Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kader Nedir? Kaderimizi Değiştirmek Mümkün Müdür?

Kader nedir? Değiştirilebilir mi? Hayatta tüm başımıza gelecekler daha önceden belirlenmiş midir?

 

Kader Nedir?

Hayatımızı sadece biz mi yönlendiririzi yoksa tüm hayatımız yazılmış mıdır?

 

İnsanlar çoğu kez kaderin önceden belirlendiğine ve hiçbir şeyin değiştirilemeyeceğine inanır, ancak bu gerçekten doğru mu?

Bir kişinin kaderi, şartların ve faktörlerin kombinasyon tarafından kararlaştırılır. Bazıları bir kişinin doğum anında zaten karara bağlanmış durumda olduğunu ve bazıları daha sonradan kendileri şekillendirmiş olarak söylüyor. Kaderimizi oluşturan beş faktör vardır:

 

1. Ruhumuzun eğilimi, bu aynı zamanda karma olarakta bilinir

2. Aile çevresi

3. Sosyal iklim

4. Kendi çabalarımız ve öz disiplinimiz

5. Başkalarının Etkisi

☯ Kaderinizi Türkiye'nin En iyi Medyumlarına Sorun ☯

 

Kaderimizi şekillendiren faktörlerin arasında bazıları yerleşmiş ve bazıları yerleşmemiş durumdadır. Bu, kendi çabalarımızla kaderimizi değiştirecek belirli bir kapsamımız olduğu anlamına gelir. Faktör 2 (aile ortamı) ve faktör 3 (sosyal iklim) doğmadan önce "kararı alınan kader" olarak adlandırılması gereken unsurlardır; ancak, bunlar arasında da büyük bir sır var. Yani, her reenkarnasyondan önce ruhsal eğitim için bir plan hazırlıyoruz ve doğduğumuz için anne, baba, çevre, sosyal iklim ve cinsiyet gibi ayrıntıları kabul ettikten sonra doğuyoruz. Bununla birlikte, dünyaya doğduğumuz anda bunu unutuyoruz. Bu gerçeği bilerek kaderimizi oluşturan faktörleri başka bir şekilde sınıflandırabiliriz:

 

1. Reenkarnasyondan önce hazırladığımız plan

2. Dünyaya geldiğimizden beri çabalarımız

3. Ruhsal etkiler

 

Seçim Özgürlüğü Kaderimizi Şekillendiriyor:

Kaderimizi şekillendiren en önemli faktör aslında, hayatımızdaki dönüm noktalarında yaptığımız kararlardır. Şimdi olduğu gibi hayatımız, belirli bir olayla karşılaştığımızda aklımızın eğilimlerine göre yaptığımız seçimler sonucunda yaratılıyor. Bu nedenle kişinin kaderini veya kaderini şekillendirmede en önemli unsur olan seçim özgürlüğünden başka bir şey olmadığı söylenebilir.

Karma Ruh Eğilimleri:

Bazı olaylarda nasıl tepki vereceğimizin ya da olaylara nasıl gördüğümüzü ve düşünebildiğimizi ruh eğilimlerimiz “karma” olarak açıklar. Geleneksel Budist felsefe, karmayı kaçamayacakları "kader" olarak açıklar. Bununla birlikte, karma, yalnızca belirli düşünceler üretmeye veya belirli koşullar altında belirli eylemleri yapma eğiliminde ruhun alışkanlıkları dizisidir. Karma kaderci düşüncelere yol açmaz ve kaderimizi şekillendirmede yalnızca bir faktördür.

 ❤ Falda Promosyon 10dakikası 4tl ❤

Sorumluluk Kabul İlkesi:

Ruh Dünyasında cehennem olarak bilinen, bir kişinin kaderinin %100 oranında yerleşmediğini ispat eder. Aslında, cehenneme gitmeyi planlayan kimse henüz yeryüzünde doğmamıştır ancak bugünkü insanların yarısından fazlası ölürken cehenneme gidiyor belki de. Başka bir deyişle, insanlar kendi kaderlerinden sorumludurlar ve cehenneme gitmek kendi yanlış kararlarının sonuçlarının sorumluluğunu üstlenmektir. Bu "Sorumluluk Alma” İlkesidir. Her zaman her şeyin bir nedeni vardır ve bu sebep her zaman bizim için yaratılmıştır.

 ☀ Kaderinizde Kim Var? Uzmanlarımız yanıtlasın! ☀

Kader Her Zaman Fethedilebilir:

Kendi kaderimizi şekillendirmenin başlangıç ​​noktası, diğer insanların ya da çevremizi bugünkü mutsuzluğumuza ya da hatalarımıza suçlamanın korkak tavrını terk etmektir; "Her şey bizim sorumluluğumuzdadır" duruşunu benimsemek zorundayız. Buna ek olarak, zihnimizin durumunu değiştirmek, kendi ruhumuzun eğilimlerini göz önüne almak ve aynı hataları tekrar yapmaktan kurtulmak önemlidir. Kendilerini ve başkalarını sorgulayıcı bir zihinle gözlemleyen, ruhlarının alışkanlıklarını, eğilimlerini, güçlü ve zayıf yönlerini keskin bir şekilde analiz eden ve kendilerini değiştirmeye ve mevcut benliğini atmaya çabalayan insanlar: bunlar kaderi değişecek olan insanlardır.

 

Bunları da Seveceksiniz

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi 

2018'de Burcunuzu Neler Bekliyor?

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün!

Saç Şekliniz Karakterinizi Anlatıyor

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.