Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Rüyada Saçlarınn Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Rüyada saçların dökülmesi ne anlama gelir?

Saç yüzün çerçevesidir! Yüzün dengesini o sağlar ve genel yüz ifadesini tamamlar. Kadınlığın en önemli sembollerinden biri olan saçlar, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de oldukça önemlidir!


Kadınlar saç bakımına çok önem verir ve saçları onlar için önemli bir baştan çıkarma silahıdır. Erkekler de artık günümüzde saçlarına önem veriyor ve saç dökülmesi onlar için büyük sorun yaratıyor.


Rüyasında saçlarınızın döküldüğünü ve koparak elinize bir tutam saç geldiğini ya da kel kaldığınızı görünce  kendinizi iyi hissetmezsiniz. Ama hemen acele edip bunu kötüye yormayın! Saçın rengine, uzunluğuna ve miktarına (az ya da çok olmasına) göre farklı yorumlar yapılabilir. Rüya yorumları kişinin yaşına, inançlarına ve yaşam biçimine göre farklılık gösterir. Bu nedenle rüyadalarda tekrar eden motifler tek bir yoruma karşılık gelmez.


Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğreninSaç dökülmesiyle ilgili rüya tabirleri:

Kâbusları aslında sürekli kötüye yorumlamamak lazım. Bazen sadece hayatınızda olanları veya olacaklara yönelik bir uyarı görevi görürler ya da bazı detayları açığa çıkarırlar. Bu yüzden rüyalarınızla ilgili ne kadar çok detay hatırlarsanız o kadar iyi bir yorum yapabilirsiniz.  


1 - Rüyada çok fazla miktarda saçın dökülmesi: 

Hayatınızda maceraları ve yenilikleri müjdeleyen bir dönüm noktası yaşayacağınıza işaret eder. Yaşamınıza bolluk ve bereket geleceği veya arkadaş çevrenizin genişleyeceği anlamına da gelebilir.


2 - Rüyada bir tutam saç döküldüğünü görmek

Her konuda başarıya ulaşmanız için daha fazla çaba harcamanız gerektiğini işaret eder.


3 - Bir yakınınızın saçlarının döküldüğünü görmek

Rüyanızda başkasının saçlarının döküldüğünü görmek, o kişinin sağlığının kötüye gideceğine işaret eder.


4 - Rüyada beyaz saçların döküldüğünü görmek

Maddi sorunların yaşanacağına ve rüyayı gören kişinin yakında kendi işini kuracaksa, kayıplara uğrayacağına işarettir.Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.