Koruyucu Melekler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

tarihinde

Melekler hep etrafımızdadır. Biz görmesek de koruyucu meleğimiz her gün bize eşlik eder, bizi dinlemeye, teselli etmeye ve ona seslenmeyi bilirsek yardımımıza koşmaya her zaman hazırdır. Koruyucu Meleğinizle İletişim Kurmanın Püf No... © https://benim.astrocenter.com.tr/gelecek/iyi-yasam/art-meleklerden-yardim

Koruyucu Melekler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

İnsanlar hayatlarında önemli seçimlerle karşılaştıklarında her zaman kendilerinden daha bilge varlıklara başvurmuştur. Koruyucu meleklerin kökenleri en eski Kabalistik geleneklere kadar uzansa da bugün hala bize rehberlik etmeye devam ederler. Koruyucu meleğinizin adını bilmek, kendinizi tanımanızı daha da kolaylaştırır. 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Doğum tarihiniz sayesinde koruyucu meleğinizi öğrenin


Doğum AyıDoğum Tarihleri:Koruyucu Meleğiniz


Ocak
1 - 5 Ocak
Nemamiah 
6 - 10 Ocak
Yeialel
11 - 15 Ocak
Harael
16 - 20 Ocak
Mitzrael
21 - 25 Ocak
Umabel
26 - 30 Ocak
Iah Hel
31 Ocak - 4 Şubat
AnauelDoğum AyıDoğum TarihiKoruyucu Meleğiniz:


Şubat
5 - 9 Şubat
Mehiel
10 - 14 Şubat
Damabiah
15 - 19 Şubat
Manakel
20 - 24 Şubat
Eyael
25 - 29 Şubat
HabuhiahDoğum AyıDoğum TarihiKoruyucu Meleğiniz: 


Mart
1 - 5 Mart
Rahel
6 - 10 Mart
Yabamiah
11 - 15 Mart
Haiaiel
16 - 20 Mart
Mumiah
21 - 25 Mart
Vehuiah
26 - 30 Mart
Jeliel
31 Mart - 4 Nisan
SitaelDoğum Ayı


Doğum TarihiKoruyucu Meleğiniz:


Nisan
5 - 9 Nisan
Elemiah
10 - 14 Nisan
Mahasiah
15 - 20 Nisan
Lelahel
21 - 26 Nisan
Achaiah
27 - 30 Nisan
CahetelDoğum AyıDoğum TarihiKoruyucu Meleğiniz


Mayıs
1 - 5 Mayıs
Haziel
6 - 10 Mayıs
Aladiah
11 - 15 Mayıs
Lauvuel
16 - 21 Mayıs
Hahaiah
22 - 26 Mayıs
Yezalel
27 - 31 Mayıs
MebahelDoğum AyıDoğum Tarihi:Koruyucu MeleğinizHaziran
1 - 5 Haziran
Hariel
6 - 10 Haziran
Hekamiah
11 - 15 Haziran
Lauviah
16 - 21 Haziran
Caliel
22 - 26 Haziran
Leuviah
27 Haziran - 1 Temmuz
PahaliahDoğum AyıDoğum TarihiKoruyucu MeleğinizTemmuz
2 - 6 Temmuz
Nelchael
7 - 11 Temmuz
Yeiayel
12 - 16 Temmuz
Melahel
17 - 23 Temmuz
Haheuiah
24 - 27 Temmuz
Nithaiah
28 Temmuz - 1 Ağustos
HaaiahDoğum AyıDoğum TarihiKoruyucu MeleğinizAğustos
2 - 6 Ağustos
Yeratel
7 - 12 Ağustos
Seheiah
13 - 17 Ağustos
Reiyel
18 - 23 Ağustos
Omael
24 - 28 Ağustos
Lecabel
29 Ağustos - 2 Eylül
VasariahDoğum AyıDoğum TarihiKoruyucu MeleğinizEylül
3 - 7 Eylül
Yehuiah
8 - 12 Eylül
Lehahiah
13 - 17 Eylül
Chavaquiah
18 - 23 Eylül
Menadel
24 - 28 Eylül
Aniel
29 Eylül - 3 Ekim
HaamiahDoğum AyıDoğum TarihiKoruyucu MeleğinizEkim
4 - 8 Ekim
Rehael
9 - 13 Ekim
Ieiazel
14 - 18 Ekim
Hahahel
19 - 23 Ekim
Mikael
24 - 28 Ekim
Veuliah
29 Ekim - 2 Kasım
YelaiahDoğum AyıDoğum Tarihi:Koruyucu MeleğinizKasım
3 - 7 Kasım
Sehaliah
8 - 12 Kasım
13 - 17 Kasım
Asaliah
18 - 22 Kasım
Mihael
23 - 27 Kasım
Vehuel
28 Kasım - 2 Aralık
DanielDoğum AyıDoğum TarihiKoruyucu MeleğinizAralık
3 - 7 Aralık
Hahasiah
8 - 12 Aralık
Imamiah
13 - 16 Aralık
Nanael
17 - 21 Aralık
Nithael
22 - 26 Aralık
Mebahiah
27 - 31 Aralık
Poyel

Melek takviminde  72 koruyucu melek yer alır. Her ay değişen burçlar gibi onlar da her 5 günde bir değişir. Koruyucu meleğiniz kişiliğinize pozitif enerji ve nitelikler getirir. Hayatta huzurla ilerlemenize yardımcı olur, ancak bunu yapmak için yine de onun adını bilmeniz ve onu iyi tanımanız gerekir.

Koruyucu melek nedir?

Tanrı ve insanlar.arasındaki elçiler olan melekler Yahudilik, Hristiyanlık ve İslam dinlerinde mevcuttur. İnsanlar, zamanın başlangıcından bu yana acılarını dindirmek için onlardan yardım istemiş ve acılarını onlarla paylaşmıştır. Her melek, himayesindekilere ve ondan yardım isteyen herkese fayda sağlayabileceği bir değeri veya gücü sembolize eder. Dolayısıyla siz de yaşadığınız sıkıntıya göre seçtiğiniz meleğe seslenebilirsiniz 👼

Koruyucu meleğinizi duymak için zihninizin açık olması gerekir 🙏. Hayatı yalnızca rasyonel bir bakış açısıyla değerlendirirseniz, koruyucu meleğinizin sesini duyma şansınız çok azdır. Onlar fiziksel dünyada karşılaştığımız varlıklardan değildir. Dolayısıyla nları duymak için daha ruhani bir boyuta erişmemiz gerekir. Meditasyon yapmaya ve iç seslerini dinlemeye alışkın olanlar için meleklerle iletişim kurmak çok daha kolaydır. 

Uzmanlarımızın yorumu: Yaşamımızla ilgili çok önemli bir bilgi

Koruyucu meleğinizin adını bilmek çok önemlidir. Bu, size hangi meleğin sizden sorumlu olduğuna işaret eder. Ayrıca yardım ve desteklerini istemek için onları ne zaman ve nasıl çağıracağınızı da bu sayede bilirsiniz. Unutmayın ki, siz onu göremeseniz bile meleğiniz her zaman yanınızdadır. Bazen siz farkına bile varmadan, bir çift saat ya da yolunuza çıkan bir tüy aracılığıyla size mesajlar gönderirler. Gözlerinizi açık tutun... Meleğiniz yanınızda olduğunu bilmenizi istiyor. Şu anda onun yardımına ihtiyacınız varsa, kendinizi kötü ya da kaybolmuş hissediyorsanız, falcılarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gelecek Benim 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Astrocenter Hakkında

1999 yılında kurulan Astrocenter, Astroloji alanında Dünya’da en net ve güvenilir içerik oluşturan en önemli sitelerden birisi olarak kabul edilmektedir. Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerinde hizmet veren Astrocenter, Astoloji alanında verdiği engin bilgilerle sektörde en güvenilir içeriği sunan site olarak kabul görmektedir.

Haftalık Burç Yorumları

Terazi'deki Ay, Koç'taki Merkür ile Karşıtlık "Bugün, duygusal denge ve zihinsel enerji arasındaki hassas dansı deneyimleyin. İletişim ve anlayış, aile ve kariyer arasında bir köprü kurabilir. Kendinizi ifade etmek için cesur olun, ancak başkalarının duygularına da saygı gösterin."

Günlük Burç Yorumlarınız

Boğa'daki Jüpiter, Boğa'daki Uranüs ile Kavuşum açısında "Bugün, manevi büyüme ve özgürlüğün birleştiği bir gün. Kendinizi yeniliklere açın ve hayatın size sunduğu fırsatları kucaklayın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey