Eve Uğursuzluk Getiren Eşyalar

tarihinde

Evimiz, kendimizi rahat ve huzurlu hissetmek istediğimiz en temel yerlerden biridir. Gelgelelim sahip olduğumuz bazı eşyalar uğursuzluk getirir ve düzenimizi, iç huzurumuzu ve mutluluğumuzu bozan negatif enerjileri çekerler. Evde pozitif enerjiler çok önemlidir. Dolayısıyla bu nesnelerden kurtulmaya özen gösterin!

Eve Uğursuzluk Getiren Eşyalar

Can sıkıntısı, karamsarlık, depresyon, bitmek bilmeyen kavgalar ve bir türlü rahatlayamama hâli... İnsanın evinde kendini kötü hissetmesinden daha berbat bir şey olamaz! Bu sorunu çözmek istiyorsanız çevrenizde spiritüel bir temizlik yapıp size uğursuzluk getiren eşyalardan kurtulabilirsiniz. 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Evinize kötü enerjileri çeken dört eşya

1. Acı verici hatıralar

Hepimizin evinde eski sevgilimizin fotoğrafı ya da çok sevsek de bize ihanet etmiş biri tarafından hediye edilen bir nesne vardır. Bize acı verici anıları çağrıştıran nesnelerden uzak durmak gerekir. Duygusal anlamda çok yüklülerdir ve sembolik olarak negatif dalgalara sahiplerdir. Eğer onlardan kurtulmanız mümkün değilse de bir kartona kapatıp bodrumunuzda ya da 

2. Kırık eşyalar

Çatlamış, kırık ya da zarar görmüş mutfak eşyalarını tıpkı lekeli ve yırtık çamaşırlar gibi evinizde bulundurmamanız gerekir. Bu tür eşyalar uğursuzluk getirir. Üzüntüyü, melankoliyi, pişmanlıkları çağrıştırırlar ve mutluluktan uzak bir yuvada yaşadığınızı hissettirirler. 

3. Yapay bitkiler

Dekorasyon söz konusu olduğunda bitkiler olmazsa olmazdır. Çünkü eve Feng Shui enerjisi sağlarlar. Yine de hem kendimizin hem de gerçek bitkilerin enerjilerini engelleyen yapay bitkilerden uzak durmak gerekir. Taze çiçekleri tercih edin ve kaktüslerinizden kurtulun. Kaktüslerin finansal problemleri çağırdığı söylenir. Onlar yerine bereket ve uğur getiren para ağacı ya da şans bambusunu tercih edin.

4. Kötü durumdaki aynalar

Kırık ya da zarar görmüş aynalardan kurtulmak gerekir çünkü uğursuzluk getirirler. Ayrıca aynaları koyduğunuz yere de dikkat etmeniz gerekir çünkü bu şekilde negatif enerjileri çekebilirler. Mesela bir odanın içinde enerji sirkülasyonunu engelleyip dinlenmenizi ve rahatlamanızı zorlaştırabilirler. 

Ev ortamınızın iç dünyanız açısından çok önemli olduğunu unutmayın. Burcunuza göre size en iyi gelecek dekorasyonu keşfedin.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Melek sayısı 888 ne anlama geliyor?

Her yerde 888 sayısını görüyorsunuz ve bu da kafanızı mı karıştırıyor? Doğru yerdesiniz zira cevaı biliyoruz ve sizi çok mutlu edecek! Bu sayı dizisini görmek iyiye işarettir. Koruyucu meleğiniz size kol kanat geriyor ve artık emeklerinizin karşılığını alma zamanınızın geldiğinin farkında. İster maddi ister manevi olsun, yaşamınıza bolluk geleceği kesin. Daha fazlası için okumaya devam edin!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Bakla falı en pratik fallardan biri. Avrupa'ya çingeneler yoluyla yayılan bu fal türü, baklaların aldığı konuma göre yorumlanır. Peki bakla falı nasıl bakılır?

En Sevilen Yazılar

Melek sayısı 999 ne anlama geliyor?

999 sayısının peşinizi bırakmadığını mı hissediyorsunuz? Bu durumun tek açıklaması, koruyucu meleğinizin size bir mesaj göndermeye çalışıyor olmasıdır. Yaşamınızda radikal bir değişim meydana gelecek. Hedeflerinize ulaşmanıza engel olan negatif düşüncelerden kurtulun. Çevrenize sevgiyle ve umutla yaklaşırsanız, istediğniiz her şeyi başarabilirsiniz. Koruyucu meleğinizin izinden gidin ve mesajına kulak verin.

Tavus Kuşu Tüyü Ne Anlamlara Geliyor?

Tavus kuşu kadim zamanlardan beri insanı büyüleyen ve merakını uyandıran gösterişli bir hayvandır. Ortasında adeta bize bakan bir göz bulunan rengarenk tüyleri ise özellikle ilgi çeker. Peki tavus kuşu tüyü sık sık duyduğumuz üzere mutluluğa mı delalet eder?

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Burcunuza Dair Her Şey