Ay Suyu Nedir? Nasıl Yapılır?

tarihinde

Ay gündelik yaşamımızda önemli bir rol oynar. Döngüsü bizi ve hayatımızı etkiler. Özellikle de Dolunay zamanlarında! Dolunaylar, Ay suyu yapmak için ideal zamanlardır. İnsanı rahatlatan, arındıran ve ona enerji veren Ay suyuna dair her şey bu yazıda!

Dolunaylar 28 günde bir tekrar ederler ve hayatımızda önemli rol oynarlar. Bu zamanlarda kozmik enerjiler maksimum seviyede olduğu için Dolunay, bazı ritüelleri gerçekleştirmek, taşlarımızı enerjiyle doldurmak ve yararları saymakla bitmeyen meşhur Ay suyunu yapmak için idealdir. Dolunay gecesi şişelenen su onun enerjisiyle dolar ve bize canlılık katar!

    
       Özet: 

Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımıza danışın!Ay suyu nasıl elde edilir?

Suyu Ay'ın enerjisiyle yüklemek oldukça kolaydır ve rahat bir şekilde evde yapılabilir. 

Dolunay sırasında Ay suyu yapımı 

Elbette ki işleme Dolunay gecesi başlamalısınız. Bir sonraki Dolunay'ın ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyorsanız 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz. Bu ritüel için cam bir kap kullanmanız gerek. Kesinlikle plastik olmamalı. Her dolunay gecesi bu kabı doğal kaynak suyuyla doldurun ve Ay ışığının altında birkaç saat bekletin.


Uyarı: Ay suyunuzu tüm gece dışarda bırakmayın. Enerji yüklemesinin tam olması için su Güneş ışıklarına maruz kalmamalıdır. 


Eğer belli bir isteğiniz ve arzunuz varsa kabın etrafına değerli taşlar yerleştirebilirsiniz. Mesela pembe kuvars aşk için yeşil aventurin ise projelerinizde başarılı olmak için kullanılabilir.


Ay suyunun faydaları nelerdir?

Ay suyu çok çeşitli biçimlerde kullanılabilir. Ay suyunu yapmadan önce Ay ışıklarına mesaj iletmek adına suyu ne için kullanacağınızı düşünebilirsiniz.

Ay suyu nasıl kullanılır?

  • Güç veren bir içecek olarak

Bu suyu her sabah tüketerek kendinize bir kür yapabilirsiniz. Ayrıca onu siyah çay veya bitki çayları demlemek için kullanabilir, bu sayede bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir ve enerjinizi artırabilirsiniz. 

  • Çiçekleri sulamak için

Bahçenizi korumak ve beslemek için bu suyun nimetlendiren faydalanabilirsiniz.

  • Arındırıcı sprey olarak

Mesela etrafınızda ruhani bir temizlik yapmak ve kötü enerjileri kovmak için Ay suyunu bir sprey olarak kullanabilirsiniz. Arındırıcı bir etki için adaçayı, sakinleştirici bir etki için lavanta, yaratıcılığınızı kamçılamak içinse ametist koyabilirsiniz. Bu spreyi evinizde, arabanızda ya da yatağınızın üzerine sıkmak mümkündür. 

  • Saçınızı çıkarken

Saçlarınızın daha hızlı uzamasını istiyorsanız, saçlarınızı Ay suyuyla durulayabilirsiniz.

  • Taşlarınıza enerji yüklemek için

Değerli taşlar kullanıldıkça enerjilerini yitirir. Ay suyunuzu onları tekrar enerjiyle donatmak için kullanabilirsiniz. Taşlarınızın en az bir gece bu suyun içinde beklemesi yeterli olacaktır. 

  • Masaj yaparken

Ay suyu masaj için kullanılan vücut yağları ile karıştırıldığında sizi korkularınızdan arındıracak rahatlatıcı bir masaj yapmak için idealdir. 

eau de lune


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin