Eve Uğursuzluk Getiren Eşyalar

tarihinde

Evimiz, kendimizi rahat ve huzurlu hissetmek istediğimiz en temel yerlerden biridir. Gelgelelim sahip olduğumuz bazı eşyalar uğursuzluk getirir ve düzenimizi, iç huzurumuzu ve mutluluğumuzu bozan negatif enerjileri çekerler. Evde pozitif enerjiler çok önemlidir. Dolayısıyla bu nesnelerden kurtulmaya özen gösterin!

Eve Uğursuzluk Getiren Eşyalar

Can sıkıntısı, karamsarlık, depresyon, bitmek bilmeyen kavgalar ve bir türlü rahatlayamama hâli... İnsanın evinde kendini kötü hissetmesinden daha berbat bir şey olamaz! Bu sorunu çözmek istiyorsanız çevrenizde spiritüel bir temizlik yapıp size uğursuzluk getiren eşyalardan kurtulabilirsiniz. 

Aklınızdaki tüm soruları tarot uzmanlarımıza danışmak ister misiniz? 

Evinize kötü enerjileri çeken dört eşya

1. Acı verici hatıralar

Hepimizin evinde eski sevgilimizin fotoğrafı ya da çok sevsek de bize ihanet etmiş biri tarafından hediye edilen bir nesne vardır. Bize acı verici anıları çağrıştıran nesnelerden uzak durmak gerekir. Duygusal anlamda çok yüklülerdir ve sembolik olarak negatif dalgalara sahiplerdir. Eğer onlardan kurtulmanız mümkün değilse de bir kartona kapatıp bodrumunuzda ya da 

2. Kırık eşyalar

Çatlamış, kırık ya da zarar görmüş mutfak eşyalarını tıpkı lekeli ve yırtık çamaşırlar gibi evinizde bulundurmamanız gerekir. Bu tür eşyalar uğursuzluk getirir. Üzüntüyü, melankoliyi, pişmanlıkları çağrıştırırlar ve mutluluktan uzak bir yuvada yaşadığınızı hissettirirler. 

3. Yapay bitkiler

Dekorasyon söz konusu olduğunda bitkiler olmazsa olmazdır. Çünkü eve Feng Shui enerjisi sağlarlar. Yine de hem kendimizin hem de gerçek bitkilerin enerjilerini engelleyen yapay bitkilerden uzak durmak gerekir. Taze çiçekleri tercih edin ve kaktüslerinizden kurtulun. Kaktüslerin finansal problemleri çağırdığı söylenir. Onlar yerine bereket ve uğur getiren para ağacı ya da şans bambusunu tercih edin.

4. Kötü durumdaki aynalar

Kırık ya da zarar görmüş aynalardan kurtulmak gerekir çünkü uğursuzluk getirirler. Ayrıca aynaları koyduğunuz yere de dikkat etmeniz gerekir çünkü bu şekilde negatif enerjileri çekebilirler. Mesela bir odanın içinde enerji sirkülasyonunu engelleyip dinlenmenizi ve rahatlamanızı zorlaştırabilirler. 

Ev ortamınızın iç dünyanız açısından çok önemli olduğunu unutmayın. Burcunuza göre size en iyi gelecek dekorasyonu keşfedin.

Bu içeriği okuyanlar bunları da mutlaka okuyor: 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Evreni Yöneten 14 Yasa Nelerdir?

Yoksa siz de her şeyin tesadüf eseri olduğuna ya da kaderinizin baştan belli olduğuna inananlardan mısınız? Unutmayın ki evren ne kadar büyük olursa olsun 14 temel yasayla yönetilir. Karma, çekim yasası ve ilahi birlik yasaları bunlardan yalnızca birkaçıdır. Yaşamınızda uyuma kavuşmak adına bu yasaları keşfedin!

İki İnsan Arasında Enerji Bağı Olduğunun Belirtileri

Tanıştığınız ya da yalnızca yolunuzun kesiştiği bir insanla aranızda çok güçlü bağların kurulabileceğini biliyor muydunuz? İki insan arasında enerji bağları nasıl kurulur? Bu bağ kurulduğu zaman tam olarak ne hissederiz? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda!

Bir "Işık İşçisi" Olduğunuzun 6 İşareti

Işık işçilerini şifacılar olarak nitelendirmek de mümkündür. İster insanların ruhunu, kalbini ya da bedenlerini iyileştirsenler, onlar için önemli olan tek şey çevrelerindeki insanlara iyilik yapmaktır. Eğer bir ışık işçisi olduğumuzun farkında değilsek içimizi harekete geçiren ateş sönebilir, iyileştirici ve onarıcı kapasitelerimizi yitirebiliriz. Bu yüzden de kendimizi iyi tanımak önemlidir. Peki sizce siz bir ışık işçisi misiniz?

En Sevilen Yazılar

İkiz Alevinizi Bulduğunuza Dair 6 İşaret

Ruh ikizlerini duymuş muydunuz? İkiz alevler ise bunun daha da üstünde bir bağa işaret eder. Dünyaya gelmeden önce belirlenen bu ruhlar sayısız hayat yaşamış, değişmiş ve deneyim kazanmıştır. Doğru zaman geldiğinde ikiz alevler birbiriyle tanışır ve alışılmışın dışında bir aşk yaşarlar. Bu olağanüstü bağ zamanın sınırlarını aşacak güçtedir. Aşağıda listelediğimiz altı kanıt sayesinde siz de gördüğünüzde ruh alevinizi tanıyabilirsiniz!

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, mistik güçleri olmayan insanlar tarafından bile yüzyıllardır gerçekleştirilen bir pratiktir. Eğer siz de ruhunuzun bedenininizden çıkmasını ve yaşama farklı bir gözle bakmayı arzu ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Astral seyahat yapmak için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Burcunuza Dair Her Şey