Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2022 Yılında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Uzman astrologlarımız tarafından hazırlanan yıllık burç yorumları, 2022 yılına dair tüm detayları açığa çıkarıyor. Duygular, aşk ilişkileri, iş hayatınız ve maddi durumunuzla ilgili merak ettiğiniz her şey 2022 burç yorumlarınızda!I
Ücretsiz 2022 Burç Yorumları

2022 yılında sizi nelerin beklediğini öğrenmek için burcunuzu seçin


2022 Burç Yorumları: Ruhunuza temas edin

Son yıllarda yaşadığınız derin değişimler, dönüşümler ve sorgulamaların ardından (2019 sonu, 2020 ve 2021 başı, farklı koşullara elimizden geldiğince uyum sağlamaya çalıştığımız dönemlerden sonra (2021), acaba 2022 yılında ne gibi gelişmelerle karşılaşacağız? 


2022 hem spiritüel yönümüzle temas kurmamızı sağlayan hem de kapasitelerimizi duyduğumuz. güveni tekrardan kazandığımız umut ve gelişim dolu bir yıl olacak. 2021 yılının tamamını etkisi altına alan Kova burcundaki Satürn ve Boğa burcundaki Uranüs Karesi’ni göz ardı etmemiz mümkün değil. Artık tam Kare söz konusu olmasa ve giderek etkisini yitirse de 2022 yılında geri planda varlığını korumaya devam edecek. Özellikle de Ocak ayında ve Ağustos ayından Aralık başına kadar. 


Gezegenlerin bu konumu istediğimiz şekilde ilerlememize engel olan bazı zorluklara sebep olacak. Bu durum kişisel özgürlüklerimiz, değişime yönelik isteklerimiz ve bireysel projelerimiz ile daha yerleşik yapılar, alışkanlıklar hatta yasaklar arasında kalmamıza yol açabilir. Geniş çaplı düşündüğümüzde bu yıl da devam eden bu konum 2021 yılında Covid yüzünden özgürce ve huzurlu bir şekilde yaşamımızı sürdürmemize engel olan zorlukları akla getirebilir. Ama yine de bu durum kişiden kişiye farklılık gösterdiği için engellerle daha bireysel bir düzlemde karşılaşmanız da mümkün.   
Neyse ki 2022 yılında bol olumlu etkilere sahip günler de geçireceğiz:

Şubat ayında Balık burcundaki Jüpiter ile Boğa burcundaki Uranüs Sekstili girişimlerimizde ve işi hayatımızda ilerleme kaydetmek adına karşımıza çıkan fırsatları değerlendirme konusunda bize yardımcı olacak. İkna kabiliyetimizi de artıracak. 

Nisan ayında Balık burcundaki Jüpiter-Neptün Kavuşumu sayesinde daha cömert, açık görüşlü ve toleranslı davranacağız. Bu açının mistik boyutu sayesinde spiritüel bir uyanış yaşayabiliriz. Mayıs ayındaki Balık burcundaki Jüpiter ile Oğlak burcundaki Plüton Sekstili stratejik düşünme becerimizi, hırslarımızı ve zihinsel kapasitemizi artıracak. Kanaatlerimize duyduğumuz güvenimizi artıracak. Bu açı, kimi burçların politik düşünme ve müzakere becerisini artırıp, insanları daha kolay etkilemelerine yardımcı olabilir.

✨ Önce Ocak ayından Mayıs ayına kadar, sonra da Kasım ayında Balık burcunda Transit hâlinde olan Jüpiter özellikle Su burçlarına (Yengeç, Akrep, Balık) ve Toprak burçlarına (Boğa, Başak, Oğlak) destek olacak. Onları daha sosyal, anlayışlı kılacak ve sevdiklerine karşı daha korumacı davranacaklar. Jüpiter’in etkisi altında bu burçlar etraflarında huzurlu bir atmosfer yaratmaya çabalayacak. Zenginlikten ziyade iç huzur ve kişisel tatmin peşinde koştukları için kendilerini çok daha rahat hissedecekler!

✨Mayıs ortasından Ekin sonuna kadar sonrasında da Aralık sonunda Koç burcunda Transit konumda olan Jüpiter Ateş burçlarına (Koç, Aslan, Yay) ve Hava burçlarına (İkizler, Terazi, Kova) destek olacak. Onların hırslarını, güç istençlerini, hızlarını ve verimliliğini artıracak. Bu burçlar bu dönemde çok daha hevesli, atik, şanslı ve pozitif bir tavır sergileyecek.

👉 Özgürlüklerimiz kimi zaman kısıtlansa da 2022 yılının çok daha mutluluk verici, yapıcı olduğunu ve bizi tatmin edeceğini söylemek mümkün. Tek yapmamız gereken hedeflerimize ulaşmak konusunda çok aceleci ve sabırsız davranmamak!


Hangi burçlar güzel bir yıl geçirecek?

2022’de 6 burç çok güzel bir yıl geçirecek. Bu burçlar şöyle:


Koç - Boğa – İkizler - Terazi - Oğlak - Balık

Yıldızlar 2022’yi güzel geçirmeniz için karşınıza birçok fırsat çıkaracak. Tadını çıkarın !▸▸▸▸▸

2022'yi rahat geçirecek burçlar

1. Balık: 2022’de hedeflerinize ulaşmak için birçok araca sahipsiniz ve çok sayıda gök cismi sizden yana.  Değer verdiğiniz hedeflerinizi somutlaştırmak için bu yılı iyi değerlendirin ve rüyalarınızı gerçeğe dönüştürün!


2. Boğa: 2022 yılında kendinize daha çok güveniyorsunuz ve cesursunuz. Bütün insanlara yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek konusunda haklı olduğunuzu kanıtlamak istiyorsunuz. Bomba gibisiniz! 


3. Oğlak: Sezgileriniz giderek keskinleşiyor ve analiz becerilerinizle de birleşince harika bir potansiyel ortaya koyuyorsunuz. Özel yaşamınızda ise daha çok eğlenmeye, yakınlarınızla vakit geçirmeye ve ailenizi büyütmeye zaman ayırıyorsunuz.


4. Terazi: Eğer dikkatiniz dağılmazsa 2021 yılındaki kazanımlarınızı artırıp daha makul bir ilerleme kaydetmeniz mümkün. Ufukta bir evlilik mi var? Yoksa yeni bir iş kontratı mı imzalayacaksınız? Her şey mümkün!2022'de zorluklarla karşılaşacak burçlar

Aslan: Yüksek moraliniz özellikle yılın ikinci yarısında size destek olacak. Kötü bir yıl geçirdiğiniz söylenemez ama profesyonel olarak bir türlü istikrara ulaşamıyorsunuz. Fırsatları kaçırmamak için kazanımlarınıza ve deneyimlerinize sırtınıza dayayıp potansiyelinize güven duymanız gerek. 


Başak: Esasen kötü bir yıl geçirmiyorsunuz çünkü duruşunuz çok sağlam ve insanların takdirini topluyorsunuz. Yorulmaktan, zorluklardan ve tuzaklardan kesinlikle korkmuyorsunuz ve kaderinizi cesur bir şekilde kucaklıyorsunuz. Yine de mücadeleye devam etmeniz gerek. Ne de olsa hayat inişli çıkışlı bir yoldur! 


Yay: Satürn uzun soluklu işlerinizde size destek oluyor ve Jüpiter yılın ikinci yarısındaki başarınızı garanti ediyor. Buna rağmen Neptün yüzünden yoldan çıkabilirsiniz ve Uranüs de gündelik yaşamınızı kötü sürprizlerle sarsıyor. Esas önemli olan soğukkanlılığınızı korumaktan geçiyor. 


▸▸▸▸▸


2022'nin en önemli tarihleri

2022 yılına üzerimizde büyük etkilere sahip tarihler damgasını vuracak. Uzman astrologlarımız bize 2022’de dikkat etmemiz gereken tarihleri bizlerle paylaşıyor. 

  • 6 Mart: Kova burcunda Venüs Mars Kavuşumu

6 Mart’ta aşk hayatınızla ilgili çok daha hevesli davranacaksınız. Sizi sahiplenici dürtüler değil tutkunuz harekete geçiriyor. Partnerinizi olduğu hâliyle seviyorsunuz ve bu kadar değer verdiğiniz bir varlığı değiştirmeye çalışmıyorsunuz. Kova burcundaki Venüs ve Mars Kavuşumu sayesinde diyalog kurmaktan, paylaşım yapmaktan ve etkileşim içinde olmaktan hoşlanıyorsunuz. 

  • 3 Haziran: Merkür Boğa burcunda düz hareketine başlıyor

3 Haziran’dan itibaren elektronik aletleriniz artık size kötü sürprizler  yapmayacak. Ulaşım esnasında ya da işlerinizdeki gecikmeler ya da aksilikler, iptal edilen ya da geç kaldığınız randevular ve yanlış anlaşılmalar artık geride kalıyor çünkü bu tarihten itibaren Merkür Boğa burcunda düz hareketine tekrar başlıyor. 

  • 1 Ağustos: Boğa Burcunda Mars Uranüs Kavuşumu - Kova burcundaki Satürn Karesi

Bir engeli aşıp uzun süredir belirsiz hâlde olan bir meseleyi  çözüme kavuşturabilirsiniz. Boğa Burcunda Mars Uranüs Kavuşumu - Kova burcundaki Satürn Karesi harekete geçme isteğinizi kamçılıyor, cesaretinizi artırıyor, sizi bir karar almaya ya da artık kapanması gereken bir defteri kapatmanıza yardımcı oluyor.


  • 22 Aralık : Oğlak burcundaki Venüs Boğa burcundaki Uranüs’le Üçgen açı yapıyor. 

22 Aralık’ta ister ailenizle, ister arkadaşlarınızla ister partnerinizle ilgili olsun duygusal yaşamınızı ilgilendiren harika bir sürpriz sizi bekliyor olacak. İlişkiniz varsa beklenmedik bir aktivite aracılığıyla partnerinizle daha çok yakınlaşma fırsatına sahipsiniz.  Bekarsanız Oğlak burcundaki Venüs ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki Üçgen açı sayesinde umut vadeden bir tanışıklık yaşıyorsunuz. 


Burcunuzun elementine göre 2022’yi nasıl geçireceksiniz?

Zodyaktaki her burç bir elementle ilişkilendirilir. Burcunuzla bağlantılı element yılınızın nasıl geçeceğini belirler.


Ateş
Koç, Yay, Aslan
Toprak
Boğa, Başak, Oğlak
Hava
İkizler, Terazi, Kova
Su
Balık, Yengeç, AkrepAteş burçları: Asla vazgeçmeyin!

Satürn sizi kimi zaman önünüzü kesse de yaşamınızı biçimlendiriyor ve harekete geçtiğinizde daha başarılı olabilmeniz için planlarınızın olgunlaşmasını beklemenizi öğütlüyor. Ayrıca Jüpiter mayıs ortasından ekim sonuna kadar ve Aralık ayı boyunca şans ve başarı konusunda en büyük destekçiniz olacak.


👉 👉 Koç, Aslan, Yay


Toprak burçları: Cesur olun!

Plüton geçirdiğiniz değişimlere katkıda bulunuyor. Uranüs sizi alışkanlıklarınızın, kanaatlerinizin ötesine geçmeye yönelttiği ölçüde dönüşümü benimsiyorsunuz. Zincirlerinizi kırmanıza ve korkularınızdan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Yılın ikinci yarısında zorluklar karşısında yorulsanız da özgüveninizi yitirmiyorsunuz.

👉 👉 Boğa, Başak, Oğlak


Hava Burçları: Doğru bir strateji

Satürn beklentilerinize daha uyumlu bir şekilde hareket etmek adına yaşamınızı yeniden düzenlemenize yardımcı oluyor. Hiçbir şeyi şansa bırakmıyorsunuz ve ilerleme kaydetmek için çaba sarf ediyorsunuz. Jüpiter yılın ikinci yarısında karşınıza birçok fırsat çıkaracak. Bunları değerlendirmesini bilin!

👉 👉 İkizler, Terazi, Kova


Su Burçları: Yıla iyi bir başlangıç yapıyorsunuz!

Neptün size ilham veriyor ve Plüton sezginizi zirveye çıkarıyor ama özellikle yılın ilk yarısının yıldızı siz olacaksınız. Jüpiter sizi koruyor ve Ocak ayından Mayıs ortasına kadar ve Kasım ayı boyunca becerilerinizi artırıyor. Böylelikle yaşamın her alanında başarı şansınız artıyor. 

👉 👉 Yengeç, Akrep, Balık
2022'de Duygusal Yaşamınızda Neler Olacak?

2022 yılının minör açıları arasında çok sık görülmeyen bir şekilde Venüs’ün yaptığı Kavuşumların altını çizebiliriz. (Beş Kavuşum’dan dördünde Venüs’ü görüyoruz). Venüs duyguların gezegeni olduğu için daha sağlam ilişkilerin ve içten dostlukların karşımıza çıkacağını ve ailelerin daha mutlu olacağını söylemek mümkün. Geçtiğimiz yıl içinde sıkışıp kaldığımız duygusal ikilemler ortadan kalkacak. Sevgi 2022 yılında baskın çıkacak gibi gözüküyor. Birçoğumuz geçtiğimiz yıl pandemi sonucunda ortaya çıkan endişe verici olayların sebep olduğu kavgaların üzerine sünger çekecek. Şimdi barışma vakti!


Bize yorum bırakın

Yorumlar

Merhabalar yeni yil beni neler bekliyor 1976 dogumluyum tesekkurler

Zatiye Hacıoğlu 1972 Şubat ayı doğumluyum, bu yıl ki süreç benim için nasıl geçecek?

Zatiye Hacıoğlu 1972 Şubat ayı doğumluyum, bu yıl ki süreç benim için nasıl geçecek?

1963 dogum 58 yas akrep bur bu yıl beni neler bekliyor

Bu ekizler burçu benim burcum bu yıl benim için süper geçecek gibi gözüküyor İnşallah yazdıklarınız doru olur bu yıl benim için süper geçer umarım hakketende yazdıniz gibi 2020 cı yıl benim için çok üzücü geçti çok aksilikler oldu aşkta kaybettim velilerimin güvenini kaybetdim arkadaşlıkda kaybetdim arkadaşlarım benim sırtımdan burdu bele hatta bu yıl hemen bitmesi için allaha yalvardım inşallah bu yıl benim için süper olacaq

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.