Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ünlü Kahin Nostradamus’un 2021 İçin Kehanetleri

Nostradamus bundan yüzyıllar evvel yaptığı tahminlerin güvenilirliğiyle tanınır. Onun dörtlüklerinin kehanet niteliğine sahip olduğu ve dünyadaki büyük değişimlere işaret ettiği söylenir. Peki Nostradamus 2021 için neler öngörmüştü? Şimdilik tek söyleyebileceğimiz tahminlerinin hayli endişe verici olduğu...

Yüzyıllardan beri, Nostradamus'un kehanetleri inceleniyor ve geleceğimiz hakkında bilgiler veriyor. 2021 yılına dair tahminlerini keşfetmeye hazır olun!. 


2021 yılında neler yaşayacağınızı merak mı ediyorsunuz? En iyi falcılarımız sizin için burada!


Nostradamus'un 2021 yılı için kehanetleri

Şimdiden söylemesi, Nastradamus'un 2021'e dahir kehanetleri pek de iç açıcı sayılmaz. Ufukta bir dizi felaket, doğal afet, saldırı ve karmaşa görünüyor. 

1. Zombi saldırısı ?!

Nostradamus'un 2021'e dair belki de en uçuk kehaneti bu. İddiasına göre bu zombiler bir Rus bilim insanının insanı zombiye çeviren bir biyolojik silah geliştirmesiyle ortaya çıkacak.

2. Açlık ve salgın hastalıklar

Nostradamus çok sayıda doğal afetin sebep olduğu salgın hastalıklar ve kıtlıklar öngörüyor. Elbette bu, akıllara Coronavirüs'ü getiriyor. Nostradamus'a göreyse bu sadece bir başlangıç.

3. Güneş fırtınaları 

Nostradamus'un öngördüğü doğal afetler arasında seller, kuraklıklar ve depremlerin yanı sıra güneş fırtınaları da yer alıyor. "Suların yükseleceğini ve yerkürenin çökeceğini göreceğiz" diyerek iklim değişikliğine işaret ediyor. 

4. Kaliforniya'da deprem

Büyük kahin ayrıca 2021 yılında Kaliforniya'da büyük çaplı bir deprem olacağını iddia ediyor. Ona göre bu deprem o kadar büyük olacak ki ayakta bina bırakmayacak!  

5. Dünyaya bir kuyruklu yıldız çarpacak.

Nostradamus dünyaya bir kuyruklu yıldızın çarpacağını ya da en azından çok yakınından geçeceğini haber veriyor. "Ateş ve upuzun parıltılar gökyüzünü aydınlatacak". NASA'nın da önümüzdeki yıllarda bir kuyrukluyıldızın dünyaya isabet edeceğine dair açıklamaları mevcut ve yetkililere göre etkisi Hiroşima'dan 15 kat fazla olacak. 


Nostradamus'un 2021'e dair 5 büyük kehanetini artık öğrendiniz. Peki sizi neler bekliyor?  Falınıza baktırabilir ya da 2021 yıllık burç yorumlarınızı keşfedebilirsiniz!  


Nostradamus'un 2020 kehanetleri nelerdi?

1. Üçüncü Dünya Savaşı
2. Radikal dini hareketlerin yükselişi
3. Seller ve kasırgalar
4. İklim değişikliklerinin zirveye ulaşması
5. Tıpta gelişmeler


  

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Çok güzel haberler vermiş merhum nostradamus yani sonunda zalim insanoğluna haddini bildirecek yüce yaradan

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.