Tarot 2024: Marta Öz size geleceğinizi anlatıyor!

tarihinde

Tarot ve astroloji uzmanımız Marta Öz, 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Elbette burçların tarot yorumları sayesinde! Her burç için seçilen beş kart, yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Sizi bu yıl nelerin beklediğini öğrenmek için hemen burcunuza tıklayın!

Tarot 2024: Marta Öz size geleceğinizi anlatıyor!

"Burcunuzun üzerine tıklayarak 2024 yılıyla ilgili tahminlerimi keşfedebilirsiniz. Geleceğinize dair daha fazla şey bilmek istiyorsanız benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tüm sorularınıza içtenlikle yanıt vereceğime emin olabilirsiniz." Marta Öz 

2024 yılı hepimiz için çok önemli bir yıl olacak ve daha önce benzerini hiç görmediğimiz büyük değişimlerin habercisi olacak. Bazı burçlar diğerlerinden daha yoğun bir yıl geçirecek, bazı burçlar ise bu yılı bir sonraki yıl için ihtiyaç duydukları gücü toplayarak değerlendirecek. Önce yükselen burcunuzu okuyun (yükselen burcunuzun derecesine bağlı olarak bir sonraki veya bir önceki burç size daha çok yakın olabilir), ardından Güneş burcunuzu ve Ay burcunuzu okuyun. Tarot tahminlerimizin altında, enerjisi bu çok özel yılda yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak totem kartınızı bulacaksınız.

Burcunuza özel 2024 tarot yorumlarınız: 

Astroloji ve tarot güçlerini birleştirerek size 2024'le ilgili nokta atışı tahminlerini sunuyor. Burcunuza tıklayın, bu yıl sizi nelerin beklediğini hemen öğrenin!

 • Koç

  Yılın ilk çeyreği

  2023'ün ilk çeyreğinde tüm liderlik yeteneklerinize ihtiyaç duyacaksınız ama bundan rahatsız olduğunuz söylenemez. Konumunuzu sağlamlaştırmak ve sevdiklerinizi, ailenizi, arkadaşlarınızı veya meslektaşlarınızı korumak isteyecek ve hatta belki de sizin için değerli olan bir meselenin sözcüsü olacaksınız. Muhteşem cesaretiniz, başlangıçta size aşılmaz görünen engelleri aşmanıza yardımcı olacak, ancak adaletsizliğe göz yummaya hazır değilsiniz. Bu sağlam duruşunuz, iş hayatınızla ilgili gelişmeleri olumlu yönde etkileyecek. Ne de olsa canla başla çalışıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin gözünü korkutmanın asla istenen sonuçlara götürmediği aşk hayatınızda biraz daha yumuşak davranmanız gerek.
  Bazı anlarda geri adım atmak, içinize dönmek ve durum değerlendirmesi yapmak isteyebilirsiniz; bu da ilişkinizdeki, ailenizdeki veya işinizdeki konumunuzu güçlendirecektir. Bekârsanız ciddi bir ilişkiye başlama şansınız yüksek, zaten bir ilişkiniz varsa beraberliğinizi resmiyete dökmeye, birlikte yaşamaya veya ailenizi genişletmeye karar verebilirsiniz. 

  Yılın ikinci çeyreği

  İlkbahardan itibaren, zihninizdeki fikirler giderek somutlaşıyor ve potansiyelinizi tam olarak ortaya koymaya hazır hissediyorsunuz. Zihniniz açık, size nelerin engel olduğunu fark ediyorsunuz ve hedeflerinize ulaşmak için elinizdeki tüm imkânları kullanmaktan çekinmiyorsunuz. Doğal olarak sahip olduğunuz Çekim Yasası tekniklerini hatırlamanın tam zamanı. Bağımsız hareket etme ihtiyacınız, hedeflerinize ulaşmanızı askıya almanıza sebep olacak bazı fedakarlıklar yapmanızı gerektirebilir. Ancak bu geçici bir durum. Kaçınılmaz olarak birçok seçenek arasında bir seçim yapmanız gerek. Pek sabırlı olduğunuz söylenemez ve kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Ama aslında bu tam da evriminizi engelleyen bağları veya kalıpları kırmanıza yardımcı olacak. İşlerinizi toparlamakta zorlanıyorsunuz. Bu süreçte iyi niyetli ve pragmatik bir kişi size yardımcı olabilir.

  Yılın üçüncü çeyreği

  Yaz mevsimi size gülümsüyor. Yeni bir dönemece girdiniz ve sizi hiçbir şey durduramıyor! Aldığınız kararların doğru olduğundan eminsiniz ve doğal cazibeniz insanların olaylara sizin gibi bakmasını sağlıyor. Heyecanınız herkese yayılıyor ve stratejik beceriler geliştiriyorsunuz. Finansal anlamda destekleniyorsunuz ve uzun vadeli bir vizyonunuz var. Etrafınızı hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak insanlarla çevreliyorsunuz. Bu da size güven veriyor ve konumunuzu korumanıza yardımcı oluyor. Geçmişinizden bir tanıdık yeniden karşınıza çıkabilir ama ona bir şans daha vermeden önce iki kez düşünün!

  Dördüncü çeyrek

  Yılın son birkaç ayı biraz daha kaotik geçebilir. Bir yandan, önceki ayların enerjisinden hâlâ faydalanıyorsunuz; diğer yandan, dış koşullar önceki aylara göre biraz daha az elverişli olduğundan, kazanımlarınızı korumayı öğrenmeniz gerekiyor. Otorite konusunda çatışmalar söz konusu olabilir ya da insanlar yolunuzu tıkayabilir... 😡 Size zarar veren insanlarla bağlarınızı koparmaya karar verebilir veya halının altına süpürdüğünüz şeylerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu elbette hoş bir şey değil ama potansiyelinize ulaşmak istiyorsanız gerekli bir adım...  Bu yıla özgü kartınız: İmparator 👑

  İmparator hayatınızdaki istikrar ve güvenliği garanti altına alır. Merak etmeyin,  her şey kontrol altında! Sıkı çalışmaya devam edin, odaklanın ve hiçbir şeyin yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Disiplin ve pratik bir yaklaşım sizi başarıya götürecektir. Ancak, hayattaki basit şeyleri gözden kaçırmayın ve her şeyi de ciddiye almayın. Eğlenmek için kendinize zaman ayırın!Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Aslan burcu için 2024 yılının kartları

En iyi uzmanlarımız 2024'le ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

"Ermiş" Tarot Kartı

Falınızda Ermiş kartı çıktı, peki bu geleceğiniz bağlamında ne anlama geliyor? İçe kapanmayı ve disiplini sembolize eden bu kart yönüne göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilir. Bu kart mevcut yaşamınıza dair derin sorgulamalar ve değişimlere işaret eder. Ermiş yeterli ruhani seviyeye ulaşmıştır ve bunu diğer insanlarla paylaşmaya hazırdır. Seçtiği yola kararlı bir şekilde devam eder ve amacına tam anlamıyla bağıdır. Peki bu Ermiş bize neler söylemek istemektedir?

"Âşıklar" Tarot Kartı

Tarot destesinde altıncı kart Âşıklar kartıdır. Sevgiyi ve büyük değişimi sembolize eder. Gelin daha fazlasını yazımızda keşfedin.

Tarotta Aşkla İlgili Kartlar

Aşkla ilgili geleceğinizi mi merak ediyorsunuz? Tarot kartları aşk ilişkileri söz konusu olduğunda ideal bir kaynaktır! Tarot uzmanlarımız destede aşkla ilgili işaretlere sahip kartların anlamlarını sizler için yorumluyor.

En Sevilen Yazılar

Melekler tarotu nedir? Nasıl bakılır?

Melekler hayatımız boyunca yanımızda dururlar ve doğumumuzdan beri bizleri korumaktadırlar. Fakat melekler sadece onlardan yardım talep ettiğinizde size yardımcı olur, aksi takdirde gökyüzünden sadece size sevgiyle bakarlar!

Tarot kartlarının anlamları

Tarot kartları geçmişi, bugünü ve en çok da geleceği öğrenmek için danıştığımız kartlardır. Falı bakan insanın enerjisiyle ve yorumlamasıyla, yaşadığınız ve yaşayacağınız durumlara ışık tutar. Bu dosyamızda tarot kartlarının anlamlarına eğiliyoruz.

Tarot Aşk Falı

Tarot ve aşk birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdır. Duygular ve gönül meseleleri her daim falın ve değişik öngörülerin konusu olduğundan, tarot size bu konularda kesin ve detaylı tahminler sunabilecek bir fal türüdür. Aşk tarotu dosyamızla aşk ve ilişki geleceğinize yakından göz atabilirsiniz.

Lenormand Kartlarının Tarot Kartlarından Farkı Nedir?

Lenormand ve Tarot tamamen farklıdırlar ve farklı okuma stilleri gerektirirler. Lenormand, Tarot'un yapamadığı bilgileri verir. Ama bu doğru mu? Lenormand kartları ve tarot arasındaki farklar ve benzerlikler üzerine bir göz atalım.

Burcunuza Dair Her Şey