Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ay Suyu Nedir? Nasıl Yapılır?

Ay gündelik yaşamımızda önemli bir rol oynar. Döngüsü bizi ve hayatımızı etkiler. Özellikle de Dolunay zamanlarında! Dolunaylar, Ay suyu yapmak için ideal zamanlardır. İnsanı rahatlatan, arındıran ve ona enerji veren Ay suyuna dair her şey bu yazıda!

Dolunaylar 28 günde bir tekrar ederler ve hayatımızda önemli rol oynarlar. Bu zamanlarda kozmik enerjiler maksimum seviyede olduğu için Dolunay, bazı ritüelleri gerçekleştirmek, taşlarımızı enerjiyle doldurmak ve yararları saymakla bitmeyen meşhur Ay suyunu yapmak için idealdir. Dolunay gecesi şişelenen su onun enerjisiyle dolar ve bize canlılık katar!

    
       Özet: 

Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımıza danışın!Ay suyu nasıl elde edilir?

Suyu Ay'ın enerjisiyle yüklemek oldukça kolaydır ve rahat bir şekilde evde yapılabilir. 

Dolunay sırasında Ay suyu yapımı 

Elbette ki işleme Dolunay gecesi başlamalısınız. Bir sonraki Dolunay'ın ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyorsanız 2021 Ay takvimimize göz atabilirsiniz. Bu ritüel için cam bir kap kullanmanız gerek. Kesinlikle plastik olmamalı. Her dolunay gecesi bu kabı doğal kaynak suyuyla doldurun ve Ay ışığının altında birkaç saat bekletin.


Uyarı: Ay suyunuzu tüm gece dışarda bırakmayın. Enerji yüklemesinin tam olması için su Güneş ışıklarına maruz kalmamalıdır. 


Eğer belli bir isteğiniz ve arzunuz varsa kabın etrafına değerli taşlar yerleştirebilirsiniz. Mesela pembe kuvars aşk için yeşil aventurin ise projelerinizde başarılı olmak için kullanılabilir.


Ay suyunun faydaları nelerdir?

Ay suyu çok çeşitli biçimlerde kullanılabilir. Ay suyunu yapmadan önce Ay ışıklarına mesaj iletmek adına suyu ne için kullanacağınızı düşünebilirsiniz.

Ay suyu nasıl kullanılır?

  • Güç veren bir içecek olarak

Bu suyu her sabah tüketerek kendinize bir kür yapabilirsiniz. Ayrıca onu siyah çay veya bitki çayları demlemek için kullanabilir, bu sayede bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir ve enerjinizi artırabilirsiniz. 

  • Çiçekleri sulamak için

Bahçenizi korumak ve beslemek için bu suyun nimetlendiren faydalanabilirsiniz.

  • Arındırıcı sprey olarak

Mesela etrafınızda ruhani bir temizlik yapmak ve kötü enerjileri kovmak için Ay suyunu bir sprey olarak kullanabilirsiniz. Arındırıcı bir etki için adaçayı, sakinleştirici bir etki için lavanta, yaratıcılığınızı kamçılamak içinse ametist koyabilirsiniz. Bu spreyi evinizde, arabanızda ya da yatağınızın üzerine sıkmak mümkündür. 

  • Saçınızı çıkarken

Saçlarınızın daha hızlı uzamasını istiyorsanız, saçlarınızı Ay suyuyla durulayabilirsiniz.

  • Taşlarınıza enerji yüklemek için

Değerli taşlar kullanıldıkça enerjilerini yitirir. Ay suyunuzu onları tekrar enerjiyle donatmak için kullanabilirsiniz. Taşlarınızın en az bir gece bu suyun içinde beklemesi yeterli olacaktır. 

  • Masaj yaparken

Ay suyu masaj için kullanılan vücut yağları ile karıştırıldığında sizi korkularınızdan arındıracak rahatlatıcı bir masaj yapmak için idealdir. 

eau de lune


Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.