Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Gelecekten Haber Veren Rüyalarımız Ne Anlama Geliyor?

Hiç sabah uyandığınız zaman rüyanızda olağanüstü, sihirli ve sarsıcı bir şeyler yaşadığınızı hissettiğiniz anlar oldu mu? Mutlu ya da tere batmış bir şekilde uyandığınızda, gördüklerinizin gerçek olup olmadığını sorguluyorsunuz. Rüyalarınız yoksa size gerlecekten mesajlar mı gönderiyor? İşte detaylar...

Belli bir durumla karşı karşıya kalan insanlar kimi zaman bu anı daha önce yaşadıklarını (aynı yerde, aynı insanlarla, aynı şartlarda) söyleyebiliyor. Bu olayları gerçekten deneyimleyebilirsiniz, ama rüyalarda! Bu rüyaların kişinin geleceğine açılan bir kapı olduğu düşünülebilir. Gelecekten haber veren rüyalar görüyorsak ne yapmalıyız? Onlardan faydalanmak için ve geleceğimizle ilgili önemli bir karar almadan önce bize gönderilen mesajları nasıl deşifre etmeliyiz? Yaşamınızda ya da işinizde değişiklikler mi yapmanız mı gerek? Yoksa partneriniz sizi en yakın arkadaşınızla mı aldatıyor? 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Bir rüyanın gelecekten haber verdiğini nasıl anlarız?

Gelecekten haber veren rüyalar kişinin bilincinde etkisi olan fenomenlerdir. Bu rüyalar bizi gelecekte yaşanacak çoğunlukla olumsuz sonuçları olan olaylar konusunda uyarır. Kısa ama iz bırakan bu rüyalar psişizmimizin kontrol dışı bir tezahürüdür. Gelecekte yaşanacak bir olay, bir durum ya da bir eylemimiz hakkında bir önsezi gördüğümüz söylenebilir. 

👉 Bu deneyim sanıldığı kadar nadir bir fenomen değildir çünkü çok sayıda insan hayatında en az bir defa gelecekten haber veren rüya gördüğünü belirtmiştir. 

Gelecekten haber veren rüyaları daha sık gördüğümüz zamanlar var mıdır?

Rivayete göre bedenimiz fiziksel olarak yorgun olduğunda, moral anlamda tükendiğimizde, çevremiz yüzünden daha hassas hissettiğimiz zamanlarda ve gündelik yaşamımızla ilgili endişelendiğimizde bu tarz rüyaları daha sık görürüz. Gelecekten gelen mesajların önemi ayın evrelerine göre de farklılık gösterir. Özellikle Dolunay evresi sezgilerimizin güçlendiği ve gelecekten haber veren rüyalar görme ihtimalimizin arttığı dönemlerdir. Genelde erotik ve seksüel etkileri olur ve uyandığımızda üzerimizde hoş bir etki bırakırlar. Ama bunun tam tersi de söz konusu olabilir! 

Bazı inanışlara göre, uyumadan önce gerçekleştirilen ritüeller kişinin gelecekten haber veren rüya görme şansını artırır. Bu ritüellerden biri Dolunay gecesinde Ay ışığına beyaz bir gül tutarak yapılır. Bu gülün doğrultusunda "içimdeki kehanet becerilerini uyandır" sözlerini söyleyen kişi daha sonra gülü alnına değdirmelidir. Yatmadan önce beyaz gül rüyalara güç vermesi için yastığın altına yerleştirilir. 

Rüyalarımızı ne ölçüde önemsemeliyiz?

Bugün teorileri halen öğretilmeye devam eden ve psikanalizin kurucusu olan Sigmund Freud'a göre rüyalar absürt bir fenomen olmaktan çok, derin anlamlara sahiptir. Rüya derinlerde yatan bir arzunun tatmin olmasına işaret eder. Freud, bugün birçok psikoterapistin de kullandığı bir rüya yorumlama metodu geliştirmiştir çünkü rüyalar incelenerek kaygı ve davranış bozuklukları çözüme kavuşturulabilir. 


👉 Kişinin rüyalarına yoğunlaşması bazı meselelerin çözülmesine yardımcı olacaktır. 

Fal bize yardımcı olabilir mi?

Gerçeğe çok benzeyen ama ne zaman meydana geleceğini bilmediğimiz olayları nasıl anlamlandırırız? Gelecekten haber veren bir rüyanın gerçekleşmesini engellemek mümkün müdür? Geleceği görme yeteneğine mi sahipsiniz? Falcılarımız doğru bilgilere sahip olduğu sürece geleceği yorumlama yeteneğine sahiptir. Onlardan rüyalarınızı yorumlamalarını isteyerek kendinizi daha rahat hissedebilir ve geleceğinize yönelik size faydası olacak kararlar alabilirsiniz.


Bir falcıyla iletişime geçmek sizi rüyalarınızın anlamlarına dair korkularınız ve endişelerinizden arındıracaktır. Rüyaların anlamlarını çözmeyi öğrenerek onlara ne ölçüde önem vermeniz gerektiğini kestirip bazı olaylar karşısında da temkinli davranabilirsiniz. 

Bu yazılarımız da hoşunuza gidebilir

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.