Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ayın burcu: Yayları tanıyalım

23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında Yayların doğum günlerini kutlayacağız. Yayların genel karakterini, onların hayata bakış açısını, beklentilerini ve 2016’nin onlar için nasıl sonuçlanacağını sizin için yazdık.

23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında Yayların doğum günlerini kutlayacağız. Yayların genel karakterini, onların hayata bakış açısını, beklentilerini ve 2016’nin onlar için nasıl sonuçlanacağını sizin için yazdık.

Genel Özellikleri

Yay’lar pratik zekâları ile başkalarının içinden çıkamadığı sorunları kısa sürede kavrar ve çözümler üretirler. El becerileri yüksektir bu da her işin üstesinden kolayca gelebilecekleri gücünü onlara verir. Dikkatsizlerdir diyebiliriz yaylar için bu sebepten kolayca riskli işlere atılabilirler fakat hatalarından dersler çıkarmayı bilmeleri ise büyük bir artı puan! :)

Yay burcu iseniz,

İçten ve iyimsersiniz! Arkadaşedinmeniz çok da zor değil, ama özgürlüğünüze o kadar düşkünsünüz ki sizi kısıtlayıcı arkadaşlıklarınızı sürdürmek biraz zor. Gemileri özgürlüğü için yakabilen yay burçlarına, özgür olabilecekleri ve emir almadan rahat bir ortamda çalışabilecekleri işleri tercih etmelerini öneririz.

Yay burcu biriyle beraberseniz;

Dikkatsiz, kaprisli ve patavatsız olmalarına alışmalısınız. Aynı zamanda çabuk sinirlenirler ama merak etmeyin çok çabuk sakinleşirler ve de asla kin tutmazlar. Karşınızdaki yay sizinle her zaman konuşacak, dertlerinizi dinleyecektir. Buna karşılık yalnızca sizin de onu dinliyor olmanızı beklerler. Size pahalı sürprizler yapmaktan ve sizinle yeni şeyler keşfetmekten büyük keyif alırlar.

 

Konusunda uzman astrolog ve falcılarımıza merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
HEMEN ARA

Yay burçlarını 2016’nin sonlarında neler bekliyor?

9 Kasım’dan beri görüşmeler, anlaşmalar, ticari konular, ziyaret ve seyahatler açısından oldukça aktif ve hareketli bir dönemdesiniz ve bu durum 19 Aralığa kadar devam edecek. Bu sıralar eğitsel uğraşlar içinde kendinizi geliştirebilirsiniz ve performansınızı fark ettirmeyi başarabilirsiniz.

19 Aralıktan sonra ise, yılbaşına doğru kariyer ve iş alanında bazı dağınıklıklar ve sizi evde meşgul eden, işe yönelmenizi zorlaştıran durumlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde kariyeriniz ve iş konuları açısından daha çok bekleme ve hazırlanma içinde olmanızı tavsiye ederiz.

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.