Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Çift Saatlerin Anlamları: 08:08 - Değişim vakti geldi.

Eğer sürekli 08:08 saatiyle karşılaşıyorsanız, bilinçaltınız bir mesaj iletilmeye hazır demektir. Koruyucu meleğiniz çift saatler sayesinde sizinle iletişime geçer ve bir mesaj iletir. 08:08 saatinin anlamını öğrenerek siz de kişiliğinizin bir yönünü keşfedebilirsiniz.

Arka arkaya 08:08 gibi çift saatleri görmek insanda merak uyandırır ve bizi şaşırtır. Sayıların tekrar ettiğini gördüğümüz saatler çift saat olarak anlandırılır. Bu çift saatlerin her biri koruyucu meleğinizden bir mesaj ve ve ayrı bir anlam taşır. Eğer sık sık 08:08 saatini görüyorsanız, bu saatin arkasında gizli anlamı keşfetmeye hazır olun.

08:08 Çift Saatinin Anlamı - Büyük bir değişimin eşiğindesiniz

08:08'in çok hayra alamet olduğu söylenemez. Kaderinize ya da şansa çok bel bağladınız ve yeterince sorumluluk almadınız. Şu an için temkinli hareket etmeniz şart çünkü bir durum sizin aleyhinize sonuçlanabilir. 08:08 saati şu anlamlara gelebilir. 

  • Sezgi
  • Bilgelik
  • Bağımsızlık
  • İçe bakış 

Bu saat seçim vaktini işaret eder. Bir karar verin ve onun sonuna kadar arkasında durur. Özellikle de finansal durumunuza dikkat edin. Sadece sizin çabalarınız gelecek başarılarınızı garanti edebilir. Hak etmediğiniz şeyleri elde etmeye çalışmayın. Kendinizi zor bir duruma sokabilirsiniz. 08:08, koruyucu meleğiniz size yeni bir başlangıç şansı sunuyor

Bu saat seçim yapma vakti geldiğine işaret eder. Bir yola baş koyun ve onun arkasında durun! Kendi adınıza karar vermenin ve yalnızca diğer insanların sizden beklediklerini yapmaya çalışmayın. Sizin için en çok neyin önemli olduğunu düşünün. Bu noktadan sonra koruyucu meleğiniz amacınıza ulaşmak konusunda sizden yardımını esirgemeyecektir. 

8 sayısının nümerolojideki anlamı

Nümerolojide 8 sayısı parayı, hırsı, cesareti ama kibri de sembolize eder. Öngörü sahibisiniz ve yaşamınızdaki maddi konuları çok iyi bir şekilde kavrıyorsunuz. Ama dikkatli olun, sekiz sayısı yaşam döngülerini temsil ettiği için büyük başarıların yanında elinizde olmayan büyük talihsizlikler de yaşayabilirsiniz. Fazla açgözlü davranmayın.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:  

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.