Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

tarihinde

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Kaşınan yerlerimize göre gelecekten haberciler

Vücudumuz varoluşumuzda meydana gelen değişimleri dışarı yansıtır. Duyumsadığımız ve hissettiğimiz çok az şeyin içimizde saklı kaldığı bilinir. Kaşıntılar da bunun bir kanıtıdır! Bedenimize kulak vermeyi öğrenmemiz gerekir. Dermatologlara göre farkında bile olmadan günde en az 15 - 20 defa kaşınırız. Peki vücudumuz bize hangi mesajları ve işaretleri göndermek istiyor? Cevaplar bizde!

pierre aigue marine

Kaşıntılar belli anlamlara sahip olsalar bile kişiyi oldukça rahatsız ederler. Böyle bir durumda akuamarin taşı kullanın çünkü taş terapisinin esaslarına göre bu taş vücut üzerinde rahatlatıcı etkiye sahiptir.  

Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Profesyonel Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

Kaşıntıların anlamları: Nereniz kaşınıyor?

 • Baş üstü: Ufukta bir fırsat sizi bekliyor. Kafayı kaşımak genelde mutluluğa işaret eder.
 • Sağ yanak ya da kulak: Kendinizle ilgili kötü yorumlar almaya hazır olun.
 • Sol göz: Yakın zamanda bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız.
 • Sağ göz: Yakın zamanda biriyle karşılaşacaksınız. Kim bilir belki de eski bir arkadaşınızla hem de!
 • Burun içi: Acı çekiyorsunuz ve kaygılarınızla mücadele ediyorsunuz.  
 • L'extérieur du nez : cette zone vous indique que vous serez soit embrassé par la chance soit maudit
 • Ağız: Biri sizi öpmek için can atıyor ya da öpmeye hazırlanıyor!
 • Sol omuz: Ne yazık ki kötü bir gün geçireceksiniz. 
 • Sağ omuz: Birinin mirasına konacaksınız
 • Sol dirsek: Kötü bir haber alacaksınız.
 • Sağ dirsek: Güzel bir haber alacaksınız.
 • Sol ayak bileği: Birilerine borçlanacaksınız
 • Sağ ayak bileği: Elinize para geçecek. 
 • Sağ gövde: Sevdiğiniz biri sizi düşünüyor.
 • Karın: Eğer bir yakınınızla aranız bozuksa, barışma vakti geldi demektir
 • Kaş: Birisiyle yakınlaşacaksınız. 
 • Sol yanak ya da kulak: Güzel iltifatlar alacaksınız. 
 • Kalçalar: Bu bölge hareketliliği işaret eder. Yakın gelecekte başka bir yere taşınabilirsiniz.
 • Diz: Genelde dizlerini kaşıyan insanlar kıskançlıklarını ifade edecektir. Eğer sol diz söz konusuysa bu daha çok arkadan konuşmayla bağlantılıdır. 
 • Bacaklar: Çok hoş bir sürprizle karşılaşacaksınız
 • Sol ayak tabanı: Tatsız bir yolculuk yapacaksınız.
 • Sağ ayak tabanı: Yolculuğunuz aksine keyifli ve verimli geçecek. 
 • Sol el: Ufukta büyük harcamalar görünüyor.
 • Sağ el: Beklenmedik bir yerden para ya da önemli haberler gelebilir. vue ou des nouvelles importantes sont à venir
 • Parmaklar: Vücudun bu bölümü genelde gündelik yaşamın detayları karşısındaki sabırsızlığa ya da her şeyin mükemmel olması isteğiyle bağlantılıdır. 
 • Göğüs: Bu bölgedeki kaşıntılar, sahip olduğunuz ya da olmak istediğiniz çocuğunuza ya da partnerinize yönelik beklentilerinizi işaret eder.

Vücudumuz sırlarla doludur ve onla ilgili daha keşfedilecek çok şey var. Artık kaşıntıların gizli mesajlarını öğrendiğinize göre hapşırıkların anlamlarını keşfetmek de ilgilinizi çekebilir. Sonrasında bu mesajların doğruluğunu 2024 Yılı burç yorumları aracılığıyla teyit edebilirsiniz. 

Reading

Yeni Üyelere Özel Hoşgeldin Kampanyası 🔮

Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için ilk danışmanlıkta geçerli 10 dakika hediye!

10 DK Ücretsiz Fal ve Astrolojik Danışmanlık!

Astrocenter'da fal ve astrolojik danışmanlık hizmeti alan kullanıcıların %98'i memnun!

Hemen Keşfet! ✨

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Horus'un Gözü Ne Anlamlara Geliyor?

Horus'un Gözü ayrıca Udjat veya Wedjat olarak da bilinir. Bu koruyucu sembol, efsaneye göre babasının ölümünün intikamını almak isteyen Horus'un verdiği mücadeleye dayanır. Bu koruyucu gözü bir muska ya da tılsım olarak taşımak da mümkündür.

Göz Seğirmesinin Spiritüel Anlamı

Gözünüz seğiriyor, göz kapağınız istemsizce kasılıyor mu? Böyle bir durumda hemen tıbbi bir yorum yapmanız normal. Ancak göz seğirmeleri spiritüel anlamlara da gelebilir. Sağ mı yoksa sol gözünüz mü titriyor? Şans mı uğursuzluk mu getirecek? İyi haber mi yoksa kötü haber mi? Göz seğirmesinini spiritüel anlamda nasıl yorumlamalı?

Sol Elin Kaşınması Ne Anlama Geliyor?

Sol el avuç içiniz mi kaşınıyor? Bunun tesadüf olmadığını, arkasında gizli bir anlamın saklı olduğunu hissediyorsunuz. Haklısınız da! Elinize para mı geçecek, yoksa para mı kaybedeceksiniz? Eliniz kaşınıyorsa bunun parayla ilgili bir şey olduğundan emin olabilirsiniz...

Doğum Lekelerinin Anlamları

Çilek ya da şarap lekeleri olarak da bilinen ve derimiz üzerinde bulunan doğum lekeleri genellikle doğum anında fark edilir. Bu lekeler zamanla kaybolabilecekleri, kişinin onlara hayatı boyunca sahip olma ihtimali de vardır. Lekeler insan vücudunda tesadüf eseri ortaya çıkmaz. O halde ne anlama gelirler? Doğum lekelerinizin anlamlarını keşfetmeye hazır olun!

En Sevilen Yazılar

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Evde Karınca Olmasının Spiritüel Anlamı Nedir?

Karıncayı deyince genelde aklımıza sıkı çalışma becerisi gelir. Gerçekten de karıncalar çalışkanlığın, bir amaca ulaşmak için harcanan enerjinin, sabrın, inancın ve planlılığın sembolüdür. Evinizde karınca bulduysanız, bu yaşamınızdaki genel bir tatminsizlik haliyle yüzleşmenizi sağlayacak pozitif bir değişimin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Kelebeklerin Gizli Anlamları

Kelebek, görkemli ve ilgi çekici dış görünüşüne kavuşmadan önce sadece bir kozadan ibarettir. Bu da onu neşenin ve değişimin sembolü yapar. Yaşamınızda ya da rüyalarınızda karşınıza bir kelebek çıkıyorsa bu tesadüf değildir! Kelebeklerin gizli anlamlarını keşfetmeye hazır olun...

Burcunuza Dair Her Şey