Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Eve Uğursuzluk Getiren Eşyalar

Evimiz, kendimizi rahat ve huzurlu hissetmek istediğimiz en temel yerlerden biridir. Gelgelelim sahip olduğumuz bazı eşyalar uğursuzluk getirir ve düzenimizi, iç huzurumuzu ve mutluluğumuzu bozan negatif enerjileri çekerler. Evde pozitif enerjiler çok önemlidir. Dolayısıyla bu nesnelerden kurtulmaya özen gösterin!

Can sıkıntısı, karamsarlık, depresyon, bitmek bilmeyen kavgalar ve bir türlü rahatlayamama hâli... İnsanın evinde kendini kötü hissetmesinden daha berbat bir şey olamaz! Bu sorunu çözmek istiyorsanız çevrenizde spiritüel bir temizlik yapıp size uğursuzluk getiren eşyalardan kurtulabilirsiniz. 


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Evinize kötü enerjileri çeken dört eşya

1. Acı verici hatıralar

Hepimizin evinde eski sevgilimizin fotoğrafı ya da çok sevsek de bize ihanet etmiş biri tarafından hediye edilen bir nesne vardır. Bize acı verici anıları çağrıştıran nesnelerden uzak durmak gerekir. Duygusal anlamda çok yüklülerdir ve sembolik olarak negatif dalgalara sahiplerdir. Eğer onlardan kurtulmanız mümkün değilse de bir kartona kapatıp bodrumunuzda ya da 

2. Kırık eşyalar

Çatlamış, kırık ya da zarar görmüş mutfak eşyalarını tıpkı lekeli ve yırtık çamaşırlar gibi evinizde bulundurmamanız gerekir. Bu tür eşyalar uğursuzluk getirir. Üzüntüyü, melankoliyi, pişmanlıkları çağrıştırırlar ve mutluluktan uzak bir yuvada yaşadığınızı hissettirirler. 

3. Yapay bitkiler

Dekorasyon söz konusu olduğunda bitkiler olmazsa olmazdır. Çünkü eve Feng Shui enerjisi sağlarlar. Yine de hem kendimizin hem degerçek bitkilerin enerjilerini engelleyen yapay bitkilerden uzak durmak gerekir. Taze çiçekleri tercih edin ve kaktüslerinizden kurtulun. Kaktüslerin finansal problemleri çağırdığı söylenir. Onlar yerine bereket ve uğur getiren para ağacı ya da şans bambusunu tercih edin.

4. Kötü durumdaki aynalar

Kırık ya da zarar görmüş aynalardan kurtulmak gerekir çünkü uğursuzluk getirirler. Ayrıca aynaları koyduğunuz yere de dikkat etmeniz gerekir çünkü bu şekilde negatif enerjileri çekebilirler. Mesela bir odanın içinde enerji sirkülasyonunu engelleyip dinlenmenizi ve rahatlamanızı zorlaştırabilirler. 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.