Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2019 Burç Yorumlarınız

Uzman astroloğumuz Hüseyin Akdağ tarafından hazırlanan yıllık burç yorumları, 2019'a dair tüm detayları açığa çıkarıyor. Duygular, aşk ilişkileri, iş hayatınız ve maddi durumunuzla ilgili merak ettiğiniz her şey 2019 burç yorumlarınızda!

2019 yılında beni neler bekliyor?  Eski sevgilimle barışacak mıyım? Yoksa yeni bir ilişki mi beni bekliyor? Yeni bir iş mi yoksa terfi mi? En sonunda ev alabilecek miyim?

Satürn Oğlakta, otuz yıldır olmadığı kadar güçlü! Satürn, sert öğretmen, karmanın efendisi… Satürn bize önemli yüzleşmelere ve önemli çözülmelere doğru ilerlediğimizden bahsediyor. Ay düğümleri yengeç - oğlak aksında olacak. Gökyüzü bizi içsel bir yolculuğa çağırıyor. Her şeyin başladığı yere dönüyoruz: aile, kökler, çocukluk… Toplumsal konular, toplumsal yapı biraz daha ikinci plana düşüyor. Toplumun temel yapı taşı olan aileye tutuluyor mercek! Anne ve babaya, onların anne ve babalarına, onlarla ilk buluşmaya, onlarla başladığımız yolculuğa…

Karmanın Efendisi Satürn, güç kaybeden temayı anlatan Güney AY Düğümü etkileşiminde Pluto da devrede olacak, toplumsal yapıda, iş hayatında büyük bir değişim bekliyor bizi, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Yoksa sekiz yüz yılda bir olan ve 2020 yılının sonunda Kova burcunda gerçekleşecek büyük mutasyonun temelleri mi atılıyor? Kova çağına doğru ilerlerken… "Büyük Değişim" bizi bekliyor. Neyin farkında olmamız gerekiyor bu yolculukta? Neyi anlamanın vakti geldi? Neyin sorumluluğunu almamız gerekiyor? Yengeç - oğlak aksında gerçekleşecek tutulmalar bizi hangi kadersel etkilerle buluşturuyor?

İç sesimizi duymanın, zamanı çok daha verimli kullanmamız anlamına geldiği bir yıl bekliyor bizi! Bakalım burada nelere dikkat etmeliyiz! Kökleri güçlü olanın göklere uzanma şansı vardır. "Muhtaç olduğunu kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur." diyen atamız sanki bu zamanlarda neyin değerli olacağını hatırlatmış gibi! Yavaş ve emin adımlarla ilerleme zamanı!

Astrolog Hüseyin Akdağ'ın hazırladığı yıllık burç yorumlarında 2019'da burcunuz için öne çıkan gelişmeleri keşfedin. Bu yıl burcunuzu iş, aşk, sağlık ve para konularında neler bekliyor? Yıllık burç yorumlarınızı keşfedin!


Yeni yılda neler olacak?

  • Gerçek aşkı ne zaman bulacağım?
  • Bu sene hamilelik var mı?
  • Maaşımda yükselme olacak mı?

Yaşamımızda yaklaşık iki buçuk yıldır süre gelen zorlu sınav tamamlanarak yeni ve olumlu bir hava etrafımızı sarıyor. Her sınav bizi yeni bir döngüye hazırlar. Sınav çat diye gelmez! Önce dersler gelir. Bunun farkında olan için süreç daha keyiflidir. Değilse ‘’Ne oluyor ya!’’ moduna girilir. Ne olacak canım! Bilmiyor musun? Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir.


2019 Burç YorumlarınızBize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.