Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Oğlak Burcunun Genel Karakter Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burçları Zodyak grubunda birçok özelliğiyle öne çıkar.  Oğlak burcu kadını ve erkeğinin daha önce duymadığınız özelliklerini bizimle keşfedin.

 

Oğlak Burçları ve Genel Özellikleri

Toprak grubunda olan Oğlak burçları sarsılmaz ve güçlü karakterleri ve kendilerinden son derece emin oluşlarıyla tanınırlar. Özellikle dışarıdan bakıldığında soğuk dursalar da tanıdıkça çok sevecen oldukları görülür.

Özgüvenleri yüksektir ve kendi düşünceleri her zaman diğerlerinden daha önemlidir. Hayatlarında birinci sırada kariyer ve para, ikinci sırada ise aşk gelir. Yaşam amaçları her zaman kazanmak, kazanmak ve kazanmaktır. Kaybetmeye tahammülleri yoktur.

İş hayatlarında son derece başarılı olmalarının nedeni sorumluluk almaktan kaçmazlar ve işleri bitine kadar saatlerce ofisi terk etmezler. Ciddi ve sorumludurlar.

Oğlak burcunu diğerlerinden ayıran özellikleri ise mantık insanı olmalarıdır. Mantıklı gelmeyen bir işi asla hayata geçirmezler.

 

☞Kariyer planlarınızı bizimle paylaşın☜

Oğlak kadını♚:

Güzel ve duru yüzleriyle diğerlerinden ayrılan Oğlak kadını, güzelliğin yanı sıra güçlü kuvvetlidir. Genellikle ince olurlar ve fizikleri mankenlik yapmaya oldukça müsaittir. Güçlü karakterlerinin farkında olduklarından onunla beraber olan erkek ciddi düşünmüyor ise o ilişkinin ilerlemesi mümkün değildir. Oğlaklar, macera kadını değildirler, mantık insanıdırlar. Aşkhayatlarında yaşayacakları bir hayal kırıklığı onları alt üst eder.

 💞Sevgiliniz oğlak burcu mu? Uzmanlarımız sevgilinizle uyumunuzu yorumlasın 💞

Oğlak erkeği♛:

Oğlak erkeklerinin en önemli özellikleri yakışıklı, uzun boylu, güçlü kuvvetli olmalarıdır. Yakışıklıklarına bir de fevkalade giyim zevklerini eklersek kadınların gözdesi olduklarını söyleyebiliriz. Kendilerine olan güvenleri sınırsızdır ve genelde arkadaş çevrelerinde sessiz sakin olmalarıyla tanınırlar. Doğuştan gelen koruyucu bir yapıları vardır. Eğer bir derdiniz varsa bunu bir oğlak erkeğiyle tereddütsüz paylaşabilirsiniz.

 

Son olarak ünlü oğlak burçları:

Burak Özçivit, Kerem Cem, Mustafa Sandal, Filiz Akın, Semra Özal, Federico Fellini, Rudyard Kipling, Richard Nixon, Simone de Beauvoir, Martin Luther King, Mao Tsetung, Ebru Şallı, Çağla Şikel, Cem Uzan, Seda Sayan, Ricky Martin, Sienna Miller, Kate Moss ve İbrahim Tatlıses.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

Para Bolluk Bereket Ritüelleri

Kadınları yeterince anlıyor musunuz? İşte size Kadınları Tanıma Kılavuzu

10 Adımda Huzurlu ve Mutlu Bir Yeni Yıla Hazırlık!

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.