Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ünlü Kahin Nostradamus’un 2018 İçin Kehanetleri

Nostradamus kehanetleri günden güne gerçekleşiyor.
Ünlü kahin 2018 için neler öngördü?
2018'de bizi neler bekliyor?


Nostradamus Nelerin Yaşanacağını Öngördü?


16. yüzyılda Fransa’da yaşayan Nostradamus, günümüze kadar süren kehanetlerin bir bir gerçek çıkmasıyla ününü koruyor. Kehanetleri gerçekleştikçe ünü artıyor ve yazdıklarına olan ilgi de çoğalıyor.

Gelmiş geçmiş en büyük kahin olarak bilinen Nostradamus aslında bir eczacı. Yaşadığı zamanda büyücülük ve fal ölümle cezalandırıldığı için Nostradamus kehanetlerini semboller aracılığıyla defterine aktarmıştır. Günümüzde bu yazıların bir çoğu uzmanlar tarafından çevrilmiştir.

🔮 Uzmanlarımız Geleceğinizi Söylesin 🔮

Gerçekleşen kehanetleri arasında Fransız İhtilali ve 11 Eylül saldırılarına kadar pek çok önemli tarihi olay bulunmaktadır.

kahin nostradamus

 

İşte Nostradamus’un 2018 yılı ve sonrası için öngördüğü bazı kehanetler:

 ❤ Sevgilinizle Evlenecek Misiniz? ❤

Şiddetli depremler baş gösterecek:

Nostradamus, 2018 yılında Amerika başta olmak üzere dünya genelinde büyük felaketler yaşayacağını yazmıştır. Kahine göre büyük bir deprem meydana gelecek ve deprem daha başka çevresel felaketleri tetikleyecek.

 

Ekonomik kriz: 

Nostradamus'un kitabında şöyle bir cümle yer alıyor: 'Zenginler ölüp ölüp dirilecek'. Bu da uzmanlar tarafından, ekonomik krizler sonucu genel bir fakirleşmeye gidileceği şeklinde yorumluyor.

 << Ekonomik Kriz Sizi Etkileyecek Mi? >>

Üçüncü Dünya Savaşı: 

Ünlü kahinin ''Les Propheties'' kitabında bahsedilen en dikkat çeken kenanettir. Bu kehanete göre 2018 itibariyle politik olaylarla beraber Üçüncü Dünya Savaşı başlayacak. Nükleer ve biyolojik silahların da kullanılacağı bu savaşın Avrupa’da başlayıp tüm dünyaya yayılacağı söyleniyor.

Kahin Nostradamus kehanet

Kuyruklu Yıldız Çarpması: 

Nostradamus'un kitabında şöyle bir cümle yer alıyor: 'Gökyüzünde görünecek olan bir kuyruklu yıldızla beraber büyük bir felaket gerçekleşecek. Nükleer terör ya da doğal felaket gezegeni tahrip edecek'.

 

Tıpta gelişmeler: 

Gelişen teknoloji ve bilim saaha da uyesinde insan ömrü dzayacak, insanoğlu 200 yaşına kadar yaşayacak, 80 yaşındaki insanın 50 yaşında görünmesi mümkün olacak.

 


 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.