Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Meleklerden Yardım İstemenin Püf Noktaları

Melekler bize sayılar ve işaretlerle birçok mesaj gönderir. Yeter ki algılarımızı açalım ve adımlarımızı onların bize söylediklerini dikkate alarak atalım. Algılarımızı açarak onlardan yardım istemek de mümkün. Hem inancımızı hem de pozitif enerjimizi arttıran algılarımız, tüm hayatımızı ve günümüzün rutinini değiştirecek harika bir yöntem.

Yaşamınıza melekleri dahil edin

Melekler bize sayılar ve işaretlerle birçok mesaj gönderir. Yeter ki algılarımızı açalım ve adımlarımızı onların bize söylediklerini dikkate alarak atalım. Algılarımızı açarak onlardan yardım istemek de mümkün. Hem inancımızı hem de pozitif enerjimizi arttıran algılarımız, tüm hayatımızı ve günümüzün rutinini değiştirecek harika bir yöntem.


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
Meleklerden Nasıl Yardım İsteyebilirsiniz?

Meleklerimiz aslında hep bizimle. Onlarla iletişime geçmek ise size kalmış! Algılarınızı açmak ve enerjinizi onlara yöneltmek sizin üzerinize düşen tek görev.


Melek kelime anlamı olarak Allah’ın mesajını aktaran demektir. Aynı zamanda Dünya üzerindeki tüm büyük semavi dinlerde melek inancı vardır. Koruyucu melekleri biz doğduğumuz andan itibaren bizimledir. Koruyucu melekler bizim mutluluk ve huzurumuzu amaç edinir. Bu yüzden de bize çeşitli yollarla işaretler gönderirler.


Onlardan yardım istemek için konsantre olmanız ve net cümleler kurmanız şart. Onun dışında dileğinizi sesli ya da sessiz dilemek size kalmış. Bazı kişiler sesli konuşurken daha iyi konsantre olurlar. Bu durumda çekinmeden dileğinizi ve yardım isteğinizi sesli biçimde belirtebilirsiniz.


Bazı püf noktalar:

 • Her türlü şeyi dileyebilirsiniz. Dileğiniz çok büyük ya da çok ufak bir şey de olabilir. Ama kesinlikle kendinizi meleklerin rızasına bırakın. Hemen cevap almadığınız için sabırsızlanmayın. Onlar sizin için en iyisini bilirler.
 • Dileğinizin gerçekleşmesine hazırlanın, kalbinizin umut dolu olması ve pozitif düşünmeniz çok önemli.
 • Algılarınızı açın, birazdan belirteceğimiz bazı işaretler sizi dileğinize götürecek işaretler olabilir.
 • Dileğiniz gerçekleşince meleklerinize teşekkür edin.


Meleklerin İşaretleri:

Tüyler:
Tüyler, meleklerin bize olan sınırsız sevgisinin bir belirtisidir ve çok sıkça kullanırlar. Bolca kuşun bulunduğu bir yerde tüy görmemeniz imkânsız. Bakmanız gereken esas yer orası değil aramayın ama dikkatli olun. Hiç beklemediğiniz bir anda ve yerde, özellikle de kapalı ortamlarda bir anda karşınıza bir tüy çıkabilir. Bu yazıdan sonra gördüğünüz ilk tüyü alın ve saklayın. O sizin şans tüyünüz. Daha sonrakiler için ise meleklerinize teşekkür edin ve sizi izledikleri için onlara güvenin.


Gökyüzü:

Melekler yer ile gök arasındaki iletişimi sağlarlar. Onların en sevdiği mesajlardan biri de bulutlarla size işaret göndermektir. Bir arayış içindeyseniz ve bir sorunuza cevap arıyorsanız, derin bir nefes alın ve bulutlara odaklanın. Bazı şekiller sizi aradığınız cevaba yönlendirecektir. Eğer melek şekline benzer bir bulut görürseniz, içinizin huzur dolacağını hissedeceksiniz.Işık

Yansıma ve renkler meleklerin sevdikleri bir mesaj türüdür. Aklınızda bir soru varken, bir parıldama ya da ışık yansıması fark ederseniz, ki bu yoldaki trafik lambası da olabilir, aynanıza düşen güneş de.. Mesajı anlamak size kalmış, bu meleğinizin kararınızı onayladığı anlamına geliyordur.


Sayılar

Sayılar melekler için çok önemli ve kolay bir iletişim yöntemidir. Melekler bu sayılarla size birçok konuda mesaj verir. Kahve falınızda çıkan sayılar da size çok yardımcı olabilir. Sayıların anlamlarını aşağıda bulabilirsiniz:

 • 0: Allah sizi seviyor ve kolluyor. Allah’ın sevgisini ve merhametini kalbinizde hissedin. 0 aynı zamanda sonuçlanma demektir. Belirsizliklerin yok olacağı anlamına gelir.
 • 1: Aklınızdan ne geçiyorsa o gerçek olacak! Bu düşünceniz negatif de olabilir. Dilek dilerken dikkat edin. Düşüncelerin sayesinde birçok kapıyı açabilirsiniz.
 • 2: Her şey yolunda ve melekler sizin yanınızda. İnancınızı koruyun, bir değişimin ortasındasınız ve doğru yolda ilerliyorsunuz.
 • 3: Büyük düşünürler ve filozoflar size yardım edecek. Bunun için Mevlâna ya da Buda gibi yol gösterici kişilerin yazdıklarına göz atabilirsiniz. Bazen onların kitaplarından rasgele bir sayfa açıp okumak size birçok cevabı verecektir.
 • 4: İşinizi meleklere bırakın ve gerisi için endişelenmeyin. Her şeye çok fazla kafa yoruyorsunuz. Yanlış adımlar atmaya ve karar değiştirmeye meyillisiniz. Halbuki meleklere güvenmeniz yeter! Onlar çoktan işlerini yapmaya başladılar!
 • 5: Değişimlere hazır olun. Doğru yolda ilerliyorsunuz. Melekler önünüzü açtı. Bu sayıyı bir iş yaparken görüyorsanız cesaretlenmeniz gerek, melekler yanınızda!
 • 6: Maddiyatı düşünmeyi bırakın. İçinize, maneviyata ve Allah’a dönün. Cevapları orada bulacaksınız. Huzura kavuşmak için buna ihtiyacınız var.
 • 7: Bir mucize gerçekleşmek üzere. Melekler size bir sürpriz hazırlıyor. Kendinizi müfakatlara hazırlayın. Ne gelirse gelsin kabul edeceğinizi ve buna minnettar olacağınızı düşünün. Yaşamın mucizelerinden biri yakın zamanda sizi bulacak!
 • 8: Sekiz sonsuzluğun işaretidir. Eğer bu sayıyı görüyorsanız o an aklınızda olan soru hakkında sınırsız bir zenginliğe ulaşacaksınız demektir. Bu parayla da aşkla da ilgili olabilir. Bol ve bereketli bir enerji akışı olacak. Sekiz aynı zamanda uzun zamandır dilediğiniz bir şeyin gerçekleşeceği anlamı da taşır. Etkisi uzun da sürer.
 • 9: Detaylarda ve yan yollarda zaman kaybetmeyin. Hayattaki amacınız ne? Bunu düşünün, yoğunlaşın ve eyleme geçin! İçinizdeki enerjiyi dışarıya çıkarma vakti geldi. 


Bu yazılar da ilginizi çekebilir: 

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Aciklamalar çok net ve güzel, tesekkurler

342 rakamı çok sık karşıma çıkıyor bu tesadüf değil kesinlikle ne yapmalıyım bilemiyorum 341 bazen 340 da olabiliyo bu rakam

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.