Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Meleklerle Yaşayın - Size Yardıma Geldiler

Melekler buradalar! Sizinleler ve siz enerjinizi açarsanız onlar size yardım etmek için hazırlar! Daha fazlası için yazımızı kaçırmayın!

Meleklerle Yaşamak

Size Yardıma Geldiler

Melekler bize sayılar ve işaretlerle bir çok mesaj gönderiyorlar. Yeter ki algılarımızı açalım ve onların bize söylediklerini anlayarak adımlar atalım.
Algılarımızı açarak onlardan yardım istemek de mümkün. Hem inancımızı hem de pozitif enerjimizi arttıran bu algılarımızı açma, tüm hayatımızı ve günümüzün rutinini değiştirecek harika bir yöntem.

<<< Dileğinizin Gerçekleşmesi İçin Sprituel Danışmanlık >>>


Meleklerden Nasıl Yardım İsteyebilirsiniz?

Meleklerimiz aslında hep bizimle. Onlarla iletişime geçmek ise size kalmış! Algılarınızı açmak ve enerjinizi onlara yöneltmek sizin üzerinize düşen tek görev.

Melek kelime anlamı olarak Allah’ın mesajını aktaran demektir. Aynı zamanda dünya üzerindeki büyük dinlerde melek inancı vardır. Hepimizin koruyucu melekleri biz doğduğumuz andan itibaren bizimledir. Onlar meleklerin genel amacı olan mutluluk ve huzuru amaçlar. Bu yüzden de bize çeşitli yollarla işaretler gönderirler.

Onlardan yardım istemek için konsantre olmanız ve net cümleler kurmanız şart. Onun dışında sesli ya da sessiz dilemek size kalmış. Bazı kişiler sesli konuşurken daha iyi konsantre olurlar. Bu durumda çekinmeden sesli dileğinizi ve yardım isteğinizi belirtebilirsiniz.

Bazı püf noktalar :

- İstediğinizi dileyebilirsiniz. Dileğiniz çok büyük ya da çok ufak bir şey de olabilir. Ama kesinlikle kendinizi onlara bırakın. Hemen cevap almadığınız için sabırsızlanmayın. Onlar sizin için en iyisini bilirler.

- Dileğinizin gerçekleşmesine hazırlanın, kalbinizin umut dolu olması ve pozitif olmanız çok önemli.

- Algılarınızı açın, birazdan belirteceğimiz bazı işaretler sizi dileğinize götürecek işaretler olabilir.

- Dileğiniz gerçekleşince meleklerinize teşekkür edin.

 <<< Kariyerinizde Hangi Adımları Atmalısınız? Danışmanlar Cevaplasın >>>

Meleklerin İşaretleri:

Tüyler:

Meleklerin bize olan sınırsız sevgisinin bir belirtisidir ve çok sıkça kullanırlar. Bol kuşun olduğu bir yerde tüy görmemeniz imkansız, zaten oralarda aramayın ama dikkat edin, hiç beklemediğiniz bir anda ve yerde, bazen kapalı ortamlarda bir anda beliren bir tüy göreceksiniz. Bu yazıdan sonra gördüğünüz ilk tüyü alın ve saklayın. O sizin şans tüyünüz. Daha sonrakiler için ise meleklerinize teşekkür edin ve sizi izledikleri için onlara güven duyun.

Gökyüzü :

Melekler yer ile gök arasındaki iletişimi sağlarlar. Onların en sevdiği mesajlardan biri de bulutlarla size işaret sağlamaktır. Bir arayış içindeyseniz ve bir sorunuza cevap arıyorsanız, derin bir nefes alın ve bulutlara odaklanın. Bazı şekiller sizi aradığınız cevaba yönlendirecektir. Eğer melek şekline benzer bir bulut görürseniz, içinizin huzur dolacağını hissedeceksiniz.

Işık:

Yansıma ve renkler meleklerin sevdikleri bir mesaj türüdür. Aklınızda bir soru varken, bir parıldama ya da ışık yansıması fark ederseniz, bu yoldaki trafik lambası da olabilir, aynanıza düşen güneş de mesajı anlamak size kalmış, bu sizi onaylama anlamına geliyordur.

<<< Yıldız Haritanızı Gerçek Astrologlar Çıkartsın >>>

Sayılar:

Sayılar çok önemli ve kolay bir iletişim yöntemidir. Melekler bu sayılarla size birçok konuda mesaj verir. Kahve falınızda çıkan sayılar çok yardımcı olabilir. Sayıların anlamlarını aşağıda bulabilirsiniz:

0: Allah seni seviyor ve seni kolluyor. Allah’ın sevgisini ve merhametini kalbinizde hissedin. 0 aynı zamanda sonuçlanma demektir. Belirsizlikler artık yok olacak.

1: Ne düşünüyorsan olacak! Bu negatif de olabilir. Dilek dilerken dikkat et. Düşüncelerin sayesinde birçok kapıyı açacaksın.

2: Her şey yolunda ve melekler senin yanında. İnancını koru, bir şeyin ortasındasın ve doğru yolda ilerliyorsun.

3: Büyük düşünürler ve filozoflar sana yardım edecek. Bunun için Mevlâna ya da Buda gibi yol gösterici kişilerin yazdıklarına göz atabilirsin. Bazen onların kitaplarından rasgele bir sayfa açıp okumak size birçok cevabı verecektir.

4: İşini Meleklere bırak ve gerisine karışma. Çok fazla kafa yoruyorsun ve yanlış adımlar atmaya ve karar değiştirmeye meyillisin. Halbuki meleklerine güvenmelisin onlar çoktan işlerini yapmaya başladılar.

5:Değişimler yolda ve sen doğru bir iş yapıyorsun. Bu yolda devam et. Melekler yolunu açtı. Bu sayıyı bir iş yaparken görüyorsanız cesaretlenmeniz gerek, melekler yanınızda!

6: Maddiyatı düşünmeyi bırak. İçine, maneviyata ve Allah’a dön. Cevapları orada bulacaksın. Huzur için buna ihtiyacın var.

7: Bir mucize geliyor. Melekler sana bir sürpriz hazırlıyorlar. Kendini hediyeye hazırla. Ne gelirse gelsin kabul edeceğini ve minnettar olacağını düşün. Yaşamın mucizelerinden biri yakın zamanda seni bulacak!

8: Sonsuzluğun işareti. Eğer bu sayıyı görüyorsan o an aklında olan soru hakkında sınırsız bir zenginliğe ulaşacaksın demektir. Bu para da olabilir bilgi de aşk da. Bol ve bereketli bir akım olacak. Aynı zamanda uzun zamandır dilediğin bir şeyin gerçekleşeceği anlamı da taşır. Uzun vadelidir.

9: Detaylarda ve yan yollarda zaman kaybetme. Hayat amacın ne? Bunu düşün, üzerinde çalış ve eyleme geç! İçindeki enerjiyi dışarıya çıkarma vakti geldi. Sana şu an bir görev verildi, bunu hayata geçir.

Bunları da Seveceksiniz

Paranızın Bereketini Nasıl Sağlarsınız? Enerji Yazısı

Melekler Hakkında Her Şey

Kadınları Erkeklerin Gözünde Daha Çekici Yapan 5 Şey

 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Aciklamalar çok net ve güzel, tesekkurler

342 rakamı çok sık karşıma çıkıyor bu tesadüf değil kesinlikle ne yapmalıyım bilemiyorum 341 bazen 340 da olabiliyo bu rakam

Bizimle iletişime geçin.