutulmasına kadar gerek kişisel gerek toplumsal alanlarda çok belirleyici olacak.

 İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey