Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

tarihinde

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!
Vücudumuz varoluşumuzda meydana gelen değişimleri dışarı yansıtır. Duyumsadığımız ve hissettiğimiz çok az şeyin içimizde saklı kaldığı bilinir. Kaşıntılar da bunun bir kanıtıdır! Bedenimize kulak vermeyi öğrenmemiz gerekir. Dermatologlara göre farkında bile olmadan günde en az 15 - 20 defa kaşınırız. Peki vücudumuz bize hangi mesajları ve işaretleri göndermek istiyor? Cevaplar bizde!


pierre aigue marine

Kaşıntılar belli anlamlara sahip olsalar bile kişiyi oldukça rahatsız ederler. Böyle bir durumda akuamarin taşı kullanın çünkü taş terapisinin esaslarına göre bu taş vücut üzerinde rahatlatıcı etkiye sahiptir.  Yaşamdaki bazı gizli mesajlar aslında burnunuzun ucunda! Falcılarımızla bunları keşfetmeyi öğrenin.


Kaşıntıların anlamları: Vücudumuzdaki bölgelere farklı işaretler!

 • Baş üstü: Ufukta bir fırsat sizi bekliyor. Kafayı kaşımak genelde mutluluğa işaret eder.
 • Sağ yanak ya da kulak: Kendinizle ilgili kötü yorumlar almaya hazır olun.
 • Sol göz: Yakın zamanda bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız.
 • Sağ göz: Yakın zamanda biriyle karşılaşacaksınız. Kim bilir belki de eski bir arkadaşınızla hem de!
 • Burun içi: Acı çekiyorsunuz ve kaygılarınızla mücadele ediyorsunuz.  
 • L'extérieur du nez : cette zone vous indique que vous serez soit embrassé par la chance soit maudit
 • Ağız: Biri sizi öpmek için can atıyor ya da öpmeye hazırlanıyor!
 • Sol omuz: Ne yazık ki kötü bir gün geçireceksiniz. 
 • Sağ omuz: Birinin mirasına konacaksınız
 • Sol dirsek: Kötü bir haber alacaksınız.
 • Sağ dirsek: Güzel bir haber alacaksınız.
 • Sol ayak bileği: Birilerine borçlanacaksınız
 • Sağ ayak bileği: Elinize para geçecek. 
 • Sağ gövde: Sevdiğiniz biri sizi düşünüyor.
 • Karın: Eğer bir yakınınızla aranız bozuksa, barışma vakti geldi demektir
 • Kaş: Birisiyle yakınlaşacaksınız. 
 • Sol yanak ya da kulak: Güzel iltifatlar alacaksınız. 
 • Kalçalar: Bu bölge hareketliliği işaret eder. Yakın gelecekte başka bir yere taşınabilirsiniz.
 • Diz: Genelde dizlerini kaşıyan insanlar kıskançlıklarını ifade edecektir. Eğer sol diz söz konusuysa bu daha çok arkadan konuşmayla bağlantılıdır. 
 • Bacaklar: Çok hoş bir sürprizle karşılaşacaksınız
 • Sol ayak tabanı: Tatsız bir yolculuk yapacaksınız.
 • Sağ ayak tabanı: Yolculuğunuz aksine keyifli ve verimli geçecek. 
 • Sol el: Ufukta büyük harcamalar görünüyor.
 • Sağ el: Beklenmedik bir yerden para ya da önemli haberler gelebilir. vue ou des nouvelles importantes sont à venir
 • Parmaklar: Vücudun bu bölümü genelde gündelik yaşamın detayları karşısındaki sabırsızlığa ya da her şeyin mükemmel olması isteğiyle bağlantılıdır. 
 • Göğüs: Bu bölgedeki kaşıntılar, sahip olduğunuz ya da olmak istediğiniz çocuğunuza ya da partnerinize yönelik beklentilerinizi işaret eder.

Vücudumuz sırlarla doludur ve onla ilgili daha keşfedilecek çok şey var. Artık kaşıntıların gizli mesajlarını öğrendiğinize göre hapşırıkların anlamlarını keşfetmek de ilgilinizi çekebilir. Sonrasında bu mesajların doğruluğunu 2021 yıllık burç yorumları aracılığıyla teyit edebilirsiniz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!

Işık Kutusu: Ücretsiz erişimli fal ve okumalar

Sizinle ilişkimiz 20 yılı aşkın süredir devam ettiği için astrolojik açılımlar ve yorumların bazılarını ücretsiz olarak sunmaya karar verdik. %100 ücretsiz ve sınırsızdır, böylece her biriniz geleceğinize ışık tutabileceksiniz.

Fal: Bilmek isteyip de sormaya cesaret edemedikleriniz

Fal, kimileri için bir yol gösterici, kimileri için bir eğlenceli aracı, bazıları içinse günah ve safsata. Sonuç ne olursa olsun, fal hakkında bu denli fikir ayrılığına düşmemizin asıl sebebi onun hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmamamız. Tam da bu sebeple, kafanıza falla ilgili takılan tüm soruları dürüstçe yanıtlamaya karar verdik. Okumadan karar vermeyin...

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

En Sevilen Yazılar

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Burcunuza Dair Her Şey