Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ünlü Kahin Nostradamus’un 2022 İçin Kehanetleri

Nostradamus bundan yüzyıllar evvel yaptığı tahminlerin güvenilirliğiyle tanınır. Onun dörtlüklerinin kehanet niteliğine sahip olduğu ve dünyadaki büyük değişimlere işaret ettiği söylenir. Peki Nostradamus 2022 için neler öngörmüştü? Şimdilik tek söyleyebileceğimiz tahminlerinin hayli endişe verici olduğu...

Yüzyıllardan beri, Nostradamus'un kehanetleri inceleniyor ve geleceğimiz hakkında bilgiler veriyor. 2021 yılına dair tahminlerini keşfetmeye hazır olun!. 


2021 yılında neler yaşayacağınızı merak mı ediyorsunuz? En iyi falcılarımız sizin için burada!

Nostradamus'un 2022 için kehanetleri

Baştan söyleyelim. Nostradamus'un 2022 tahminleri pek de iç açıcı değil.. Felaketler, seller, savaş ve saldırılarla dolu.

1. Amerikan dolarının çöküşü

 Nostradamus tahminlerine göre 2022'de enflasyon kontrol edilemez boyutlara ulaşacak ve Amerikan dolarının çöküşü gerçekleşecek. Bunun yanında altın, gümüş ve bitcoin yatırım yapmanın fayda sağlayacağı varlıklar olarak değerlendirilecek. 

2. Kıtlıklar ve salgın hastalıklar

Nostradamus doğal afetler sonucunda salgın hastalıklar ve büyük kıtlıkların meydana geleceğini öngörüyor. Koronavirüs salgını buna dair ilk işaret. Ve Nostradamus bu yalnızca ilerdeki felaketlerin başlangıcından ibaret. Ayrıca birçok ülke kıtlıkla mücadele etmek zorunda kalacak. 

3. Nükleer bomba felaketi


« Kırk yıl boyunca gökkuşağı çıkmayacak ; kırk yıl boyunca da onu her gün göreceğiz: Dünya daha kuraklaşacak ve zamanı geldiğinde korkunç seller meydana gelecek. »


Nostradamus'un 2022 kehanetlerine göre, bir nükleer bomba patlayacak. Bu durum iklim değişikliklerine sebep olacak ve Dünya'nın uzaydaki konumunu değiştirecek. 

4. Küresel ısınma zirveye ulaşacak.

Nostradamus "Kral ormanları kaplayacak, gökyüzü yarılacak ve tarlalar sıcaktan yanacak". diye yazar. Bu kehanet Amazon ormanlarının yok olacağının ve ozon tabakasındaki yırtılmanın artmasıyla dünyanın küresel ısınmaya neden olan zararlı ışınlara daha çok maruz kalacağının habercisi olabilir. 

5. Önemli bir siyasi liderin ölümü

Uzmanlara göre Nostradamus bu yıl önemli bir siyasi liderin yaşamını yitireceğini öngörüyor. Elbette günümüz siyasi arenasında çok sayıda siyasetçi var ama bu kişinin medyada en çok yer alan isimlerden olacağı söyleniyor: Kuzey Kore lideriKim Jong-un ya da Rusya Federasyonu'nun başkanı Vladimir Putin ölümcül bir kazaya kurban gidecek isimler olabilir. 

6. Güneş fırtınaları

Nostradamus seller, kuraklıklar ve depremlerden başka 2022'de Güneş fırtınaları olacağını da öngörüyor. "Suların yükseleceğine ve dünyanın kendi kendine çökeceğine şahit olacağız" diye rivayet ediyor. .

7. Yapay zekanın insanlığı kontrol altına alması

Birçok bilim insanının ilgi duyduğu bu alan aynı zamanda endişe de uyandırıyor. Ve kâhine göre yapay zeka insanlık için hiç de faydalı olmayacak. Nostradamus uzmanlarının yorumlarına göre yapay zeka onu kullananlar üzerinde kontrol sağlamaya başlayabilir. Bu risklerin bilimsel temeli olduğunu da unutmayalım!

8. Bir meteor yağmuru dünyayı yok edecek


« Üç gece boyunca gökten ateşler yağacak. Gökyüzü hem korkutucu hem de ürpertici bir güzellikte görünecek ; kısa süre sonra da bir deprem olacak. »


Bu dörtlük dünyanın yakında bir meteor yağmuru tehlikesiyle karşı karşıya olduğuna işaret ediyor. Eğer okyanusa çok büyük bir taş düşerse bu, büyük zararlara yol açacak dev tsunamilere sebep olabilir. Suların yükselişiyle öngörülmesi imkânsız felaketler ortaya çıkabilir. 


Artık Nostradamus'un 2022 yılı için kehanetlerini biliyorsunuz. Peki bu yıl sizin yaşamanızda neler olacak? 2022 için yıllık burç yorumlarınızı keşfedin!


Nostradamus'un 2021 kehanetleri nelerdi?

1. Açlık ve salgın hastalıklar
2. Sel, kuraklık ve deprem gibi doğal afetler
3. Kaliforniya'da deprem
4. Tıpta ilerlemeler


Bize yorum bırakın

Yorumlar

Çok güzel haberler vermiş merhum nostradamus yani sonunda zalim insanoğluna haddini bildirecek yüce yaradan

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.