Mumların ve Alevlerinin Anlamları

tarihinde

Büyük spiritüel güçlere sahip olan mumlar, tarih boyunca ritüellerde ve büyülerde insanlar için önemli nesneler olmuştur. Bir mumu seçerken rengine önem verilmesi gerektiği gibi yanma biçimleri de göz ardı edilemeyecek anlamlar taşır. Mumlar sizlere çok önemli mesajlar iletebilirler. Alevlerde saklı mesajları keşfetmeye hazır olun!

Mumların ve Alevlerinin Anlamları

Mumlar, ritüellerde önemli bir role sahip nesnelerdir. Bu sebeple alevlerinin hareketlerine ve yanma biçimle özellikle dikkat etmek gerekir. Ruhları huzura kavuşturan ve kötü enerjileri kovan bu nesnelerin alevlerinde gizli mesajlar da ortaya çıkabilir.


Geleceğe dair sorularınız mı var? Anında cevaplarını öğrenin!


Sönen mumlar ne anlamlara gelebilir?

Bir mumun sönme anını dikkatlice seyredin. Bu sönüş anı aslında farklı anlamlara gelebilir: 

  • Eğer mum yanar yanmaz söndüyse, koruyucu meleğiniz isteğinizi gerçekleştirirken karşılaştığınız zorluklarda yardımınıza koşacak demektir.
  • Eğer birkaç defa sebepsiz yere sönüyorsa bu apaçık mesajı sakın ihmal etmeyin. Ritüele anında son vermelisiniz ve daha sonra tekrar denemelisiniz. bougie éteinte

Bir anda sönen alevlere özellikle dikkat edin. Bu olay bir ayrılık, sağlık problemi, işinizi kaybetmek gibi gelecekte yaşayacağınız önemli bir problemin habercisi olabilir. Mum eğer yarısına kadar yanıp söndüyse ritüeliniz ne yazık ki pek işe yaramayacak demektir.

Dumanı bol mum alevleri: Düşmanlarınızı açığa çıkarın

Eğer mumdan çok fazla alev çıkıyorsa, ilişkilerinizi gözden geçirmenin vakti gelmiş demektir.  Çevrenizde birileri size dürüst davranmıyor. İster iş çevrenizden ister arkadaşlarınızdan hatta ailenizden olsun, birilerinin sizin kötülüğünüzü istediği açık.

Eğer bir mum çok fazla duman çıkarıp normal bir şekilde yanmaya devam ediyorsa saklı düşmanınız açığa çıkacak demektir.

Anormal bir şekilde yanan: Direnişler

Eğer mum çok yavaş bir şekilde yanıyorsa, etkilemeye çalıştığınız kişi ritüelinize engel olmaya çalışıyor demektir. Bu olay ayrıca üzerinde çalıştığınız bir projeden vazgeçmenizin ve hemen harekete geçmek yerine beklemenizin daha iyi olabileceği anlamına da gelir. Bu durum bir girişim için söz konusu olduğu gibi bir aşk ilişkisini de ilgilendirebilir. 

Mum aksine aşırı hızlı bir şekilde yanıyorsa, bu ritüelinizin işe yaradığına işaret eder. Ama dikkat edin, bu tılsım geçicidir ve arkasından ikinci bir ritüel daha yapmak gerekecektir. 

Yanarken akan mumlar: Engellerle karşılaşacaksınız

Eğer mumdan çok fazla akıntı geldiğini fark ettiyseniz, bu durum koruyucu meleğiniz size isteğinizin gerçekleşmesinin önünde büyük engeller olduğunu söylemeye çalıştığına işaret eder.

bougie qui coule

Eğer fitil etrafında yağ birikiyorsa dikkatli olun! Bu çevrenizden birinin ölümünün habercisi olabilir. 

Mum alevlerinin anlamları:

Mumun kendisi gibi alevleri de birçok önemli anlamlara sahiptir. Onu gözlemlemeye vakit ayırın. Titreşimli mi yoksa kısık sesler mi çıkarıyor? 

  • Sabit alev: Eğer mumun alevi sabit bir şekilde parlak bir ışık yayıyorsa, bu olumlu gelişmelerin sizi beklediğine işaret eder. 
  • Titreşimli ya da anında yükselen alev: Yaşamınızda önemli bir gelişme yaşanacak. Bu değişim duygusal, profesyonel ya da finansal bağlamda meydana gelebilir. 
  • Dönen alevler: İçten olmaması ya da hile yapması önemli değil ama yakınlarız arasında bir hain saklanıyor. Bu tür alev ayrıca partnerinizin sadakatsizliğine de işaret edebilir. 
  • Değişken alevler: Eğer alevin yoğunluğu değişiklik gösteriyorsa yakın bir gelecekte hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz demektir. 
  • Çıtır çıtır ses çıkaran alevler: Karşılacağınız bazı problemler size engel teşkil edebilir. Bunlar çok ciddi sorunlar olmasa da durumun daha da kötüleşmemesi için hızlı bir şekilde harekete geçmek gerekir. Eğer bir alev yükseliyor ve çıtırtılara yol açıyorsa bulunduğunuz mekanda başka bir ruh olduğuna işaret eder.  Bu ruhun taşıdığı mesajı çözmekse pek kolay olmayacaktır. 

Uzmanlarımızın yorumu: Dikkatli olun

Mumun nasıl yandığına ve alevin nasıl hareket ettiğine dikkat etmek gerekir. Çünkü bu şekilde bize çok önemli mesajlar iletirler. Geleceğinizle ilgili sorularınız varsa, kendinizi biraz kaybolmuş hissediyorsanız, fal uzmanlarımızla iletişime geçin. Sizi can kulağıyla dinleyeceklerdir. 

Gelecek benim 


Nesnelerin gizli anlamlarına dair diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir: 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin