Epilasyonunuzu Ay’a Göre Ayarlayın !

tarihinde

Ay döngüsü, tırnaklarımızın ya da saçlarımızın uzaması kadar vücudumuzdaki kılları da etkiler. Dolayısıyla Ay'ın hareketlerine göre epilasyon için yıl içinde diğerlerinden daha uygun dönemler olduğu söylenebilir. Peki 2022 yılında hangi tarihler bu dönemlere karşılık gelir? Kıllarınızın daha yavaş uzamasını istiyorsanız epilasyon takvimini sakın kaçırmayın!

Epilasyonunuzu Ay’a Göre Ayarlayın !

Kılların daha yavaş uzaması için hangi dönemi tercih etmeli? Ay'ın Küçülme Evresinde!

Ayın evreleri bedenimizdeki kılların uzamasında doğrudan bir etkiye sahiptir. Özellikle daha yumuşak bacaklara sahip olmak istiyorsanız, epilasyon randevularınızı doğru tarihlere ayarlamanız gerekebilir. Epilasyon için ideal dönem Ay'ın küçülme evresine karşılık gelir. Daha açık bir şekilde ifade etmemiz gerekirse, bu Dolunay'dan Yeniay'a kadar geçen süreyi kapsar. Bu süreçte kıllar diğer dönemlere kıyasla daha yavaş uzar.

Kıllarınızı bu dönemde aldırırsanız, daha yavaş ve cılız bir şekilde uzayacaklardır. 


 Geleceğe dair sorularınız mı var ? En iyi falcılarımızla iletişime geçin.2023 için Epilasyon Takvimi

İşte epilasyon yaptırmak için ihtiyacınız olan Ay takvimi!. Ayın küçülme evrelerini içeren bu takvim, sizlere epilasyon için en ideal tarihleri sunuyor. Eğer epilasyondan en iyi şekilde verim almak istiyorsanız, bu tarihleri tercih edin. 

Aylar

Dönemler 🪒

Ocak 2023
7 - 21 Ocak
Şubat 2023
5 - 20 Şubat
Mart 2023
7 - 21 Mayıs
Nisan 2023
6 - 20 Nisan
Mayıs 2023
5 - 19 Mayıs
Haziran 2023
4 - 18 Haziran
Temmuz 2023
3 - 17 Temmuz
Ağustos 2023
 1 - 16 Ağustos
Eylül 2023
 31 Ağustos - 15 Eylül
Ekim 2023
29 Eylül  - 14 Ekim
Kasım 2023
28 Ekim - 13 Kasım
Aralık 2023
27 Kasım - 13 Aralık


 

Artık Ay'ın evrelerine göre epilasyon randevularınızı ayarlayabilirsiniz! Ay'ın saç üzerindeki etkileri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu yazımıza da göze atabilirsiniz: Saçlarınızı Ay takvimine göre kestirin!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Astrocenter Hakkında

1999 yılında kurulan Astrocenter, Astroloji alanında Dünya’da en net ve güvenilir içerik oluşturan en önemli sitelerden birisi olarak kabul edilmektedir. Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerinde hizmet veren Astrocenter, Astoloji alanında verdiği engin bilgilerle sektörde en güvenilir içeriği sunan site olarak kabul görmektedir.

Haftalık Burç Yorumları

Terazi'deki Ay, Koç'taki Merkür ile Karşıtlık "Bugün, duygusal denge ve zihinsel enerji arasındaki hassas dansı deneyimleyin. İletişim ve anlayış, aile ve kariyer arasında bir köprü kurabilir. Kendinizi ifade etmek için cesur olun, ancak başkalarının duygularına da saygı gösterin."

Günlük Burç Yorumlarınız

Boğa'daki Jüpiter, Boğa'daki Uranüs ile Kavuşum açısında "Bugün, manevi büyüme ve özgürlüğün birleştiği bir gün. Kendinizi yeniliklere açın ve hayatın size sunduğu fırsatları kucaklayın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey